>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
zgadzam się.. poza tym Genja który drugi raz wygląda jakby miał wyjeba**.. nawet mu się pozycjonować nie chciało.. Gambit już nie wygra nic bo najzwyczajniej w świecie nie ma się od czego odbić
Dokładnie,jak dla mnie to po tym splicie nie bd czegoś takiego jak Gambit Gaming.
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Genja był zawsze znany z tego, że albo jest zajebisty i carruje gre, albo gra tak strasznie, że feeduje i uja robi. Fakt faktem gambit przestaje istnieć
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Jak widzicie mecz TSM z CLG ?
Z jednej strony TSM jak grał przeciętnie, tak dalej gra i dużo się nie zmieniło. Do tego warto dodać, że w tym sezonie wygrali wszystkie mecze z dołem tabeli, ale z czołówką mają 2-7, co chyba o czymś świadczy.

Z drugiej strony ostatni pojedynek TSM - CLG skończył się pewną wygraną ekipy Bjergsena. Nawet sam coach CLG, czyli MonteCristo uważa, że jego ekipa ma teraz lekki dołek, więc coś musi być na rzeczy.

Wychodzi, że jest to jak rzucać monetą i w sumie kursy na to wskazują. Taki już urok tych kretyńskich rozgrywek, jakimi są LCS. Drużynom nie zależy do końca, by za wszelką cenę wygrywać mecze. Przede wszystkim mają okazje do poważnego trenowania przed play-off, mówimy tu o czołowych ekipach.

Liczę, że kiedyś te barany z Riotu wezmą kogoś, to ma lepsze pojęcie o sporcie, e-sporcie i tym jak się robi rozgrywki i zrobią coś fajnego z tą ligą, np. tak jak w OGN. Tego już się nie da oglądać, grające w kółko te same drużyny między sobą, które nie grają na 100% powodują już odruch wymiotny u zaprawionych widzów LOLa.
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Moje dzisiejsze typy to:
Świetny Curse, zespół, który teraz miażdży inne( nie wiadomo w sumie dlaczego) - 40 zł
Team SoloMid - 100zł - CLG przeżywa teraz kryzys, i będą przegrywali dosyć ostro ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
mecze pomiedzy aktualna czolowka (tsm c9 dig clg) to jest totalny random, na dodatek wszyscy graja na wyjebce bo prawdzziwie granie zacznie sie dopiero na playoffy, to teraz graja sobie czesto cuda, spadek i tak im nie grozi.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ogladal ktos wszytskie wczorajsze mecze? ja po tej blazenadzie curse vs col zwinalem sie spac. za takie patologiczne mecze druzyny powinny byc banowane z lcsa
ja chyba wezme sobie CLG dzisiaj. mialem nie ruszac tego syfu, ale zagram jedynie daltego ze lubie CLG. inne racjonalne argumenty w stylu &quot;dig ostatnie 3 mecze to przegrane z czzego przegrana vs col to byla katastrofa&quot; moga byc za slabe, bo moga sobei w koncu zagrac porzadna gre, a CLG dla odmiany moze miec ochote sobie potrollowac albo cos w ten desen, choc patrza na picki z ostatniej gry diga to chyba zaczyna brakowac im pomyslow.
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Więc tak, przez Bjergsena straciłem 100 żł, które później odzyskałem, i tak jestem 40 na + ale do rzeczy. To co Bejrgsen robi w TSM&#39;ie to jakieś żarty. Ten koleś spoczął na laurach, wydaje mu się, że jest zajebisty a tak na prawde gra słabo. Jego gra vs CLG jak grał TF&#39;em to jakaś porażka. Bronze 1 moments.
Wolę obstawiać europę niż na. Bardziej pewne
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Witam po trwającym 3 tygodnie urlopie, podczas którego spotkań nie oglądałem, ale obejrzałem dziś parę skrótów i poczytałem temat. Wiele się nie zmieniło, cieszy przewidywane odrodzenie Roccat. Fnatic też się przebudzili, dwójka outsiderów była do przewidzenia już przed startem rozgrywek. SHC, czyli typowany przeze mnie przed rozgrywkami czarny koń spisuje się póki co całkiem dobrze. Millenium jak to przeciętniak, a SK no niby czołówka, ale jednak odstaje od dwójki potentatów. Zostało jeszcze 8 kolejek i wiele może się zmienić, ale póki co jest dosyć przewidywalnie.
Co na dziś?
Mam zamiar pójść grubo w stronę 2 najlepszych drużyn Europy. Nie widzę dziś innej opcji niż ich zwycięstwa. Fnatic robi serię tak samo jak wiosną, a na ich drodze słabe Wilki, do tego z rezerwowymi junglerem i miderem. Fanem Cowtarda ani tym bardziej Airwaksa nie jestem, jednak zmiennicy zawsze potrzebują nieco czasu na to by zgrać się z resztą.
Alliance nieco za bardzo się rozluźniło po wypracowaniu przewagi na resztą ekip i dziś muszą wrócić na ścieżkę zwycięstw, rywal do tego idealny bo porozbijany wewnątrz Gambit. Zawirowania w składzie, konflikty, brak chęci do gry, to wszystko wpływa destrukcyjnie na rosyjską ekipę i Alliance musi odnieść tu pewne zwycięstwo.
Alliance - Gambit 1 1.33✅
Fnatic - Copenhagen Wolves 1 1.36✅
AKO: 1.81
Pozostałych meczów miałem nie ruszać, ale w związku z tym, że kurs na Roccat wzrósł powyżej 2.00, to spróbuję też coś zagrać w ich stronę.
SHC - Roccat 2 2.03⛔
E: Jednak Roccat postawić nie zdołałem, bo Pinnek mi siadł, jakieś problemy z kontem/serwerem (Tadzin, też to miałeś?). I całe szczęście, bo fenomenalna gra SHC, a Selfie gigant, wyrasta na czołowego mid lanera w Europie.
Teraz Alliance i Fnatic ogień, bo spora kasa w grze.
E2: Zgodnie z przewidywaniami i bezstresowo, to lubię. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja konsekwentnie przeciwko gambitowi, ktorzy sa juz praktycznie pewni relegacji, chyba ze powieksza lcsa do 10 ekip. tak czy siak powinni zostac zmiazdzeni zarowno przez alliance jak i fnatic (aktualnie zadna lcsowa ekipa nie powinna miec z nimi najmnoiejszych problemow, a co dopiero 2 czolowe teamy). dzis co prawda wraca diamond, ale na mnie nei robi to zadnej roznicy. pinnek tylko jak wystawil oferte to pogralem alliance vs gambit za 1.4 i fnatic vs gambit za 1.476. wg mnie kursy sa wyborne, jedynym problemem byly poczatkowe limity, jednakze jesli ja bym nie wzzial to wzzialby ktos inny.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
przeciez napisalem ze pinnek. czyli pinnacle.
e
alliance dobre trollpicki, gambit tez, jednak alliance 3 nowe picki, mozliwe ze dojebia trolla i przegraja
epicko i zajebiscie ????
e2
jednak dziwne picki wystarcza na taki gambit. diamond parodia.
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Moje dzisiejsze typy to
Sk gaming vs CW - 1:0
Aliance vs Supa Hot Crew - 0:1
Fnatic vs Gambit Gaming - 1:0
Roccat vs Millenium nie mam pojęcia?!
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Wczoraj faworyci nie zawiedli i dziś również idę w tę stronę. Fnatic niezły mecz wczoraj i oczywiście genialny występ Rekklesa okraszony pentakillem. Dziś nie powinno być komplikacji z żałosnym Gambit i seria zwycięstw zostanie podtrzymana. W drugim meczy skłaniam się w stronę SK mimo tego, że kurs nie jest adekwatny do ich obecnej formie. SK gra bardzo nierówno, świetne zagrania przeplata z beznadziejnymi tak jak wczoraj przeciw Millenium. Jestem skłonny zaryzykować tezą, że gdyby nie kradzież Barona, to SK ten mecz by wygrało. Czołówka ucieka, Millenium i Roccat czają się tuż za nimi i trzeba wziąć się do roboty. O słabościach CW pisałem już wczoraj (nadal dwójka rezerwowych), dziś SK według mnie odnosi cenne zwycięstwo.
SK Gaming - Copenhagen Wolves 1 1.44⛔
Fnatic - Gambit 1 1.26✅
AKO: 1.81
Celuję też w zwycięstwo Roccat. Wczoraj imponujący początek, zła decyzja na early dragona i gra się posypała. Do tego genialny mecz zagrał Selfie no i SHC jest lepszą drużyną niż Millenium. Wydaje mi się, że forma u Polaków jest i dziś udowodnią, że wczorajsza porażka to tylko wypadek przy pracy.
Roccat - Millenium 1 1.81⛔
Meczu na szczycie nie ruszam, wydaje mi się, że wygra Alliance, które się zepnie i zagra na całego. Do tego największy atut SHC czyli Selfie zostanie zneutralizowany przez Froggena, ale to takie tylko luźne dywagacje, po 1.50 się tego brać nie opłaca.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja na dzisiaj w NA po najmniejszej linii oporu. DIG+C9 (w singlach). 1.61 i 1.4 b365.
koniec sezonu juz niedaleko, a dobra pozycje na playoffy trzeba przygotowac, idealna okazja to mecze przeciwko ogonowi tabeli..
c9 vs col ma ratio 0-2 (zenada), co by sie musialo stac zeby poszii dalej i zrobili 0-3 to nie wiem. jedynie kolejna ustawka.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
No to Tadzin dzisiaj gramy razem. Również idę w te 2 drużyny, z tym, że ja raczej zrobię z tego dubelek. Koniec jaj, rozgrywki wchodzą w decydującą fazę i pora by najlepsze zespoły się ogarnęły. Nie wiem co stało się z Dignitas, bo nie oglądałem dawno żadnego meczu, ale wierzę, że się ogarną, a kurs ~1.60 przeciwko Curse jest całkiem fajny. Cloud nie może sobie pozwolić na trzecią porażkę z Complexity, no po prostu nie i już. Najgorsza drużyna ligi zgarnia zwycięstwa dzięki temu, że jest lekceważona. Dziś Meteos i spółka tego błędu popełnić nie mogą, bo już 2 razy zostali za to skarceni. Myślę też nad pograniem na TSM, ale póki co się wstrzymuję.
Dignitas - Curse 1 1.58⛔
Cloud - Complexity 1 1.41✅
Ako: 2.23
 
Do góry Bottom