>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje polityczne - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Nie chcę patrzeć na Europę i szukać jakichkolwiek rysopisów. Obchodzi mnie to co jest tu i to, że politycy to nie są ludzie ledwo wiążący koniec z końcem, działający od 10 do 10 każdego miecha. Nie mają o tym zielonego pojęcia, ŻADEN z nich. Należą do bogatszej klasy społecznej, a wciskają nam w oczy kit o tym czego to oni o mnie nie wiedzą. Jajco wiedzą...
 
Baqu 860,6K

Baqu

Forum VIP
Nie chcę patrzeć na Europę i szukać jakichkolwiek rysopisów. Obchodzi mnie to co jest tu i to, że politycy to nie są ludzie ledwo wiążący koniec z końcem, działający od 10 do 10 każdego miecha. Nie mają o tym zielonego pojęcia, ŻADEN z nich. Należą do bogatszej klasy społecznej, a wciskają nam w oczy kit o tym czego to oni o mnie nie wiedzą. Jajco wiedzą...
zapytalem dlatego, że takich przykładów zbytnio nie ma... a dlaczego ? dlatego, że osoby w klasie średniej i osoby które mają coś tam w mózgu na zwykłego &quot;chłopa&quot; nie zagłosują, a to najczesciej taki posiada jakąkolwiek wiedzę w temacie przez Ciebie poruszonym. Dlatego też kandydaci, którzy mają największą szansę na wygraną się zbytnio tym nie przejmują.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
PiS skrajna prawica... No proszę Was, jak już coś piszecie to zastanówcie się, choć przez chwilę. Ale żeby takie głupoty wypisywać. Lepiej poczytajcie, co to jest prawica a co lewica. PiS, PO, SLD i PSL to lewica i tyle w temacie.
 
picia 13

picia

Użytkownik
PiS skrajna prawica... No proszę Was, jak już coś piszecie to zastanówcie się, choć przez chwilę. Ale żeby takie głupoty wypisywać. Lepiej poczytajcie, co to jest prawica a co lewica. PiS, PO, SLD i PSL to lewica i tyle w temacie.
To już było świetne.. :p
PiS w UE -&gt; Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
I teraz z definicji prawicy -&gt; &quot;Do prawicy zalicza się: środowiska o poglądach konserwatywnych, konserwatywno-liberalnych (reprezentujące najczęściej liberalizm gospodarczy – a nie społeczny), chrześcijańsko-demokratycznych, monarchistycznych i narodowych (nacjonalistycznych).&quot;
Gdzie PiS to lewica?! Gdzie?!
EDIT Jakbyś nadal nie wierzył:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Partie_polityczne_Polski#Polskie_partie_okre.C5.9Blaj.C4.85ce_si.C4.99_jako_prawicowe
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
To już było świetne.. :p
PiS w UE -&gt; Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy
I teraz z definicji prawicy -&gt; &quot;Do prawicy zalicza się: środowiska o poglądach konserwatywnych, konserwatywno-liberalnych (reprezentujące najczęściej liberalizm gospodarczy – a nie społeczny), chrześcijańsko-demokratycznych, monarchistycznych i narodowych (nacjonalistycznych).&quot;
Gdzie PiS to lewica?! Gdzie?!
EDIT Jakbyś nadal nie wierzył:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Partie_polityczne_Polski#Polskie_partie_okre.C5.9Blaj.C4.85ce_si.C4.99_jako_prawicowe
Argument, że są w takiej grupie PE jest po prostu śmieszny, bo tam nawet Hitler uchodzi za prawicowca.
Co ma wspólnego PiS z liberalizmem gospodarczym? Z monarchizmem? Z nacjonalizmem?
PiS jest partią lewicową, ponieważ popiera socjalistyczny model gospodarczy, a także ograniczanie wolności obywateli. To samo PO. Ja nie patrzę na to, co jest napisane na Wikipedii, tylko na ustawy jakie rządy tych partii wprowadziły.
Do postów blaise-a się nie odnoszę, bo to jedna wielka żenada. Kompromitacja w każdym zdaniu.
Sam widziałem ten fragment w programie Lisa. I cóż... Miałem z tego niezłą polewkę, co nie zmienia faktu, że to była garstka ludzi. Zwróciliście uwagę na tych co uspokajali ich? Albo na gościa, który normalnie odpowiada? To proste, że popisowcy to fani swoich partii i żadne argumenty do wielu z nich nie docierają, ale z wieloma też można porozmawiać.
Ludzie nie chcą odpowiadać temu Panu, bo każdy wie, że Lis wspiera Tuska jak może. I fakt faktem, że ten dziennikarzyk za bardzo kultury nie miał, honoru też. Na jego miejscu gdyby ktoś tak mnie potraktował to bym po prostu odszedł, a nie dalej prowokował.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
No fakt spory, a powinna miec duzo wiekszy i powinien zostac duzo lepiej wykorzystany, a według wiekszosci ekonomistów nie był, lata dobrobytu i wzrostu gospodarczego za rzadów PiS zostały zmarnowane i przejedzone.
no trudno przecież, żeby Polska, który funkcjonuje w takiej postaci dopiero od 20 lat i powinna notować duże przyrosty gospodarce, z racji dynamicznego rozwoju miała ujemny bilans.
Ale dla pisiorów to sukces było mieć taki przyrost w latach, kiedy powinniśmy mieć znacznie wyższy, a dodatni w czasach kryzysu - jedyny w Europie, to także ich sukces!
 
midel 189

midel

Użytkownik
Choderek, chichotem historii to można nazwać całe życie i rodzinę Jarosława K. Poczynając od tatusia, byłego AK-owca, którego docenił reżim Bieruta dając mu willę na Żoliborzu ????Trzeba uczciwie dodać, że oni każdego nagradzali - chociażby Inkę czy Nila kulką. Dzieci tego Ak-owca zabawiały się w reżimowej telewizji, później nie miały żadnych problemów ze zrobieniem doktoratu. Jeden syn mimo zdecydowanego opowiadania się po stronie opozycjonistów i czynnego działania nie został nawet internowany. Masz tu chichot historii.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Choderek, chichotem historii to można nazwać całe życie i rodzinę Jarosława K. Poczynając od tatusia, byłego AK-owca, którego docenił reżim Bieruta dając mu willę na Żoliborzu ????Trzeba uczciwie dodać, że oni każdego nagradzali - chociażby Inkę czy Nila kulką. Dzieci tego Ak-owca zabawiały się w reżimowej telewizji, później nie miały żadnych problemów ze zrobieniem doktoratu. Jeden syn mimo zdecydowanego opowiadania się po stronie opozycjonistów i czynnego działania nie został nawet internowany. Masz tu chichot historii.
Wiesz, że w tym momencie zabawiasz się w Kurskiego, wypominając przeszłość nie kandydata, a jego ojca?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Wiesz, że w tym momencie zabawiasz się w Kurskiego, wypominając przeszłość nie kandydata, a jego ojca?
a Ty w kogo się zabawiasz wypominając przeszłość Wałęsy, której jednak nie możemy w żadną stronę jednoznacznie zweryfikować.
Ale żeby odejść od tematu ojca Rajmunda:
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.
5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki, i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Ok, dwa przykłady
1. http://www.lewica.pl/?id=2449
2. http://wyborcza.pl/1,75478,8050551,Prezes_PiS__Jozef_Oleksy_to_polski_polityk_lewicowy.html

Dla tego człowieka nie istnieją żadne bariery moralne - byleby się dorwać do władzy.
Ok, ale zauważyłeś, że to było 6 lat temu? Też mi ta zmiana się nie podoba, bo SLD jest organizacją przestępczą, a także jak najbardziej pasuje do nich określenie komuniści, dlaczego postkomuniści? Przecież oni dalej wierzą w to samo co Marks, Lenin czy Stalin.
Z drugiej strony cieszę się, że w końcu ktoś z PiS-u przyznał, że są lewicowi, bo są. Z prawicą nic wspólnego nie mają.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
A propos wspaniałego poradzenia sobie rządów PO z kryzysem
czy wy nie wiecie że kryzys nas ominął, bo nie mamy własnej gospodarki i wszystko leży w obcym kapitale?
przez 20 lat sprzedaliśmy wszystko niemcom, amerykanom, anglikom, Bóg wie komu jeszcze, a politycy potrafią licytować się kto dłużej siedział w więzieniu za komuny i dostał więcej razy pałą od MO czy ZOMO? Darujmy sobie ten cyrk...
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Przede wszystkim mylicie dwie rzeczy
Ideologicznie PIS jest partia prawicowa,natomiast spojrzenie na gospodarkę ma trochę lewicowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom