>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Myślę, że warto się przyjrzeć spotkaniu KR Reykjavik - Glentoran ✅ s, jak widać na screenie zaprezentowanym przez Dobermana, kurs na Islandczyków wynosił 1.90 - teraz można łapać ok. 1,70 - a jestem przekonany, że do jutra jeszcze spadnie. Co powoduje, że moim zdaniem warto pokusić się na postawienie na gospodarzy?
Po pierwsze trener gości Tim McCann ma sporo problemów z wystawieniem wyjściowej jedenastki. Nie będzie mógł skorzystać z usług aż pięciu zawodników. Trójka z nich nie wystąpi z tak prozaicznego powodu, jak ... wakacje (tak, tak chłopaki mają urlopy), są nimi Colin Nixon (obrońca 37 gier w ubiegłym sezonie), Ciaran Martyn (pomocnik, 10 spotkań), James Taylor (doświadczony golkiper, 17 występów). 32-letni obrońca Paul Leeman (26 gier) ciągle leczy kontuzje, natomiast pomocnik Matty Burrows jest zawieszony. Jednak to nie jedyny powód dla którego warto postawić na ekipę ze stolicy Islandii. Jak wiemy w Islandii sezon trwa w najlepsze, co prawda KR nie spisuje się najlepiej, to jednak mają wydatną przewagę nad swym rywalem, bowiem Ci rozgrywek jeszcze nawet nie zaczęli, ba Tim McCann dopiero kilka dni temu zorganizował dla nich pierwszy trening - chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że dzięki temu Islandczycy zyskują co najmniej dwa niepodważalne argumenty - ogranie, a co za tym idzie formę oraz lepsze przygotowanie kondycyjne. Zresztą wicemistrz Irlandii Północnej pokazał, że do najwyższej formy im daleko w ostatnim sparingowym spotkaniu z walijskim The New Saints, które przegrali 2-0 i w opinii obserwatorów nie pokazali nic korzystnego. KR ze względu na to, że jest w trakcie sezonu powinien górować nad swym rywalem, biorąc jeszcze pod uwagę osłabienia przyjezdnych i ciężki islandzki teren - nie zawaham się powiedzieć, że Islandczycy ten mecz wygrają ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ruch Chorzów jest w dobrej formie przed meczem wyjazdowym z Szachtiorem Karaganda, wygrał dwa swoje sparingi nie tracąc bramek, w dobrej formie jest nowy nabytek Ruchu - Sebastian Olszar ????

Ruch Chorzów - Polonię Bytom 3:0 ✅
1:0 - Patryk Stefański 48&#39;
2:0 - Sebastian Olszar 52&#39;
3:0 - Grzegorz Goncerz 73&#39;

Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:0 ✅
1:0 - Sebastian Olszar 60&#39;

Kadra Ruchu Chorzów na wyjazdowy mecz z Szachtiorem Karaganda:

Bramkarze: Matko Perdijić, Krzysztof Pilarz.

Obrońcy: Rafał Grodzicki, Ariel Jakubowski, Piotr Kieruzel, Krzysztof Nykiel, Piotr Stawarczyk.

Pomocnicy: Wojciech Grzyb, Łukasz Janoszka, Marcin Malinowski, Michał Pulkowski, Gabor Straka, Damian Świerblewski.

Napastnicy: Bartosz Flis, Sebastian Olszar, Arkadiusz Piech, Artur Sobiech, Marcin Zając.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja rowniez uwazam, ze stawianie na Ruch to zbyt duze ryzyko (nawet X2). Sparingi z krajowymi rywalami nie uwazam za miarodajne. Dluga podroz, ciezki teren, pamiec o wyczynach Cracovii z Tobolem = odpuszczam. Wg mnie warto zagrac Randers z handi z Luksemburczykami i do tego Quarabak 1 albo bezpieczniej 1X.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ruch pojechał bez Sadloka co jest dużym osłabieniem.
Kazachstan bardzo ciężki teren o czym przekonało sie już wiele druzyn.
Z Tobolem Ruch grał na zgrupowaniu zimą bodajże i było 1:1
Ja zagrałem 1X @ 1.50 ;)
Pzdr.
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
a żeby jeszcze dopełnić analize Vertiego trzeba przedstawic wyniki KR Reykjavik z eliminacji L.E. z zeszłego roku :
KR Reykjavik - Larissa 1:0
Larissa - KR Reykjavik 1:1
KR Reykjavik - Basel 2:2
Basel - KR Reykjavik 3:1
Wyeliminowali grecką Larissę , nie przegrali u siebie , a grali z zespołami o dwie klasy lepszymi niż Glentoran
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
A mnie zastanawia typ na poniżej 2,5 bramki w meczu Szachtiorem Karaganda z Ruchem Chorzów.
Bwin daje na taki typ kurs 1,91. Wydaje mi się, że kurs warty ryzyka. Raz, że Ruch nie ma bardzo napastnika wysokiej klasy. Pokazała to wg mnie także liga. Dwa, że podróż będzie dość długa, więc piłkarze będą zmęczeni - nie sądzę, żeby byli w stanie strzelić im więcej niż jedną - dwie bramki. Piłkarze Szachtiora w lidze kazachskiej też nie strzelają za dużo bramek. Sami Kazachowie też przyznają, że są zmęczeni grą co trzy dni. Wydaje mi się że Szachtior u siebie będzie się starał nie stracić bramki.
Ja sam się jeszcze zastanawiam czy nie zagrać tutaj 1x (bwin daje 1,6).
Dodam, że piłkarze z Kazachstanu niewiele wiedzą o Ruchu Trener w wywiadzie dla serwisu Ruchu mówi: &quot; Mecz nie będzie łatwy, bo Ruch nie tak dawno grał w finale krajowego pucharu&quot;. Obrońca przyznaje że polska liga jest bardzo silna ;-)
Nie mniej uważam , że gra na under 2,5 bramki po 1,91 (bwin) jest warta ryzyka
Niezły typ. Under 2,5 wydaje się realny. Ruch pojechał tam głownie po to by nie przegrać. Sam Janoszka, jeden z lepszych piłkarzy Ruchu mówi, ze podstawa to nie stracić gola. A jak zabezpieczymy tyły, to pomyślimy o ataku. Wg mnie to może być typowy mecz na under, coś w jak pierwsze mecze mundialu. Nikt się nie rzuci. Kazachowie będą sie bronić, a Ruch się za bardzo nie odkryje. Ruch przespał okres transferowy. Oddanie Niedzielana, to bład. Facet grał nieźle oraz ma doświadczenie w pucharach. Taki napastnik przydałby się. Nie oszukujmy się jednak Ruch to klasa wyzej niż ich rywal. Jednak daleka podróż, warunki atmosferyczne (30 C w Kazachstanie) oraz rewanż przy Cichej na antenie Polsatu, jakoś dają mi do myślenia czy Ruch będzie się rzucał już w pierwszym meczu. Pierwsze mecze to raczej badanie, więc przestrzegam przed graniem za wysokie stawki.
Fajnie byłoby jednak, gdyby Ruch wygrał. Każde zwyciestwo jest nam bardzo potrzebne w rankingu UEFA, aby mieć jak najwięcej klubów w pucharach w następnych latach...
 
davlog 0

davlog

Użytkownik
KF Tirana - Zalaegerszeg TE
Jutro dość pewnie powinni wygrać ten mecz goście. Tirana to 3 zespół zakończonego właśnie sezonu Albańskiej Superligi. Jest to jeden z najbardziej utytułowanych klubów Albani. Nie wróżę im nic dobrego po tych eliminacjach, gdyż zamiast sie wzmacniać, wysprzedają najlepszych zawodników. Odeszli już napastnik Abialiajt Arber,pomocnik Bledar Devollit, Jetmir Sefa i Gjergj Muzakát. Natomiast drużyna Zalaegerszeg zajeła 5 miejsce w lidze tracąc 9 punktów do tegorocznego mistrza Debrecena. Węgierski klub bez większych osłabień. Ogólnie mówiąc liga węgierska jest dużo silniejsza od albańskiej i klasa obu zespołów bardzo sie różni. Podsumowując kurs 1,90 jak dla mnie to fajna opcja i warta zagrania.
Potwierdzam sam gram na to, a na jednym z dzisiejszych tasiemców w naziemnym (w paddypower w Irlandii) przez chwilę był kurs ponad 4 euro, teraz to już zmienili ale na tasiemcu udało mi się to wysłać. Co ciekawe jak jechałem po kasę do bankomatu i wróciłem się żeby wysłać singelka to kurs poleciał o 2 euro ;) Jak dam radę to jutro skan wrzucę.
Co do Ruchu Chorzów powtórzę to co napisałem w swoim wątku:
1.Jest to pierwszy mecz z dwumeczu, tak więc piłkarze nie grają pod żadną presją
2.Piłkarze Ruchu mają za sobą daleką podróż
3.Murawa nie bardzo nadaje się do gry (znalezione na stronkach Ruchu):
Drużyna Ruchu Chorzów odbyła późnym wieczorem ponad godzinny trening na głównym boisku Szachtiora Karaganda, z którym zmierzy się w I rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. &quot;Niebiescy&quot; mieli okazję, by zapoznać się z murawą, na której jutro wystąpią. Trener Waldemar Fornalik określił ją jednym słowem: dramat.

Stan boiska Szachtiora nie jest najlepszy. Jest na nim wiele zagłębień i nierówności. W niektórych miejscach przypomina ono nawet... bagno. Chorzowianie trenowali jednak w dobrych nastrojach. Po zajęciach, które zakończyły się treningiem strzeleckim, cały zespół udał się na kolację.

Piłkarze Ruchu będą spać w hotelu Edem, który oddalony jest o około 10 minut drogi od stadionu Szachtiora.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Z niemałymi przygodami podróżowali do Kazachstanu piłkarze Ruchu Chorzów. Lotu odmówił Maciej Sadlok, który źle się poczuł. Na trening Niebiescy wyszli w godzinie meczu. - Boisko jest dramatyczne - kręcili głowami chorzowscy piłkarze.
Już na samym początku podróży stała się rzecz nieoczekiwana. Z dalekiego lotu zrezygnował Sadlok, co znacznie opóźniło start samolotu. Po wylądowaniu, polski zespół przywitał upał. - W Karagandzie jest bardzo ciepło. Boisko jest dramatyczne - powiedział Rafał Grodzicki.
Na pokład z chorzowskimi piłkarzami wsiadło także kilkudziesięciu kibiców. Jednak nie tylko oni będą dopingować Ruch podczas czwartkowego meczu. Na trybunach pojawią liczni przedstawiciele Związku Polaków w Kazachstanie, który ma siedzibę w Karagandzie.


onet.pl


Złej baletnicy i........ wiadomo oco chodzi... już narzekają na murawę choćby na Cichej była idealna trzeba grać i wygrywać a nie narzekać.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Rabotnicki Skopje -1 - Lusitanos @ 1.53 8/10
Tobet

Rabotnicki Skopje -2 - Lusitanos @ 2.40 3/10
B365

Z &quot;Pucharu UEFA&quot; wybrałem dzisiaj takie coś, Rabotnicki klub z Macedonii który w Europejskich Pucharach siedzi od paru ładnych lat i ma dosyć dobre doświadczenie bo jeśli doznaje porażek to z ekipami takimi jak Bolton, Bazylea, Lille czy Odense, a ogórków kroi na mizerię. W losowaniu chyba trafili na taki klub który u nas w klasie A, B czy C miałby problemy ugrywać punkty ogólnie nie znam tego zespołu lecz jednak z opisów wychodzi że nie dość że to czwarta drużyna amatorskiej Andorskiej ligi, to nie ma tam ani jednego chociaż pół-profesjonalisty nie widzę tutaj innego wyniku jak rozstrzelanie się dzisiejszych gospodarzy i zapewnienie awansu do dalszej fazy na swoim terenie.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Macie moze jakiegos linka do transmisji Ruchu Chorzów, bedzie ten mecz transmitowany w internecie?? Bo ja szukałem i nigdzie nie znalazlem
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Nie będzie go w internecie na 99%. Żadna telewizja z Kazachstanu nie ma zamiaru wyemitować obrazu z tego meczu. M. in. dlatego Polsat nie pokaże Ruchu. Bardzo się starali o transmisję, ale ustawienie kamer oraz podróż jest zbyt kosztowne. Rewanż z Cichej będzie jednak w telewizji...
 
anhydryt 0

anhydryt

Użytkownik
U gospodarzy kontuzjowany napastnik , do tego połowa zespołu jest powołana z U19.
Skąd niby to info na stronie walijczyków nic niema..?


ted // bbc

Oby tego nie przegrali, dalem 1x, nie powinni, tych nieobecnych z powodu zmiejszenia finansow na kontrakty powinni zastapic, tylko zdaje sie 2 mialo pewne miejsce w skladzie w tamtym sezonie, Ci obroncy raczej rezerwowi po 9 czy 11 meczy w sezonie, Litewska liga jest nawet slabsza niz polska, dlatego walijczycy nawet oslabieni powinni dac rade.


ted // słabsza niż polska silniejsza niż walijska ;)


Co do &quot;potęgi&quot; ligi litewskiej mam poewazne wątpiwosci ;)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
akurat relacja video na necie jest, ale co rusz zrywa. co do meczu gospodarze powinni prowadzic 3-4 golami caly mecz na polowie ruchu(jak pisze jest 60 minuta) ruch wyprowadzil jedna akcje i w doliczonej trafil a potem z karnego. nasza pilka jest na wiekszym dnie niz myslalem, jak mowie ZDECYDOWANIE NIEZASLUZONE prowadzenie Ruchu
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Najważniejsze jest zwycięstwo NIEBIESKICH. Dochodzą pkt do rankingu dla Polski. Wiadomo gra nie byłą super(czytałem relacje)ale najważniejsze zwycięstwo i to że na 80% moim zdaniem Ruch będzie grał w 2 rundzie. Polska piłka jest teraz w trakcie końca wakacji więc ja przynajmniej nie spodziewałem się jakiegoś super meczu.Szkoda tylko że nie postawiłem na ten mecz bo kurs był bardzo dobry. Teraz czekać należy na rewanż który prawdopodobnie pokaże TV4 tak słyszałem.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Najważniejsze jest zwycięstwo NIEBIESKICH. Dochodzą pkt do rankingu dla Polski. Wiadomo gra nie byłą super(czytałem relacje)ale najważniejsze zwycięstwo i to że na 80% moim zdaniem Ruch będzie grał w 2 rundzie. Polska piłka jest teraz w trakcie końca wakacji więc ja przynajmniej nie spodziewałem się jakiegoś super meczu.Szkoda tylko że nie postawiłem na ten mecz bo kurs był bardzo dobry. Teraz czekać należy na rewanż który prawdopodobnie pokaże TV4 tak słyszałem.
Rewanż jak i pozostałe mecze zarówno Lecha Poznań i Wisły Kraków pokaże Polsat ;) Co do meczu to według mnie Ruch miał dużo szczęscia. Oddał dwa celne strzały na bramkę, które zastały zamienione na gole. Ogólnie jak patrze w statystyki meczowe to dominującym zespołem był Shakhtyor Karagandy. Tak jak napisał RADULA, najważniejsze że Ruch wygrał, punktów trochu przywiózł i przybliżył się do awansu do następnej fazy ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rewanż jak i pozostałe mecze zarówno Lecha Poznań i Wisły Kraków pokaże Polsat ;) Co do meczu to według mnie Ruch miał dużo szczęscia. Oddał dwa celne strzały na bramkę, które zastały zamienione na gole. Ogólnie jak patrze w statystyki meczowe to dominującym zespołem był Shakhtyor Karagandy. Tak jak napisał RADULA, najważniejsze że Ruch wygrał, punktów trochu przywiózł i przybliżył się do awansu do następnej fazy ;)
Podobno Liga Światowa w siatkówce leci w tym czasie na Polsacie co gra Ruch...Tak tylko słyszałem.Acha i dzięki za poparcie;)
 
Z 0

zbierator

Użytkownik
Ruch nic wielkiego nie pokazał w dzisiejszym meczu ale zwycięstwo sie liczy.
Skromne 2:1 na boisku przeciwnika to dobry wynik w kontekście rewanżu na własnym boisku.
Licze na awans do kolejnej rundy Ruchu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom