>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Tylko z tymi jesli jest tak ze podpisanie go przez Legie wydaje sie malo prawdopodobne a i tak trudniej bedzie spelnic drugi warunek.
Nie bardzo Cie tutaj rozumiem.Skorża powiedział że są przygotowane kontrakty dla nowych piłkarzy.Że jeszcze 3 ma przyjechać na zgrupowanie do Hiszpanii i chce z nimi zagrać chociaż dwa sparingi.Dodał również że jeden z piłkarzy jest po przerwie(pewnie chodziło o Francuza właśnie).
Przydał by się taki zawodnik nawet na te pół roku.
Jeśli doszedł by do skutku ten transfer to takiego zawodnika nasza liga jeszcze nie widziała i żaden klub wcześniej nie sfinalizował podobnego transferu.
Teraz wszystko liczą pod katem dekady więc śmiał bym twierdzić że byłby to transfer dekady do naszej ligi ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Skorza juz mial Isse Ba ktory pilkarsko przerastal lige ale zdrowia to mogl pozazdroscic przecietnemu polskiemu emerytowi. Watpie by Maciek sie palil jakos specjalnie do tego transferu, no ale to pewnie sprawka Bereta.
Twoje twierdzenia juz mnie nie dziwia po tym jak Roger zostal ikona Twojego klubu ale mimo wszystko transfery to sie ocenia po czasie. Mieliscie juz jednego gracza Manchesteru United ;-)
Napisalem ze gdy by byl w pelni zdrowy to by wciagnal nosem ekstraklase. Inna sprawa ze w przypadku pelnego zdrowia to nie wiedzialby ze takie cos jak polska ekstraklasa w ogole istnieje.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nic dodać nic ująć gdyby nie Kraków pod avatarem to potraktował bym to całkiem powaznie.I powiem jeszcze raz tak Roger jest swego rodzaju ikoną Legii nie stoi w tym samym szeregu co np Deyna ale ja go zawsze będę miło wspominał.A taki ktoś jak Ty może się z tego śmiać ???? Jak widać po sparingach z przeciętniakami to do Was przychodzą sami zdrowi na których Legia by nawet nie popatrzyła ????
Jeszcze go nawet nie kupili a w innych klubach juz się pienią i szukaja po wikipedi historii zawodowej a ze szpitali biora wyciągi na co był chory hahaha
 
O 0

ohls

Użytkownik
Legionisto grubo przesadziłeś z tym CV tego Francuza.Co on takiego zdziałał podczas dotychczasowej kariery?Największy transfer w dziejach ekstraklasy? Wolne żarty.To już bardziej Jaliens ma się czym pochwalić.Trochę to dziecinne takie podpalanie się byle czym.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A kto to jest Jaliens i skąd dokąd przyszedł bo nie czaję takiego zawodnika????Francuza jednak czaję troszkę z paru gier co by nie było w Arsenalu.Może to dla tego że bardziej interesuje się Premiership i Angielskimi druzynami a ten Jaliens to pewnie gdzies znowu z Bułgarii albo Litwy przyszedł ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Nic dodać nic ująć gdyby nie Kraków pod avatarem to potraktował bym to całkiem powaznie.
To akurat mnie nie interesuje. Gdybys mial nick Wislak i pod avatarem R22 to ja traktowalbym Ciebie tak samo. Nie musialem szukac po zadnych wiki bo jaram sie Premiership i Arsenalem wiec po prostu pewne ogolne info na temat grajka ktory tam gral pamietam.
Jaliens to taki pilkarz ktory rozegral prawie 400 spotkan w Eredivisie (ale nie masz sie co przejmowac, nikt nie spodziewal sie ze Ty go bedziesz kojarzyl), ale ja sie nie powolywalem na jego przyklad poniewaz w przeciwienstwie do wielu mediow nie uznaje go za super transfer. Taki juz jestem dziwny ze pierwsze oceny transferow wydaje jak przynajmniej zobacze kilka meczy w wykonaniu pilkarza.
Wyglada na to ze za bardzo sie roznimy zeby prowadzic merytoryczna dyskusje wiec ja juz koncze.
Zycze Ci aby Legia go podpisala i zeby byla z niego pociecha.

p. s.
Poczytalem troche i wyglada to na plotke transferowa, jego menago ostatnio stara sie duzo szumu zrobic a sam pilkarz woli podobno zostac na wyspach ;-)
p. s. 2
Juz chyba wiem jak dziala Beret ;-)
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/2654/sciaga-dla-polskich-klubow-27-pilkarzy-z-karta-na-reku/
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A już wiem kto to ten Jaliens.Przyszedł do Wisły więc to nie dziwne ze nie słyszałem może jakby przechodził do Lecha to bym wiedział bo transfery do tamtego klubu lecą w reklamach nawet na telewizji TRWAM i są ogłaszane pod katem &quot;Brago bójcie się&quot; ????
No pogrywał w tej Eredivisie ale z tego co widziałem to z roku na rok grał coraz mniej bo się starzał.Teraz ma 32 lata i trafił do Wisły.Gdyby pewnie był młodszy to nie wiedział by nadal co to liga Polska a tak to będzie w niej czyścił jak złoto bo to w końcu obrońca który ma rozegrane ponad 400 meczy w Holandii ????
No tak przyznaje też racje drugiemu koledze śmiało można go orzec transferem dekady.
Cygerio również zyczę Ci aby Wisła miała z niego pociechę a Ty żebys mógł go po kilku wystepach ocenić pozytywnie ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A już wiem kto to ten Jaliens.Przyszedł do Wisły więc to nie dziwne ze nie słyszałem może jakby przechodził do Lecha to bym wiedział bo transfery do tamtego klubu lecą w reklamach nawet na telewizji TRWAM i są ogłaszane pod katem &quot;Brago bójcie się&quot; ????
Te kompleksy. Dobrze, że wcale się z tym nie kryjesz ????
Naucz się patrzeć obiektywnie. Pytasz kto to Jaliens, a jednocześnie wniebogłosy wychwalasz Aliadiere, który na papierze wygląda... przeciętnie. Wcześniej pisałeś o Rengifo jaki to on może być przydatny, ochy i achy krótko mówiąc. Obaj są napastnikami. A przecież szukacie bramkostrzelnych piłkarzy, w formie, a nie naciągaczy.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Cóż statystyki nie kłamią zawodnik który strzelił w swojej całej karierze nie więcej niż 15 bramek grając na pozycji napastnika nie może być traktowany jako poważne wzmocnienie, zwłaszcza, że miał tyle poważnych kontuzji (przy legijnych lekarzach może być tylko gorzej). Na dniach ma być podpisany kontrakt z Kelharem (jest juz w Hiszpanii) i powinien to być solidny gracz. Co nie zmienia faktu, że miklas i Jóźwiak powinni już dawno stracić prace.
PS. Wspomniany Kew Jaliens strzelił więcej bramek w swojej karierze niz ten Francuz, tak dla podpowiedzi (pozdro legionista) gra on na pozycji obrońcy.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Te kompleksy. Dobrze, że wcale się z tym nie kryjesz ????
Naucz się patrzeć obiektywnie. Pytasz kto to Jaliens, a jednocześnie wniebogłosy wychwalasz Aliadiere, który na papierze wygląda... przeciętnie. Wcześniej pisałeś o Rengifo jaki to on może być przydatny, ochy i achy krótko mówiąc. Obaj są napastnikami. A przecież szukacie bramkostrzelnych piłkarzy, w formie, a nie naciągaczy.
W którym momencie ja go wychwaliłem bo powiedziałem że byłby transferem dekady???Tak byłby bo żaden taki zawodnik który grał w takich ligach nie przyszedł do naszej ligi.patrząc z perspektywy tego jakich zawodników ściąga się do nas z Afryki czy innych dzikich zakątków świata to ten Francuz chory byłby lepszy niż reszta.
A kompleksy to są raczej z tej drugiej strony....... To nie my zdobywamy mistrza raz na 20 lat i to nie my z 18 sezonów 17 jesteśmy za Pyrami .........
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
W którym momencie ja go wychwaliłem bo powiedziałem że byłby transferem dekady???Tak byłby bo żaden taki zawodnik który grał w takich ligach nie przyszedł do naszej ligi.patrząc z perspektywy tego jakich zawodników ściąga się do nas z Afryki czy innych dzikich zakątków świata to ten Francuz chory byłby lepszy niż reszta.
Nie rozróżniasz jednej podstawowej kwestii. Nazwiska nie grają na boisku. Pewnie jak Descarga przychodził do Was to ciśnienie Ci skoczyło, nieprawdaż? Facet z świetnym CV. I co k... z tego? Oczarował Ciebie? Pozwól, że odpowiem za Ciebie, trzy razy NIE.
A kompleksy to są raczej z tej drugiej strony....... To nie my zdobywamy mistrza raz na 20 lat i to nie my z 18 sezonów 17 jesteśmy za Pyrami .........
Świetny przykład hipokryzji. Spójrz niżej co pisałeś nie tak dawno temu.
No jasne że się wypalili bo chce ich Legia gdyby przychodzili do Lecha to już byście tutaj pisali ze będziecie nimi straszyć Bragę hahah.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Nie rozróżniasz jednej podstawowej kwestii. Nazwiska nie grają na boisku. Pewnie jak Descarga przychodził do Was to ciśnienie Ci skoczyło, nieprawdaż? Facet z świetnym CV. I co k... z tego? Oczarował Ciebie? Pozwól, że odpowiem za Ciebie, trzy razy NIE.

Świetny przykład hipokryzji. Spójrz niżej co pisałeś nie tak dawno temu.
A ja Ci odpowiem po swojemu &quot;Zajmijcie się wszyscy swoimi klubami Legia sobie sama da radę&quot;
Pozdrawiam ????
Zaprzestaje tutaj wklejać żadnych informacji o Legii bo to szkoda ???? Hieny tylko czekają a ja nie zamierzam karmić trola ????
A ty kolego za tą Niemiecka flage w avatarze to juz powinieneś zostac zbanowany ????
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Legionista87 - ja nie wiem czy ty pracujesz w marketingu ITI, czy jesteś daj boże 18letnim fanboyem Legii, ale z całą pewnością kandydujesz do tytułu błazna tego tematu
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jaki ten świat jest niesprawiedliwy... Wszędzie tylko &quot;trole&quot;, hieny i &quot;koledzy (koledzy? ???? ) z niemiecką flagą w avatarze&quot;. A kompleksy zawsze mieli, mają i mieć będą &quot;oni&quot;.

Miasto pomoże Polonii Bytom?
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Polonia-Bytom-Miasto-moze-przejac-20-Polonii,artykul,99533,1,724.html
Kilka tygodni temu prezydent Bytom Piotr Koj mówił na łamach &quot;Sportu&quot;, że do tej pory w ratuszu nie doczekano się oferty z Polonii w sprawie wykupienia przez gminę udziałów w Polonii Bytom SA. - No to teraz już jest.
Proponujemy przejęcie przez miasto 20 procent udziałów w spółce - podkreśla Damian Bartyla, sternik niebiesko-czerwonych. W tej kwestii ewentualna decyzja należy do rady miejskiej, której najbliższa sesja zaplanowana jest na 23 lutego. - Chcielibyśmy, by radni wyrazili swe zdanie na ten temat. Jeżeli projekt uchwały nie pojawi się ze strony władz miasta ewentualnie klubów rządzącej koalicji, być może wystąpi z nim opozycja - zastanawia się sternik klubu podkreślając, że nowy, miejski akcjonariusz mógłby oczywiście liczyć na miejsce w radzie nadzorczej sportowej spółki.
On sam radnym już nie jest. Musiał wybierać między mandatem radnego właśnie, a funkcją prezesa. - Zgodnie z przepisami, w radzie nie może zasiadać osoba związana z firmą prywatną prowadzącą działalność na majątku gminy - tłumaczy. A Polonią taką właśnie instytucją jest, wszak - grając na stadionie miejskim przy Olimpijskiej - teoretycznie zarabia na organizacji meczów, transmisjach telewizyjnych i reklamach..
Zmuszony do dokonania wyboru, Bartyla postawił na „swoje dziecko&quot;, czyli Polonię. Samą aktywność na niwie polityczno-społecznej kontynuować jednak zamierza w innej formie. - Powołaliśmy BIS, czyli Bytomską Inicjatywę Społeczną - mówi. To ugrupowanie samorządowe, do którego przystąpiło od razu sześciu radnych wybranych z list Komitetu Wyborczego Wyborców Damiana Bartyli. - Chcemy pokazać mieszkańcom, że w lokalnym środowisku najlepiej sprawdzają się nie duże partie, ale właśnie tego typu stowarzyszenia, będące najbliżej ludzi i ich problemów - deklaruje. Właśnie dzięki obecności w swych szeregach posiadaczy mandatu radnego, BIS będzie mieć możliwość występowania z inicjatywami uchwałodawczymi. Również na rzecz bytomskiego sportu. W tej ostatniej kwestii być może będzie też mógł liczyć na głosy „ludzi sportu&quot;, rozrzuconych po innych ugrupowaniach obecnych w ławach rady miejskiej.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dejan Kelhar uzgodnił warunki kontraktu​


Jak poinformował oficjalną witryne klubową dyrektor sportowy Marek Jóźwiak, stołeczny klub oraz Dejan Kelhar uzgodnili warunki finansowe kontraktu. Umowa zostanie jednak podpisana dopiero po powrocie zespołu do Warszawy. Wcześniej reprezentant Słowenii przejdzie testy medyczne. Jeżeli wypadną pozytywnie, to zawodnik podpisze kontrakt z Legią. Przypomnijmy, że Kelhar w środę dołączył do legionistów trenujących w Hiszpanii. Wcześniej był testowany podczas obozu na Cyprze.
 
Baqu 880K

Baqu

Forum VIP
Ligowy kanał telewizyjny już w najbliższym sezonie?


Jeśli kluby tworzące ligową spółkę zgodzą się na plan Ekstraklasy SA, to już od najbliższego sezonu żadna stacja nie będzie miała ekstraklasy na wyłączność. Mecze będą dostępne na wielu platformach i w kablówkach, w specjalnym płatnym kanale - donosi dziennik &quot;Rzeczpospolita&quot;

Jak dowiedziała się gazeta, współtwórcą kanału miałaby być niemiecka firma, świadcząca podobne usługi w Bundeslidze.

Nowa telewizja ma być odpowiedzią na niskie oferty satelitarnych operatorów. Ogłaszając przetarg na tegoroczne pakiety (dwa po dwa mecze i trzeci z czterema spotkaniami) władze ligi liczyły, że propozycje telewizji sięgną nawet 140 mln złotych. Do przetargu zgłosiły się jednak tylko ITI i Cyfra, dając mniej niż 100 mln za sezon.

Spółka ligowa w zaistniałej sytuacji może wybrać stworzenie samodzielnego kanału. W związku z tym już teraz szuka na rynku finansowym inwestora, który wyłożyłby ok. 350 - 400 mln złotych na uruchomienie kanału i na wypłaty dla klubów w zamian za obietnicę przyszłych zysków. Produkcją sygnału miałaby zająć się już sama liga.

Miesięczny abonament za kanał wynosiłby około 15 zł. Dziś, by oglądać transmisje wszystkich meczów ligi, trzeba wykupić pakiet Cyfry z Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 oraz Orange Sport, czyli wydać co najmniej 65 zł. Ekstraklasa po nowemu oznaczać będzie mecze od piątku do poniedziałku, każdy o innej porze.

Pomysł wzorowany jest na lidze holenderskiej i jej kanale sportowym - Eredivisie Live, założonym trzy lata temu przez tamtejsze kluby oraz koncern medialny Endemol.

Formalnie przetarg na prawa do pokazywania meczów Ekstraklasy wciąż trwa. Zgłoszone do niego ITI i Cyfra+ negocjują samodzielnie, ale pierwsza ma niepisany sojusz z TP SA, druga przyznaje, że jeśli wygra podzieli się prawami z Polsatem. - Ekstraklasa szykuje się do pójścia na swoje, ale nic nie jest przesądzone - piszą dziennikarze &quot;Rzeczpospolitej&quot;.

za sport.pl
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Co do propozycji utworzenia kanału Ekstraklasa TV: Dużo plusów, dużo minusów:
+ będzie po prostu taniej
+ lepsza dostępność, co idzie za tym - popularyzacja ligi
+ w pewien sposób utarcie nosa dwóm wielkim firmom, ITI i Canal+
- pod wątpliwość poddaje &quot;jakość&quot; komentatorów, programów, relacji
- nie podoba mi się system od piątku do poniedziałku. Stadiony będą puste
- może okazać się ten pomysł totalna klapą. &quot;Program&quot; ustala się latami, a nie z dnia na dzień.
- mniejsze (?) wpływy z transmisji do klubów
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Legionisto po pierwsze to zdania od Że sie nie zaczyna , zrozumiem różne błędy ale takie coś to nie ukończenie gimnazjum dla mnie , wybacz.

A kto to jest Jaliens i skąd dokąd przyszedł bo nie czaję takiego zawodnika????
Kew to o ile sie nie myle 10- krotny reprezentannt Holandii , który grał na MŚ. Był mistrzem swego kraju , grał mnóstwo spotkań w pierwszym skladzie w Eredivisie.
Cleber jak przychodził do Krakowa był też w podobnym wieku i z tego co wiem w gorszej kondycji fizycznej. Kew to okaz zdrowia nigdy nie miał poważnej kontuzji, jeśli tak bedzie dalej to będzie gwiazdą ligi.

Masz jakieś ale , albo do kompleksy kolego bo piszesz od rzeczy do tego bez ładu ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Mecze w poniedziałki to totalna klapa. Pod względem kibica z przed TV opcja dosyć dobra, mecz pewnie w godzinach wieczornych, więc większość wróci z pracy i spokojnie sobie może obejrzeć i ma dodatkowy dzień z ekstraklasą.
Ale co mają powiedzieć kibice czynni? Szczególnie wyjazdy? Organizacja takiego wyjazdu będzie zdecydowanie trudna w tygodniu roboczym, frekwencja z pewnością się zaniży poprzez mecze poniedziałkowe, żadna drużyna nie będzie chciała grać w pon, a potem ta, która zagra najwięcej będzie płakała i twierdziła, że ekstraklasa się uwzieła na nich. Mecze piątkowe(choć tu jeszcze ujdzie) jak dla mnie są ciężkie do zrealizowania a co dopiero poniedziałek. Pod względem oglądania na pewno plus, gdyż:
pon: liga
wt: LM
śr:LM
czw:UEFA
pt: liga
sb: liga
nd: liga
Także cały tydzień z piłką przed tv, ale osobiście jestem temu przeciwny.
 
J 0

jacques78

Użytkownik
Według mnie największą klapą są dotychczasowe piątkowe mecze o 17:45. Myślę, że w poniedziałek o 20 przyjdzie znacznie więcej osób niż w piątkowe popołudnie.

W większości lig kolejka jest rozłożona na 3 dni (pt-nd albo sb-pn), ale np. Serie B gra zawsze w pt, sb i pn. Więc u Nas będzie teraz podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom