>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Liga mistrzów 2009/2010

Status
Zamknięty.
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Tak czytam te wypowiedzi w sprawie meczu Salzburg-Bohemians i coraz bardziej podopowiada mi cos zeby wlasnie na nich postawic.Kazdy patrzy pod kątem meczu z Bayernem.Ale przeciez Salzburg to klub nie byle jaki.Mają pieniadze maja doswiadczonych i ogranych zawodnikow jak Zickler,Nelisse,Opdam,Ulmer,Aufhauser,Schober i maja napewno wieksze aspiracje niz skonczenie eliminacji na drugiej rundzie.Skoro maja awansowac dalej a nie wygrac u siebie to chyba raczej nie wygraja w Dublinie.I ze Bohemians jest z wysp i bedzie gryzl trawe od pierwszej do ostatniej minuty to po pierwsze wcale nie musza wygrac a po drugie Salzburg nie stanie i nie bedzie stal.Moze i Bohemians jest w gazie bo ogrywa wszystkich w swojej lidze ale czy Salzburg to nie druzyna z troszke innej półki????Mi sie wydaje ze tak i bardziej bym sie obawial o Wisłe niz o ten Salzburg ????

Hmm liga austryjacka do najlepszych nie należy - moze maja kase (wyższe place dla zawodnikow, co wcale nie znaczy, ze są to lepsi piłkarze) , ale wydaje mi się ze taka wisła poradzilaby sobie bez problemu z mistrzem Austrii. Red bulle napewno są faworytami w meczu z bohemians , ale kurs 1,2 nie jest wart ryzyka moim zdaniem. Ten mecz to wielka niewiadoma - moze byc 3-0, moze byc 1-1 i wtedy masowa wtopa.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
A co sadzicie o meczu Inter Turku z Sheriff Tiraspol moze i gospodarze formy ostaynio nie maja ale wg mnie chyba powinni wygrac? jezeli ktos ma jakies informacje co do tego meczu czy cos to jak najbardziej sie przydadza
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie Janko pokaze klase w salsburgu jednak coś mi mecz Kopenhagii smierdzi wiem że Kopenhaga to dr. 1000% lepsza od rywala ale wszystko sie może wydarzyć
 
urodzonyzwyciezca 0

urodzonyzwyciezca

Użytkownik
Panowie Janko pokaze klase w salsburgu jednak coś mi mecz Kopenhagii smierdzi wiem że Kopenhaga to dr. 1000% lepsza od rywala ale wszystko sie może wydarzyć
to tylko piłka i wszystko się może zdarzyć w każdym meczu, patrząc pod tym względem lepiej w ogóle nie obstawiać.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby drużyna z aspiracjami jaką jest Salzburg nie poradziła sobie z drwalami z Irlandii. Gdyby Bohemians pierwszy mecz grał u siebie to typowałbym remis ale że pierwszy mecz jest w Austrii więc Salzburg musi wypracowac jakąs zaliczkę. Stawiam 2-0.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby drużyna z aspiracjami jaką jest Salzburg nie poradziła sobie z drwalami z Irlandii. Gdyby Bohemians pierwszy mecz grał u siebie to typowałbym remis ale że pierwszy mecz jest w Austrii więc Salzburg musi wypracowac jakąs zaliczkę. Stawiam 2-0.
Stawianie meczow na tym etapie, jeszcze przed rozgrywkami ligowymi jest jakby z definicji stawianiem na slepo. Bo coz mozna powiedziec o formie druzyny z Salzburga czy Maccabi? Analizowanie meczow towarzyskich to chyba nie jest najlepszy pomysl. Ja osobiscie stawiam na zwyciestwa tych dwoch druzyn i jeszcze na Apoel. Radze jednak uwazac, ze stawkami, bo moga byc niespodzianki.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
fh zrobilo w konia klub z kazachstanu oni im wyslali swoje mecze a fh nie
mowia im ze jutro wysla a wtedygracze z kazachstanu leca samolotem w dluga podroz i sie pich coach pyta jak maja rozpracowac przeciwnika hehe
no to niezle aktobe wyslalo 5 dni temu a fh jescze nie
latwo fh nie bedzie mialo ale graja u siebie przeciwnik nic nie wie o nich wiec mozna lekko na fh stawiac moim zdaniem
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Panowie jesli obawiacie sie grania na Salzburg to tu nic bardziej pewnego nie ma jesli oni maja przegrac lub zremisowac z ogurami z Irlandii to po co startuja w eliminacjach jak dla mnie 2-3:0 dla gospodarzy
Jak dla mnie pewniaki:
MACCABI
WISŁA
KOPENHAGA
SALZBURG
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Z LM widzę tylko trzy ciekawe typy, którym warto bliżej się przyjrzeć.
Na pewno Bate Borysów. Jak już było napisane wcześniej w pojedynku z Makedoniją Skopje jest zdecydowanym faworytem. Wszyscy pamiętamy jak w poprzednim sezonie Bate sensacyjnie zakwalifikowało się do fazy grupowej LM i grało w niej bardzo dobrze. Kurs 1.80 wydaje się idealny aby grać na będących w świetnej dyspozycji Białorusinów.

Cypryjczycy z Nikozji zagrają na wyjeździe z EB Streymur, które w lidze Wysp Owczych gra bardzo słabo. Kurs 1.40 myślę, że mozna zagrac aczkolwiek ja chyba zrezygnuję z tego typu.

Z nizyszch kursów polecam FC Kopenhage. Kurs taki sam jak na Wisłę czy Salzburg a wydaję mi się, że ten typ jest zdecydowanie najlepszy.

Odradzam natomiast stawianie na Hafnafjordur. Sam chciałem zagrać na Islandczyków, ale gdy zobaczyłem jak Aktobe gra w rodzimej lidze wole po kursie 1.55 nie ryzykować. Nie polecam również po niskim 1.50 grać na Inter Turku. Sheriff ma ogranie w kwalifikacjach europejskich pucharów i wcale nie stoi na straconej pozycji. Salzburg, Wisla czy tez Dinamo Zagrzeb po zaproponowanych takich, a nie innych kursach odpuszczam.

Podobnie jak przy LE tutaj równiez swoich typów nie podpieram informacjami o transferach i atmosferach panujących w wspomnianych klubach. Jeżeli ktoś posiada jakieś ciekawe info, proszę o podzielenie sie nim. Na pewno taka informacja się nie zmarnuje.. ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Telewizja Polsat pokaże mecze Wisły w eliminacjach do Ligi Mistrzów - poinformowała oficjalna strona naszego klubu. Środowe spotkanie z Levadią Tallinn będzie można obejrzeć w Polsacie Sport oraz TV 4.

Losy transmisji telewizyjnej z meczów Wisły w eliminacjach Ligi Mistrzów toczyły się do ostatniego dnia. Decyzja musiała zapaść najpóźniej w dniu dzisiejszym. Jeszcze w poniedziałek nie było wiadomo czy Wisła i Polsat osiągną porozumienie. Wcześniej z transmitowania meczu zrezygnowały m.in. TVP (TVP Sport) i TVN (nSport). Przez pewien moment rozważano w klubie możliwość oddania za darmo praw do transmisji którejś z telewizji internetowych, jednak zrezygnowano z tego pomysłu po relacji z meczu Polonii z Budocnostią Podgorica, której jakość oceniono na bardzo przeciętną.

W przypadku awansu Wisły do kolejnej rundy, Polsat również pokaże kolejne mecze. Spotkania trzeciej rundy będzie można obejrzeć w otwartym Polsacie. Na mocy odrębnej umowy (przetarg UEFA) Telewizja Polsat dysponuje również prawami do pokazania meczów czwartej rundy oraz fazy grupowej.

za: http://www.wisla.krakow.pl
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
w Polsacie i Polsacie Sport pokażą mecz Polska - Finlandia, a Wisła w TV4 i Polsacie Sport Extra.

Ja tylko zwrócę uwagę na fakt, że na imprezach które pokazywał Polsat nasze kluby/reprezentacja osiągała dobre wyniki... patrz siata, ręczna... czas na kopaną ;D
 
rocco_1906 0

rocco_1906

Użytkownik
W srodowym pojedynku Wisly wykluczony jest wystep Arka Glowackiego, najprawdopodobniej na pozycji stopera zastapi go Mariusz Jop ktorego certyfikat dotarl dzis do klubu i z formalnego punktu widzenia nie ma zadnych przeszkod by wystapil w tym meczu. Luke po kontuzjowanym Peterze Singlarze na prawej obronie najprawdopodobniej wypelni Lobodzinski ktory zagral juz dwa sparingi na tej pozycji a dzis trener Skorza powiedzial ze jest mile zaskoczony efektami przesuniecia Lobo do obrony.

Prawdopodobny sklad:
Pawełek
Lobodzinski Jop (Diaz) Marcelo Brozek
Malecki Sobolewski Jirsak (Diaz) Kirm
Brozek Cwielong​
dla mnie bardziej prawdopodobny wydaje się wariant z Jirsakiem w środku.Wtedy Diaz zagra na lewej obronie czyli na swojej-mozna powiedziec-nominalnej pozycji,a konsekwencją tego Pi.Brożek zagra na prawej obronie na której zdarzyło mu się grywać w przeciwieństwie do Łobo ????

jak dla mnie spokojne zwyciestwo Wisły i to handicapem ????
 
R 0

rysiekw99

Użytkownik
Najpewniejszym meczem na dziś moim zdaniem jest APOEL . Nie wyobrażam sobie żeby zespół z Sikorą , Kosowskim , Paulistą w składzie nie poradził sobie z 5 zespołem ligi farerskiej. Grają oczywiście na wyjeździe , ale myślę że spokojnie wygrają 2-0. typ: APOEL 1,32 9/10
Moje typy na pozostałe mecze:
Ekranas - FK Baku 1X 1,25 8/10
Pyunik - Dinamo Zagrzeb 1X 2,3 3/10
Zespół Piunika jest ograny w Europie i myślę że stac go na remis , nie takie drużyny już u siebie gościł.
Makedonija Skopje - BATE Borysów X 3,5 3/10 ew. X2 8/10
Nie wydaje mi się żeby Bate było na tyle silne aby wygrac w Macedonii , owszem grali w poprzednim sezonie w grupie ale patrząc na ich skład nie wierzę by udało im się to powtórzyc.

Wstrzymam się z meczem Partizana , może byc niespodzianka.
 
P 0

pavlinho

Gość
Co do meczu Debrecen-Kalmar to moim zdaniem dwie wyrownane druzyny. Rok temu Debrecen odpadl z Elfsborgiem, ale to chyba byla silniejsza druzyna. Co prawda Kalmar imponuje formą, ale czy ugra cos na wyjezdzie? Gdyby pierwszy mecz był w SZwecji gralbym na Kalmar, a tak się zastanowię.
Nie rok a dwa lata temu. W tamtym roku grali w UEFA, ledwo przeszli Szachtior Karaganda w 1 rundzie (1-1 na wyjezdzie, 1-0 u siebie) a w 2 rundzie Young Boys Bern ich rozniosło 4-1 u siebie i 3-2 na wyjeżdzie a moim zdaniem liga Szwedzka jest dużo lepsza od Szwajcarskiej. Kurs na &quot;2&quot; to dla mnie prezent.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ja dziś polecam typ BATE Borisov wszyscy lekceważą Białoruską drużynę a mają znakomity zespół dobrze poukładany i uważam że bukmacher mocno przesadził z kursem na to spotkanie 2,05 można jeszcze złapać polecam.
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Mysle że mimo wszystko dinamo poradzi sobie z pyunikiem gdyż jest to zdecydowanie lepsza drużyna i beda chcieli wyrobić sobie zaliczkę by przed własną publicznością grać na luzie
 
1 0

14honor88

Użytkownik
FC Rhyl - Partizan Belgrad
Typ : 2 [hc 1,5:0]
Kurs : 1.90
Buk : Expekt
Dziś o godz. 20:45 dojdzie do eliminacyjnego pojedynku pomiędzy walijskim FC Rhyl, a drużyną ze stolicy Serbii - Partizanem Belgrad. Mecz odbędzie się na niewielkim bo 4 tyś stadionie Belle Vue. Bardzo kameralnym i ładnym stadionie. Oba kluby łączy to że grają w piłkę po za tym to chyba jedyna wspólna cecha. Bowiem różni ich praktycznie wszystko. Począwszy od budżetu, nastawienia do gry, klasy piłkarzy, zaplecza , wyszkolenia technicznego kończąc na tym że FC Rhyl jest drużyną amatorską. Tak więc wynik nasuwa się sam bo w grę wchodzi tylko i wyłącznie wygrana gości. Obejrzałem kilka skrótów ze spotkaniach dzisiejszych gospodarzy i faktycznie jeśli ktoś narzeka na poziom l.polskiej to tej drużyny nie mógł by oglądać. Na pewnej stronie wyczytałem także że Ryhl na tyle amatorsko podchodzi do tego spotkania że ich najlepszy gracz nie ma zamiaru wracać z odbywających wakacji, a o przedmeczowym przygotowaniu nie ma mowy. „The Lilywhites” jak nazywana jest drużyna gospodarzy w swojej 100-letniej historii dwu krotnie sięgnęła po tytuł mistrza Walii. Ostatnim razem los był mało łaskawy i skojarzył ich ze Skonto Ryga, które pokonało ich w dwu meczu aż 7:1. W latach 2005-2008 wystąpili trzykrotnie w Pucharze UEFA. Tylko raz udało im się przebrnąć I r. eliminacji pokonując litewski Altanas. W II r. grali z norweskim Viking i po dwóch porażkach pożegnali się z pucharami. W 2008 roku grali w pucharze Intertoto jednak po dwóch porażkach z Bohemians odpadli z tych rozgrywek. Tak więc jak widać jest to zespół któremu ciężko jest zaistnieć w pucharowych rozgrywkach mając na przeciw siebie zespoły nawet o wiele słabsze jak Partizan Belgrad. Sami pomyślcie co może się stać na boisku jeśli zawodnicy z Serbii zagrają na poważnie. Przecież jest to klub który ma na koncie 21 mistrzowskich tytułów i obok Crvenej Zvezdy jest najbardziej utytułowanym klubem w tym kraju.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Spotkanie: Pjunik Erewan - NK Dinamo Zagrzeb / 17:00
Typ: 2/2
Kurs: 2,00
Bukmacher: bwin

przed nami spotkanie w ramach eliminacji do tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. zmierzą się ze sobą czołowe ekipy z Armenii oraz Chorwacji. faworytem tego spotkania jest oczywiście Dynamo Zagrzeb. największym osłabieniem zespołu z Chorwacji jest brak Kovaca. jego absencja potrwa podobno około sześciu tygodni. trener Dynama mówił jednak na konferencji prasowej, że zespół zrobił wszystko, by strata Kovaca nie była zbyt odczuwalna. trener jest również zadowolony ze swoich nowych piłkarzy (Vila i Papadopulos). wiemy już, że zamiast Kovaca zagra Lovren, a Carlos bedzie grał na lewej stronie.
Pjunik Erewań to poukładana drużyna, z wieloma przedstawicielami kadry narodowej Armenii. niemniej jednak nie jest to ekipa na miarę choćby kolejnej rundy elimnacyjnej..
dlaczego stawiam na prowadzenie Dynama do przerwy i wygraną w całym spotkaniu? otóż zawodnicy z Zagrzebia są zdeterminowani rpzez trenera do zapewnienia sobie jak najszybciej awansu. trener mówi, że zwycięstwo jest dla niego jedyną opcją na ten mecz. też tak uważam. jeśli chodzi o wyższość piłki Chorwackiej nad Armeńską to chyba nie trzeba nic mówić ;-)
 
griffin 0

griffin

Użytkownik
Jesli chodzi o Wisle to ja odpuszczam ten mecz za taki kurs, argument ze z Levadia powinnismy wygrac bo jak nie znimi to z kim jakos do mnie nie przemawia. BATE x2 (trudny teren a bialorusini maja drugi mecz u siebie w ktorym w razie czego dopelnia formalnosci), Dynamo Z. ma zaj... sklad spokojnie awansuja do nastepnej rundy ale co do dzisiejszego meczu czytalem wypowiedz trenera w mniej wiecej takim tonie &quot;teren jest trudny, jestesmy w okresie przygotowan, jak nie wygramy nic sie nei stanie mamy rewanz u siebie&quot; Partizan niby pewna 2 ale nei stawiam tych serbow bo kto wie czy pol druzyny nie obstawilo na 2/x lub 2/1 (klopoty finansowe serbskich klubow sa dosyc powszechne) a u siebie z tak slaba druzyna jak Rhyl spokojnie pozniej wygraja. Apoel tez nie obstawiam bo z Cypru na W. Owcze jest spory kawalek, zmiana strefy czasowej i klimatu a nie musza walczyc o zwyciestwo x im wystarczy. Wg mnie spokojnie wejdzie FCK z Morgenem i Maccabi (to jedeny mecz ktory obstawiam w tej kolejce). Izraelskie kluby b. dobrze graja u siebie (np. porazka Wisly rok temu) na wyjazdach bywa roznie. Zespol z Irl. Pln to polamatorzy ktorzy wygrali lige bo nie ma lepszych(kompromitacja innych druzyn w LE w pierwszych meczach dobitnie o tym swiadczy) spora zmiana temperatury (z ok. 15 na ok 28 ) fajna wycieczka dostana ze3 bramki i pojada do domu. Ktos napisal ze jakas niespodzianka musi byc (z czym sie chyba wszyscy zgadzamy ;) ) i tak pomyslalem o meczu Ventspils - Dudelange x2 (6.77), albo awans Dudelange (11.00)
pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom