>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Dyskusje, pytania oraz uwagi dotyczące konkursu Best of the Best

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania oraz dyskutować o konkursie Best of the Best. Aby nie zaśmiecać wątku przed zadaniem pytania sprawdźcie czy odpowiedź nie znajduje się w regulaminie lub faq.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
To zadam pierwsze pytanie.
Czy jeśli prowadzę już swój wątek w KzS to mogę podać do niego link i od 1 sierpnia będzie traktowany "konkursowo"? Zakładam, że nie trzeba zakładać nowego na potrzeby konkursu?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
To zadam pierwsze pytanie.
Czy jeśli prowadzę już swój wątek w KzS to mogę podać do niego link i od 1 sierpnia będzie traktowany "konkursowo"? Zakładam, że nie trzeba zakładać nowego na potrzeby konkursu?
dokładnie, jest to konkurs dla istniejących oraz nowo utworzonych tematów w KzS, a należy pamiętać, że w dziale można mieć tylko jeden temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Przyszło mi do głowy kolejne pytanie związane z uczciwą rywalizacją. Czy w konkursie będzie dozwolona gra u nielegalnych bukmacherów? Wiadomo, że grając bez podatku automatycznie jest większy zysk więc trzeba założyć, iż osoby grające u rodzimych bukmacherów są na starcie w gorszej sytuacji.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przyszło mi do głowy kolejne pytanie związane z uczciwą rywalizacją. Czy w konkursie będzie dozwolona gra u nielegalnych bukmacherów? Wiadomo, że grając bez podatku automatycznie jest większy zysk więc trzeba założyć, iż osoby grające u rodzimych bukmacherów są na starcie w gorszej sytuacji.
Każdy może podawać kursy skąd chce, niektórzy mieszkają na stałe za granicą, nie możemy nikogo ograniczać, więc w tej kwestii jest pełna dowolność. Jednak jak ktoś podaje kurs z bukmachera, który nalicza podatek trzeba to uwzględnić w rozliczeniu.
 
P 145K

Plamiacz

Best of the Best
Mam temat w dziale kupony.Założyłem go w czerwcu jednak nie podliczyłem go.Mogę teraz go podliczyć i będzie to traktowane jako uzupełnione?Czy mogę otworzyć nowy temat?

I jeszcze kolejne pytanie.Jeśli prowadzi się temat w kuponach tygodnia to można uczestniczyć w dwóch konkursach tzn.na yield i na Best of the Best?

Z góry dzięki :)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mam temat w dziale kupony.Założyłem go w czerwcu jednak nie podliczyłem go.Mogę teraz go podliczyć i będzie to traktowane jako uzupełnione?Czy mogę otworzyć nowy temat?

I jeszcze kolejne pytanie.Jeśli prowadzi się temat w kuponach tygodnia to można uczestniczyć w dwóch konkursach tzn.na yield i na Best of the Best?

Z góry dzięki :)
można mieć jeden temat w dziale, jeżeli prowadzisz go w dziale Kupony to tak jak napisałeś możesz go podliczyć i poprosić o przeniesienie do działu Kupony ze Statystykami lub jeżeli wolisz to zostawić go tam, a w KzS założyć nowy (oczywiście jak nie masz). Co do ostatniego pytania to konkursu Dodatni Yield już od sierpnia nie będzie, Best of the Best zastępuje oba i będzie jedynym konkursem.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Uważam tak jak Camilla P. Camilla P. że to trochę będzie niesprawiedliwe . Bo wstawiając kursy od legalnych bankroll będzie wynosił 880 jednostek . A to jednak duża różnica. Może wyrównać szanse i grać bez podatku . Ewentualnie tylko i wyłącznie typy od legalnych . U niektórych buków też przy kuponach ako można zagrać bez podatku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Uważam tak jak Camilla P. Camilla P. że to trochę będzie niesprawiedliwe . Bo wstawiając kursy od legalnych bankroll będzie wynosił 880 jednostek . A to jednak duża różnica. Może wyrównać szanse i grać bez podatku . Ewentualnie tylko i wyłącznie typy od legalnych . U niektórych buków też przy kuponach ako można zagrać bez podatku.
Czy grasz z podatkiem czy bez to masz do dyspozycji tyle samo jednostek do wykorzystania. Na pewno ma to wpływ na ewentualny zysk, dlatego pozostawiamy dowolność kto gdzie gra.
 
gruby perez 4K

gruby perez

Użytkownik
Gra z podatkiem lub bez to wybór gracza. Można grać u azjatyckiego bukmachera przez darmowego brokera i nie jest to prawnie zakazane. Wystarczy odrobina wysiłku i znajomośc angielskiego. Jeśli ktoś jest na tyle leniwy, żeby nie poświęcić 30 minut na powiększenie swoich zysków i uznaje to za oszustwo, to cóż...

Poza tym, nikt nie zabrania podawania kursów od bukmacherów zagranicznych (bez podatku), nawet jeśli w rzeczywistości zakłady obstawiane są u polskich bukmacherów. O ile kurs jest prawdziwy i można znaleźć dowód, że taki istniał (np. używając oddsportal), to nikt nie powinien mieć z tym problemów :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
7. Wysokość aktualnego salda należy podawać najrzadziej co 10 kuponów.

Niestety nie wszyscy stosują się do tego punktu w regulaminie...
Na dodatek każdy kto chce wziąć udział w zabawie powinien to zaznaczyć w pierwszym swoim poście z typami. Trudno się dopatrzeć kto bierze udział, a kto nie.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
...każdy kto chce wziąć udział w zabawie powinien to zaznaczyć w pierwszym swoim poście z typami. Trudno się dopatrzeć kto bierze udział, a kto nie.
A w regulaminie o tym nie ma?
"...Uczestnikiem konkursu może być dowolny zarejestrowany użytkownik Forum Bukmacherskie. Nie będą prowadzone zapisy do konkursu – prowadzenie własnego tematu w dziale Kupony ze Statystykami upoważnia (ale nie zobowiązuje) do wzięcia udziału w konkursie. Do udziału można przystąpić w dowolnym momencie..."
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
O, w sumie słuszna uwaga z tym podawaniem statystyk co najmniej raz na 10 typów. Nie lepiej zmienić to do podawania co tydzień? Są osoby, które stawiają mniej, przez co 10 typów pójdzie dopiero po tygodniu, a są osoby, które grają wiele kuponów dziennie.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
W sumie byłoby miło gdyby stan salda pokazywać po każdym kuponie. To w zasadzie żaden kłopot a jest czytelnie oraz ciekawiej się przegląda jak komu idzie typowanie.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
W sumie byłoby miło gdyby stan salda pokazywać po każdym kuponie. To w zasadzie żaden kłopot a jest czytelnie oraz ciekawiej się przegląda jak komu idzie typowanie.
To to już totalna przesada by była, nie każdy ma pod ręką arkusz, niektórzy mogą z telefonu zapostować kupon. W dodatku to nic by nie dało, bo na wynik typowania powinno się patrzeć długoterminowo.
 
Do góry Bottom