>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Dyskusje, pytania oraz uwagi dotyczące konkursu Best of the Best

maer 210,7K

maer

Typer A-League
podliczyłem twój temat, wszystko jest dobrze liczone, tylko według mnie trochę sam sobie utrudniasz zapisem, proponuję, żebyś podawał tak jak ja (ogólnie to każdemu proponuję taki zapis), że najpierw podajesz aktualny budżet na chwilę obecną oraz saldo bieżącego miesiąca po x kuponach

Saldo początkowe października: 273j
(czyli masz do dyspozycji 1273j)

Na obecną chwilę wygląda to tak

Budżet ogólny: 157j
Saldo po 13 kuponach (147-159): 430j

Czyli do wykorzystania masz jeszcze 843j, więc nie możesz postawić więcej kuponów niż masz środków na koncie, tymczasem masz zagrane 10 kuponów, czyli 1000j, więc jeżeli byłbym złośliwy to już masz bankruta, ale z racji, że jest to początkowa faza konkursu to narazie upominamy słownie, ale od kolejnego miesiąca zaczniemy już wyciągać konsekwencje, konkurs będzie już trwał pełne 3 miesiące i każdy będzie miał wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z regulminem i zasadami, jeżeli ktoś czegoś nie rozumie lub jest niejasne to jesteśmy do waszej dyspozycji.
No to zaczynam podliczać tak jak twoje podliczenia Waldi1979 Waldi1979 i zobaczymy może rzeczywiście będzie to lepiej wyglądało, dzięki za szansę dalszego grania chociaż nieświadomie trochę nagiąłem regulamin:rolleyes:
 
gruby perez 4K

gruby perez

Użytkownik
Jako, że powoli pojawiają się pierwsze bankructwa, a do końca kwartału zostały jeszcze 2 miesiące, myślę, że komuś może przyjść do głowy, aby porzucić swoje obecne konto i zacząć od nowa na nowym koncie już teraz.

Aby zabezpieczyć się przed tego typu oszustwami uważam, że przydałoby się dopisać punkt regulaminu, według którego aby wziąć udział w konkursie, należy prowadzić swój temat od co najmniej jedego/dwóch miesięcy.

Takie coś skutecznie zniechęci do zakładania nowego konta.

Co sądzicie?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jako, że powoli pojawiają się pierwsze bankructwa, a do końca kwartału zostały jeszcze 2 miesiące, myślę, że komuś może przyjść do głowy, aby porzucić swoje obecne konto i zacząć od nowa na nowym koncie już teraz.

Aby zabezpieczyć się przed tego typu oszustwami uważam, że przydałoby się dopisać punkt regulaminu, według którego aby wziąć udział w konkursie, należy prowadzić swój temat od co najmniej jedego/dwóch miesięcy.

Takie coś skutecznie zniechęci do zakładania nowego konta.

Co sądzicie?
Pomyślimy nad tym, ale należałoby ten potencjalny punkt bardziej dopracować. Hipotetycznie możliwa (choć niezgodna z regulaminem - o czym za chwilę) sytuacja byłaby taka, że ktoś od 2 miesięcy prowadziłby trzy osobne tematy na trzech osobnych kontach, i w przypadku bankructwa jednego z nich miałby jeszcze dwa pozostałe. Niezgodna z Regulaminem dlatego że: 2. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa w tym typowanie z różnych kont (...) będą skutkowały wykluczeniem z konkursu oraz pozostałymi konsekwencjami.

Jednym słowem w regulaminie jest już zawarta klauzula, która ubezpieczenia omówiony przypadek i najprawdopodobniej, gdyby ktoś zdecydował się na typowanie z trzech różnych kont, już nigdy nie wziąłby udziału w tym konkursie.

Tenże sam punkt regulaminu uniemożliwia zamknięcie swojego tematu i otworzenie nowego przez tego samego użytkownika, na innym koncie. A Administratorzy mają możliwość łatwej weryfikacji czy ktoś dany punkt regulaminu naruszył.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Swój temat założyłem w listopadzie, a teraz zauważyłem, że jest w ogóle konkurs. Jakbym to wcześniej rozkminił to bym pisał stawki w temacie nie 1j a 100j. Tak naprawdę to powinien być brany pod uwagę Yield, ale to moje zdanie.

Udanej zabawy wszystkim, ja jednak prowadzę temat nie na potrzeby konkursowe, jednak pewnie zgłoszę swoją kandydaturę skoro jest taka możliwość, no zobaczymy.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Swój temat założyłem w listopadzie, a teraz zauważyłem, że jest w ogóle konkurs. Jakbym to wcześniej rozkminił to bym pisał stawki w temacie nie 1j a 100j. Tak naprawdę to powinien być brany pod uwagę Yield, ale to moje zdanie.

Udanej zabawy wszystkim, ja jednak prowadzę temat nie na potrzeby konkursowe, jednak pewnie zgłoszę swoją kandydaturę skoro jest taka możliwość, no zobaczymy.
Dziękujemy za Twoją opinię. Pojawił się kilka miesięcy temu głośny pogląd, że yield sprzyja progresji. Choć sam go bardzo ceniłem, zmieniono zasady konkursu na takie premiujące wysoki dodatni bilans. Oczywiście na potrzeby konkursu masz prawo zwiększyć stawki do 100j, jednak musisz pilnować swojego regulaminowego limitu. Powodzenia 🔥
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Loginy zostały wysłane kilka dni temu, myślę, że na dniach powinny być przelewy, ale nie znam dokładnej daty.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Już 11 czerwca zaczyna się Euro, a turniej kończy się 11 lipca. Jak wiadomo w konkursie swój bilans można podawać do piątego dnia następnego miesiąca. Wobec tego wszelkie zakłady długoterminowe jak np. na zwycięzcę turnieju, króla strzelców i wiele innych w takiej sytuacji odpada. Moja propozycja jest taka- czy można wyjątkowo w tym miesiącu przedłużyć termin zgłaszania swojego tematu o jeden tydzień, czyli do 12 lipca? Jak widać na forum w dziale o Euro wiele osób podaje typy długoterminowe, w swoich tematach pewnie też by chcieli.

Generalnie wszystko by wyglądało tak jak zawsze, czyli ostatnie typy można podawać do końca czerwca, a jedynie na podsumowanie miesiąca i zgłoszenie swojego tematu będzie o tydzień więcej.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Już 11 czerwca zaczyna się Euro, a turniej kończy się 11 lipca. Jak wiadomo w konkursie swój bilans można podawać do piątego dnia następnego miesiąca. Wobec tego wszelkie zakłady długoterminowe jak np. na zwycięzcę turnieju, króla strzelców i wiele innych w takiej sytuacji odpada. Moja propozycja jest taka- czy można wyjątkowo w tym miesiącu przedłużyć termin zgłaszania swojego tematu o jeden tydzień, czyli do 12 lipca? Jak widać na forum w dziale o Euro wiele osób podaje typy długoterminowe, w swoich tematach pewnie też by chcieli.

Generalnie wszystko by wyglądało tak jak zawsze, czyli ostatnie typy można podawać do końca czerwca, a jedynie na podsumowanie miesiąca i zgłoszenie swojego tematu będzie o tydzień więcej.
Dobry pomysł, żeby każdy zdążył rozliczyć typy długoterminowe to jednorazowo w lipcu wydłużamy zgłaszanie tematów do 15 lipca.
 
Do góry Bottom