>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
M 0

mazur02

Użytkownik
Nie wiem czy drużyna z liga turecka/grecka cokolwiek mu da. Może się to dla niego skończyć podobnie jak z Sionem. Obserwowałem go wtedy, to był duży talent, a zmarnował tam tylko czas. Widziałbym go prędzej walczącego o miejsce w składzie w jakimś klubie niemieckim/francuskim choć tam byłoby ciężko. Życzę mu dobrze, ale cały czas ma do poprawy ostatnie podanie, nie mogę patrzeć jak mija 2 obrońców i na koniec niedokładnie środkuje...
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
A co z tym Grosickim bo ja bardzo nadsłu****ę wieści o jego odejściu.Wiecie coś konkretniej na ten temat.Bardzo bym chciał żeby ten zawodnik opuścił Jagiellonie bo wtedy padnie im atak.Wszystko spocznie wtedy na Franku.Jak jeszcze Kupisz odejdzie tak ta przewaga 3 punkcików nad Legią i Wisłą szybko zostanie roztrwoniona ????
Legia i Wisła w TOP 3 kursy w betsafe za darmo ????
To się jeszcze zdziwisz na koniec sezonu. Jeden Grosik nie gra na boisku. Jest jedenastu graczy. Poza tym Kupisz nie odejdzie, jest on lepszy technicznie od Grosika i zastąpi jego miejsce na prawej pomocy.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
To się jeszcze zdziwisz na koniec sezonu. Jeden Grosik nie gra na boisku. Jest jedenastu graczy. Poza tym Kupisz nie odejdzie, jest on lepszy technicznie od Grosika i zastąpi jego miejsce na prawej pomocy.
Nawet z Grosickim i dwoma Kupiszami mistrz nie byłby dla Was ???? tak prawda.Nie da rady zdobyć mistrza przed własna publicznością i wątpię w to aby bilans bez choćby porażki czy remisu z meczy przed własną publicznością udało się dotrzymać do końca sezonu.Mistrzostwo zdobędzie ktoś z dwójki Wisła - Legia.I tak sporym sukcesem dla Jagielloni będzie zakfalifikowanie się do Ligi Europy bezpośrednio z Ekstraklasy.Chciałbym Wam życzyć jak najlepiej ale realnie patrząc szanse na mistrza pomimo marnych 3 punktów przewagi są znikome.Jak widać nie tylko ja to zauważam wystarczy spojrzeć w notowania bukmacherów.....
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Theo Bos został nowym szkoleniowcem Polonii Warszawa. Holender uzgodnił z Józefem Wojciechowskim, właścicielem klubu, warunki 2,5-letniego kontraktu, z możliwością rozwiązania go po sześciu miesiącach. Niespodziewanie asystentem Holendra zostanie Bogusław Kaczmarek. - Rozmawiałem wcześniej z trenerami z Chorwacji i Niemiec, ale zdecydowałem się na podpisanie umowy z Theo Bosem. Holenderska szkoła trenerska jest potężna i solida. Z rozmowy z Theo wywniosłowałem, że posiada on bardzo kompetentny warsztat pracy i z tych, którzy kandydowali na stanowisko trenera, jest mi najbliższym duchem człowiekiem. Myślę, że pracując z nim osiągniemy sukces - potwierdził na antenie Orange Sport Info wcześniejsze medialne spekulacje Józef Wojciechowski.
- Kontrakt podpiszemy na początku tego tygodnia. Wszystkie warunki są już uzgodnione. Theo będzie już w niedzielę wieczorem w Polsce. W poniedziałek oficjalnie przejmie rolę szkoleniowca - dodał.
Dość zaskakującą informacją jest natomiast powrót na szkoleniową ławkę Bogusława Kaczmarka. Przypomnijmy, że w kwietniu 2009 roku Wojciechowski zwolnił tego szkoleniowca po remisie z Lechią Gdańsk (wcześniej Kaczmarek zanotował serię zwycięstw).
- Asystentem Theo Bosa będzie &quot;Bobo&quot; Kaczmarek, który pomagał w sprowadzeniu Holendra do Polski - potwierdził prezes Czarnych Koszul.
Bos to 45-latek, który całą swoją karierę piłkarską związał z Vitesse. Tam też stawiał pierwsze kroki w roli szkoleniowca, prowadząc rezerwy i będąc asystentem w pierwszej drużynie. Kolejnym przystankiem w jego pracy zawodowej był FC Den Bosch, gdzie pracował przez trzy i pół roku. Wrócił do Vitesse w styczniu 2009 roku, gdzie do października bieżącego roku prowadził zespół. Jednak nowy właściciel klubu, Gruzin, Merab Dżordania, postanowił go zwolnić i zastąpić bardziej renomowanym Albertem Ferrerem, byłym obrońcą Barcelony. Od tamtego Bos czasu pozostaje bez pracy.

onet.pl
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Cała ta Polonia Wojciechowskiego coraz bardziej mnie denerwuje. Facet myśli, że jak zapuści oko na zachód, zaprosi na kawkę siedmiu znawców tamtejszego futbolu, to Czarne Koszule zdobędą mistrzostwo. Wielkie pieniądze, po jakim czasie się zwrócą ?
Wojciechowski powoli staję się takim super-nowoczesnym menadżerem, właścicielem, prezesem i powoli skautem w jednym.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Theo Bos został nowym szkoleniowcem Polonii Warszawa. Holender uzgodnił z Józefem Wojciechowskim, właścicielem klubu, warunki 2,5-letniego kontraktu, z możliwością rozwiązania go po sześciu miesiącach. Niespodziewanie asystentem Holendra zostanie Bogusław Kaczmarek.
onet.pl
Ja nie daję temu panu nawet 6 miesięcy ???? a następce Holendra pozwolę sobie wskazać.Będzie nim Bogusław Kaczmarek ???? a więc cyrk przy Konwiktorskiej kręci się nadal ciekawe jeszcze jak długo sakiewka Józka będzie otwarta ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cała ta Polonia Wojciechowskiego coraz bardziej mnie denerwuje. Facet myśli, że jak zapuści oko na zachód, zaprosi na kawkę siedmiu znawców tamtejszego futbolu, to Czarne Koszule zdobędą mistrzostwo. Wielkie pieniądze, po jakim czasie się zwrócą ?
Wojciechowski powoli staję się takim super-nowoczesnym menadżerem, właścicielem, prezesem i powoli skautem w jednym.
No i co z tego że Ciebie denerwuje? Jego małpy (Wojciechowskiego), jego cyrk. Pamiętaj, że to idzie z jego prywatnej kasy. Ja cieszę się, że jest właśnie taka barwna postać w lidze.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wojciechowski stanowi fajny koloryt tej szarej (przynajmniej obecnie) ligi. A Kaczmarek jak by mial odrobine honoru to u Wojciechowskiego juz by nie pracowal. Po za tym to kazdy zagraniczny trener imo to sukces w naszej lidze, skonczy sie monopol naszych slabych trenerow ktorzy niby ciagle tracili prace ale i tak na afiszu wciaz byly te same nazwiska.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Co racja to racja ale szkoda, że Wojciechowski wg. mnie trochę źle inwestuje w drużynę. Oczywiście robi o wiele więcej jak inne kluby naszej szarej ligi.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Inwestuje jednak jak ma sens sprowadzać czasem graczy nieprzydatnych do zespołu. Jego większości wypowiedzi budzi kontrowersje choćby &#39;&#39;Każdy piłkarz powinien wiedzieć co ma w gębie&#39;&#39; i wiele innych. Zmiana trenerów jak rękawiczki. Kaczmarek trochę się ośmieszył że znów wrócił do współpracy z Wojciechowskim. Jednak widać że jego pieniądze nie zrobiły wrażenia na Leo który odmówił prowadzenia zespołu jednak polecił Theo Bosa.. Jeśli Polonia nie wygra 3-5 meczy to zapewne i Theo wyleci z hukiem. Taka już polityka Polonii.
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Cała ta Polonia Wojciechowskiego coraz bardziej mnie denerwuje. Facet myśli, że jak zapuści oko na zachód, zaprosi na kawkę siedmiu znawców tamtejszego futbolu, to Czarne Koszule zdobędą mistrzostwo. Wielkie pieniądze, po jakim czasie się zwrócą ?
Wojciechowski powoli staję się takim super-nowoczesnym menadżerem, właścicielem, prezesem i powoli skautem w jednym.
Wojciechowski to taki nasz Polski &quot;szejk&quot; ale jak widać ze nie zawsze pieniądze idą w parze z sukcesami...
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Murawski wraca do Poznańskiego Lecha ?

Lech Poznań przed rundą rewanżową piłkarskiej Ekstraklasy, a tym bardziej przed spotkaniem w Lidze Europejskiej z portugalskim Sportingiem Braga chce się wzmocnić. Do tej pory do klubu dołączył jedynie Bartosz Ślusarski. Kolejnymi piłkarzami mogą być Hubert Wołąkiewicz, a także Szymon Pawłowski. To jednak nic w porównaniu z tym co poznańskim kibicom szykuje zarząd Kolejorza. Na Bułgarską wkrótce powrócić może jego niedawny lider - Rafał Murawski!
Rozmowy szefów Lecha z popularnym &quot;Murasiem&quot; praktycznie są już zakończone. Reprezentant Polski zgodził się na grę w drużynie mistrzów Polski. Pomocnik zaakceptował także warunki kontraktu indywidualnego. Na przeszkodzie w finalizacji transferu stoi jak na razie dotychczasowy klub Polaka - Rubin Kazań. Rosjanie zażyczyli sobie za Murawskiego zdecydowanie mniej niż zapłacili za niego Lechowi kilkanaście miesięcy temu. To i tak jednak za dużo jak na klub z ekstraklasy.
&quot;Rzeczywiście Rafał chce wrócić do Polski, poinformowałem o tym działaczy Lecha. Udało mi się wynegocjować w Rosji bardzo dobrą cenę, jest ona śmiesznie niska w porówaniu z tą, którą Rubin za niego zapłacił. Trzeba pamiętać przy tym też, że Rafał jest podstawowym graczem i klub nie chciał zbytnio się go pozbywać&quot; - powiedział serwisowi GOOOL.pl menedżer gracza, Radosław Osuch.
Rozmawiamy z Lechem i jeszcze jednym polskim klubem. Oprócz tego jest oferta z Bundesligi i klubu ligi austriackiej. Rafał najchętniej wróciłby do Lecha i teraz wszystko zależy już od działaczy&quot; - kończy menedżer.
Przypomnijmy, że Murawski trafił do Rubina jesienią 2009 roku i już w swoim pierwszym sezonie zdobył z nowym klubem mistrzostwo Rosji.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
O jego decyzji prawdopodobnie zadecydowały względy rodzinne. W sumie nie robi źle bo nie był wybijającą się postacią w Rubinie a w Lechu wraz ze Stilicem będą tworzyć dobra parę pomocników. Ale dziwie się, że nie rozważa też wyjazdu do Niemiec. Mógłby się ujawnić klub który wysłał mu propozycje z tego rejonu.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
O jego decyzji prawdopodobnie zadecydowały względy rodzinne. W sumie nie robi źle bo nie był wybijającą się postacią w Rubinie a w Lechu wraz ze Stilicem będą tworzyć dobra parę pomocników. Ale dziwie się, że nie rozważa też wyjazdu do Niemiec. Mógłby się ujawnić klub który wysłał mu propozycje z tego rejonu.
Raczej nie ze Stiliciem, a z Bandrowskim bądź Injacem. Murawski to defensywny pomocnik. Jeśli przyjdzie, to mam nadzieję, że Stilić będzie swobodniej operować w ofensywie mając za plecami kogoś takiego jak Murawski. Goool.pl to strona Osucha, więc źródło raczej pewne. Transfer jeszcze nie jest przesądzony - słyszałem, że istnieje opcja wypożyczenia z pierwokupem. Pogorzelczyk (dyrektor sportowy) niech lepiej zawczasu składa propozycję, bo ile znaczył Murawski dla Lecha to każdy wie.
 
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Grosicki w Sivassporze. Jutro leci na testy medyczne

Kamil Grosicki jutro poleci do Turcji, gdzie przejdzie badania medyczne. To oznacza tylko jedno - jego transfer do Sivassporu wszedł w ostatnią, decydującą fazę (spokojnie - głowy nie będą mu badać, więc zda). Zawodnik uzgodnił już wszystkie warunki indywidualnego kontraktu, a Jagiellonia zaakceptowała ofertę Turków. Za swojego czołowego zawodnika białostocki klub dostanie 900 tysięcy euro. Sivasspor po siedemnastu kolejkach zajmuje piętnaste miejsce, ale ambicje tego klubu sięgają wyżej - jeszcze w sezonie 2008/2009 cieszono się tam z wicemistrzostwa kraju.

Dla wielu osób Sivasspor to nowa nazwa w futbolu. Nic dziwnego - do 1999 roku ten klub występował w trzeciej lidze, potem przez kolejne sześć lat w drugiej i dopiero w 2005 po raz pierwszy w historii awansował do ekstraklasy. Po dwóch bardzo dobrych sezonach (2007/08 i 2008/09) przyszły dwa gorsze. Piętnaste miejsce rok temu i piętnaste miejsce teraz, w połowie rozgrywek. Gwiazd w składzie wielkich nie ma, jeśli są reprezentanci, to raczej tacy z niższej półki, typu Ricardo Pedriel Suárez, 4-krotny reprezentant Boliwii.

Stadion mieści 16 tysięcy widzów i wygląda tak:



Natomiast samo miasto jest mniej więcej wielkości Białegostoku (ok. 300 000 mieszkańców) i wygląda tak:



A to, co skusiło Grosickiego (bo nie był to ani stadion, ani miasto), wygląda tak:


To zdjęcie powyżej to oczywiście lekka przesada - pieniądze były bardzo ważnym czynnikiem, zapewne kluczowym, ale też nie ma co ukrywać, że Kamil trafi do lepszej ligi i jeśli poradzi sobie w Sivassporze, to być może sięgnie po niego ktoś z wielkiej trójki - Galatasaray, Fenerbahce czy Besiktas. A to już całkiem inny futbol niż nad Wisłą...

W Turcji będziemy mieć całkiem dużą kolonię Polaków - Arkadiusz Głowacki, Paweł Brożek, Piotr Brożek, Marcin Kuś, Michał Żewłakow, Mariusz Pawełek, Kamil Grosicki i prawdopodobnie Marcin Robak. Ośmiu naszych rodaków w jednej lidze: tego dawno nie było. Przez moment wydawało się, że akurat do Sivassporu Grosicki nie trafił, bo ten klub wycofał się z negocjacji (zostały wówczas Ankaragucu i Aris), ale po 24 godzinach Turcy wrócili do rozmów z nowymi środkami.

Pozostaje pytanie, czy Jagiellonia słusznie robi, sprzedając Grosickiego. W końcu był to obok Tomasza Frankowskiego najlepszy piłkarz Jagiellonii, być może miał nawet większy wpływ na wyniki niż &quot;Franek&quot;. Pierwszy raz w historii &quot;Jaga&quot; po rundzie jesiennej jest liderem ekstraklasy i po raz pierwszy w historii ma realną szansę na zdobycie mistrzostwa kraju. Jeśli tę okazję spieprzą, na następną mogą czekać przez 50 lat...

za weszło

▶ http://www.sport.pl/sport/1,65025,8919736,Ekstraklasa__Jagiellonia_podpisala_umowe_z_Sivassporem.html
 
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Marcin Robak opuszcza Widzew: Czas podjąć wyzwanie


Marcin Robak zagra w Konyasporze. Wciąż nie wiadomo, czy w drużynie zostanie Darvydas Sernas, drugi z najlepszych widzewskich napastników

O to, że zimą zostanie rozbity najskuteczniejszy duet ekstraklasy, można się było zakładać. Robak i Sernas strzelili jesienią po siedem goli w lidze i zrobili sobie świetną reklamę. Litwin dołożył do tego także bramki w eliminacjach do mistrzostw Europy, i to właśnie jego transfer wydawał się bardziej prawdopodobny. Od tygodni pojawiały się nazwy kolejnych klubów, które chciały u siebie Litwina. Konkretów jednak nie było i nie ma do dziś. Wyjątkiem była oficjalna oferta z Lecha Poznań, który cały czas stara się o pozyskanie widzewiaka.

Z odejściem jednego ze swoich napastników pogodzony był trener Czesław Michniewicz, kibice też się tego spodziewali. Zdecydowana większość stawiała właśnie na Sernasa, który też mówił, że jest gotowy zmienić klub na lepszy. Pierwszy odejdzie jednak Robak.

28-letni napastnik trafił do Widzewa 2,5 roku temu (podpisał pięcioletni kontrakt). W pierwszej lidze w dwóch sezonach strzelił 38 goli, był niekwestionowaną gwiazdą drużyny. Teraz chciał odejść i spróbować swoich sił za granicą. Wysłannicy Konyasporu obserwowali go już w rundzie jesiennej, obejrzeli cztery mecze Robaka (byli także w Łodzi) i uznali, że widzewiak będzie wzmocnieniem ich drużyny, która po rundzie jesiennej jest w strefie spadkowej. Zimą działacze tureckiego klubu sprowadzili już m.in. Mariusza Pawełka, byłego bramkarza Wisły Kraków.

Podpisanie kontraktu z Robakiem to już kwestia godzin. Jak dowiedziała się &quot;Gazeta&quot;, wszystkie warunki z działaczami Widzewa zostały ustalone w Warszawie. Prawdopodobnie jutro Robak poleci do Turcji, przejdzie tam badania i jeśli wszystko będzie w porządku, podpisze kontrakt. - Trwają jeszcze ustalenia w sprawie indywidualnej umowy Marcina, chodzi m.in. o jej długość - mówi Bartłomiej Bolek, menedżer piłkarza.

Klub z al. Piłsudskiego - oczywiście wiadomo to nieoficjalnie - ma zarobić 800 tys. euro. To bardzo dużo jak na piłkarza z Polski, a do tego w takim wieku. I pewnie pieniądze przekonały szefów Widzewa, by pożegnać gwiazdę drużyny.

Nie ma wątpliwości, że odejście Robaka bardzo osłabi zespół, który po rundzie jesiennej jest na 12. miejscu w tabeli. Drużyna od lat grała pod niego, on gwarantował gole. Teraz napastnikiem nr 1 teoretycznie powinien być Sernas, tyle tylko, że wciąż nie wiadomo, czy i on nie zmieni klubu. - Nie wyobrażam sobie, by z drużyny odeszli obaj. Odejście jednego z nich w znacznym stopniu osłabi drużynę, odejście dwóch będzie oznaczało potrzebę budowania nowego zespołu, a na to nie ma czasu - mówił po ostatnim jesiennym meczu trener Michniewicz. W niemal identycznym tonie wypowiadał się Sylwester Cacek, właściciel Widzewa. - Jeden napastnik będzie mógł odejść, dwóch na pewno nie puścimy - obiecywał.

W piątek spytaliśmy Mateusza Cacka, wiceprezesa klubu, który odpowiada za sprawy sportowe, czy to możliwe, że z drużyny odejdą obaj napastnicy. - Raczej rozważamy sprzedaż tylko jednego z naszych snajperów, choć nie można wykluczyć także tego, że obaj zostaną w Łodzi. Natomiast szanse na to, że odejdą obaj, są minimalne - mówi Cacek.

▶ http://www.sport.pl/sport/1,65025,8922939,Ekstraklasa__Marcin_Robak_opuszcza_Widzew__Czas_podjac.html
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Baqu - transfer Robaka to jeszcze nic pewnego ;)
Rafał Gikiewicz zawodnikiem Śląska

Rafał Gikiewicz podpisał dzisiaj kontrakt ze Śląskiem. Zawodnikiem wrocławian będzie do czerwca 2015 roku.
Gikiewicz ma 23 lata i występuje na pozycji bramkarza. Jest bratem bliźniakiem napastnika Śląska Łukasza.
- Ale to nie on namawiał mnie do przyjścia do Wrocławia. Sam chciałem trafić do tego klubu, bo mam o nim naprawdę dobre zdanie. Cieszę się również, że będę miał możliwość trenowania z Mariánem Kelemenem. To jeden z najlepszych bramkarzy w naszej lidze i będę mógł się wiele od niego nauczyć - mówi zawodnik.
Rafał Gikiewicz przechodzi do Śląska w ramach transferu definitywnego z Jagiellonii Białystok. W rundzie jesiennej był wypożyczony do II-ligowego OKS-u Olsztyn.
- Zależało nam na ściągnięciu młodego i utalentowanego bramkarza, który mógłby nabierać doświadczenia przy Kelemenie, a w dalszej perspektywie stałby się jego naturalnym następcą. Rafał doskonale spełnia te kryteria - tłumaczy Krzysztof Paluszek, dyrektor sportowy wrocławskiego klubu.​
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Pewnego, pewnego, bo sam z nim dzisiaj rozmawiałem ????
Robak: Nie będzie łatwo

Marcin Robak odchodzi z Widzewa Łódź do Konyasporu. Mimo, że wziął udział w pierwszym noworocznym treningu z dwunastym zespołem ekstraklasy, to nie ulega wątpliwości, że wkrótce podpisze umowę z klubem z Turcji. Widzew na transferze zarobi około miliona euro.
- Dogadałem się z Konyasporem w kwestii indywidualnego kontraktu. Można więc powiedzieć, że jestem jedną nogą w tureckim zespole – mówi nam Robak, który nie ukrywa, że oferta była nie do odrzucenia pod każdym względem, również finansowym. - Chciałem spróbować czegoś nowego. Jestem już w takim wieku, że musiałem podjąć decyzję o wyjeździe do zagranicznego klubu. Oczywiście brałem pod uwagę odejście z Widzewa w czerwcu, ale kto wie czy otrzymałbym równie atrakcyjną ofertę. – powiedział sam zainteresowany. Jak się okazuje nie tylko Konyaspor chciał pozyskać Robaka. – Otrzymałem propozycję z Zagłębia Lubin, jednak nie była ona na tyle satysfakcjonująca co ta z Turcji. – dodał
Nowy klub Robaka zajmuje obecnie czternaste miejsce i wszystko wskazuje na to, że runda wiosenna będzie walką o utrzymanie się. - Trafię do drużyny, która broni się przed spadkiem. Twardo stąpam po ziemi i wiem, że może być trudno. Nie ukrywajmy, że liga turecka jest bardziej wymagająca od polskiej. Liczę jednak, że szybko uda mi się wskoczyć do podstawowego składu i będę zdobywał bramki. – powiedział 28-letni napastnik. Na decyzję o przeprowadzce do Konyasporu miała wpływ także osoba Mariusza Pawełka, który kilka dni temu również podpisał umowę z tą drużyną . – O wiele łatwiej będzie przebiegać nam proces aklimatyzacji. – zakończył Robak, który już jutro wylatuje z Polski.

Źródło: naszaliga.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom