>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Anorthosis Famagusta - Sibenik
Cypryjczycy niedawno przecież grali w lidze mistrzów, a teraz rywalizują z jakimś klubem z Chorwacji, myślę że kurs 1.60 atrakcyjny.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Co sądzicie o meczu Anorthosis Famagusta - Sibenik
Cypryjczycy niedawno przecież grali w lidze mistrzów, a teraz rywalizują z jakimś klubem z Chorwacji, myślę że kurs 1.60 atrakcyjny.
No tak, wydaje się to w miarę pewny typ. Doświadczenie i wyniki przemawiają wyraźnie za zespołem cypryjskim. W poprzednim sezonie o 4 pkt. okazali się gorsi od Omonii Nikozja, ale w tabeli za mecze u siebie, byli najlepsi. Co innego Sibernik, który zajął 4 miejsce, tracąc do 3 zespołu 7 pkt. Na pewno Anorthosis faworytem.
A w którym buku masz ten kursik 1,60? Bo np. w bet365 jest 1,40, chyba, że pospadały.
 
kermitt_n 0

kermitt_n

Użytkownik
Anorthosis Famagusta - HNK Sibenik
Anorthosis Famagusta @ 1.40 [Bet365]

Drużyna z Cypru to nie jakieś ogórki, nawet jeśli chodzi o europejskie puchary. Anorthosis bardzo dobrze poradził sobie w edycji Ligii Mistrzów, rozgrywanej dwa lata temu. Co prawda zajął w swej grupie miejsce ostatnie, to do ostatniej kolejki walczył o awans. Było to jednak aż dwa lata temu więc nie warto przywiązywać do tego większej wagi. Jak jest natomiast teraz ? W ubiegłym sezonie cypryjski klub zajął drugie miejsce w rodzimej lidze, tracąc do lidera cztery punkty. W tegorocznych kwalifikacjach do Ligi Europejskiej odprawił z kwitkiem już armeński Banants, wygrywając 3:0 u siebie i 1:0 na wyjeździe. Jak widać w tym dwumeczu Anorthosis sprawę załatwił już w meczu na własnym boisku. Uważam że teraz będzie tak samo. Kilka słów o przeciwniku. Sibenik w pierwszej fazie grał z Sliemą Wanderers. Maltański klub na pewno nie postawił trudnych warunków, mimo to chorwacka drużyna pierwszy mecz bezbramkowo zremisowała 0:0, w drugim wygrywając 3:0. Warto zaznaczyć że to pierwszy kontakt Sibenika z europejskimi pucharami. Co więcej nie tak dawno drużyna ta awansowała do najwyższej rozgrywkowej klasy w swoim kraju. Nie daję im większych szans w tym starciu. Jak dla mnie warto zaryzykować nawet grając handicap, ja spróbuję asekuracyjnie.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
No tak, wydaje się to w miarę pewny typ. Doświadczenie i wyniki przemawiają wyraźnie za zespołem cypryjskim. W poprzednim sezonie o 4 pkt. okazali się gorsi od Omonii Nikozja, ale w tabeli za mecze u siebie, byli najlepsi. Co innego Sibernik, który zajął 4 miejsce, tracąc do 3 zespołu 7 pkt. Na pewno Anorthosis faworytem.

A w którym buku masz ten kursik 1,60? Bo np. w bet365 jest 1,40, chyba, że pospadały.
kursy na Anorthosis strasznie poleciały w dół , z 2.10 na 1.40
Dla mnie nie ma w tym spotkaniu zdecydowanego faworta i nie sądze aby cypryjczycy zdomnowali rywala , sądze że mecz będzie zaciętyi i wyrównany a w dwu meczu lepszy okaże się się Sibernik

mój typ na jutro to x2
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - FK Mogren Budva
Ile goli zostanie strzelonych?
Typ: więcj niż 2,5
Kurs: 1,50
bwin
Jutro dojdzie do spotkania Izraelskiej ekipy Maccabi Tel Aviv z klubem Czarnogóry FK Morgen Budva. Faworytem moim i bukmacherów jest w tym spotkaniu Maccabi. Gracze ze stolicy Izraela są doświadczoną drużyną i zapewne wygrają ten mecz wysoko. Przemawia za nimi fakt że grają oni spotkania w lidze a ich rywale dopiero będą zaczynali rozgrywki. Maccabi radziło sobie ze słabeuszami w pucharach europejskich. Chociaż by z Santa Coloma 4-0 czy nawet 6-0 z Zalgirisem. We wczorajszej konfrontacji Izraela z klubami z byłej Jugosławii Hapoel Tel Aviv rozgromił Bośniacki Zeljeznicar Sarajewo 5-0. Pokazuje to że izraelska liga jest zdecydowanie silniejsza niż małych państw z Półwyspu Bałkańskiego. Gracze z Tel Avivu na swoim obiekcie w lidze jak dotychczas przegrali jedno spotkanie. Innego wyniku jak zwycięstwo kilkoma bramkami gospodarzy nie przewiduje myślę też że drużynie z Czarnogóry coś uda się ustrzelić.
 
H 0

heat1995

Użytkownik
kursy na Anorthosis strasznie poleciały w dół , z 2.10 na 1.40
Dla mnie nie ma w tym spotkaniu zdecydowanego faworta i nie sądze aby cypryjczycy zdomnowali rywala , sądze że mecz będzie zaciętyi i wyrównany a w dwu meczu lepszy okaże się się Sibernik

mój typ na jutro to x2
Podpisuję się, jednakże częściowo. Częściowo, bo o ile nie widzę atutów, żeby grać na Sibenik (raczej czyjaś intuicja), o tyle nie widzę zdecydowanego faworyta tego meczu. Kurs 1.40 jakoś nie kalkuluje się z wcale niemałym ryzykiem grania na Anorthosis...
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
FK Szawle-Wisła Kraków
Jutro wicemistrz Polski zainauguruje swoje zmagania w sezonie pucharowym 2010/11. Wisła jest niemal całkowicie przemeblowana. Z zespołu odeszli 3 podstawówi obrońcy, zmienil się bramkarz, wrócił Maciej Żurawski a na ławce trenerskiej w europ. puch. znów zobaczymy Henryka Kasperczaka. Najwieksza niewiadomą jest postawa formacji obronnej, Wiślacy podczas sparingów tracili sporo bramek. Najprawdopodobniej jutro zobaczymy Singlara, Clebera, Kowalskiego oraz Juniora Diaza. Dzisiaj z zespołem nie trenował chory Wojciech Łobodziński i jutro najprawdopodobniej zastąpi go niepokorny Małecki. Natomiast litewski rywal zajmuje w swojej lidze słabe 7 miejsce, z zaledwie 18 pkt. w 15 meczach. Najlepszym strzelcem jest obecnie Viktor Raskov (6 goli), a średnia wielu składu to niecałe 23lata. Warto również nadmienić, ze ich stadion to żadna twierdza, ich najwyższe zwyciestwo u siebie w tym sezonie to skromne 1-0. Mam nadzieje, że jutro Wisła nawiąże do czasów poprzednich rządów Henriego i pokaże nam ofensywny, pełen polotu futbol.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Baku - Buducnost
Goście maja problemy finansowe, wielu zawodników odeszło z klub, zespół trenuje ledwo 10 dni.
Gospodarze trenują miesiąc, znany trener, doświadczony, zakontraktowano wielu dobrych graczy zza granicy.
Ogólnie polecam, Baku @ 1.7
 
P 6

patrykut

Użytkownik
Co sądzicie o Rabotnickim z MIKĄ dzisiaj?
Myślę, że poradzą sobie z handicapem 0:1 na Rabotnickiego, over 2,5 też będzie.
Znalazłem też drugi ciekawy mecz - OFK Belgrad - Torpedo Zhodino. Jak wiemy Torpedo Zhodino w tym sezonie spisuje się fatalnie - ostatnie miejsce w lidze. Natomiast serbska drużyna nie spisuje się tak źle i również powinni wygrać z handicapem 0-1.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Broendby-vaduz
Drużyna duńska już w tym weekendzie zaczyna rozgrywki ligowe ostatnie sparingi napawają optymizmem zaś drużyna z lichtensteinu nie powinna sprawic problemu dobrze poukładanej drużynie duńskiej typuje (-1) handicap na Broendby
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Gorica - Randers
Powiedzcie mi jakim cudem Randers gra w ogóle w Lidze Europejskiej??
10 miejsce w lidze, nie zdobył pucharu, ani nie był w finale, co może FairPlay?
 
olbi86 0

olbi86

Użytkownik
Witam . Mam 4 mecze ktore postawie Robotnicki 1,4 Wisła 1,44 Anorthosis Famagusta 1,33 i Ruch under2,5 1,8 Zastanawiam sie nad meczem Tauras-Aopel Nicosia ma ktoś jakieś wiadomosci ta temat tego meczu?
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Nie przesadzajmy z tym wszystkim . Z kim gra Wisła ? Ma wtopy wiadomo , ale takich ogórków ,którzy za najlepszego napastnika uważają byłego gracza Polonii Słubice muszą zmasakrować . Kirm , Brożek , Żurawski , Boguski , łobodziński . Każdy z nich może strzelić . Wątpie , żeby słabsza defensywa Wisły miała dużo roboty . Chyba więcej nabiega się atak . Under to bardzo ryzykowny typ . Pamiętajcie ,że Wisła to wicemistrz Polski .
W tej chwil kurs na Wisłę spadł do 1,35 a na Ruch 1,40
Ja wczoraj jeszcze dałem na Wisłę po kursie 1,60 i na ruch po kursie 1,50
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła wcale nie musi wysoko wygrać a czy over czy under to jest loteria.
Zeby bawić się w takie typy lepiej odczekać pare meczy i ocenić tą grę Wisły, zresztą boisko także często ma wpływ na skuteczność, a na ten temat też nic nie wiem
Jak już stawiać to na Wisłę, zresztą jak ma już paść ten over to chyba nie przy wyniku remisowym 2-2 czy przegranej TS-u
Z Bytowią II też grali i overa nie ugrali było 0-2
Dzisiejszy rywal jest oceniany miernie, podobno 2 klasy gorzej niż Levadia (przynajmniej tak twierdzi oficjalny portal Wisły)
Łobodzinski nie zagra więc pytanie czy trener uniesie się dumą i wstawi do składu obecnie słabszego Kirma zamiast Małeckiego
---------------------------------
W oko wpadł mi też typ na Kalmar (1.35) tyle że hipotetyczny bo ostatnio nie śledziłem tego zespołu zaś pamiętam z ubiegłorocznych poczynań więc niech ktoś wniesie zmianke na ten temat
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
A ja daje taki wynalazek na mecz Ruchu - DW: 1-0 dla gospodarzy. Nie wiem dlaczego Niebiescy są aż takim faworytem. Raczej nowicjusz jesli chodzi o europejskie puchary, problemy finansowe, średnia atmosfera w klubie. Widziałem oba mecze Ruchu z 1. rundy i było to wg. mnie totalne, kompletne DNO i 2 metry mułu. Swoją drogą - przeciwnik grał jeszcze gorzej. Ale przez 170 ze 180 minut dwumeczu obydwie drużyny kopały się po czołach. Valetta nie jest znowu takim potentatem piłkarskim, żeby Chorzowian zdominować - mecz w okolicach remisu wg. mnie z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Nie jest wykluczone, ze Ruch awansuje do dalszej rundy, ale mysle, że wszystko będzie musiało wyjaśnić się w rewanżu.

Zadna to analiza - ot takie moje luźne przemyślenia... Za pare złotych warto spróbować!

Valletta - Ruch @ DW: 1-0 @ kurs: 15.00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom