>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Czyli mówisz że działa to w ten sposób że jest moda na &quot;Lecha&quot; i coś trzeba o nim pisać??
Ja pytałem poważnie gdyż nie wiem kto tam jest od skautingu a to że są zainteresowani tymi samymi zawodnikami to też myślę że wyssane z palca no ale wiesz czemu nie piszą w druga stronę??Tzn Lech chce sprowadzić jakiegoś piłkarza a interesuje się nim np Wisła czy Legia????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jest dzial skautingu w Lechu o czym bylo glosno po sciagnieciu Stilica (odtrabiano ogramny sukces i to ze Kolejorz ma ten skauting najlepszy w Polsce (stad moje zartobliwa uwaga co do legendarnego dzialu)). Nie mowie tu o modzie na jakis zespol tylko o takim a nie innym sposobie przedstawiania przez media plotek transferowych. Dajmy na to taki Ubaparip (czy jakos tak), na poczatku przerwy zimowej bylo info ze Wisla go obserwuje a teraz gdy przeszedl do Lecha to gdzies czytalem ze oni obserwowali go juz w pazdzierniku.
Lech np. ponoc pierwszy wylapal temat Murawskiego a pozniej podlaczyla sie Polonia. Z tym ze pozniej Jozeko bez ogrodek powiedzial ze te plotki to byly wymysly Osucha a jak kluby wykazaly zainteresowanie to okazalo sie ze menago nie ma zezwolenia klubu na handlowanie zawodnikiem i po oficjalnym zapytaniu Lecha wyszlo ze cena jest duzo wyzsza niz twierdzil marny menago.
Tak wiec i pisza w druga strone IMO i zaden klub tu nie jest lepszy czy gorszy pod tym wzgledem. Pomimo ze spotyka sie czesto opinie dzieci neo na ten temat (kiedys Lech mial najlepszy bo Stilic, Krivets itp., teraz Wisla bo ma holednerskiego dyr. sportowego z wielkimi kontaktami) to ja po prostu uwazam ze poziom skautingu wielkiej trojki jest zblizony. Innymi slowy na razie zaden klub nie robi takich transferow by mozna bylo powiedziec ze pod tym katem odstaje in plus na tle pozostalych.
Oczywiscie to tylko moje zdanie a glownym przeslaniem jakie chcialem przekazac to to by nie kierowac sie tym co pisza &#39;dziennikarze&#39; ;-)

A jako ze temat ten nie wyklucza spekulacji to Genkov przeszedl testy i ustalil warunki kontraktu. W poniedzialek powinna byc prezentacja jego i Meliksona ;-)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Tak się zapytam z ciekawości.Jest jakiś w ogóle skauting w Lechu Poznań???Jeśli tak to kto się tym tam zajmuje??? Bo jak na razie to zawodników których znajduje Wisła czy Legia nagle dziwnym trafem wyszukuje Lech Poznań jeszcze nie słyszałem żeby również Wisła czy Legia interesowała się zawodnikiem którym interesuję się Lech.Ale w przypadku na odwrót to codziennie nowy zawodnik
Powiem tak. Skauting w Kolejorzu opiera się głównie na zagranicznych szkółkach piłkarskich w Chorwacji, Serbii czy innych krajach byłej Jugosławii, aczkolwiek jest to tylko obserwowanie młodych talentów i nie ingerowanie w Ich rozwijanie się juniorskie.
Głównie Lechici obserwują tamtejsze ligi i po kolei odnotowują nazwiska w kajeciku.
To, że Wisła i Legia interesują się niektórymi z piłkarzy wcześniej czy częściej to już tylko i wyłącznie problem owych drużyn, że w porę nie zapłaciły pieniędzy.
Skauting to skauting, każdy ma swoje dojścia, ale w zasadzie w polskiej lidze jest to na razie kulejąca sprawa...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Tak się zapytam z ciekawości.Jest jakiś w ogóle skauting w Lechu Poznań???Jeśli tak to kto się tym tam zajmuje???
Bo jak na razie to zawodników których znajduje Wisła czy Legia nagle dziwnym trafem wyszukuje Lech Poznań ???? jeszcze nie słyszałem żeby również Wisła czy Legia interesowała się zawodnikiem którym interesuję się Lech.Ale w przypadku na odwrót to codziennie nowy zawodnik ????
Zabrzmiało dosyć prowokacyjnie ???? Ja mam jednak to samo zdanie, ale na temat Polonii Warszawa. Spójrzcie np. na zamieszanie z Murawskim. Poszło info od Osucha, że Rafał chce wrócić. Lech po cichu negocjował a w międzyczasie ludzie Wojciechowskiego przeczytali w prasie/w internecie, że Muraś jest do wzięcia. I poszło...
Do rzeczy. Myślę, że każdy klub z ekstraklasy ma jakąś tam siatkę skautingu. Jedni skupiają się na Bałkanach, inni obserwują mecze naszej 1. lub 2. ligi. I tak jak napisał cygeiro: Dziennikarz dostaje ze swoich źródeł informacje na temat jakiegoś piłkarza zagranicznego, że klub X się nim interesuje. A czemu więc nie dodać, że i klub Y chętnie widziałby go u siebie? W Lechu jest skauting, ale nie na tym poziomie co dwa lata temu. Kojarzycie może p. Andrzeja Czyżniewskiego? Ten sam człowiek, który kilka lat temu próbował popełnić samobójstwo jest &quot;ojcem&quot; takich transferów jak Stilić, Peszko, Lewy, Injac itd. Ale niestety, mądre głowy z Zarządu wolały mieć w siatce skautingu synka pana Rutkowskiego, aniżeli &quot;Czyżyka&quot;. Teraz Czyżniewski odpowiada za wzmocnienia w Arce.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kojarzycie może p. Andrzeja Czyżniewskiego? Ten sam człowiek, który kilka lat temu próbował popełnić samobójstwo jest &quot;ojcem&quot; takich transferów jak Stilić, Peszko, Lewy, Injac itd. Ale niestety, mądre głowy z Zarządu wolały mieć w siatce skautingu synka pana Rutkowskiego, aniżeli &quot;Czyżyka&quot;. Teraz Czyżniewski odpowiada za wzmocnienia w Arce.
Kojarzymy, kojarzymy, Malecki o nim opowiadal ????
Akurat Ty to powinienes sie cieszyc z faktu ze teraz dziala w Arce jesli faktycznie taki dobry jest (ja w to smiem watpic) ;-).
Jedno nie ulega dyskusji, skauting w Polsce raczkuje i nie ma podejscia do czolowych lig Europy na obecnym poziomie. Dlatego kazda wygrana batalia o zawodnika ktorego chcialy kluby z lig silniejszych nalezy uznawac za sukcesy a nawet podchodzic do nich nieufnie (w sensie ze zainteresowanie mocniejszych klubow to &#39;fakt medialny&#39;).
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Pesković podpisał kontrakt z Ruchem Chorzów.
Słowacki bramkarz, podpisał właśnie roczny kontrakt z Niebieskimi. Były bramkarz Arisu Saloniki w którym rozegrał zaledwie 7 meczy, grał także w Polsce, w Bytomskiej Polonii.
Michal ma 29 lat, jednakże Jego kariera nigdy nie była specjalnie ciekawa. Grecki klub okazał się być zbyt mocnym dla Słoweńca, dlatego ten wrócił do Polski.
Czy ma szansę na pierwszy skład ?
transfery.info
 
wislak93 2

wislak93

Użytkownik
Dziś kontrakty z ekstraklasowym GKS-em Bełchatów podpisali Paweł Buzała i Maciej Mysiak . Umowy będą obowiązywać od 1 lipca do końca 2013 roku.
- Bardzo się cieszę, że będę mógł dołączyć do tego w sumie młodego zespołu i walczyć o trofea - powiedział Buzała. - Wiem, że GKS słynie także z dobrej atmosfery, a to jest dla mnie ważniejsze niż wyższe zarobki. Mam nadzieję jak najszybciej dołączyć do nowych kolegów - dodał 25-letni napastnik.

Buzała jest wychowankiem Sparty Złotów, a później grał także w Darzborze Szczecinek i Lechu Poznań. Od sezonu 2006/07 reprezentuje barwy Lechii Gdańsk. W polskiej ekstraklasie zagrał w 73 meczach, strzelając dwanaście goli.

Mysiak jest wychowankiem Energetyka Gryfino. 26-letni obrońca grał także w Wiśle Kraków, GKS-ie Katowice, Lechii Gdańsk, Unii Janikowo oraz ostatnio w Pogoni Szczecin. W polskiej ekstraklasie wystąpił w siedmiu meczach w barwach GKS-u Katowice w sezonie 2004/05.

źródło: GKS Bełchatów
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Bełchatów trzeba pochwalić. Bartoszek przed sezonem stracił kilku ważnych zawodników (Pietrasiak, Rachwał, Tosik), a mimo to zespół nie stracił na jakości. Ba, śmiem twierdzić, że gra nawet lepiej. Na dodatek najlepsi zostają: Cetnarski odrzucił ofertę (?), propozycję (?) Legii, Poźniak w ostatniej chwili zrozumiał, że jednak w Jagiellonii to nie ma czego szukać (swoją drogą chłopak chyba boi się podjąć wyzwanie...). Wydaje mi się, że i Gol zostanie. Brawo. A na dodatek klub kontraktuje Buzałę. Chłopak poszedł na kasę i trochę mu się dziwię. Wkrótce Lechia będzie grała na pięknym stadionie... są perspektywy. Zresztą nieważne. Wybrał Bełchatów. Bartoszek może się cieszyć, bo &quot;Buzi&quot; pasuje do ich koncepcji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Poźniak w ostatniej chwili zrozumiał, że jednak w Jagiellonii to nie ma czego szukać (swoją drogą chłopak chyba boi się podjąć wyzwanie...).
A ja uważam, że dobrze zrobił. Młody jest, całkiem nie dawno wypłynął do podstawowej 11 i tą rundę spokojnie może jeszcze w Bełchatowie pograć, zebrać doświadczenie. Jest tam dobrze zaaklimatyzowany. A po sezonie może myśleć. Choć na jego miejscu raczej przyszły też bym został, bo ma pewną 1wszą 11, a doświadczenia jeszcze trochę brak.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Nowy nabytek Wisły Kraków
Kew Jaliens

Były piłkarz AZ Alkmaar, reprezentant Holandii Kew Jaliens przeszedł testy medyczne i w poniedziałek podpiszę 2,5 letni kontrakt z wicemistrzem Polski.
32 letni piłkarz grający na pozycji stopera, rozegrał ponad 400 spotkań w lidze holenderskiej i 10 meczów w reprezentacji.
Jak podkreślają media, jest to bardzo dobry transfer.
transfery.info
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Rafał Murawski podpisał kontrakt z Lechem Poznań

Saga z Rafałem Murawskim w tle dobiegła końca. Jak informuje Przegląd Sportowy, reprezentant Polski podpisał trzyipółletni kontrakt z mistrzem Polski. Poznaniacy za transfer &quot;Murasia&quot; zapłacili Rubinowi Kazań około miliona euro.
Serial pt. &quot;Murawski wraca do Polski&quot; trwał około dwóch tygodni. 29-letni pomocnik poinformował swojego menedżera, Radosława Osucha, że źle znosi rozłąkę z rodziną i chciałby wrócić do polskiej ligi. Agent Murawskiego niezwłocznie zajął się poszukiwaniem nowego pracodawcy. Okazało się, że Lech Poznań bardzo chciałby mieć znowu w swoich szeregach &quot;Murasia&quot;. Sam zainteresowany również przejawił chęć gry na Bułgarskiej. W międzyczasie do &quot;bitwy&quot; włączyła się Polonia Warszawa. Właściciel tego klubu, Józef Wojciechowski chwalił się na łamach prasy, iż jest w stanie zagwarantować świetne zarobki Murawskiemu. Propozycji z Konwiktorskiej na poważnie nie wzięli włodarze Rubina Kazań.
W pewnym momencie kwestia transferu Murawskiego do Lecha stanęła w martwym punkcie. Mistrz Rosji akceptował wcześniej ustalone warunki, jednak do transakcji miało dojść dopiero, gdy Rubin znalazłby następce dla wychowanka MRKS-u Gdańsk. Na szczęście karuzela szybko się rozwinęła, ponieważ wczoraj Murawski wylądował na gdańskim lotnisku w Rębiechowie, a dzisiaj złożył podpis pod trzyipółletnią umową z &quot;Kolejorzem&quot;.
Murawski latem 2009. roku przeszedł do Rubina. W Kazaniu miał okazję &quot;posmakować&quot; wielkiej piłki: grał w pierwszym składzie w meczach Ligi Mistrzów oraz silnej ligi rosyjskiej. Lech na transferze Murawskiego do Rosji zarobił 3,2 miliony euro.

Źródło: naszaliga.pl
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
W końcu dogadali się z tym Rubinem. Muraś w Kolejorzu na pewno się przyda... Bardzo dobry ruch transferowy Lecha, mocne wzmocnienie przed LE.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W końcu dogadali się z tym Rubinem. Muraś w Kolejorzu na pewno się przyda... Bardzo dobry ruch transferowy Lecha, mocne wzmocnienie przed LE.
A nie jest tak ze on juz nie moze zagrac w tym sezonie w LE?
Na pewno transfer sporego kalibru jak na poziom naszej ligi. Srodek pola Lech ma teraz swietnie obsadzony, pozostalo im dziure po Peszcze zalatac.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lech na tym transferze ładnie skorzystał. Sprzedał drożej, kupił taniej tego samego zawodnika. Zresztą sam Murawski też dobrze zarobił więc spokojnie mógł wrócić do Polski.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
A nie jest tak ze on juz nie moze zagrac w tym sezonie w LE?
Właśnie nie wiem, bowiem niektóre media podają, że jest to runda pucharowa już i Murawski może grać, a inne media - raczej po stronie rosyjskiej nagłaśniają, że Kolejorz nie będzie mógł wpisać Murawskiego do protokołu meczowego z Bragą itd.
Nie wiem jak to będzie wyglądać...

też ciekawe jest to, że oficjalna strona Lecha nie podała jeszcze informacji o tak ciekawym transferze, milczą także poznańskie media...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Z tego co można przeczytać w Rosyjskich serwisach to pewna informacja. Z tego co czytałem gdzieś Murawski chciał sam opuścić klub jakieś problemy osobiste podobno miał jednak być może to była &#39;&#39;zasłona&#39;&#39; by odejść. Moim zdaniem nie do końca spełnił oczekiwania władz Rubina. Może znów będzie ten dobry &#39;&#39;Muraś&#39;&#39; z Lecha.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Milczą, bo papiery z Rosji nie przyszły i nie można złożyć podpisu... A oficjalna strona do momentu podpisania kontraktu będzie milczeć.
O tym, że Muraś odchodzi pisała też oficjalna strona Rubina, więc info sprawdzone. Odchodzi bo ma małą córeczkę, a Kazań to nie Moskwa. Trzeba przyznać, że cwanie to rozegrali ???? Lech na czysto zarobił koło dwóch milionów euro. I na dodatek dostaje zawodnika ogranego w silnej lidze i Lidze Mistrzów.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Szkoda ogromna dla LEcha , ze Muraś nie zagra w LE. Ale na Lige bardzo sie im przyda.
Slyszalem tez o negocjacjach z Januszem Golem , zobaczymy ile z tego wyniknie.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Slyszalem tez o negocjacjach z Januszem Golem , zobaczymy ile z tego wyniknie.
Januszem Golem zainteresowana jest spora część ekstraklasy. Lech nie prowadził oficjalnych rozmów z Nim, obserwował Go tylko. Czytałem gdzieś, że Gol ma przyjechać do Poznania na testy zaraz po tym, jak Lech wróci z obozu w Hiszpanii, to samo tyczy się Murawskiego.
Murawski w Poznaniu ma zarabiać ponad 400 tysięcy rocznie. Tym samym będzie najlepiej zarabiającym piłkarzem w Kolejorzu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom