>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
No to ciekawy ruch, a wiadomo czy Ivica już jest zdolny do grania czy jeszcze leczy uraz?
Podobno zdrowy ???? Z tego co rozmawiałem ze znajomymi to ma dostawać 60k miesięcznie ale to nie jest potwierdzone. Jest też klauzura w umowie że w przypadku przewlekłej kontuzji klub może rozwiązać kontrakt.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sugerując się Weszło mamy już pożegnanie Hasiego pytanie tylko kto go zastąpic Vukovic tymczasowo mówi się natomiast o Magierze czyżby tryb oszczędnościowy ponieważ Hasi ma sporą odprawę :?:.
Zapraszam do dyskusji.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Sugerując się Weszło mamy już pożegnanie Hasiego pytanie tylko kto go zastąpic Vukovic tymczasowo mówi się natomiast o Magierze czyżby tryb oszczędnościowy ponieważ Hasi ma sporą odprawę :?:.

Zapraszam do dyskusji.
Weszlo wzięło informację, z fejkowego konta na facebooku ;), ale myślę, że jak nie wygra z Zagłębiem może być problem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Uważam że powinni zakończyć ten etap. Spodziewam się że odprawa będzie bardzo drgoa jednak czy Legia woli grać bez charakteru i stylu ? czy może lepiej rozpocząć budowę od zera....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Weszlo wzięło informację, z fejkowego konta na facebooku ;), ale myślę, że jak nie wygra z Zagłębiem może być problem.
Akurat Weszlo ma bardzo dobre dojscia do Legii redaktor jest ich mega fanem i ma sporo znajomosci w srodowisku dziennikarskim nie sadze zeby lecieli na fejkowych kontach, to jest ich jedyny atut - insider info
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Już potwierdzone info, od dnia jutrzejszego tymczasowo drużynę poprowadzi Aleksandar Vuković. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że Hasi nie zgodził się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Leśnodorski musi się na koniec widocznie nauczyć, że taki trener chce wydoić z klubu najwięcej, ile się tylko da.
Besnik Hasi został odsunięty od obowiązków trenera pierwszej drużyny Legii Warszawa. Od poniedziałku zespół tymczasowo poprowadzi jego asystent, Aleksandar Vuković.
Przed meczem z Zagłębiem Lubin informowaliśmy, że spotkanie z &quot;Miedziowymi&quot; będzie dla Besnika Hasiego ostatnim w roli trenera Legii Warszawa. Po przegranym 2:3 meczu naszą informację potwierdził na &quot;Twitterze&quot; prezes mistrzów Polski, Bogusław Leśnodorski. - Od jutra (poniedziałku - red.) drużynę prowadzi &quot;Vuko&quot; - napisał sternik &quot;Wojskowych&quot;.
Vuković na podstawie licencji UEFA A, jako były asystent Hasiego, może prowadzić Legię w dwóch kolejnych meczach. Serb będzie prawdopodobnie szkoleniowcem &quot;na chwilę&quot;. W kolejnych dniach Legia będzie szukała nowego trenera, któÂŽym najprawdopodobniej będzie kolejny obcokrajowiec.

Po meczu Leśnodorski zdradził również rozmowę Michała Żewłakowa z Hasim. - Trener odsunięty. Michał odbył rozmowę z trenerem i zaproponował podanie się do dymisji. Trener nie przyjął propozycji - napisał.
Źródło: Legia
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Leśniadorski mógłby skończyć być celebrytą, a zabrać się do pracy, ciągle mówi , że się uczy piłki, uczy się , ale się nie nauczył. Po ostatnim cyrku on też powinien odejść, no ale tak zapomniałem honor mu nie pozwoli, dramat. Gościu pięknie mówi i jest promowany i to mocno, ale jak trzeba wziąć odpowiedzialność za drużynę to nie ma komu. Spierniczyli najlepszy sezon od dawna jaki Legia ma , mowa tutaj o LM, kupili jakieś beztalencia, odpuścili dobrego trenera, lista grzechów jest dłuższa, jeśli myślą, że przyjdzie nowy trener i od tak poukłada, to się wszyscy zdziwią.
Wiadomo było, że Legia zagra tak jak dotychczas. Dlaczego trenerowi nie podziękowano od razu po meczu w LM tylko jakieś bzdurne podchody robili.
Teraz kolejna sprawa to Hasi, że gościu to beznadziejny trener to już wiemy, ale, będzie chciał kontrakt mieć płacony do końca, w końcu drugi raz takiego dużego pewnie nie dostanie i tutaj mu się nie dziwię ;).
I jeszcze jedno, to jak skonstruowana jest umowa z trenerem, nie chce się podać do dymisji to dyscyplinarka. Nie ma takiego zapisu w umowie? O wypowiedzeniu? Następny kumaty tą umowę tworzył.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Teraz można porozmawiać o tym czy na trenera pasuje J. Magiera, który jest przymierzany do Legii.

Moim zdaniem nie, bo o ile Polscy zawodnicy wiedzą kto to, to wśród piłkarzy z zagranicy posłuchu miał nie będzie, dodatkowo nie wiem czy będzie potrafił trzymać towarzystwo &quot;krótko&quot; jakoś mi się nei wydaje.

Jakie wasze opinie ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Magiera to człowiek z ich środowiska, potrzebny jest ktoś z zewnątrz który będzie trzymał piłkarzy krótko i niestety zastosuje dobrą rotację przy obecnej kadrze jest mase problemów lewa obrona choćby po odejściu Brzyskiego. Moim zdaniem brakuje klasowego skrzydłowego do zmiany i ciągle kłopoty których miało nie być.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ale właśnie Magiera jest Legionistą,Vuković też,oni najlepiej wiedzą jak podejść do tych piłkarzy bo wiedzą jak to jest grać dla tego klubu.Hasi nie ma żadnego pomysłu,Legia dostaję baty od każdego,nie da się zrobić gorszej roboty niż on a taki Magiera dostanie roczny kontrakt conajwyżej więc nic nie szkodzi.Nie ma sensu brać teraz trenera z zewnątrz który będzie miał kilka dni żeby to poukładać a i tak nie wiadomo czy mu się uda i znowu nie skusi się na odprawę.Anderlecht z Hasim pomimo zajęcia drugiego miejsca w poprzednim sezonie naprawdę dziwnie wyglądał.W dwóch meczach wyjazdowych pod koniec sezonu przegrali z Club Brugge 0:4 i Genk 2:5,myślę że to przede wszystkim wpłyneło na decyzję o zwolnieniu Hasiego bo Anderlecht rok wcześniej zajął trzecie miejsce mimo że mieli Mitrovicia i Mbembe którzy odeszli w 2015 za grube pieniądze do Newcastle więc po ich sprzedaży oni i tak nie wydali tych pieniędzy więc drugie miejsce i kwale do ligi mistrzów z drugiego miejsca były dla włodarzy raczej dobrym wynikiem.Po prostu to było dziwne gdy klub który walczy o mistrzostwo,ogrywa taki Genk 1:0 u siebie i nagle dostaje od nich baty 2:5.Ale i tak patrząc na to co on teraz wyczynia w Legii ja nie wiem jak on te wicemistrzostwo w poprzednim sezonie zdobył.Ja to widzę tak,jeśli to będzie Magiera lub Vukovic to nie powinno być więcej żadnych kompromitacji,a panowie mogliby nawet razem zrobić duet jak parę lat temu w Leverkusen Saami Hyypia i Sascha Lewandowski.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Chyba nie sądzicie że Magiera po otrzymaniu propozycji z Legii, od razu rzuci robotę w Sosnowcu i skoczy na głęboką wodę... On ma tam swoją drużynę, swój projekt, który realizuje - awans do Ekstraklasy i jestem przekonany, że nie zrezygnuje, żeby posprzątać ten burdel.
Moim zdaniem Legii potrzebny jest trener z autorytetem i sukcesami, który złapie towarzystwo za mordy, ale w razie porażki stanie za zawodnikami murem. A takiego w Polsce na obecną chwilę nie ma. Tylko uznany trener z zachodnim warsztatem.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Mimo iż jest parę ciekawych nazwisk polskich również uważam, że powinien przyjść konkretny trener z zagranicy, który stwierdzi, że nowe nabytki są zwyczajnie za slabe, przeprowadzi swoją selekcję zaprowadzi własny porządek i nadrobi stracone punkty w lidze (jest jeszcze czas, jedyny groźny rywal to Lechia, Jaga i Termalica prędzej czy później spuchną, a reszta to przypadkowe zespoły). Tylko problem w tym, że żaden trener z sukcesami tu nie przyjdzie bo poziom naszej ligi jest naprawdę słaby i to widać jak się ogląda mecze. Trzeba liczyć na kolejnego Berga czy Czerczesowa, którzy fundamenty mają mocne ale takich rzeczy jak Liga Mistrzów czy Europejska dopiero się uczą.
Oczywiście nie odmawiam niczego Vukoviciowi czy Magierze ale to, że oni Legię traktują z szacunkiem nie znaczy, że dadzą radę przekazać to całemu zespołowi. Myślę że międzynarodowe towarzystwo legijne L-kę traktuje jak zwyczajne logo firmy a nie symbol klubowy i coś, dla czego warto zapierdalać. Nie mniej jeśli któryś z nich obejmie zespół na dłużej to będę miał nadzieję, że dadzą radę, bo Legia ma naprawdę dobrą perspektywę by polską piłkę klubową trochę podnieść z kolan nie mówiąc już o tym, że i sama Legia mogłaby na dobre zadomowić się w europejskiej elicie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ciekawa sprawa, kolejne nazwiska podają m.in. Maaskant, który kiedyś prowadził Wisłę, zastanawiam się czy coś jest na rzeczy czy to po prostu wrzutki dziennikarskie, choć myślę, że to wrzutka, bo Maaskant to ten sam poziom co Hasi. Może ciut wyższy.

Od nowego trenera wymagałbym przewietrzenia szatni, jak to się zwykło mówić to raz.

Dwa zrobienia badań wydolnościowych piłkarzom i postawienia ich na wagę , nie nie żartuję. Mam wrażenie, że trener na to przymykał oko bo np. ten Odjidja , to jest taki Maciek Iwański, gra z piłką dobrze, może nawet bardzo dobrze, ale weź tu człowieku rób pressing z tym brzuchem 90 minut.

No, ale kto by to nie był, powinno być lepiej.

Jak pisałem, dla mnie Magiera się nie nadaje, jest zbyt miękki. Potrzeba by kogoś jak Vukovic właśnie, który mógłby złapać towarzystwo za pyski, ale Vuko już tam jest za długo, już jest ze wszystkimi na stopie koleżeńskiej, a więc też to zbyt wiele dobrego nie da. Natychmiast nowy trener z twardą ręką do gwiazd, bo póki co to wygląda jakby każdy sobie grał.
Jednym słowem Staszek wróć ;).

Dodatkowo z trenerem powinien odejść Żewłakow, jak jest skuteczny, to widać, jak poprosił trenera o dymisję, przecież to jest żenujące.
Powinien zabrać brata i pojechać do Grecji, od razu lepiej by się mecze oglądało ???? .

Ale nie ważne, ważne, że jeśli Legia chce się odbudować i nie dopuścić do blamażu kolejnego w LM to jak najszybciej do środy - czwartku powinna mieć już nowego trenera, który mógłby już poznawać zespół inaczej się nie da. Błędem było tkwienie w tym do meczu ligowego jak już pisałem , trzeba było szybciej wywalić, byłby spokój.

No ale oczywiście Boguś musiał chodzić i opowiadać, żeby dać trenerowi spokój, że ma poparcie itd.

Także podsumowująć,

nowy trener do max czwartku i ciężka praca nad piłkarzami, zgrywanie ich i wprowadzenie atmosfery inaczej będzie jak było.

Dodatkowo kwintesencją inteligencji Hasiego jest ten cytat z konferencji - dlaczego nie zagrał nowo pozyskany Gruzin:

Dąbrowski nie znalazł się w kadrze meczowej, ponieważ jego miejsce zajął Michał Pazdan. Jakub Czerwiński zagrał dzisiaj na dobrym poziomie. Chciałem mieć na ławce rezerwowych tylko jednego obrońcę, więc zdecydowałem że miejsce Macieja jest na trybunach. Dlaczego nie zagrał Kazaiszwili? Przecież ustaliliśmy, że musi najpierw nauczyć się imion swoich kolegów...
To ja się pytam w środę zagrał z Borussią, to wtedy znał imiona, a do niedzieli zapomniał? paranoja
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Teraz już można napisać, że pewne jest, że trenerem Legii zostanie Magiera.
Wczoraj wieczorem rozwiązał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec.
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dodatkowo Zagłębie otrzyma rekompensatę za jego przedterminowe zwolnienie.
Dokładnie tak. Miejmy nadzieję że bedzie miał na tyle jaj żeby zebrać ta drużynę i wycisnąć z niej wszystko to co da jak robi to w tamtym sezonie Rosjanin.
A tym czasem dziś pod vodza Vukovicia będzie dużo walki i nie bedzie odstawiania nogi oby to zostali Legionistom
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom