>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Dyskusje, pytania oraz uwagi dotyczące konkursu Best of the Best

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
No dobra, ale jak miałyby to zrobić osoby, które mają arkusz na komputerze, a chcą zapostować szybko typ z podróży? ;) Nie ma szans.

Podbijam pytanie o postowanie statystyk co jakiś czas, np. co tydzień, zamiast co określoną liczbę typów.
Celowo jest dane co 10 typów (można częściej) ponieważ jak ktoś zagra 10 kuponów po max stawce 100j to wykorzysta cały budżet, dlatego musi podać stan konta, bo teoretycznie nie ma już za co grać, idąc Twoim tokiem to osoba czysto teoretycznie może w przeciągu tygodnia postawić powiedzmy 25 kuponów po 100j, po pierwszych 15 kuponach zbankrutuje i wyeliminuje się do końca kwartału, ale ukryje to i poda stan po 25 kuponach, gdzie będzie jeszcze w grze. Podsumowując możesz mieć w grze kuponów tylko na taki budżet jaki masz aktualnie, nie możesz postawić więcej niż masz w banku.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
A w regulaminie o tym nie ma?
"...Uczestnikiem konkursu może być dowolny zarejestrowany użytkownik Forum Bukmacherskie. Nie będą prowadzone zapisy do konkursu – prowadzenie własnego tematu w dziale Kupony ze Statystykami upoważnia (ale nie zobowiązuje) do wzięcia udziału w konkursie. Do udziału można przystąpić w dowolnym momencie..."
To wiemy, że może przystąpić w każdym momencie do konkursu, ale wypadało to by jakoś zaznaczyć, że bierze w tym konkursie udział...
Żeby potem nie było tak, że ktoś wyjdzie na plus to poda wyniki na koniec miesiąca, a jak będzie na minusie to po prostu będzie siedział cicho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
...wypadało to by jakoś zaznaczyć, że bierze w tym konkursie udział...
Żeby potem nie było tak, że ktoś wyjdzie na plus to poda wyniki na koniec miesiąca, a jak będzie na minusie to po prostu będzie siedział cicho.
No to widzę, że pomyśleliśmy tak samo. Poruszyłam tę kwestię nawet z osobą odpowiedzialną za konkurs. Zgłosiłam się jako pierwsza do udziału ale uznano, że będę to mogła zrobić dopiero we wrześniu czyli wówczas gdy mój wątek bedzie spełniał warunki.
Też uznałam, że warto by zaostrzyć rywalizację poprzez zwyczajną deklarację udziału.
A tak na zasadzie jak wspomniałeś wyżej. Będzie plus to się zgłoszę, nie będzie? Posiedzę cichutko w kącie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Celowo jest dane co 10 typów (można częściej) ponieważ jak ktoś zagra 10 kuponów po max stawce 100j to wykorzysta cały budżet, dlatego musi podać stan konta, bo teoretycznie nie ma już za co grać, idąc Twoim tokiem to osoba czysto teoretycznie może w przeciągu tygodnia postawić powiedzmy 25 kuponów po 100j, po pierwszych 15 kuponach zbankrutuje i wyeliminuje się do końca kwartału, ale ukryje to i poda stan po 25 kuponach, gdzie będzie jeszcze w grze. Podsumowując możesz mieć w grze kuponów tylko na taki budżet jaki masz aktualnie, nie możesz postawić więcej niż masz w banku.

to nie dziala po pierwszych 10 kuponach. i tak mozna byc pod kreska, bo po 10 kuponach mozna przeciez miec mniej niz 1000j i sobie byc w trakcie zabawy ponizej 0 ile razy sie chce.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
to nie dziala po pierwszych 10 kuponach. i tak mozna byc pod kreska, bo po 10 kuponach mozna przeciez miec mniej niz 1000j i sobie byc w trakcie zabawy ponizej 0 ile razy sie chce.
Zaprezentuj w jaki niby sposób? 10 ×100 =1000? Udowodnij jakoś .
Post automatycznie złączony:

Na początku oczywiście później jeśli będzie miał na plusie będzie mógł grać więcej kuponów.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
to nie dziala po pierwszych 10 kuponach. i tak mozna byc pod kreska, bo po 10 kuponach mozna przeciez miec mniej niz 1000j i sobie byc w trakcie zabawy ponizej 0 ile razy sie chce.
Nie rozumiem o co ci chodzi? Nie możesz zjechać poniżej 1000j, bo automatycznie zbankrutujesz i wykluczysz się do końca kwartału. Jeżeli ktoś będzie próbował oszukiwać z budżetem to zostanie wykluczony na dłużej lub na stałe w zależności od skali wykroczenia. To jest zabawa i bawimy się fair. U buka jak grasz i masz 1000j to tylko za tyle zagrasz, nie puścisz kuponów za 1200j jak ich nie masz.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie rozumiem o co ci chodzi? Nie możesz zjechać poniżej 1000j, bo automatycznie zbankrutujesz i wykluczysz się do końca kwartału. Jeżeli ktoś będzie próbował oszukiwać z budżetem to zostanie wykluczony na dłużej lub na stałe w zależności od skali wykroczenia. To jest zabawa i bawimy się fair. U buka jak grasz i masz 1000j to tylko za tyle zagrasz, nie puścisz kuponów za 1200j jak ich nie masz.
mozna zjechac ponizej 1000j, bo podsumowanie jest co 10 typow. na poczatku masz 1000j po pierwszym podsumowaniu masz powiedzmy 200j po drugim 300j i w tym czasie mozna byc ponizej. mi chodzi o to, ze zasada z podsumowaniem co 10 typow wcale nie elimunuje mozliwosci bycia na minusie. wiem, ze to niezgodne z regulaminem...

edit;

jakby podsumowania wygladaly jak u uzytkownika 5xharoldx5 5xharoldx5 ktory przy kazdym typie pisze ile zyskal/stracil jednostek to latwiej byloby to kontrolowac. w takich konkursach ludzie sami sie sprawdzaja a dodawanie i odejmowanie to najprostrze dzialania matematyczne, wiec taki delikwent bylby latwiejszy do wykrycia, bo golym okiem byloby widac kto zjechal ponizej 1000j.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Wystarczy (jak w moim przypadku) podsumowywać saldo po każdym kuponie i problem rozwiązany.
Nie rozumiem dlaczego niektórzy widzą w tym problem. Grasz kupon czy dwa, dodajesz stawkę lub stawki - odejmujesz od salda i tyle. Dodajesz ewentualnie zysk w przypadku trafienia i wszystko.
Takie uciążliwe?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na chwilę obecną nie chcemy wprowadzać aż takich restrykcji, żeby co kupon podawać saldo, jeżeli stwierdzimy, że jest to naginane przez użytkowników to ewentualnie zaostrzymy wymagania, na początku każdy dostał kredyt zaufania oraz wirtualnego tysiąca na granie, czy to wykorzysta to już indywidualna sprawa każdego.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Wiadomo że typerzy jakieś typy będą mieli trafne , czyli będą do przodu. Może zrobić w ten sposób dla tych , których męczy aż tak bardzo liczenie żeby podawali statystyki co 10 przegranych kuponów.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wiadomo że typerzy jakieś typy będą mieli trafne , czyli będą do przodu. Może zrobić w ten sposób dla tych , których męczy aż tak bardzo liczenie żeby podawali statystyki co 10 przegranych kuponów.
Statystyki mają być przejrzyste i dostępne dla każdego, wymóg co 10 kuponów nie jest jakimś wielkim obciążeniem, przystępując do konkursu użytkownik zgadza się na zasady jakie w nim obowiązują, poza tym udział nie jest obowiązkowy, jeżeli ktoś nie chce podliczać zawsze może po prostu podawać swoje typy w temacie i się nie zgłosić do zabawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Waldi1979 Waldi1979 powiedz mi do tego konkursu nowego Best of The Best nie były prowadzone zapisy a trzeba się zapisywać?
Do tego odnośnie bukmacherów z których podajemy typy powinno być to traktowane czy typ pochodzi z Fortuna czy z Unibet czy innego bukmachera na potrzeby konkursu że tego podatku nie ma bo to konkurs i kursy są brane tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu i jak dla mnie byłoby to ok i nikt by nie dyskutował.
Z tego co widziałem to do działu ze statystykami oprócz mnie dołączyli też inni użytkownicy co powinno cieszyć.
Jeśli coś źle napisałem to mnie popraw :)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Waldi1979 Waldi1979 powiedz mi do tego konkursu nowego Best of The Best nie były prowadzone zapisy a trzeba się zapisywać?
Do tego odnośnie bukmacherów z których podajemy typy powinno być to traktowane czy typ pochodzi z Fortuna czy z Unibet czy innego bukmachera na potrzeby konkursu że tego podatku nie ma bo to konkurs i kursy są brane tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu i jak dla mnie byłoby to ok i nikt by nie dyskutował.
Z tego co widziałem to do działu ze statystykami oprócz mnie dołączyli też inni użytkownicy co powinno cieszyć.
Jeśli coś źle napisałem to mnie popraw :)
nie trzeba się zapisywać, po prostu prowadzisz temat w KzS według wytycznych, jeżeli na koniec miesiąca zrobisz podsumowanie i będziesz na plusie wtedy zgłaszasz swój temat w odpowiednim wątku i jeżeli jest on w pierwszej czwórce to wygrywasz pieniądze, a oprócz tego każdy kto wypracuje zysk w danym miesiącu i się zgłosi wygrywa punkty reputacji według harmonogramu podanego w regulaminie.

Co do kursów to niestety się z Tobą nie zgodzę, po pierwsze jest to dział z typami i kuponami, więc jeżeli ktoś gra w polskich bukmacherach to musi odprowadzać podatek, bo tak jest w realu, jeżeli ktoś gra tam, gdzie nie odprowadza to jego wola, wtedy nie musi, dlatego jest pełna dowolność, kursy można podawać ze wszystkich buków, nikogo nie ograniczamy w tej kwestii, a po drugie nie wszyscy biorą udział w konkursie, może się tak zdarzyć, że ktoś zbankrutuje po tygodniu czy dwóch, do konkursu będzie mógł wrócić za 2,5 miesiąca, udziału nie bierze, ale swój temat przez ten czas może prowadzić normalnie.

Zainteresowanie zabawą jest spore co oczywiście cieszy, oby ten trend utrzymał się jak najdłużej.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy w konkursie jest możliwość podania typów na następny miesiąc? Przykładowo: widzę fajny typ na następny miesiąc i chcę go podać już teraz gdyż wiem, że do tego czasu kurs spadnie. Oczywiście obok takich typów będzie wyraźnie zaznaczone, że typy będą wliczane do statystyk następnego miesiąca, a nie aktualnego. Można tak zrobić czy trzeba czekać do pierwszego dnia następnego miesiąca?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Czy w konkursie jest możliwość podania typów na następny miesiąc? Przykładowo: widzę fajny typ na następny miesiąc i chcę go podać już teraz gdyż wiem, że do tego czasu kurs spadnie. Oczywiście obok takich typów będzie wyraźnie zaznaczone, że typy będą wliczane do statystyk następnego miesiąca, a nie aktualnego. Można tak zrobić czy trzeba czekać do pierwszego dnia następnego miesiąca?
Jak najbardziej możesz tak zrobić już teraz. Typ będzie liczył się do statystyk września i w podsumowaniu miesiąca musisz o tym pamiętać.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pojawiło się kilka pytań związanych z formą stawek na kuponach w ramach konkursu Best of the Best.
Otóż dopuszczalne jest podawanie stawek z dokładnością do jednego miejsca po przecinku.
Do tej pory Regulamin jednoznacznie tego nie precyzował, dlatego dla formalności dopisano pkt. 11 Regulaminu BotB:

11. Dopuszcza się podawanie wysokości stawek zarówno w liczbach całkowitych (np. 5j) jak również w formie ułamka dziesiętnego z dokładnością do jednego miejsca po przecinku (np. 7,5j).
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
P 148,4K

Plamiacz

Best of the Best
Jeśli w tym mięsiącu będę na 950 to w kolejnym miesiącu startuję od zera.Czy jak już stracę 50 to będzie 1000 i już nie będę mógł dalej uczestniczyć w zabawie?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli w tym mięsiącu będę na 950 to w kolejnym miesiącu startuję od zera.Czy jak już stracę 50 to będzie 1000 i już nie będę mógł dalej uczestniczyć w zabawie?
Druga część zdania jest prawdziwa. 1000 jednostek jest na kwartał.

Trzymam kciuki żebyś nie zszedł do -950 a potem -1000 🙂

Oczywiście w przypadku bankructwa, od 1 października będziesz mógł brać udział w zabawie ponownie i ponowna pauza przy zejściu do -2000.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czyli jak dobrze rozumiem w przypadku gdy ktoś ma na koncie -1000j po miesiącu i od 1 października zaczyna od -1000 czyli jednoznaczne jest z tym, że prawdopodobnie nie będzie na plusie po kolejnym miesiącu (chociaż formalnie jest) ale nadal będzie miał przykładowo -300 czy -200 czy tam nawet -500 ( a rzeczywiście jest w miesiącu na +). I swojego tematu nie może zgłaszać.
Dobrze to rozumiem?
 
Do góry Bottom