>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje polityczne - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Populizmem było głoszenie hasła o zaprowadzenia porządku w szkole.
Efekt wyszedł o wiele gorszy od zamierzonego, a obywatele dostali po kieszeni.
Efekt jest taki że mamy bulderopodobne placówki a nie szkoły. Programy zero tolerancji dla przemocy czy te trójki odwiedzające szkoły to były konkretne po części radykalne pomysły no ale my wolimy wolną amerykankę
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Efekt jest taki że mamy bulderopodobne placówki a nie szkoły. Programy zero tolerancji dla przemocy czy te trójki odwiedzające szkoły to były konkretne po części radykalne pomysły no ale my wolimy wolną amerykankę
To oczywiste, że WSZYSTKIE pomysły Ministerstwa Edukacji były tak krytykowane tylko ze względu na to, kto był ministrem. Swoją drogą to był jedyny minister edukacji, którego znała większość społeczeństwa. Teraz może z 3% uczniów wie, kto jest ministrem.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
To oczywiste, że WSZYSTKIE pomysły Ministerstwa Edukacji były tak krytykowane tylko ze względu na to, kto był ministrem. Swoją drogą to był jedyny minister edukacji, którego znała większość społeczeństwa. Teraz może z 3% uczniów wie, kto jest ministrem.
Najlepsze były te demonstracje przeciwko Giertychowi, jak był ministrem edukacji, gdzie polskich uczniów reprezentowały młodzieżówki SLD i SdPL.????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
To oczywiste, że WSZYSTKIE pomysły Ministerstwa Edukacji były tak krytykowane tylko ze względu na to, kto był ministrem. Swoją drogą to był jedyny minister edukacji, którego znała większość społeczeństwa. Teraz może z 3% uczniów wie, kto jest ministrem.
I wobec czego to ma być argument ?
Wszyscy go znali, bo wprowadzał głośne ustawy, zresztą często negatywnie oceniane przez uczniów i media.
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
I wobec czego to ma być argument ?
Wszyscy go znali, bo wprowadzał głośne ustawy, zresztą często negatywnie oceniane przez uczniów i media.
To, akurat nie jest argument, że te ustawy były złe. Uczniowie najbardziej by się ucieszyli, gdyby skrócono im rok szkolny do maja.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
I wobec czego to ma być argument ?
Wszyscy go znali, bo wprowadzał głośne ustawy, zresztą często negatywnie oceniane przez uczniów i media.
Argument za czym, albo przeciwko czemu? To po prostu taka ciekawostka. Dla mnie to było po prostu śmieszne, bo wszyscy nagle stali się specami od edukacji, a chodziło tylko o to, żeby krytykować Giertycha. Niektóre pomysły były nietrafione/głupie, ale poprzedni ministrowie, jak i obecni wpadają na równie nieprzemyślane... Gdzie wtedy jest GW i TVN?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
To, akurat nie jest argument, że te ustawy były złe. Uczniowie najbardziej by się ucieszyli, gdyby skrócono im rok szkolny do maja.
i wydłużono lekcje o 15 minut ????
Nie patrzmy w przeszłość. Giertych jest prawnikiem i widocznie w tym fachu jest dobry.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
A teraz kandydatem na prezydenta jest i jest na NIE w sumie z jego punktu to do przewidzenia. Dzis Belka powolany ja takze bylem raczej za tym aby prezydent dal nominacje. Komorowski robi wszystko przed wyborami. Średnio mi sie to podoba, ale coż.
Wczoraj widzialem wywiad z Olechowskim, szkoda , ze ma tak male popracie sympatyczny facet.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
A teraz kandydatem na prezydenta jest i jest na NIE w sumie z jego punktu to do przewidzenia. Dzis Belka powolany ja takze bylem raczej za tym aby prezydent dal nominacje. Komorowski robi wszystko przed wyborami. Średnio mi sie to podoba, ale coż.
Wczoraj widzialem wywiad z Olechowskim, szkoda , ze ma tak male popracie sympatyczny facet.
Może i sympatyczny, ale niestety zmienny jak kobieta. Inna sprawa, że to on zbudował PO i dzięki niemu już na starcie miała tak duże poparcie. Teraz na szczęście sam Olechowski może liczyć na góra 5%. Jak można być za gościem, którego sponsoruje Paweł P.?
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
O widzisz, wielkie dzięki snajper. W zamian napiszę coś w dziale F1 :p
Co do Olechowskiego to co taki bogacz jak on może wiedzieć o problemach zwykłych, biednych ludzi? Kompletnie nie widzę go na takim stanowisku.
Tego typu argumenty moim zdaniem są pozbawione sensu. Co Kwaśniewski wiedział o problemach biednych ludzi?
Ass // A ja gdzieś pisałem o Kwaśniewskim, że go popierałem?
Nie kierowałem tego bezpośrednio do Ciebie. Chodzi o to, że dwukrotnie był wybrany, a także zapewne byłby wybrany i teraz, a niby co wiedział o &quot;problemach zwykłych ludzi&quot;? Jeśli patrzeć pod tym względem to Kaczyński na pewno był lepszym kandydatem na prezydenta.
Nie bardzo rozumiem to kryterium, bo to by oznaczało, że prezydentem najlepiej gdyby został jakiś robotnik albo rolnik. Ale co to da? W tym państwie żyją nie tylko biedni, poza tym sama działalność prezydenta nie polega na tym, żeby zrobić komuś dobrze ;]

 
Baqu 918,5K

Baqu

Forum VIP
Kowboj... nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, ale weź wymień kilku premierów / prezydentów głównych europejskich krajów którzy pasują do Twojego rysopisu wiedzy o zwykłym szarym czlowieczku ? nie wiem czy znajdziesz chociaż jednego... chociaż pewnie Ci sie uda jak dobrze poszperasz :]

:razz::razz: moderator
dzizaz &quot;ł&quot; zgubilem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom