>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

suckout 692

suckout

Użytkownik
Powiem szczerze, że jakbym stawiał dziś, to pograłbym LMQ po 1.52, ale niestety grałem przed startem SW i liczyłem, że Digitans da jakoś rade, no niestety porażka na całej lini i fajny kurs koło nosa...

Całe szczęście Curse wygrywa po 2.85, TSM jak pisałem, gra patologicznie słabo i oczywiście wygrali tylko z Digitans ????

Play-off będą ciekawe, ale drużyny będą grały na nowym patchu, który zmienia kompletnie wzystko, do tego sporo czasu zostało na przygotowania. To co widzimy dziś, nie będzie miało aż tak dużego przełożenia na walke o Mistrzostwa Świata.

EG :cool:
 
F 129

fascio

Użytkownik
Myślę, że w play-off TSM się obudzi &quot;złote dziecko&quot; zacznie pykać i jeszcze CLG wraca z bootcampu w Korei będzie na pewno ciekawie ! LMQ raczej nie będzie mialo sobie równych ale kto wie sezon pokazał ze są do zbicia. Lecz play-offy beda grane BO3 wiec zupełnie inna gra.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Trzeba przyznać, że będzie ciekawie jak nigdy, zarówno w EU, chociaż chyba bardziej w NA. W Europie nie wyobrażam sobie, żeby Alliance i Fnatic nie awansowały, 3 slot sprawa otwarta i wyrównane szanse, ciężko typować, chociaż widziałbym tutaj chyba SK. W USA stawiałbym na LMQ, C9 i CLG, ale równie dobrze może być ktoś inny.

Nowy patch, który sporo zmienia może tutaj wszystko poprzewracać. Do tego sporo czasu na przygotowania i duże przerwy między meczami, zwłaszcza w NA oraz pierwszy raz BO5, nie wszyscy mieli z tym styczność. Wyrównane stawki, będzie bardzo interesująco i oby udało się coś zarobić. ✅
 
F 129

fascio

Użytkownik
No skoro tak byłem pewny że tylko finał bo5 wybacz mój błąd
Trzeba przyznać, że będzie ciekawie jak nigdy, zarówno w EU, chociaż chyba bardziej w NA. W Europie nie wyobrażam sobie, żeby Alliance i Fnatic nie awansowały, 3 slot sprawa otwarta i wyrównane szanse, ciężko typować, chociaż widziałbym tutaj chyba SK. W USA stawiałbym na LMQ, C9 i CLG, ale równie dobrze może być ktoś inny.
Nowy patch, który sporo zmienia może tutaj wszystko poprzewracać. Do tego sporo czasu na przygotowania i duże przerwy między meczami, zwłaszcza w NA oraz pierwszy raz BO5, nie wszyscy mieli z tym styczność. Wyrównane stawki, będzie bardzo interesująco i oby udało się coś zarobić. ✅
To prawda ale nie wyobrażam sobie światowych finałów bez TSM Moim zdaniem TSM, C9 i 3 drużyna szedł bym przed sezonem na ślepo w strone LMQ ale teraz to nie wiadomo.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
NiP - SK Gaming Prime 2 @ 2.95 PariMatch ✅ 1 - 2

Kursy śmieszne, NiP zmienił junglera tuż przed turniejem. Z drużyny odszedł k0u, w jego miejsce pojawił się loulex. Wszystko za sprawą konfliktu w drużynie:

http://www.ongamers.com/articles/ninjas-in-pyjamas-parts-ways-with-kou/1100-2047/

k0u był najlepszym graczem NiP, więc to spora strata, do tego bardzo krótki czas na trening przed ważnymi meczami, to może tylko źle się skończyć. SK Gaming Prime ostatnio wygląda fajnie, wczoraj pewne i ładne 2-0 z Polakami z Reason. Do tego trzeba dodać, że tydzień temu wygrali z NiP 2-1 w finale 2014 EU Challenger Series Summer #2.


e:

Można jeszcze spróbować na H2k-Gaming - Unicorns of Love na tych 2, kurs 2.40 też w PariMatch. H2k ma jakieś wewnętrzne problemy, ostatnio poddali mecz o 3 miejsce w 2014 EU Challenger Series Summer #2 właśnie z tych powodów. Cięzko wnioskować, jak to się odbije na ich grze, typ warty przemyślenia, ale nie tak fajny jak ten pierwszy.

buk nie jest super, ale jedyny normalny z ofertą na te mecze ;)
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Zaczynamy walkę o Mistrzostwa Świata w Europie.

SK Gaming - Millenium 2 @ 3.04 pinnacle ⛔ 3-0

SHC - ROCCAT 2 @ 2.50 bet365 ✅ 1-3

Typowe mecze, gdzie wszystko może się wydarzyć, szanse zbliżone do 50/50. W obu przypadkach wynik w sezonie zasadniczym to 2-2, różnice w tabeli stosunkowo małe, tak jak ogólnie możliwości tych drużyn. Z tego powodu widzę Value po stronie moich typów. Do tego ogólnie uważam, po analizie, że lekkimi faworytami w tych starciach są właśnie Millenium i ROCCAT, to tym bardziej przekonuje mnie, by grać w ich stronę.
 
R 1

rafi77

Użytkownik
Mam dwa pytania
Czy te mecze best of five są rozgrywane jednego dnia?
Czy kursy na bet365 są na zwycięzcę serii czy pierwszego meczu?
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Tak, jednego dnia. A kursy wystawione są na zwycięzcę całej serii.
Zaczynamy walkę o Mistrzostwa Świata w Europie.
SK Gaming - Millenium 2 @ 3.04 pinnacle
SHC - ROCCAT 2 @ 2.50 bet365
Typowe mecze, gdzie wszystko może się wydarzyć, szanse zbliżone do 50/50. W obu przypadkach wynik w sezonie zasadniczym to 2-2, różnice w tabeli stosunkowo małe, tak jak ogólnie możliwości tych drużyn. Z tego powodu widzę Value po stronie moich typów. Do tego ogólnie uważam, po analizie, że lekkimi faworytami w tych starciach są właśnie Millenium i ROCCAT, to tym bardziej przekonuje mnie, by grać w ich stronę.
Co do typu na Roccat to zgadzam się, również moim zdaniem jest tutaj value. Owszem sam typowałem SHC jako czarnego konia rozgrywek i chyba zajęcie trzeciego miejsca w splicie potwierdziło moje słowa. Teraz jednak jest to best of 5, Polacy na pewno nie są na straconej pozycji i mogą powalczyć. Różnica umiejętności nie jest tak duża, jak wskazują na to kursy. SHC w końcówce nieco spuścili z tonu, z kolei Roccat grają bardzo nierówno, ale wierzę, że należycie się do play-off przygotowali.
Nie mogę jednak zgodzić się z drugim Twoim typem. Millenium to strasznie chaotyczna drużyna, świetne zagrania przeplatają tragicznymi, ciężko przewidzieć co zagrają. Jedną grę pewnie urwą, może nawet dwie przy dobrych wiatrach, jednak moim zdaniem nie są w stanie zagrać w jednym meczu trzech bardzo dobrych partii. SK to dobra drużyna i gdy są w formie, to grają równo i bezlitośnie wykorzystują potknięcia przeciwników, według mnie przewyższają Kevina i jego druzynę o klasę i jutro to udowodnią.
SHC - Roccat 2 2.67 ✅
SK Gaming - Millenium 1 1.35 ✅
AKO: 3.61
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
roccat na razie spokojnie dyktuje gre.
az dziwne.
haha nie wierze, shc poszlo w 5 na bot a jeszcze dali free 1st blooda ????
roccat juz 2-0 i to druga gra wygrana w jakim stylu ????
takiego scenariusza sie nei spodziewalem, jutrzejszy mecz SK MIL na pewno omijam.
myslalem zeby w polfinalach wchodzic mocno na pale w fnatic i alliance, ale teraz mam ogromne watpliwosci. rzuca pewnie jakies 1.25 max
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
nawet jeżeli ktoś uważa, że SK wygra, co oczywiście rozumiem, bo szanse moim zdaniem są dość wyrównane, to granie tego po kursie 1.35 jest dosłownie nieporozumieniem

śledzę praktycznie wszystkich analityków LOLa i nie spotkałem się z tym, by któryś typował SK jako bitego faworyta, a o tym świadczą te kursy, co oznacza, że typ jest -EV i w dłuższej perspektywie takie granie daje straty

w tej swojej argumentacji trochę popłynąłeś, a ta różnica klas, to już ewidentne przegięcie

e:
myslalem zeby w polfinalach wchodzic mocno na pale w fnatic i alliance, ale teraz mam ogromne watpliwosci. rzuca pewnie jakies 1.25 max
co by się nie działo w 1/4, to i tak Fnatic i Alliance będą bitymi faworytami do finału i ciężko się z tym nie zgodzić

granie na nich jednak po *****kursach rzędu 1.2 -1.3 jest mało opłacalne, do tego ludzie będą szybko zabijać to co buki wystawią, jeżeli uda się złapać jakieś 1.45-1.5, to będzie pięknie, jednak to mało realne niestety ;)
 
D 136

davidb22

Użytkownik
nawet jeżeli ktoś uważa, że SK wygra, co oczywiście rozumiem, bo szanse moim zdaniem są dość wyrównane, to granie tego po kursie 1.35 jest dosłownie nieporozumieniem
śledzę praktycznie wszystkich analityków LOLa i nie spotkałem się z tym, by któryś typował SK jako bitego faworyta, a o tym świadczą te kursy, co oznacza, że typ jest -EV i w dłuższej perspektywie takie granie daje straty
w tej swojej argumentacji trochę popłynąłeś, a ta różnica klas, to już ewidentne przegięcie
Po pierwsze - moim zdaniem szanse nie są wyrównane, według mnie SK jest drużyną o wiele lepszą. Przede wszystkim wynika to z nieregularności Millenium, które popełnia mnóstwo błędów. Dla SK będących w formie, jest to właśnie woda na młyn. Oni nie mają zawodników na poziomie choćby Fnatic, ale potrafią wykorzystywać błędy, na tym bazowali wiosną, gdy osiągnęli 2 miejsce. A Millenium tych okazji im dostarczy aż nadto. I tak, moim zdaniem SK to jest faworyt i są drużyną o klasę lepszą.
Po drugie - inną kwestią jest opłacalność grania danego typu. Ja mam z tym problem, co ewidentnie pokazuje mój temat. Bukmacherke traktuję jako zabawę, a w tym temacie oceniam szanse danej drużyny na zwycięstwo, a nie nakreślam taktyki stawiania. To już jest indywidualna kwestia, pewnie robisz to lepiej, więc gratuluję i powodzenia dalej.
Szkoda tej trzeciej gry Roccat, decydujące było chyba to spóźnienie na Barona w 63 minucie, no i nie wolno oddawać Selfiemu Orianny w żadnym wypadku.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
No to zostaniemy przy swoich zdaniach ???? . Ja nie widzę sensu patrzenia, co SK robiło w tamtym splicie, bo to się nijak nie ma do tego co jest dziś, to nie jest ta sama ekipa, to samo można powiedzieć o Millenium. Ciężko mówić, że SK jest lepsze o klasę, podając najprostszy przykład, że w sezonie różnica między nimi to 2 wygrane(1 miejsce w tabeli), w h2h 2-2, to nie świadczy o różnicy klas. Może rozumiemy to pojęcie inaczej, bo ja różnice klas w LCS to widzę między CW a Alliance, a nie między wspomnianymi drużynami.

Co do tego drugiego, to jest właśnie forum bukmacherskie i określenie, czy się opłaca grać, czy nie jest ważne przy podawaniu typów. To, że ktoś się zna na piłce nożnej, nie zawsze przekłada się na zyski z buków, bo nie potrafi dobrze obstawiać. Żeby być na 0 z Value, musisz dać szanse 75/25 w meczu SK, a to moim zdaniem jest wykluczone, ale mamy inne zdanie na ten temat.

Normalnie życzę mimo wszystko powodzenia z typem, chociaż się z nim nie zgadzam, ale w tym przypadku Twój ✅, to mój ⛔, więc powstrzymam się z tym :grin:


Roccat ✅, ale gry nie powalają na kolana i nie widzę ich w finale. Ważne, że następny sezon Polacy mają pewny i mają szanse powalczyć o 3 miejsce i MŚ.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
No to zostaniemy przy swoich zdaniach :smile:. Ja nie widzę sensu patrzenia, co SK robiło w tamtym splicie, bo to się nijak nie ma do tego co jest dziś, to nie jest ta sama ekipa, to samo można powiedzieć o Millenium. Ciężko mówić, że SK jest lepsze o klasę, podając najprostszy przykład, że w sezonie różnica między nimi to 2 wygrane(1 miejsce w tabeli), w h2h 2-2, to nie świadczy o różnicy klas. Może rozumiemy to pojęcie inaczej, bo ja różnice klas w LCS to widzę między CW a Alliance, a nie między wspomnianymi drużynami.
SK miało załamanie formy, pogubili się i stąd ten słaby bilans. A tak jak pisałem wcześniej, zakładam, że na play-off forma będzie najwyższa. Kierowanie się suchymi statystykami w sezonie regularnym mija się moim zdaniem z celem, gdyż wiele gier nie jest traktowanych do końca poważnie. I to, jak drużyna grała w tamtym splicie ma znaczenie, bo wbrew temu co piszesz to jest ta sama drużyna. Żadnych zmian kadrowych, zmian w stylu gry też znaczących nie widzę.
Ja Millenium natomiast nie traktuję poważnie. To drużyna, którą nie każdy do końca traktował poważnie. Na tym poziomie taryfy ulgowej nie będzie i SK pokaże Millenium miejsce w szeregu. A raczej na nic poza walką o utrzymanie nie zasługują.
Co do tego drugiego, to jest właśnie forum bukmacherskie i określenie, czy się opłaca grać, czy nie jest ważne przy podawaniu typów. To, że ktoś się zna na piłce nożnej, nie zawsze przekłada się na zyski z buków, bo nie potrafi dobrze obstawiać. Żeby być na 0 z Value, musisz dać szanse 75/25 w meczu SK, a to moim zdaniem jest wykluczone, ale mamy inne zdanie na ten temat.
Ja właśnie takie szanse daję, 75/25 to idealne proporcje. Natomiast określanie &quot;wartości i opłacalności&quot; typu oczywiście jest bardzo cenne. Ja ciągle obstawiania się uczę i takie uwagi na pewno się przydadzą. Ale jeśli jestem przekonany co do zwycięstwa SK, to nie będę stawiał na Millenium.
Normalnie życzę mimo wszystko powodzenia z typem, chociaż się z nim nie zgadzam, ale w tym przypadku Twój ✅, to mój ⛔, więc powstrzymam się z tym :grin:
Ja mimo wszystko powodzenia życzę, a co będzie to już nie zależy od nas. Jutro po prostu okaże się kto miał rację.
Natomiast chciałbym przeczytać Twoją argumentację na temat tego, dlaczego dla Ciebie to Millenium jest faworytem.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja od siebie powiem ze nie ma zadnego sensu kierowanie sie statystykami z fazy zasadniczej gdy mowa o meczach playoffowych. szczegolnie gdy popatrzec na pierwszy cwiercfinal shc vs roccat. praktycznie przez caly split shc prezentowalo sie zdecydowanie lepiej, bylo wg mnie faworytem, roccat miewal bardzo dobre gry, ktore konczyly sie potwornymi throwami oraz slabe gry ktore konczyly sie po prostu przegrana. brakowalo im regularnosci, ktora dzis bylo widac, zelazna konsekwencja i realizacja &quot;objectives&quot; (pierwsza gra w 20 minucie jakos to bylo 0-0 w killach ale 3 turrety dla roccatu i drake jak nie dwa i 4-5k golda przewagi praktycznie &quot;z niczego&quot;).
w poprzdenim splicie milenium walczylo o utrzymanie i bylo ogonem tabeli, w tym splicie dosc dlugo zajmowali chyba nawet 3 miejsce, ostatecznie nieznacznie spadajac w dol. milenium kojarzy mi sie z dosc dlugimi grami gdzie wypracowuja na poczatku przewage i pozniej staraja sie wygrac w late gamie. milenium nigdy mnie do siebie nie przekonalo jednak dzisiejszy cwiercfinal pokazal ze faza zasadnicza to jedno a PO to co innego. choc nie licze na nic specjalnego ze strony kerpa i spolki to niecale 1.4 na sk to nieoplacalny bet.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Zgadzam się, że kierowanie się statystykami z sezonu regularnego nie jest optymalne, bo bywają one czasami zwodnicze, mimo wszystko coś jednak mówią i nie można ich do końca lekceważyć. Ja je przytoczyłem jako przykład, że inaczej rozumiem stwierdzenie &quot;różnicy klas&quot;.

Kurs na Millenium teraz w Pinnacle to 3.12, wystarczy więc, że dam im 33% na wygraną i już się opłaca to stawiać, a tyle daje im spokojnie. Tak jak podkreślałem, to jest wyrównana para i wszystko może się wydarzyć, ja jednak minimalnie wyżej cenię szanse Millenium i biorąc pod uwagę kursy, stawiam na nich.

Oglądam LOLa od czasów pierwszych strimów do dzisiejszego LCSa i interesuje się sceną, na tej podstawie oceniam szanse zespołów. Do tego kieruje się opiniami i analizami ludzi, którym do pięt nie dorastam, jeżeli chodzi o wiedzę o tej grze. Dziś większość stawiała na Roccat jako lekkiego faworyta, jutro tak samo na Millenium i ja im ufam, sam sądzę podobnie.

DavidB22 ja nie neguje Twojego stawiania na SK, może masz racje, może jutro wygrają, szanse mają stosunkowo duże. Chodziło mi tylko o to, że po takim kursie, jaki jest obecnie, nie opłaca się tego grać, co wcale nie znaczy, że musisz od razu stawiać na Millenium.

Wyjściowe kursy były 1.72 na SK i 2.15 na Millenium, chcąc grać na tych pierwszych, trzeba było zabijać kursiwo na początku, teraz zostały tylko kości. Taki spadek też sprawia, że nie opłaca się pod względem finansowym grać na gaming z Niemiec.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
1.72 - 2.15 to chyba wjakims paintbecie, pinnek dal 1.43, b365 1.5 (i to przez pomylke), ktore zostalo zmienione po paru minutach na 1.4 (zamienili kursy shc i sk). i tak to 1.43 pinnacla bylo zlimitowane tak ze klekajcie narody, na 220 pln zysku.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
chodziło mi o pinnacle, sam nie obserwowałem kursów od początku, bo nie miałem okazji i możliwości

kursy napisałem na podstawie porównywarek kursów, które sobie sprawdziłem i nie mam powodu, by im nie wierzyć
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Oglądam LOLa od czasów pierwszych strimów do dzisiejszego LCSa i interesuje się sceną, na tej podstawie oceniam szanse zespołów. Do tego kieruje się opiniami i analizami ludzi, którym do pięt nie dorastam, jeżeli chodzi o wiedzę o tej grze.
To zupełnie tak jak ja, z tym, że ja opieram się przede wszystkim na własnych obserwacjach.
Wyjściowe kursy były 1.72 na SK i 2.15 na Millenium, chcąc grać na tych pierwszych, trzeba było zabijać kursiwo na początku, teraz zostały tylko kości.
Wypada mi więc tylko żałować, że analizowałem ofertę gdy kurs był już dużo niższy.
A z tą różnicą klas chyba wcale tak bardzo nie przegiąłem. ;)
Szkoda, że na kolejne mecze trzeba czekać aż do przyszłego czwartku. Fnatic pewniak, SHC też powinno sobie poradzić, a w meczu Alliance - SK zakręciłbym się koło jakiegoś dodatniego handi na SK. Czekam jednak z niecierpliwością na kursy.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
nawet jesli bylo to wirtualne 1.72 na sk to i tak caly rynek przy kursie 1.43 byl zlimitowany na 220 pln zysku, czyli przy 1.72 tym bardziej.
gowno wielkie mozzna bylo wtedy zgarnac.
 
Do góry Bottom