>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

C 21

caryc3

Użytkownik
CLG jedzie na bootcampa do korei i caly superweek bedzie mialo 5 subow. Szkoda, ze na pinku juz kursow na ich mecze nie ma :C
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
parę osób po limitach uderzyło, po 1k i raz dwa wycofali po tym jak info poszło o rezerwowym składzie
a kursy były ładne, bo grali z potencjalnie słabszymi zespołami
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Z tym, że przy obecnej ich dyspozycji ten rezerwowy skład nie musi wcale grać gorzej. Nie dziwi ta decyzja, bo to co grali w ostatnim czasie to dno i wodorosty. Trening w Korei na pewno im się przyda bo inaczej dostali by łomot w play-offach już w pierwszej rundzie z kimkolwiek by nie grali.
Ciekawe jakie będą kursy na te mecze rezerwowych. Ciekawi mnie zwłaszcza postawa Chaoxa, którego gra kiedyś bardzo mi się podobała. Fajnie też będzie zobaczyć Niena i Hotshota.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
parę osób po limitach uderzyło, po 1k i raz dwa wycofali po tym jak info poszło o rezerwowym składzie
a kursy były ładne, bo grali z potencjalnie słabszymi zespołami
nie zrobia zwrotow?
kiedys byla podobna sytuacja jak gambit nie mial wiz i do londynu nie mogli pojechac (w aktualnym splicie) i pojechali bez botlane`s, dariena i diamonda. kursy pinnek dal jakby gral 1st lu, mialem to grac, ale wolalem sie upewnic paroma zrodlami, gdy bylem juz pewny, nastapila blokada rynku i nic nie zdazylem zagrac. ciekaw jestem co zrobili wtedy, czy przyjeli zaklady czy zwroty poszly.
ja na dzis tez wzialem roccat. niesttety pinnek odawala na rynku esportu dzis jakies dziwactwa, nie popuscili limitow i strasznie przez to kursy szaleja. dziwny ruch z ich strony.
o sa kursy na CLG
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Z tym, że przy obecnej ich dyspozycji ten rezerwowy skład nie musi wcale grać gorzej. Nie dziwi ta decyzja, bo to co grali w ostatnim czasie to dno i wodorosty. Trening w Korei na pewno im się przyda bo inaczej dostali by łomot w play-offach już w pierwszej rundzie z kimkolwiek by nie grali.

Ciekawe jakie będą kursy na te mecze rezerwowych. Ciekawi mnie zwłaszcza postawa Chaoxa, którego gra kiedyś bardzo mi się podobała. Fajnie też będzie zobaczyć Niena i Hotshota.
litości... main skład CLG w słabej formie, to i tak niebo, a ziemia, w porównaniu do tej randomowej składanki, która została zebrana dosłownie 2 dni przed meczami, a kursy łapana przed blokadą, to kwintesencja słowa value

nie zrobia zwrotow?

kiedys byla podobna sytuacja jak gambit nie mial wiz i do londynu nie mogli pojechac (w aktualnym splicie) i pojechali bez botlane`s, dariena i diamonda. kursy pinnek dal jakby gral 1st lu, mialem to grac, ale wolalem sie upewnic paroma zrodlami, gdy bylem juz pewny, nastapila blokada rynku i nic nie zdazylem zagrac. ciekaw jestem co zrobili wtedy, czy przyjeli zaklady czy zwroty poszly.

ja na dzis tez wzialem roccat. niesttety pinnek odawala na rynku esportu dzis jakies dziwactwa, nie popuscili limitow i strasznie przez to kursy szaleja. dziwny ruch z ich strony.

o sa kursy na CLG
pinnacle nie robił zwrotów za Gambit, sam to grałem, a potem robiłem surebety bez problemu, teraz też jest tak samo, to jest poważny buk i takimi pierdołami nie zawraca sobie głowy, zwłaszcza, że to dla nich stosunkowo mała kasa

patrząc na obecne kursy, to surbety można takie walić, jak się złapało po starych kurach przeciwko CLG, że głowa mała
 
D 136

davidb22

Użytkownik
litości... main skład CLG w słabej formie, to i tak niebo, a ziemia, w porównaniu do tej randomowej składanki, która została zebrana dosłownie 2 dni przed meczami, a kursy łapana przed blokadą, to kwintesencja słowa value
Litości... Przecież to było napisane z przymrużeniem oka. Brak zgrania, zawodnicy na &quot;sportowej emeryturze&quot;, z tego nie może wyjść nic dobrego. Inna sprawa, że według mnie ta decyzja została podjęta już parę dni temu, tylko dopiero teraz ją ogłosili.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Litości... Przecież to było napisane z przymrużeniem oka. Brak zgrania, zawodnicy na &quot;sportowej emeryturze&quot;, z tego nie może wyjść nic dobrego. Inna sprawa, że według mnie ta decyzja została podjęta już parę dni temu, tylko dopiero teraz ją ogłosili.
To, że jadą do Korei, to faktycznie zdecydowali wcześniej, ale skład, który teraz ogłosili został zebrany do końca dopiero wczoraj, po szybkich poszukiwaniach. A to raczej nie wróży im nic dobrego...

Nie wiem, czy piszesz coś z przymrużeniem oka, czy też nie. Nie miałem intencji obrażania Ciebie, czy coś takiego ????
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Samsung Galaxy White - Samsung Galaxy Blue 1 @ 1.75 pinnacle ⛔ 1 - 3
Półfinał OGN w Korei, w którym powalczą ze sobą 2 drużyny ze stajni Samsunga. W finale na zwycięzce w tej konfrontacji czeka już KT Rolster Arrows. W takich meczach jak ten, ciężko jest przewidzieć obrót sytuacji, ale moim zdaniem faworytem jest ekipa White. Poza czysto sportowymi argumentami, które za nimi przemawiają, dochodzi też fakt awansu na Mistrzostwa Świata. Samsung Galaxy Blue wygrywając i awansując do 1/2 zostało pierwszą ekipa, która zagwarantowała sobie udział w nich. Jeżeli White wygra i awansuje do finału, to również ta drużyna będzie już miała pewnego slota. Nigdy nie wiadomo co zrobi w takiej sytuacji dana organizacja, ale Blue wygrało ostatnią edycję, ma pewny udział w MŚ, więc może postawią teraz na White, kto wie. Pomimo tych dywagacji, nawet jak oba zespoły zagrają na 100%, to ostatnio lepiej prezentuje się Samsung Galaxy White i to na nich stawiam w tym starciu.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jakim cudem roccat wjebal z wolfami przeciez to jest jakas zenada roku , wpierw zrob throwa vs alliance, pozniej wjeb z najgorsza druzyna eu czyli wolfami
 
D 136

davidb22

Użytkownik
To, że jadą do Korei, to faktycznie zdecydowali wcześniej, ale skład, który teraz ogłosili został zebrany do końca dopiero wczoraj, po szybkich poszukiwaniach. A to raczej nie wróży im nic dobrego...
Nie wiem, czy piszesz coś z przymrużeniem oka, czy też nie. Nie miałem intencji obrażania Ciebie, czy coś takiego ????
Spoko, nie ma problemu. Nie dodałem minki żadnej na końcu, więc w sumie można było nie odczytać tego jako żartu. Typ na Samsung Galaxy White zdecydowanie popieram, ale w ostatnim czasie czego się nie dotknę, to zamienia się w minus także no.
Dziś porażka na całej linii, Throwcaty pokazały klasę, Millenium zrobiło epickiego throwa, a SK rozjechało 2 najlepsze teamy. Ciężko doszukiwać się tutaj jakiejkolwiek logiki.
Jutro pewnie przebudzi się żenujące dziś i wczoraj SHC i zgarnie 2 winy, Fnatic wygra z Roccat, a SK na luzie rozwali Gambit. Takie moje przewidywania, więc stawiajcie swoje domy przeciwko tym typom. xD
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
LMQ - Team SoloMid 2 @ 2.39 pinnacle ⛔

LMQ - Team Curse 2 @ 2.96 pinnacle ✅

LMQ - Team Dignitas 2 @ 2.64 pinnacle ⛔

LMQ - Evil Geniuses 2 @ 3.85 pinnacle
✅

W Super Week gram przeciwko LMQ, w każdym meczu na rywala, ponieważ...

W LMQ panuje spore zamieszanie i są problemy wewnętrzne, związane ze sprawami własnościowymi i takie tam, nie ma co się rozpisywać. Ogólnie nie jest za dobrze...

Trener LMQ właśnie oświadczył, że odchodzi i zostawia chłopaków, a to ciekawe cytaty z jego wypowiedzi:

We lost 8 out of our 8 scrims on Monday. And on Tuesday we decided to postpone scrims for a PR statement.
I can tell you that the current LMQ is not the same one you have grown to know. The player’s current state and performances are well reflected in previous LCS match on Sunday against Cloud9.
a to gra z C9, o której wspomina, która ma wyrażać ich formę:
http://eune.lolesports.com/na-lcs/2014/split2/matches/week-10/cloud9-vs-lmq

W związku z tym widzę spore Value przeciwko LMQ, kursy fajne i wystarczy, że trafiam 2 i jest ✅. Myślę, że warto spróbować.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
bet365 ma jakieś dziwne błędy w kursach, w porównaniu do marathonu, czy pinnacle, więc trzeba skorzystać:


SHC - Copenhagen Wolves 1 @ 1.72 bet365 ✅


SHC - Millenium 2 @ 3.25 bet365 ⛔


ładne surbety można też robić ;)



e: raz dwa pozmieniali :cool:
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
bet365 ma jakieś dziwne błędy w kursach, w porównaniu do marathonu, czy pinnacle, więc trzeba skorzystać:

SHC - Copenhagen Wolves 1 @ 1.72 bet365

SHC - Millenium 2 @ 3.25 bet365

ładne surbety można też robić ;)

e: raz dwa pozmieniali :cool:
sorry to ja. niestety nie chcieli powyzej limitu nic przyjac. zagralem i zauwazyli swoj blad i zrobili korekty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
suckout 692

suckout

Użytkownik
spoko ???? , ważne, że ludzi korzystają na takich błędach, trzeba jakoś zarabiać :cool:

ja też się wyrobiłem i zagrałem, ale skromnie, bo miałem mało środków wolnych na bet365, a czasu na inne działania było mało ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
gambit pokazuje ze jednak ma ochote pozostac w LCSie i nie odpasc w grach relegacyjnych przeciwko teamom z challenegera.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Team SoloMid - LMQ
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle
Super week w LCS NA. W przeciwieństwie do Europy, w Ameryce niemal wszystko jest niewiadomą i drużyny powinny się starać o jak najlepszy wynik. W poprzednim tygodniu największe wrażenie zrobiło na mnie właśnie TSM. Świetna gra i pewne zwycięstwa, teraz trzeba iść za ciosem i powalczyć o top2 i zapewniony udział w półfinale. Zwłaszcza, że przeciwnikiem jest obecny lider rozgrywek, czyli Chińczycy z LMQ, którzy ostatnio zagrali słabszy week. Forma jest, umiejętności są, do tego jak słusznie zauważył SuckOut, chiński zespół ma problemy wewnętrzne i to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że dziś zwycięstwo uzyska Team SoloMid.
Cloud 9 - Evil Geniuses
Typ: 1
Kurs: 1.27

Cloud 9 - Complexity
Typ: 1
Kurs: 1.32
Cloud 9 na dobre już chyba wraca do formy, czyli formy absolutnych dominatorów, do których nikt a Ameryce nie ma startu. Play-offy już niebawem, a tymczasem C9 nie zajmują obecnie nawet miejsca w pierwszej dwójce gwarantującego półfinał rozgrywek. Super week zaczynają jednak od pojedynków z outsiderami rozgrywek i nie widzę tutaj innej możliwości niż 2 zwycięstwa faworytów.
CLG - Team Dignitas
Typ: 2
Kurs: 1.18

Mimo, że nienawidzę tego teamu, to dokładam do tego typ na Dignitas, a w zasadzie to przeciwko CLG, które wystąpi dziś w pełni rezerwowym składzie i tak naprawdę nie powinni mieć żadnych szans.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja na dzis biore dig vs curse i lmq vs curse. pierwszy kurs kompletnie z kosmosu, curse nalezy do ogona z col i eg, z kolei dig to aktualnie polka wyzej. wiadomo ze trafiaja sie trollpicki, slabsze gry i takie tam, ale nie ma mowy zeby kursy w tym meczu byly 50/50 bo dig jest faworytem gdzies powiedzialbym 70/30. co do lmq to jesli chca obronic 1st miejsce to mecze przeciwko takim slabeuszom powinni wygrywac w 20 minut.
dig 1.83 pinnacle⛔
lmq 1.408 pinnacle⛔
dziwne jest tez stwaianie c9 jako faworyta przeciwko tsm, c9 zginelo/umarlo/zdechlo i juz nie powroci do swej swietnosci. przynajmniej nie w tym splicie.
e
stracilem cierpliwosc do tych patologii z NA...
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Ostatni dzień regularnego sezonu LCS.

Przed Super Week wcześniej postawiłem przeciwko LMQ, póki co jest ✅, zobaczymy jak będzie dziś, mimo wszystko Chińczycy nie wyglądają tak źle jak można było przypuszczać, ale jednak bez szału:

LMQ - Team SoloMid 2 @ 2.39 pinnacle ⛔

LMQ - Team Curse 2 @ 2.96 pinnacle ✅
dziś kolejne 2 mecze z tej serii:

LMQ - Team Dignitas 2 @ 2.64 Marathonbet ⛔

LMQ - Evil Geniuses 2 @ 4.35 Marathonbet
✅


Do tego co dałem wcześniej, dorzucam na dziś jeszcze:

Complexity - Evil Geniuses 2 @ 1.97 Marathonbet ✅

EG wygląda póki co w tym Super Week lepiej niż ich rywale, 2-0, ograli pajacerke z CLG i C9, ogólnie ostatnio 5 wygranych w 7 meczach. Ich rywale w moim odczuciu wyglądają słabiej, do tego Evil Geniuses ma H2H w tym sezonie z Complexity 2-1. To też jest ważne w kontekście 7 miejsca i możliwości wybrania rywala w barażach, bo tylko to zostało tym ekipom, mimo wszystko jest o co walczyć, a ewentualna wygrana EG gwarantuje im właśnie 7 lokatę. Mimo wszystko z LMQ będzie im ciężko wygrać, więc tutaj powinni postawić wszystko na jedną kartę.

Ogólnie ostatnie mecze, więc może być trochę luźniejsza gra, jak w EU, w zależności jak będzie się układać tabela, trzeba być czujnym ;).

Team SoloMid - Team Curse, kusi granie na tych 2, bo TSM gra patologicznie słabo w ten weekend i kursik 2.85 w pinnacle ✅ robi swoje, ale Bjergsen i spółka słabszych rywali leje regularnie, więc ciężka decyzja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom