>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Dyskusje, pytania oraz uwagi dotyczące konkursu Best of the Best

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czyli jak dobrze rozumiem w przypadku gdy ktoś ma na koncie -1000j po miesiącu i od 1 października zaczyna od -1000 czyli jednoznaczne jest z tym, że prawdopodobnie nie będzie na plusie po kolejnym miesiącu (chociaż formalnie jest) ale nadal będzie miał przykładowo -300 czy -200 czy tam nawet -500 ( a rzeczywiście jest w miesiącu na +). I swojego tematu nie może zgłaszać.
Dobrze to rozumiem?
nie do końca, ewentualna nagroda jest wypłacana za ostatni miesiąc i tak, żeby rozwiać wątpliwości pokaże to na przykładzie:
użytkownik osiąga bankrut -1000j powiedzmy 23 sierpnia, do konkursu może wrócić od następnego kwartału, czyli od 1 października, grę wtedy zaczyna od stanu salda -1000j i ma kolejne 1000j do następnego bankruta, czyli kończy grę w tym kwartale, gdy jego budżet będzie wynosił -2000j. Także budżet wykazuje taki jak jest faktycznie, ale już do konkursu liczy mu się bilans z tego miesiąca.

Saldo początkowe: 1000j
Saldo po 40 kuponach: 750j
Zysk/strata w miesiącu: 250j

Może zgłosić swój temat.

Wolnej chwili podam kilka przykładów jak to wyglada, gdy ktoś kończy na częściowym minusie, plusie czy na zero.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Czyli jak dobrze rozumiem w przypadku gdy ktoś ma na koncie -1000j po miesiącu i od 1 października zaczyna od -1000 czyli jednoznaczne jest z tym, że prawdopodobnie nie będzie na plusie po kolejnym miesiącu (chociaż formalnie jest) ale nadal będzie miał przykładowo -300 czy -200 czy tam nawet -500 ( a rzeczywiście jest w miesiącu na +). I swojego tematu nie może zgłaszać.
Dobrze to rozumiem?
Wręcz przeciwnie 🙂 Jeżeli masz -1000j i pauzujesz do kolejnego kwartału, to ten kolejny kwartał zaczynasz z saldem -1000j, ale jeśli w październiku uzyskasz przykładowo +200j i Twoje saldo wyniesie -800j, to jak najbardziej możesz zgłosić październikowy zysk +200j od konkursu (abstrahując od faktu, że w ogólnym rozrachunku w wątku jesteś na minusie). Do konkursu zgłaszamy bilans danego miesiąca.

Do wszystkich uczestników: zdajemy sobie sprawę, że teraz - na przełomie miesiąca - mogą pojawiać się pytania o wątpliwości. Śmiało zadawajcie pytania - na wszystkie odpowiemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
maer 199,2K

maer

Typer A-League
nie do końca, ewentualna nagroda jest wypłacana za ostatni miesiąc i tak, żeby rozwiać wątpliwości pokaże to na przykładzie:
użytkownik osiąga bankrut -1000j powiedzmy 23 sierpnia, do konkursu może wrócić od następnego kwartału, czyli od 1 października, grę wtedy zaczyna od stanu salda -1000j i ma kolejne 1000j do następnego bankruta, czyli kończy grę w tym kwartale, gdy jego budżet będzie wynosił -2000j. Także budżet wykazuje taki jak jest faktycznie, ale już do konkursu liczy mu się bilans z tego miesiąca.

Saldo początkowe: 1000j
Saldo po 40 kuponach: 750j
Zysk/strata w miesiącu: 250j

Może zgłosić swój temat.

Wolnej chwili podam kilka przykładów jak to wyglada, gdy ktoś kończy na częściowym minusie, plusie czy na zero.
Jak na przykład ja skonczyłem z zyskiem 847 jednostek to dalej odliczam przegrane stawki i wygrane jednostki do tego zysku z poprzedniego miesiąca?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak na przykład ja skonczyłem z zyskiem 847 jednostek to dalej odliczam przegrane stawki i wygrane jednostki do tego zysku z poprzedniego miesiąca?
Tak, teraz żebyś zbanrutował musisz przegrać 1847j, ale bilans liczysz tylko z tego miesiąca, a saldo pokazujesz ogólne.
 
P 145K

Plamiacz

Best of the Best
Doliczyłem się dzisiaj,że źle podliczyłem sierpień.Podliczenie mam tylko jaka jest strata.Więc jeśli nie mam szczegółowego podliczenia tzn.skuteczność itd. to już nie mogę uczestniczyć w konkursie?W regulaminie doczytałem się,że trzeba prowadzić comiesięczne statystyki.Czy muszę podliczyć wszystko i będzie dobrze?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Doliczyłem się dzisiaj,że źle podliczyłem sierpień.Podliczenie mam tylko jaka jest strata.Więc jeśli nie mam szczegółowego podliczenia tzn.skuteczność itd. to już nie mogę uczestniczyć w konkursie?W regulaminie doczytałem się,że trzeba prowadzić comiesięczne statystyki.Czy muszę podliczyć wszystko i będzie dobrze?
Jak najbardziej możesz uczestniczyć, uzupełnij swój post o brakujące dane i zapraszamy do dalszej rywalizacji 🙂
 
P 145K

Plamiacz

Best of the Best
W regulaminie napisane jest,że najrzadziej trzeba podawać saldo po 10 kuponach.Jeśli poda się po 12 kuponach to już nie można uczestniczyć w konkursie?Niestety przeoczyłem podliczenie dwóch typów.I podliczyłem się po 12 kuponach.Już w tym miesiacu nie będę mógł złożyć kandydatury?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
W regulaminie napisane jest,że najrzadziej trzeba podawać saldo po 10 kuponach.Jeśli poda się po 12 kuponach to już nie można uczestniczyć w konkursie?Niestety przeoczyłem podliczenie dwóch typów.I podliczyłem się po 12 kuponach.Już w tym miesiacu nie będę mógł złożyć kandydatury?
Jak najbardziej złóż (pod warunkiem że między 10. a 12-tym razem nie osiągnąłeś bankructwa 😉). Na razie jeszcze zauważamy, że nie każdy stosuje się do wymogu podawania salda co 10 kuponów. Przypominamy wszystkim aby to robić ale (jeszcze) nie stosujemy żadnych sankcji za brak pamiętania o nich.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
INFORMACJA!

Przypominam, że osoby, które zbankrutowały w bieżącym kwartale od jutra mogą wrócić do zabawy, oczywiście startują z budżetem 1000j, a kolejne bankructwo jest po "osiągnięciu" 2000j. Liczę, że każdy wyciagnie wnioski ze swoich błędów i tym razem będzie jak najwięcej zielonych kuponów
Powodzenia wszystkim i niech wygra najlepszy/a 🏆🥇(y)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciekawe kiedy pozostali uczestnicy konkursu zorientuja sie, ze uzytkownik, ktory jak to zostalo napisane 'znalazl sobie sprytny sposob na omijanie regulaminu' znalazl sobie kolejny 'sprytny sposob na omijanie regulaminu' 🤔 wczesniej zorientowala sie tylko jedna osoba, wiec teraz pewnie nikt nie zwroci uwagi. o pemanentnym manipulowaniu stawkami nie wspomne ups, wspomnialem ciekawy paradoks w tym zdaniu wystepuje heh a moze kontrast, sam nie wiem, ale do tego zacheca sam regulamin konkursu... wydaje mi sie, ze wczesniej w regulaminie dzialu byl odwrotny zapis i byl zakaz takiego grania, ale moge sie mylic.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Bardzo nieskładnie napisane i bez konkretów, ale clou wątku zrozumiałem.
Otóż jako jeden z opiekunów konkursu przejrzałem wszystkie wątki które są obecnie na pierwszej stronie i nie widzę nigdzie żadnego działania obchodzącego regulamin (no może poza tym że niestety nie wszyscy podsumowują bilans co 10 kuponów). Rozumiem że chodzi właśnie o to. Ale raczej nie jest to "sprytny sposób na omijanie regulaminu" tylko po prostu zapominanie, może lenistwo. Na tę chwilę nie zastosowaliśmy jeszcze konsekwencji, najistotniejsze jest aby nikomu nie przyszło do głowy brać udziału w konkursie BotB jeśli zbankrutował (i to zatuszował).
Wszelkie inne warunki brzegowe są dopełniane przez każdego uczestnika - trzymanie się limitu, brak wstawiania identycznych kuponów, regularne rozliczanie. Powyższy post jest niezasadny.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jest zasadny... swoj temat przejrzyj. przeciez wszyscy wiedza kto 'sprytnie omijal regulamin' walac po kilkaset jednostek a czasem po pare tysiecy na zaklad tylko po to, zeby miec zielony temat... wiec nie udawaj, ze nie wiesz o kogo chodzi .
teraz robi to samo w obrebie jednego spotkania i wali po kilkaset jednostek na jedno spotkanie i 10-11 typow na nie. istnieje cos takiego jak etyka i moralnosc w swiecie. ja to raczej jako przestroge do innych uzytkownikow kieruje niz rade, bo jak widac etyka i moralnosc ma mniejsze znaczenie niz punkty reputacji.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
jest zasadny... swoj temat przejrzyj. przeciez wszyscy wiedza kto 'sprytnie omijal regulamin' walac po kilkaset jednostek a czasem po pare tysiecy na zaklad tylko po to, zeby miec zielony temat... wiec nie udawaj, ze nie wiesz o kogo chodzi .
teraz robi to samo w obrebie jednego spotkania i wali po kilkaset jednostek na jedno spotkanie i 10-11 typow na nie. istnieje cos takiego jak etyka i moralnosc w swiecie. ja to raczej jako przestroge do innych uzytkownikow kieruje niz rade, bo jak widac etyka i moralnosc ma mniejsze znaczenie niz punkty reputacji.
To mnie teraz zadziwił gościu i to bardzo konkretnie.
Mi zarzuca że obchodzę regulamin :ROFLMAO:
Przejrzałem dokładnie cały swój temat.
Nie ma ani jednego, powtórzę jeszcze raz: ANI JEDNEGO postu, w którym choćby w najmniejszym stopniu był złamany regulamin. Etyka? Odpowiednie stawkowanie jest ważne w bukmacherce. Prawdopodobnie jesteś nowy w świecie bukmacherki i jeszcze musisz się wiele nauczyć. Tym bardziej że piszesz, że walę po kilkaset jednostek, podczas gdy w moim wątku nie ma ani jednego kuponu, na którym postawiłbym więcej jak 80j. Jeśli matematyka jest kłopotliwa, to bardzo Cię proszę, nie zaczynaj gry za prawdziwe pieniądze. Czasem w obrębie jednego meczu typuję kilka różnych zdarzeń (w jednym jest np. over 2.5 gola, w innym typ na zwycięzcę a w jeszcze innym typ na prowadzenie do połowy) przeważnie po 1-10j (lub wyżej jeśli czegoś jestem bardzo pewien), ale jak wszyscy dobrze wiemy nie ma to żadnego związku z łamaniem regulaminu. Ten bardzo precyzyjnie określa dopuszczenie takiej strategii gry. I bardzo dobrze, bo wielu z nas niejednokrotnie typuje różne zdarzenia w obrębie danego spotkania i trudno żeby taka możliwość była zniesiona.

Ja jestem od kilku lat notorycznie na plusie ale zawsze będę traktował to jako hobby. Nigdy nie powiem o sobie że jestem zawodowym typerem czy wirtuozem typowania. Ale pewnych zasad w życiu i nie tylko należy się trzymać takich jak szacunek do drugiego człowieka, profesjonalizm (na ile się potrafi), przejrzystość w prowadzeniu wątku (skoro już mowa o forum) oraz (znów forum a konkretniej konkurs) - obowiązek trzymania się regulaminu.

Jestem opiekunem konkursu Best of the Best i od nikogo nie wymagam bardziej niż sam od siebie, żeby być przykładem prawidłowego prowadzenia wątku. I tak jest w istocie - trzymam się stawek, rozliczam każdy kupon, rozliczam bilans sumiennie co miesiąc, podsumowuję kupony co dziesięć. Jestem transparentny i co nader istotne - nie oszukuję. Mam świadomość, że są osoby, które zrobią (i robią) to lepiej - i chwała za to. Jednak w moim wątku nie mam sobie nic do zarzucenia.

Tymczasem przejrzałem wiele Twoich postów i widzę, że bardzo wielu ludziom tutaj naprzykrzasz się swoimi komentarzami.
Będę miał Cię na oku. Na razie nieoficjalne ostrzeżenie ale będę obserwował Twoje poczynania i w przypadku dalszego zaśmiecania Forum niewybrednymi testami wyssanymi z palca, myślę że wiesz jak będziemy rozmawiać.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Za każdy kwartał dostajemy 1000.Więc w sumie 2000.Miałem zysk podliczając dwa miesiące tzn.449.98.Więc stratę jaką mogę osiągnąć to 2449.98.
Zacytuję tutaj, żeby każdy widział. Niestety błędnie interpretujesz, jeżeli skończyłeś z zyskiem 449,98j to możesz przegrać 1449,98j aż osiągniesz bankructwo. Nie dodajemy co kwartał dodatkowych 1000j, dostajesz tylko dodatkowy limit 1000j w wypadku przegrania całości i wtedy zaczynasz od 1000j i masz limit 2000j od nowego kwartału. Jeżeli by było tak jak piszesz to powiedzmy za rok miałbyś limit 5000j + to co ugrasz, więc konkurs straciłby sens.
 
P 145K

Plamiacz

Best of the Best
Mój błąd.W takim razie już dawno doszedłem do bankructwa.Jak mam teraz rozliczyć?Do tego momentu co jestem teraz czy jak doszedłem do -1000?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mój błąd.W takim razie już dawno doszedłem do bankructwa.Jak mam teraz rozliczyć?Do tego momentu co jestem teraz czy jak doszedłem do -1000?
jeżeli zbankrutowałeś to siłą rzeczy miesiąc, który wygrałeś jest nie ważny, przez weekend postaram się to sprawdzić.

odnośnie podliczenia to statystyki powinny być do momentu utraty środków na grę (-1000j), następnie do końca kwartału możesz sobie typowac, ale temat nie bierze udziału w konkursie. Od października, że jest nowy cykl to możesz wrócić do zabawy, twój budżet to -1000j i grasz do momentu aż nie osiągniesz -2000j. Statystyki miesięczne liczyć oczywiście od zera, ale budżet ogólny podajesz ten, z którym teraz zaczynasz.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
P Plamiacz sprawdziłem Twój temat, wrzesień był ok, dopiero w październiku zanotowałeś czarną serię, która doprowadziła do bankructwa, w takim razie wypadasz z gry do końca roku. W styczniu zaczynasz od salda -1000j i masz limit do -2000j. Do tego czasu możesz oczywiście prowadzić swój temat, ale nie bierze on udziału w konkursie.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Waldi1979 Waldi1979 czy mógłbyś sprawdzić też mój temat tak dogłębnie jak Plamiacza bo też coś chyba mi się pokićkało i chociaż nie zaliczyłem bankruta to już się sam chyba gubię w obliczeniach a to dopiero 2 miesiąc konkursu.
Końcowe saldo z SIERPNIA 2020: 847j
Końcowe saldo z Wrzesień 2020 : 574j
Czyli po sierpniu mogłem przegrać 1847j żeby zaliczyć bankruta?
A po Wrześniu to 1847 574 to daje1273j żeby być bankrutem w październiku gdzie w tym miesiącu już mam obecnie 335 czyli przegram kolejne 9 kuponów z rzędu i będę bankrutem?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Waldi1979 Waldi1979 czy mógłbyś sprawdzić też mój temat tak dogłębnie jak Plamiacza bo też coś chyba mi się pokićkało i chociaż nie zaliczyłem bankruta to już się sam chyba gubię w obliczeniach a to dopiero 2 miesiąc konkursu.
Końcowe saldo z SIERPNIA 2020: 847j
Końcowe saldo z Wrzesień 2020 : 574j
Czyli po sierpniu mogłem przegrać 1847j żeby zaliczyć bankruta?
A po Wrześniu to 1847 574 to daje1273j żeby być bankrutem w październiku gdzie w tym miesiącu już mam obecnie 335 czyli przegram kolejne 9 kuponów z rzędu i będę bankrutem?
w wolnej chwili postaram się przejrzeć, ale nie obiecuję, że to będzie dzisiaj
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Waldi1979 Waldi1979 czy mógłbyś sprawdzić też mój temat tak dogłębnie jak Plamiacza bo też coś chyba mi się pokićkało i chociaż nie zaliczyłem bankruta to już się sam chyba gubię w obliczeniach a to dopiero 2 miesiąc konkursu.
Końcowe saldo z SIERPNIA 2020: 847j
Końcowe saldo z Wrzesień 2020 : 574j
Czyli po sierpniu mogłem przegrać 1847j żeby zaliczyć bankruta?
A po Wrześniu to 1847 574 to daje1273j żeby być bankrutem w październiku gdzie w tym miesiącu już mam obecnie 335 czyli przegram kolejne 9 kuponów z rzędu i będę bankrutem?
podliczyłem twój temat, wszystko jest dobrze liczone, tylko według mnie trochę sam sobie utrudniasz zapisem, proponuję, żebyś podawał tak jak ja (ogólnie to każdemu proponuję taki zapis), że najpierw podajesz aktualny budżet na chwilę obecną oraz saldo bieżącego miesiąca po x kuponach

Saldo początkowe października: 273j
(czyli masz do dyspozycji 1273j)

Na obecną chwilę wygląda to tak

Budżet ogólny: 157j
Saldo po 13 kuponach (147-159): 430j

Czyli do wykorzystania masz jeszcze 843j, więc nie możesz postawić więcej kuponów niż masz środków na koncie, tymczasem masz zagrane 10 kuponów, czyli 1000j, więc jeżeli byłbym złośliwy to już masz bankruta, ale z racji, że jest to początkowa faza konkursu to narazie upominamy słownie, ale od kolejnego miesiąca zaczniemy już wyciągać konsekwencje, konkurs będzie już trwał pełne 3 miesiące i każdy będzie miał wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z regulminem i zasadami, jeżeli ktoś czegoś nie rozumie lub jest niejasne to jesteśmy do waszej dyspozycji.
 
Do góry Bottom