>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Rengifo w Lechu mało biegał, ale jak trzeba było strzelać bramki to robił to z łatwością. Pamiętam jego główki i silne strzały po ziemi. Był lubiany w Poznaniu ale potem Mu lekko palma odbiła, nie trenował, ale też się nie szlajał nigdzie i skończył w młodej ekstraklasie. Transfer do Legii raczej byłby dobrym transferem, być może Cypr nie służył Reniferowi ???? .
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Chcesz zawodnika który gładko mówiąc nie zachwyca na Cyprze ?
2 bramki zdobył w tym sezonie w 11 meczach...
11 meczów 500 minut rozegrał co pokazuje że nie zawsze łapie się do składu...
nawet nie będę tego komentował ale poważny to Ty nie jesteś...
Nie wiesz co miałem na myśli.Gdyby np do Legii przymierzani byli Roger z Bandrowskim to też wolał bym Bandrowskiego mimo iż Roger to taka ikona Legii.Chodzi o to żeby podkupić kogoś od największego wroga bo to taki lekki zamraczający cios ????
EDIT : po drugie nie patrzmy pod takim kątem ile to strzelił na Cyprze albo ile to nie strzelił.Może liga mu nie służy.Ileż to świetnych Brazylijczyków do nas przychodziło co strzelali po 15 bramek w 10 meczach a u nas co??Liga inna i była klapa.Myślę że jakby przyszedł to byłby nieco lepszy niż słaby i wiecznie chory Chinyama

Trzyletni kontrakt z Legią Warszawa podpisał pomocnik GKS-u Bełchatów – Janusz Gol. Jak powiedział serwisowi legia.com dyrektor ds. rozwoju sportowego Marek Jóźwiak, GKS Bełchatów odrzucił ofertę Legii na wykupienie zawodnika w przerwie zimowej.
Na początku swojej kariery Janusz Gol reprezentował barwy klubów ze Świdnicy - Polonii oraz Sparty - a także powstałej w wyniku fuzji Polonii-Sparty. W 2008 roku trafił do GKS-u Bełchatów.
Na poziomie Ekstraklasy rozegrał 66 spotkań, w których zdobył trzy bramki. W obecnym sezonie ma na swoim koncie 14 meczów i jedno trafienie. Występował również w reprezentacji Polski - po raz ostatni w listopadzie ubiegłego roku przeciwko drużynie Wybrzeża Kości Słoniowej. W tym roku skończy 26 lat.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Chodzi o to żeby podkupić kogoś od największego wroga bo to taki lekki zamraczający cios
Omonia Nikozja to największy wróg Legii ? Taki bezsens, że to się nie dzieję. Nawet jak miałeś na myśli Lecha, to nie wiem co miałoby być zamraczające... Trochę ogłady
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
No comment bo zanim się logujesz na forum powinieneś opanować chociaż w połowie czytanie ze zrozumieniem

To może być jeden z największych transferów zimy. Adrianem Sikorą z APOEL-u Nikozja poważnie zainteresowała się Legia Warszawa, a konkretnie jej trener Maciej Skorża. Jeśli 30-letni zawodnik rozwiąże wkrótce swój kontrakt, pierwsze kroki może skierować właśnie na Łazienkowską.
No to chyba poszukiwania napastnika się wreszcie zaczęły.....
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Myślę, że Rengifo i Sikora już się wypalili. Często nie mieścili się nawet na ławce rezerwowych na Cyprze. Może uatrakcyjnią naszą ligę, jednak wątpię w to.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
No jasne że się wypalili bo chce ich Legia gdyby przychodzili do Lecha to już byście tutaj pisali ze będziecie nimi straszyć Bragę hahah.
Tak samo mówiliście w przypadku Żewłakowa który nie reprezentuje się źle w Bełchatowie tak samo było w przypadku Niedzielana i wielu wielu innych graczy.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
No jasne że się wypalili bo chce ich Legia gdyby przychodzili do Lecha to już byście tutaj pisali ze będziecie nimi straszyć Bragę hahah.
Tak samo mówiliście w przypadku Żewłakowa który nie reprezentuje się źle w Bełchatowie tak samo było w przypadku Niedzielana i wielu wielu innych graczy.
Człowieku opanuj się i zejdź na ziemię. Dabol napisał o faktach (o których zresztą się nie dyskutuje). Spójrz na ich statystyki na Cyprze. Czy to jest mocna liga? Powiedzmy, że mocno średnia, a i tak obaj nie potrafili zabłysnąć. Nikt tutaj nie jeździ po Legii. Ja akurat gratuluję Wam transferu Gola. Całkiem niezły zawodnik i jeśli wytrzyma presję, będziecie mieć z niego pożytek. Nawet chyba lepiej, że przyjdzie dopiero w lipcu (oby tylko Bełchatów nie zesłał go do ME)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
mimo iż Roger to taka ikona Legii
D... do pieca.

Niestety dla kibicow Legii ale wychodzi na jaw profesjonalizm Bereta. Od poczatku wiadomo bylo ze napastnik to w tym okienku priorytet a teraz wyglada to tak ze zaczyna sie polowanie na odpady.
Nie mozna jednak zapominac ze Legia poszalala w lecie i wiadomo bylo ze zima na hity transferowe raczej liczyc nie mozna.
@down
O tym nie slyszalem. Natomiast slyszalem ze ta runda to ostatni test dla wynalazkow Bereta i jesli nie zaczna grac na jako takim poziomie to on leci a Maciek bedzie mial wiecej do powiedzenia w sprawie transferow (chociaz oczywiscie nie bedzie mial uprawnien dyrektora sportowego). A o tym ze zima nie beda szalec slyszalem w jakiejs dyskusji na OrangeSport (program HydePark czy cos takiego tam jest).
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
no może z ikoną to przesadziłem ale taka ikonka ???? też by się przydał.Co do Sikory czy Rengifo to tak jak mówiłem byli by zapewne lepszym wzmocnieniem niż wcale i lepszym zawodnikiem niż taki Chinyama który jak dla mnie w Legii już jest za długo.Ciężko mi sobie wyobrazić aby ten zawodnik wrócił po tych swoich wszystkich kontuzjach i naglę zaczął strzelać bramki na zawołanie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
wg mnie Sikora jakby pół roku pograł w Polsce to by może coś sobie przypomniał jak się robi slalom w polu karnym przeciwnika. Przed wyjazdem był świetny. Szybki, zwrotny, mocna noga, celownik nieco gorszy ale radził sobie. Co ważne - nie walił na pałe tylko mierzył, czasem podcinał. Niby to już 30 na karku, ale jeszcze by pograł wg mnie. Tylko czy do Legii? tam na obecną chwilę jest potrzebny ktoś pewny (no przynajmniej w założeniu), ktoś to te 10 goli na runde zapewni. Ale jak wiadomo taki ktoś nie przyjdzie. To też inna melodyjka

Ale już Rengifo wg mnie nie... on jest za leniwy. Snuje się po boisku, kozaczy potem na konferencjach narzekając na sprzęt, na murawy, na kibiców na wszystko. No i ten jego parszywy opiekun Schanks... po co to komu?
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
W poniedziałek 7 lutego – dokładnie sześć miesięcy od otwarcia nowego stadionu Legii – wyrobiona została stutysięczna karta kibica naszego klubu! Baza fanów Legii powstaje od 2007 roku, czyli od momentu wprowadzenia kart z wbudowanym mikroprocesorem.
Prawdziwy boom na karty zapanował wraz z początkiem kampanii promocyjno-wizerunkowej nowego stadionu, która wystartowała w drugiej połowie kwietnia minionego roku. Od tego czasu w bazie kibiców zarejestrowało się ponad 60 tysięcy sympatyków zespołu z Łazienkowskiej 3.
Kibicem, który otrzymał 100-tysięczną kartę był Pan Michał. – Jestem bardzo zaskoczony, nie spodziewałem się, że to właśnie przy moim nazwisku pojawi się taka okrągła liczba. Jest mi bardzo miło. Kibicem Legii jestem już od kilku lat, ale do tej pory niestety nie byłem na meczu przy Łazienkowskiej. Wszystko wskazuje na to, że „zadebiutuję” 6 marca spotkaniem z Polonią – powiedział Pan Michał, który oprócz karty otrzymał od klubu legijne pamiątki.
- Bardzo się cieszę, że liczba posiadaczy kart kibica rośnie w tak piorunującym tempie. Mamy bodaj największą w Polsce zarejestrowaną liczbę sympatyków. Dziękujemy wszystkim, którzy już wyrobili karty i zapraszamy do nas tych, którzy jeszcze się na to nie zdecydowali – mówi członek zarządu Legii, Marek Drabczyk.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Legioniści pokonali w swoim pierwszym sparingu podczas hiszpańskiego zgrupowania Lokomotiv Moskwa 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Ivica Vrdoljak oraz Takesure Chinyama.
W pierwszych kilkunastu minutach wyraźnie przeważali zawodnicy Lokomotivu Moskwa. Naszym piłkarzom ciężko było zbliżyć się do pola karnego rywali, w wyniku czego oddali bardzo mało strzałów. W 11. minucie za sprawą błędu Skaby i uderzeniu Dmitrija Syczewa było 1:0 dla zespołu rywali.
Legioniści mocniej atakować zaczęli dopiero po około dwudziestu minutach gry. Jako pierwszy groźnie uderzył Manu - jego strzał jednak minimalnie minął słupek bramki Guilherme. Po swoim błędzie w 11. minucie znacznie lepiej spisywał się też Wojciech Skaba.
Nasi piłkarze nie oddali kontroli nad wydarzeniami także po przerwie, a ułatwiło im to z pewnością dokonanie przez trenera Lokomotivu wielu zmian, które nie wpłynęły korzystnie na styl gry jego zespołu. Legioniści znacznie częściej atakowali pole karne przeciwnika, lecz na efekty ich akcji należało czekać prawie trzydzieści minut.
Losy meczu zaczęły odwracać się w 72. minucie, kiedy to pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Ivica Vrdoljak. Po kilkudziesięciu sekundach było już 2:1, a to za sprawą podania Rafała Wolskiego i świetnego lobu nad bramkarzem w wykonaniu wracającego do składu Chinyamy. Zawodnicy znad Wisły nie przestawali atakować. Michał Kucharczyk zdobył nawet bramkę, której nie uznał jednak prowadzący spotkanie arbiter.
Kolejny sparing Legii odbędzie się w najbliższy czwartek - rywalem legionistów tym razem będzie bułgarski Lokomotiv Płowdiw.
Lokomotiv Moskwa - Legia Warszawa 1:2 (1:0)

Bramki:
11&#39; Syczew - 72&#39; Vrdoljak, 75&#39; Chinyama
Lokomotiv Moskwa: 1. Guilherme - 55. Janbajew, 23. Basa, 20. Ilić, 51. Naszajew - 96. Poloz, 8. Głuszakow, 18. Ignatiew, 9. Ibricić - 11. Syczew, 90. Maicon
Legia Warszawa: Skaba - Rzeźniczak, Astiz, Jędrzejczyk, Wawrzyniak - Manu, Cabral, Vrdoljak, Radović - Szałachowski, Mezenga
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Pareiko bramkarzem Wisły

Siergiej Pareiko został nowym zawodnikiem Wisły Kraków. Estoński bramkarz podpisał z klubem kontrakt na półtora roku.
Fot. Maks Michalczak


Pareiko przyleciał do Krakowa w poniedziałek. Zawodnik pomyślnie przeszedł badania medyczne i uzgodnił warunki umowy z Wisłą. Dzisiaj nastąpiło podpisanie kontraktu z nowym piłkarzem Białej Gwiazdy.
Zawodnik urodził się w stolicy Estonii, Tallinie, 31 stycznia 1977 roku. Ma 193 centymetry wzrostu i waży 84 kilogramy. Swoja karierę piłkarską rozpoczynał w klubie Tallina Sadam w roku 1992 i grał w nim do końca sezonu 1997/98. Z tą drużyną zdobył dwa razy Puchar i raz Superpuchar Estonii. W połowie 1998 przeniósł się do Włoch, do zespołu AS Casale Calcio. Po roku wrócił do ojczyzny, tym razem do Levadii Tallin. W ciągu dwóch lat spędzonych w tym klubie dwa razy sięgnął po mistrzostwo i puchar Estonii. Od 2001 roku Pareiko grał w Rosji. W tym kraju występował w klubach Rotor Wołgograd i Tom Tomsk. Łącznie w lidze rosyjskiej rozegrał ponad 150 spotkań.
Pareiko 13 razy zagrał w juniorskich reprezentacjach Estonii, a od 1996 roku występuje również w pierwszej reprezentacji swojego kraju. W barwach drużyny narodowej rozegrał 22 spotkania. W meczach eliminacji do Mistrzostw Europy 2012 zagrał w czterech spotkaniach.
zrodlo: wisla.krakow.pl
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam nadzieję, że nie będziemy świadkami &quot;Pareików&quot; - a przynajmniej, że jego pomyłki nie zasłużą na osobną nazwę.
Pierwszy od dawna solidny bramkarz w Wiśle? Całkiem realne...

Nazwy w jego CV nie powalają ale ilość spotkań całkiem przyzwoita. Reprezentacja, dwa mistrzostwa z za mocną dla polskich drużyn Levadią. Będzie dobrze.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Według informacji, do jakich dotarła &quot;Gazeta Wyborcza&quot;, francuski piłkarz Jeremie Aliadiere wkrótce dołączy do trenujących w Hiszpanii zawodników Legii Warszawa. Były zawodnik m.in. Arsenalu Londyn może trafić do polskiego klubu na zasadzie wolnego transferu.
Francuz podpisałby z Legią półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia go po zakończeniu sezonu.
Ostatnio kariera 27-letniego napastnika zdecydowanie uległa spowolnieniu. Przez ostatnie pół roku nie miał żadnego klubu, choć wcześniej grał w barwach West Ham United, Wolverhampton Wanderers, Arsenalu Londyn i Middlesbrough FC. W sumie rozegrał dla tych drużyn 142 mecze i strzelił 15 bramek (w Premier League 92 spotkania i 8 goli). Zaliczył także dwa występy w Lidze Mistrzów, obydwa w barwach Arsenalu, w którym we wszystkich rozgrywkach zagrał w 35 spotkaniach.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Z tego co pamietam z angielskich boisk to niezla kiwka, technika, obunozny. Szybkosc tez kiedys byla calkiem niezla.
Jesli podpisze i zdrowie mu dopisze to pozamiata ta liga. Tylko z tymi jesli jest tak ze podpisanie go przez Legie wydaje sie malo prawdopodobne a i tak trudniej bedzie spelnic drugi warunek. Chlopak zapowiadal sie kiedys swietnie ale okazal sie szklany. Dwa razy mial robione kolano, zlamana kosc srodstopia i sporo mniej powaznych urazow z tego co kojarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom