>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
A ja jestem za zmniejszeniem do 10 albo 12. Po pierwsze jeśli byłoby tak dużo drużyn to poziom poszedł by w dół, połowa drużyn miałaby jakieś średniowieczne stadiony i połowa ligi to by były jakieś wiejskie kluby tak jak np. takie Podbeskidzie, bez stadionu, bez gwiazd i bez kibiców.
... a byłeś kiedykolwiek w Bielsku - Białej?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ja nie byłem, ale stadionu, gwiazd i kibiców (Podbeskidzia ofc.) to tam nie ma. WIEM Z INTERNETU. Ale jeśli płaca na czas to mi to nie przeszkadza. Podobnie z Niecieczą.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pewnie, kibice są tylko w Warszawie i tylko na Legii.
Wszystko idzie w dobrym kierunku. Plany są, przetarg już był, ale nie ma pozwolenia na budowę. Stadion tak czy siak niedługo powstanie.
a takiego Patejuka to każdy z zamkniętymi oczami by wziął do siebie jeśli miałby przejść za darmo. Podbeskidzie opiera się na kilku solidnych graczach, a nie na gwiazdach. Zresztą słowo &quot;gwiazda&quot; w realiach polskich źle mi się kojarzy.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ja nie byłem, ale stadionu, gwiazd i kibiców (Podbeskidzia ofc.) to tam nie ma. WIEM Z INTERNETU. Ale jeśli płaca na czas to mi to nie przeszkadza. Podobnie z Niecieczą.
W małych miejscowościach wielkiej piłki nie będzie. Tradycji, kibiców, nie da się &quot;zbudować&quot; z dnia na dzień. Kibiców, &quot;otoczki&quot; meczu, spektaklu piłkarskiego nie da się stworzyć na kolanie (vide film pt. &quot;Latające Świnie&quot;). Pieniądze to nie wszystko.
Zrozumieli to zarówno Pan Drzymała (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), który nawet oprócz stadionu wybudował za własne pieniądze drogę do tego stadionu, jaki i Pan Jacek Rutkowski (Amica Wronki).
Dlatego jestem przeciwny zrównywaniu kilkusettysięcznych (ludność) miast/&quot;lokomotyw&quot; np. (rzeczone Bielsko - Biała to jedno z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast Polski) z kilkunastotysięcznymi i mniejszymi. W tym akurat kontekście, bo bardzo lubię małe miasta i miasteczka.
O ile w Bielsku - Białej istnieje realna szansa na ewolucję w kierunku masowej &quot;kultury kibicowskiej&quot; to w bardzo małych ośrodkach takich szans nie widzę (np. cała gmina musiałaby zapełnić kilkunastotysięczny stadion)
Edit:
Nieciecza jest sołectwem. Wsią. Mieszka tam nieco ponad 700 osób. Ciekawa sprawa bo chyba nie było jeszcze przypadku aby klub z gminy wiejskiej (może Ruch, kiedy nie był jeszcze Chorzowem ale Hajdukami Wielkimi był w jakichś sposób podobnym przypadkiem?) grał w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Ciekawe doświadczenie i fenomen, sądzę.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Źle do tego podchodzisz. Masz zdolnego zawodnika, którego powoli doceniają skauci, trenerzy, kibice to masz 2 wyjścia (zakładające sprzedaż w polskich realiach): czekać aż się rozwinie i skasować poważne pieniądze (lub mocno przeliczyć się i odhaczyć kolejny zmarnowany talent) albo z góry podyktować niemal zaporową kwotę. Przekaz jest jasny - ktoś chce Wolskiego? Dajce 6 milionów. Czy to kogoś odstraszy? Pewnie tak ale na ofertach na 2 miliony Legii nie powinno zależeć. Nie potrzebują pieniędzy, nie muszą go sprzedawać. Mogą pozwolić mu się rozwinąć, zyskać status gwiazdy Ekstraklasy, może zaliczyć Euro...
Tak, Legia nie potrzebuje pieniędzy rzędu 2 mln euro. Kukla, no błagam Ciebie ????
Mnie śmieszy to z tego powodu, że oni (dyrektorzy sportowi - w tym przypadku Jóźwiak) faktycznie myślą, że tyle jest wart dany piłkarz. I potem się dziwić, że u nas w lidze nie ma poważnych transferów między klubami. W Lechu usłyszeli rok (?) temu, że jeśli chcą Szymka Pawłowskiego, to minimum, minimum dwie bańki euro. Dla mnie to jest chore. I to nie jest pier... o Chopinie, tylko poważny zalążek do dyskusji. Wtedy się dziwicie, że zamiast sięgać po niezłych Polaków, polskie kluby ściągają szrot, bo wychodzi im taniej. I taki już Szymek Pawłowski (niech będzie sztandarowym przykładem) walczy co tydzień z Podbeskidziami, czy innym Bełchatowem, zamiast mieć okazję gry w europejskich pucharach (wstawcie tu obojętnie Wisłę, Legię, czy Śląsk, albo Lecha) i dzięki nim podnosić swoje umiejętności. Albo już, jeśli ma gdzieś iść, to za te dwie bańki kupi go nie czołowy polski klub, tylko jakiś zagraniczny przeciętniak.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja nie byłem, ale stadionu, gwiazd i kibiców (Podbeskidzia ofc.) to tam nie ma. WIEM Z INTERNETU. Ale jeśli płaca na czas to mi to nie przeszkadza. Podobnie z Niecieczą.
Gwiazd jak Ljuboja czy Radović rzeczywiście nie ma...
Pytanie czy im tego brakuje? Czy brakowało im tego w meczu z Legią w Bielsku? Wtedy mecz uratował Wolski a gwiazdy nie potrafiły &quot;rozstrzygnąć&quot; meczu.
Na powstanie potęgi w Bielsku nie liczę. Plany stadionowe są zawsze i wszędzie a rzeczywistość mocno weryfikuje takie zapewnienia. Piłka jest jednak istotnym elementem społeczności tamtego regionu - tu opieram wiedzę na relacjach znajomych z okolic Bielska - i absolutnie nie powinno się im odbierać &quot;prawa&quot; do Ekstraklasy jak to zrobił Dawid (wcześniej tego nie zauważyłem).


edit:
Tak, Legia nie potrzebuje pieniędzy rzędu 2 mln euro. Kukla, no błagam Ciebie ????
Mnie śmieszy to z tego powodu, że oni (dyrektorzy sportowi - w tym przypadku Jóźwiak) faktycznie myślą, że tyle jest wart dany piłkarz. I potem się dziwić, że u nas w lidze nie ma poważnych transferów między klubami. W Lechu usłyszeli rok (?) temu, że jeśli chcą Szymka Pawłowskiego, to minimum, minimum dwie bańki euro. Dla mnie to jest chore. I to nie jest pier... o Chopinie, tylko poważny zalążek do dyskusji. Wtedy się dziwicie, że zamiast sięgać po niezłych Polaków, polskie kluby ściągają szrot, bo wychodzi im taniej. I taki już Szymek Pawłowski (niech będzie sztandarowym przykładem) walczy co tydzień z Podbeskidziami, czy innym Bełchatowem, zamiast mieć okazję gry w europejskich pucharach (wstawcie tu obojętnie Wisłę, Legię, czy Śląsk, albo Lecha) i dzięki nim podnosić swoje umiejętności. Albo już, jeśli ma gdzieś iść, to za te dwie bańki kupi go nie czołowy polski klub, tylko jakiś zagraniczny przeciętniak.
Przewidziałem w pewnym sensie taką reakcję... ;)
z 2 wyjścia (zakładające sprzedaż w polskich realiach)
Polskie realia czyli każdy dmucha i chucha na swoją jedyną (często, nie zawsze) młodą gwiazdę/gwiazdeczkę. Sprzedaż Wolskiego do innego polskiego klubu odpada bo jak mówisz - tego się u nas nie praktykuje i to temat na osobną dyskusję.
Co do dyrektorów. Nie robiłbym z nich aż takich debili ????
Ok - nie wszyscy mają po kolei w głowie. Kilku chyba kompletnie nie zna się na swojej pracy... ale ta wypowiedź nie była całkowicie idiotyczna.
Może nie powinno jej w ogóle być? Tak. To możliwe. Nie przesadzałbym jednak z krytyką Jóźwiaka bo robił i zrobi jeszcze o wiele głupsze rzeczy.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Głowacki latem wróci do Wisły Kraków


W następnym sezonie na polskich boiskach oglądać będziemy ponownie Arkadiusza Głowackiego. Doświadczony obrońca doszedł do porozumienia w sprawie kontraktu z Wisłą Kraków.

- Tak, wszystko wskazuje na to, że znów będę piłkarzem Wisły. Szczegóły mojego kontraktu zostały już zresztą uzgodnione. Pozostało mi już tylko przejść badania lekarskie, kiedy to zrobię, podpiszemy kontrakt. Kontrakt podpiszę na najbliższe dwa sezony - zdradził Głowacki.

Oczywiście dla Wisły będzie to ogromne wzmocnienie. Głowacki odszedł z krakowskiego klubu latem 2010 roku i wówczas podpisał kontrakt z Trabzonsporem. W tureckim klubie był podstawowym obrońcą. Mimo to reprezentant Polski podjął decyzję o powrocie do kraju. Jego pierwszym naturalnym wyborem była oczywiście Biała Gwiazda.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Pisałem też o tym, że w tym momencie nie możemy powiększyć ligi do 20 zespół bo... nie będzie miał kto awansować i Cracovia wiecznie będzie grała w Ekstraklasie ;)
Nie wiem czemu uważasz, że poziom ligi poszedłby w dół.
Anglia ma jakiś skrajnie niski poziom? Może Hiszpania?
W tym drugim miejscu wcale nie jest kolorowo jeśli chodzi o finanse a czasem i stadiony a ligi funkcjonuje przyzwoicie
10 zespół to też złe rozwiązanie. Patrz na Szkocję. Chyba nie będziemy się na nich wzorować?
Jeśli porównujesz Anglię do Polski to... W Anglii na mecze Championship przychodzi więcej ludzi niż na mecze polskiej Ekstraklasy. Championship jest na wyższym poziomie niż Ekstraklasa, więc tam w pierwszej lidze może grać nawet 30 zespołów i poziom mocno by pewnie nie ucierpiał. A w Polsce? Popatrz sobie na stadiony takich zespołów jak ŁKS czy Podbeskidzie, w I Lidze lepszych nie ma.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli porównujesz Anglię do Polski to... W Anglii na mecze Championship przychodzi więcej ludzi niż na mecze polskiej Ekstraklasy. Championship jest na wyższym poziomie niż Ekstraklasa, więc tam w pierwszej lidze może grać nawet 30 zespołów i poziom mocno by pewnie nie ucierpiał. A w Polsce? Popatrz sobie na stadiony takich zespołów jak ŁKS czy Podbeskidzie, w I Lidze lepszych nie ma.
No ta, bo Championship to kwintesencja futbolu. Co kto lubi. Popatrz jeszcze kilka lat wstecz na jakich stadionach grały nawet czołowe polskie zespoły. Z biegiem lat zaliczyliśmy olbrzymi progres w kwestiach organizacyjnych i przynajmniej stadiony mamy na europejskim stadionie. Wszystko wymaga czasu, a nawet i mniej renomowane zespoły również pobudują sobie stadiony.
Cały czub tabeli poza Ruchem Chorzów ma ładne stadiony i wiele europejskich klubów nawet z silniejszych lig może nam zazdrościć. Na Górniku budują, w Białymstoku też powoli budują i jak te ślamazarne budowy dobiegną końca to będziemy mieli dobre stadiony. Tak samo jak drużyny, które na dłużej zagoszczą w naszej lidze. Denerwują mnie takie osoby jak Ty. Cudze chwalicie swojego nie znacie. Napatrzycie się na zachodnią piłkę i połowa nie potrafi obiektywnie ocenić tego co dzieje się w Polsce. Poziom jaki mamy taki mamy, ale w kwestiach stadionu/płac i ogólnie spraw organizacyjnych to z roku na rok jest u nas coraz lepiej.
Jeśli będziemy tylko narzekać to nic się nie zmieni. W 1 lidze może mega wypasionych stadionów nie ma, ale jest to spowodowane również brakiem wchodzenia z kapitałem do klubów przez inwestorów. Liga nie jest już tak medialna, wpływy z reklam znikome, a więc banery na stadionach można sobie wynająć za grosze. W Ekstraklasie jest straszny przeskok i moim zdaniem więcej drużyn powinno mieć prawo gry w tej lidze, by jakoś mogły podgonić te lepsze zespoły przynajmniej jeśli chodzi o fundusze. Na dobrą sprawę budowa nowego stadionu nie jest jakimś wielkim wydatkiem. Nie mówię tu o wielkich arenach, ale obiekty typu Piasta Gliwice to naprawdę solidne i stosunkowo tanie obiekty. Nie chodzi w końcu o to, by to świeciło na kilometr przepychem, ale żeby nawet taki niedzielny kibic mógł przyjść, wygodnie usiąść i obejrzeć mecz. Niedzielni kibice przychodzą, kibole dopingują, wpływy biletów są większe, klub stać na dobre transfery i utrzymanie szkółek piłkarskich, które zaprocentują za kilka lat. Niestety, ale PIENIĄDZ w dzisiejszym sporcie odgrywa OGROMNĄ rolę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Sześciu piłkarzy Śląska Wrocław nie zagra w pierwszych pięciu meczach nowego sezonu T-Mobile Ekstraklasy. To kara nałożona przez Komisję Ligi za wulgarne przyśpiewki pod adresem Legii Warszawa.
Największą karę Komisja Ligi nałożyła na Sebastiana Milę. Oprócz dyskwalifikacji na pięć meczów rangi mistrzowskiej, kapitan Śląska Wrocław będzie musiał zapłacić 20 tys. zł kary. Przez tyle samo spotkań nowego sezonu pauzować będą musieli: Łukasz Gikiewicz, Rafał Gikiewicz, Patrik Mraz, Mariusz Pawelec oraz Dalibor Stevanović. Oprócz tego wspomniana piątka graczy zapłaci po 10 tys. zł kary.
Kara zawieszenia nie dotyczy meczów pucharowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Oznacza to, że wszyscy wspomniani wyżej zawodnicy będą mogli zagrać w eliminacjach do Ligi Mistrzów.
W Śląsku są zszokowani decyzją Komisji Ligi i zapowiadają od niej odwołanie. - Nie rozumiemy tej decyzji, a nasi piłkarze na pewno będą się od niej odwoływać. Nie pochwalamy oczywiście tego co się stało, ale przypominam, że przeprosiliśmy Legię, a zawodnicy wykazali skruchę. Tymczasem to w zasadzie nasz klub został ukarany najdotkliwiej, bo przez 1/3 rundy musiałby sobie radzić bez sześciu czołowych zawodników. Naszym zdaniem kara jest po prostu nieadekwatna do popełnionego przewinienia - mówi rzecznik Śląska Wrocław, Michał Mazur.

http://www.sport.pl
 
mati777 6

mati777

Użytkownik
Rada Miasta nie zgodziła się na przekazanie dodatkowych 3,8 mln złotych z budżetu Kielc klubowi Korona, który występuje w piłkarskiej Ekstraklasie. Prezydent Kielc i prezes klubu uważają, że może to oznaczać jego likwidację, bo miasto jest jedynym właścicielem.
Mam nadzieje , że tak sie nie stanie. Korona to druzyna z charakterem i dobrym perspektywicznym trenerem
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rada Miasta nie zgodziła się na przekazanie dodatkowych 3,8 mln złotych z budżetu Kielc klubowi Korona, który występuje w piłkarskiej Ekstraklasie. Prezydent Kielc i prezes klubu uważają, że może to oznaczać jego likwidację, bo miasto jest jedynym właścicielem.
Mam nadzieje , że tak sie nie stanie. Korona to druzyna z charakterem i dobrym perspektywicznym trenerem
Będzie pewnie kolejne zebranie rady miasta, ale tam wybiorą się już kibice :cool: Wiemy jak już to bywa. Pójdą posłuchać i chyba tylko samobójcy wyrażą sprzeciw wobec dofinansowania piłki nożnej w Kielcach. Co by nie było kibice to dość mocny elektorat, a w skali miasta to jest solidny procent. Kibice nie zapominają tak szybko, a dzieje się chyba tak w większości miast, gdzie klub jest finansowany z budżetu miasta.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Brawa dla Komisji Ligi. W tańcu się nie pier...olą. Ukarali dotkliwie Stilicia, ukarali i piłkarzy Śląska. Zastanawia mnie jednak, czemu taki Piotr Celeban nie dostał kary, a przecież też sobie pokrzyczał. Mam nadzieję, że odwołania nie zostaną przyjęte. Chamstwo trzeba tępić.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Brawa dla Komisji Ligi. W tańcu się nie pier...olą. Ukarali dotkliwie Stilicia, ukarali i piłkarzy Śląska. Zastanawia mnie jednak, czemu taki Piotr Celeban nie dostał kary, a przecież też sobie pokrzyczał. Mam nadzieję, że odwołania nie zostaną przyjęte. Chamstwo trzeba tępić.
Generalnie spoko, piłkarz powinien się zachowywać jakoś, ale &quot;chamstwo trzeba tępić&quot; głupio brzmi. Co to za różnica czy &quot;ybać&quot; czy Legia kurczak krzyczą kibice czy piłkarze ? Dla mnie to bez znaczenia i niech sobie tam krzyczą co chcą. To ludzie ich oceniają i sami wystawiają rachunek czy to faktycznie jest &quot;na pokaz&quot; czy faktycznie jest to autentyczna chwila &quot;emocji&quot;. 5 meczów to przesada.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Generalnie spoko, piłkarz powinien się zachowywać jakoś, ale &quot;chamstwo trzeba tępić&quot; głupio brzmi. Co to za różnica czy &quot;ybać&quot; czy Legia kurczak krzyczą kibice czy piłkarze ? Dla mnie to bez znaczenia i niech sobie tam krzyczą co chcą. To ludzie ich oceniają i sami wystawiają rachunek czy to faktycznie jest &quot;na pokaz&quot; czy faktycznie jest to autentyczna chwila &quot;emocji&quot;. 5 meczów to przesada.
To prawda co napisałeś.
A najciekawsze jest to, że Celeban nie został ukarany ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Michał Pazdan od nowego sezonu będzie grał w Jagiellonii Białystok. Jeszcze kilka lat temu Pazdan grał z Tomaszem Hajtą w Górniku Zabrze.
To już przesądzone – Górnik traci piłkarza, który w rundzie wiosennej zakładał na ramię opaskę kapitana i był jednym z najważniejszych ogniw zabrzańskiej drużyny. Michał Pazdan w najbliższym czasie podpisze kontrakt z Jagiellonią Białystok, gdzie jego przełożonym będzie Tomasz Hajto, z którym jeszcze kilka lat temu grał na boisku w klubie z Roosevelta.

Pięć lat i wystarczy

Pazdan żegnał się z kolegami w środę, kiedy właściciel klubu, czyli gmina Zabrze, zorganizował imprezę kończącą sezon. - Od pewnego czasu jestem „po słowie&quot; z Jagiellonią i w niej będę grał w nowym sezonie. Górnik złożył mi ofertę nowego kontraktu. Lata tutaj spędzone są najlepszym okresem mojej kariery. Grałem we wspaniałym klubie, który ma piękna historię i fantastycznych kibiców, ale po pięciu latach chciałem zmiany – mówi Pazdan, wiosną grający przede wszystkim jako defensywny pomocnik. - Oferta „Jagi&quot; poza tą, którą złożył Górnik, była najbardziej konkretna. Nie interesowały się mną kluby zagraniczne. W tym wypadku jednak nie chodzi o pieniądze. Po prostu chcę spróbować czegoś nowego. Może do Górnika jeszcze kiedyś wrócę... - kończy Pazdan. Jego odejście to jednen z niewielu „pewników&quot; dotyczących letniej przerwy w Zabrzu.

Rozbieżności

Pożegnalne spotkanie zdominowały jednak... spekulacje. Wciąż nie wiadomo, czy Adam Nawałka będzie w nowym sezonie trenerem klubu z Roosevelta. - Rozmawiamy i jestem dobrej myśli. – powiedziała prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik, wielka zwolenniczka pozostania trenera w Zabrzu na kolejne dwa sezony. Nieoficjalnie wiadomo, że podczas rozmów o konkretach rozbieżności stron były jednak spore. Górnik chce oszczędzać. Szczególnie jesienią „grozi&quot; mu gra poza Zabrzem – odpowiednie dokumenty w komisji odwoławczej d.s. Licencji zostały złożone w środę – co wiąże się z kosztami i brakiem zysku z biletów. Nowy stadion będzie oddany w kwietniu przyszłego roku, więc wypada ciąć koszty. Spore koszty, bo utrzymanie obecnej drużyny to w skali roku około 24 miliony złotych, a tyle Górnik dziś nie ma. Z drugiej strony są argumenty trenera, który w końcu chce mieć komfort pracy, wiążący się choćby z terminowymi wypłatami, a przede wszystkim z utrzymaniem stanu osobowego zespołu. W środę trener nie szczędził pochwał pod adresem prezydent Zabrza. - Nie byłoby ósmego miejsca, tych emocji i tej imprezy, gdyby nie Pani Prezydent Zabrza. Nasze podziękowania składane są na ręce Pani.. A dobre wyniki sportowe osiągane są dzięki ciężkiej pracy piłkarzy - zauważył trener Nawałka, który odniósł się także do swoich podopiecznych. - Mam bardzo duży szacunek dla nich. Uważam, że jest jeszcze bardzo duży margines do poprawy. Nie możemy poprzestać na tym ósmym miejscu, to ósme miejsce to dopiero uwertura - zaznaczył opiekun zabrzańskiej drużyny. Czy to oznacza, że podjął już decyzję?

Przeglądsportowy.pl

-----

Śląsk Wrocław rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Dariuszem Pietrasiakiem - poinformował klub na oficjalnej stronie.

---------

Wisła Kraków poinformowała o rozwiązaniu kontraktu z Draganem Paljiciem. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

-------

Luka Vućko nie będzie w przyszłym sezonie występował w barwach gdańskiej Lechii. Klub za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z chorwackim defensorem.

ligapolska.pl


Transferowy ruch się zaczął, szkoda Pazdana to było serce Górnika jednak jak co sezon Górnika zaczyna od nowa. Dziwi mnie postawa Śląska z Pietrasiakiem, Niby Solorz wczoraj ogłosił że nadal zamierza inwestować w Śląsk ciekawe jak to będzie wyglądało.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dziwi mnie postawa Śląska z Pietrasiakiem,
Ale co Ciebie konkretnie dziwi? To że pozbywają się kolesia umoczonego w czyny korupcyjne? Kolesia, który niedawno prowadził samochód po pijaku? Ile razy mogą przymykać oko na takie &quot;wybryki&quot;? Brawo, dobra decyzja. Teraz po prostu trzeba poszukać nowego stopera. Pietrasiak wysoko poprzeczki nie zawiesił, bo to średni piłkarz.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Brawa dla Komisji Ligi. W tańcu się nie pier...olą. Ukarali dotkliwie Stilicia, ukarali i piłkarzy Śląska. Zastanawia mnie jednak, czemu taki Piotr Celeban nie dostał kary, a przecież też sobie pokrzyczał. Mam nadzieję, że odwołania nie zostaną przyjęte. Chamstwo trzeba tępić.
dziwi mnie, że Ciebie to dziwi ???? miał przejść do Legii, a piłkarze Legii są traktowani inaczej przez Komisję Ligi i nie są karani...

btw kukla poczytaj sobie na portalu Kowalczyka o tym co robią w lidze Bułgarii...

świetny wywiad z Lenczykiem
http://www.sport.pl/sport/1,65025,11771284,Ekstraklasa__Lenczyk_pod_ostrzalem.html
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiem czy jest tu czemu bić brawo, w całym tym paradoksie przyznania kar to klub z Wrocławia go odczuje.Kary dostają gracze i głównie klub, i tu można mówić o jakimś sensie karania, bo kara się w jakimś celu by czegoś nauczyć a nie dla checy czy zasady.W wypadku Lecha kara nałożona przez komisje polskiej ligi w postaci zakazu występu w meczach na zawodnika który po czerwcu spada do innego kraju to jakiś żart, nie wiem czy ona będzie obowiązywać w innym kraju jak ją uefa nie nada, a jeśli nawet to klub zostaje bezkarny a w tym wypadku to Lech powinien dostać dotkliwą karę za zachowanie człowieka który reprezentuje ten klub i z pełną premedytacją wykorzystuje ostatnie dni pod tym herbem.Oba przypadki powinno się traktować odrębnie z oczywistych przyczyn które przytoczyłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom