>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jak podaje internetowe wydanie tureckiego dziennika Hurryet Paweł i Piotr Brożkowie zostali sprzedani do Trabzonsporu. Informację tę potwierdził prezydent klubu Sadri Sener. Kontrakt obowiązywał będzie do 2013 roku. Reprezentanci Polski mają przylecieć we wtorek na czarnomorskie wybrzeże, aby złożyć podpis pod umową z klubem.
Trabzonspor jest obecnym liderem Superligi tureckiej. - To bardzo dobry zakup. Potrzebujemy klasowego napastnika i kogoś, kto zagra na lewej pomocy. Mamy nadzieję, że bracia Brożkowie pomogą nam zdobyć mistrzostwo kraju - powiedział Huryattowi prezydent klubu.
We wtorek krakowianie dołączą do nowych klubowych kolegów trenujących w tureckim mieście Antalaya. Tam też dojdzie do oficjalnego podpisania 2,5 letniego kontraktu przez reprezentantów Polski.

http://www.sport.pl
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Fakt? Ktory z zainteresowanych klubow to potwierdzil?
Doberman powyżej Ci odpisał więc nie będę wklejał tego samego.
OK, możemy dyskutować tylko o potwierdzonych transferach, ale wg mnie o różnych przymiarkach i propozycjach też warto nadmienić. Bo jednak jak widać często te plotki stają się faktami. O Peszce długi czas też mówiono, że plotki wyssane z palca a jednak...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Doberman powyżej Ci odpisał więc nie będę wklejał tego samego.
OK, możemy dyskutować tylko o potwierdzonych transferach, ale wg mnie o różnych przymiarkach i propozycjach też warto nadmienić. Bo jednak jak widać często te plotki stają się faktami. O Peszce długi czas też mówiono, że plotki wyssane z palca a jednak...
A ile plotek faktami sie nie staje? Ktorych jest wiecej? W momencie gdy Leon wklejal to info byla to wylacznie plotka. To co wkleil Doberman tez zadnym potwierdzeniem nie jest. Informacje potwierdzil Trabzonspor na oficjalnym profilu klubu na facebooku i to mozna uznac za oficjalne zrodlo.
p. s.
Ja tylko zadalem pytanie Leonowi czy widzi sens we wklejaniu tu spekulacji. Temat tego nie zakazuje wiec kazdy moze to robic.

Co do samego transferu to ciezko bedzie im sie przebic do skladu, Piotrek jest slaby a Pawel ma duza konkurencje w ataku. Moga dojsc problemy z aklimatyzacja.
Zycze im oczywiscie jak najlepiej, niech Trabzon zdobedzie Mistrza to automatycznie zagraja w LM. Na kase tez narzekac nie beda. Obawiam sie jedynie ze Pawel zniwelowal swoje szanse na Euro.
@down
Pomiedzy 2 a 2,2 miliona ojro.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Obawiam sie jedynie ze Pawel zniwelowal swoje szanse na Euro.
niestety na to wychodzi :| wrócił nie dawno do kadry , nawet nie źle grał a tam może mieć ciężko i zapewne będzie miał. sporo napadziorów w tym Trabzonie. A ile kasy Wisła zwinęła z braci ? Co do aklimatyzacji ... na pewno będą mieli trochę ułatwienia w postaci Głowackiego.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Też nie chce mi się wierzyć w te wiadomości, które podaje FN. Przecież to żadne wiarygodne źródło. I co z tego, że lead zaczyna się mniej więcej od &quot;jak donoszą tureckie media...bla bla bla&quot;? Obie strony milczą. Sezon ogórkowy w pełni i gazety/strony prześcigają się w tym kto i gdzie będzie grać. Przecież za to im płacą, a wam radzę nie dać się zwariować ???? Jak ta strona może być wiarygodna, skoro (dla przykładu) jednego dnia podaje, że Peszko odchodzi, a już drugiego, że nagle Arsenal interesuje się Rudnevsem i chce go kupić? Pierwsza wiadomość może i prawdziwa, ale druga na chłopski rozum typowo wyssana z palca...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP



Były trener Lecha Poznań Jacek Z. usłyszał zarzut dotyczący pomocnictwa przy korupcji w sporcie - dowiedział się portal polskieradio.pl. Dotyczą one jego pracy w Piaście Gliwice.

Jak dowiedziało się polskieradio.pl, zarzut dotyczy meczu z 4 maja 2005 roku pomiędzy prowadzonym przez Jacka Z. Piastem Gliwice a Górnikiem Polkowice. Mecz zakończył się wyjazdowym zwycięstwem Piasta 1:0, a jedyny gol padł po rzucie karnym.

Łapówkę w wysokości 15 tys. złotych miał przyjąć sędzia Robert K. z Rzeszowa. Nie wiadomo jeszcze jaką rolę miał pełnić Jacek Z., jednak już przyznał się do winy.

Okazuje się, że były trener Piasta został wezwany do prokuratury już w listopadzie, jednak dopiero teraz sprawa wyszła na jaw. Ciekawość wzbudza fakt, że to właśnie wtedy Jacek Z. został dość niespodziewanie zwolniony z funkcji trenera &quot;Kolejorza&quot;.

Nie wiadomo jednak, czy stanie on przed sądem. Prokuratura chce jednak warunkowego umorzenia na czas próby 2 lat i wpłacenia 20 tys. zł. na rzecz fundacji ratującej dzieci chore na raka. Wszystko ze względu na niewielki udział Jacka Z. w procederze.

Wniosek w tej sprawie trafił do Sądu Rejonowego w Gliwicach. Od jego decyzji zależy czy wniosek o umorzenie zostanie uwzględniony czy Jacka Z. czeka normalny proces.

Dzisiaj też wrocławska prokuratura oskarżyła 15 osób o korupcję w Piaście Gliwice, m.in. Ryszarda F. pseudonim &quot;Fryzjer&quot;, Mariana D. - byłego szefa kolegium sędziów ze Śląska, Marcina Ż. - byłego prezesa Piasta i Janusza B. - kierownika i menadżera drużyny.

WP.PL

Hehe ciekawe ???? Ciekawe co to za Jacek Z. I jeszcze to zdjęcie ???? Ciekawe czy wp przechodzi samych siebie czy jednak coś w tym jest...​
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A ile plotek faktami sie nie staje? Ktorych jest wiecej? W momencie gdy Leon wklejal to info byla to wylacznie plotka.
Czy plotką można nazwać to, że Trabzonspor od dłuższego czasu interesował się Brożkami i ich obserwował ?? dla mnie to nie była typowa plotka medialna. No, ale mniejsza o to.
A ja uważam, że też dobrze zrobili, że odchodzą. Co prawda szkoda Wisły, bo to osłabienie na pewno. Szczególnie Paweł, bo Piotrek nie grał za Maaskanta dużo, więc Piotrek może tylko zyskać. Co do Pawła to wg mnie tez dobrze, że spróbuje. Bynajmniej nigdy nie powie sobie nie spróbowałem gry za granicą. Co z tego wyjdzie zobaczymy. Na pewno bliźniaki zyskają na tym finansowo. A czy to jest zamknięcie drogi na Euro ? Dyskutowałbym na ten temat...Wydaje mi się, że jednak jest to wyższy sportowy poziom. Brożkowie są zadziorni, są walczakami. Może ten transfer do lepszego klubu, gdzie jest większa rywalizacja doda im nowego bodźca do pracy do walki, itd. Póki co staram się z tego transferu wyciągać pozytywy. Bo może być tak, że Brożkowie naprawdę odżyją. Paweł mam wrażenie już trochę kisił się w Wisełce i umiejętności w nich podnieść już za nic w świecie nie mógł. A tak przed nim i Piotrkiem nowe wyzwanie, które może podziałać tylko pozytywnie...A może i negatywnie, ale to już czas pokaże. Ja jestem optymistą jeśli chodzi o ten transfer.
Moga dojsc problemy z aklimatyzacja.
Jest tam Głowacki...Zawsze to łatwiej mieć dobrego kumpla z którym ładnych parę lat grało się w klubie. Więc myślę, że Głowa dużo pomoże braciakom bynajmniej na samym początku.
Ciekawe czy wp przechodzi samych siebie czy jednak coś w tym jest...
WP widzę rządzi w newsach ostatnimi czasy ????
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Mariusz Pawełek będzie grał w Turcji

Mariusz Pawełek porozumiał się z tureckim Konyaspor Kulübü - poinformował serwis &quot;wislakrakow.com&quot;.
Menedżer Bartłomiej Bolek informował na łamach prasy, że w sobotę uda się wraz ze swoim klientem na ostatnie rozmowy za granicę. Tymczasem o osiągniętym porozumieniu z polskim bramkarzem informuje dziś prezes Konyasporu Bahattin Karapınar.​
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Po przeczytaniu newsa przypomniały mi się rozważania na temat Pawełka jakie miałem ostatnio własnie czytając o tym, że ciężko mu dogadać się z Wisłą.
A miało to wiadomo jakie podłoże - pieniądze.Wisła zaproponowała mu kontrakt, ale nie odpowiadała mu pensja.I tutaj pierwsze co przychodzi mi do głowy i zakrawa o groteskę w polskiej piłce i transferach to, że Pawełek przez długi czas był wyśmiewany, drwiono z niego i jego gry.Przeciętny bramkarz, któremu od czasu do czasu zdarzało się puścić cabaja.Tenże przeciętny bramkarz chcę podwyżki, ale za co ? No właśnie ciężko znaleźć na to odpowiedź także uważam, że Wisła zrobiła dobrze nie przedłużając z nim kontraktu, niech sobie pokopie w Turcji,
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Za ostatnia runde w ktorej byl najlepszym bramkarzem w lidze (Sandomierski mial przed soba duzo lepsza obrone i stad moje zdanie). No ale to takie typowe u naszych kopaczy ze jak trzeba na nowy kontrakt zasluzyc to graja ponad swoj poziom. Z drugiej strony chlopak chce zarobic a bramkarze nie maja najwyzszych kontraktow w druzynach. Mlody juz nie jest, niech jedzie i sie nachapie. Ja to rozumiem i zycze mu powodzenia.
Z odejciem Brozkow konczy sie pena era w Wisle jak i w naszej ekstraklasie. Widac ze Wisla jest budowana od nowa. Najpierw struktury (zarzad, marketing, skauci, trener i dyrektor sportowy) a teraz powoli pora na pilkarzy. Patrzac z dystansu to w takiej sytuacji wynik Wisly na polmetku jest bardzo dobry imo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Z odejciem Brozkow konczy sie pena era w Wisle jak i w naszej ekstraklasie. Widac ze Wisla jest budowana od nowa. Najpierw struktury (zarzad, marketing, skauci, trener i dyrektor sportowy) a teraz powoli pora na pilkarzy. Patrzac z dystansu to w takiej sytuacji wynik Wisly na polmetku jest bardzo dobry imo.
Masz rację, wszystko jest budowane od nowa. Na to potrzeba czasu, w tym sezonie Wisła raczej nie zaistnieje w bardzo ścisłej czołówce, ale w następnym sezonie, gdzie wszystko będzie już jako tako zgrane na pewno będą największym faworytem do mistrzostwa. A teraz Wisła musi na prawdę solidnie się wzmocnić, na wiosnę zacząć się zgrywać i za rok będą moim zdaniem liderem. Ale to moje zdanie.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Z odejciem Brozkow konczy sie pena era w Wisle jak i w naszej ekstraklasie. Widac ze Wisla jest budowana od nowa. Najpierw struktury (zarzad, marketing, skauci, trener i dyrektor sportowy) a teraz powoli pora na pilkarzy. Patrzac z dystansu to w takiej sytuacji wynik Wisly na polmetku jest bardzo dobry imo.
od Wiślaka wymaga się mimo wszystko prawidłową odmianę :-| Choć widzę, że masz jakiś ogólny problem z polskimi znakami...

znowu to widze... pewna era się kończy... Wg mnie ona trwa już od pewnego czasu. Po takich klęskach jak Levadia czy Karabach musi się coś dziać przecież... A to, że Brożki teraz może(?) odejdą? Są plusy i minusy ich ewentualnego odejścia... Ale wiadomo było, że kiedyś odejdą, zwłaszcza, że Piotrowi kończy się niedługo kontrakt, a Pawła już od dłuższego czasu chcą tak naprawdę sprzedać. Szkoda, że Polaków ubywa, Wiślaków, a przychodzą czarni czy araby, ale z drugiej strony się nie dziwie... Kwestia kontrowersyjna i można by długo gadać, ale że kończy się pewna era... Nie widzą mi się te słowa.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Odeszli Brożkowie, czas na Pawełka:
Menedżer Bartłomiej Bolek informował na łamach prasy, że w sobotę uda się wraz ze swoim klientem na ostatnie rozmowy za granicę. O szybko osiągniętym porozumieniu z polskim bramkarzem informuje prezes Konyasporu, Bahattin Karapinar.
Konyaspor zajmuje dopiero 16. miejsce w ligowej stawce. W planach ma jednak poważne wzmocnienia i utrzymanie w lidze. Oprócz Mariusza Pawełka w transferowym kontekście wymienia się sensacyjne, głośne nazwiska - Petera Utaki z Portsmouth i Fatiha Tekke z Zenitu Sankt Petersburg. Obecnie pierwszym golkiperem klubu z miasta Konya jest 31-letni Gökhan Tokgöz. Całą dotychczasową karierę spędził w Turcji, występując również w barwach Gencerbirligi i Diyarbakirsporu.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Hubert Wołąkiewicz będzie piłkarzem Lecha Poznań:
Hubert Wołąkiewicz zostanie piłkarzem Lecha Poznań. Dziś obrońca podpisał umowę z Kolejorzem – W dniu dzisiejszym podpisaliśmy z zawodnikiem czteroletni kontrakt, który obowiązywać będzie od 1 lipca 2011 roku, a więc po wygaśnięciu obecnej umowy Huberta Wołąkiewicza z Lechią Gdańsk. W najbliższych dniach będziemy chcieli porozmawiać z władzami Lechii o ewentualnym transferze definitywnym zawodnika w najbliższym oknie transferowym – mówi dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Choć widzę, że masz jakiś ogólny problem z polskimi znakami...
Nie mam problemu bo ich nie uzywam.
Hubert Wołąkiewicz będzie piłkarzem Lecha Poznań:
Ciekaw co na to Kadzinski, przeciez on w Lechii Był ważnym ogniwem, ale nie potrafił uszanować kibiców i klubu.
Dalej nienawidzi ludzi, którzy nie identyfikują się z zespołem, za nic mają herb, który noszą na koszulce?
????
 
M 0

mazur02

Użytkownik
W Lechii miała być budowana mocna drużyna, a transferów nie ma. Oni stwarzają w prawie każdym meczu mnóstwo okazji bramkowych, ale ze skutecznością jest u nich fatalnie. I mimo, że w defensywie zawsze grali &quot;radosny futbol&quot; teraz mogą mieć jeszcze większe problemy z traconymi bramkami, a szkoda, bo ten sezon zapowiadał się bardzo dobrze
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A co z tym Grosickim bo ja bardzo nadsłu****ę wieści o jego odejściu.Wiecie coś konkretniej na ten temat.Bardzo bym chciał żeby ten zawodnik opuścił Jagiellonie bo wtedy padnie im atak.Wszystko spocznie wtedy na Franku.Jak jeszcze Kupisz odejdzie tak ta przewaga 3 punkcików nad Legią i Wisłą szybko zostanie roztrwoniona ????
Legia i Wisła w TOP 3 kursy w betsafe za darmo ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A co z tym Grosickim bo ja bardzo nadsłu****ę wieści o jego odejściu.Wiecie coś konkretniej na ten temat.Bardzo bym chciał żeby ten zawodnik opuścił Jagiellonie bo wtedy padnie im atak.Wszystko spocznie wtedy na Franku.Jak jeszcze Kupisz odejdzie tak ta przewaga 3 punkcików nad Legią i Wisłą szybko zostanie roztrwoniona ????
Legia i Wisła w TOP 3 kursy w betsafe za darmo ????
Co do Wisly to trzeba poczekac do konca okienka IMO, Legia juz bardziej ale IMO te kursy sa slabe. Po 1,6 na pewno tego nie zagram.
Piekarski (menadzer Grosika) gdzies sie wypowiedzial ze jest bardzo bliski odejscia do Arisu (grecy daja ponoc 900tys. ojro, o 200tys. przebili Turkow).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom