>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Oczywiście mylisz się w kwestii podstawowej. Rozpatrzmy przypadek Stlicia. To zawodnik odpowiada za swoje i słowa i powinien brac za nie odpowiedzialność.
Był on w momencie okrzyków zawodnikiem Lecha, lecz już podczas tej sytuacji wiedział, że z Lecha odejdzie i pewnie tylko dlatego zdecydował się na takie zachowanie. Podejrzewam, że nie przewidział on, że nałożona na niego kara będzie również obowiązywać za granicami Lechistanu. Gdyby zawodnicy mieli świadomość, że za swoje postepowanie komisja ligi będzie karać kluby, to takich odważnych chórzystów pod koniec sezonu byłoby wielu. Nie wiem czemu mielibyśmy karać klub Lech Poznań za zachowanie jednego najemnika.
dziwi mnie, że Ciebie to dziwi ???? miał przejść do Legii, a piłkarze Legii są traktowani inaczej przez Komisję Ligi i nie są karani...
Przykłady poproszę.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
No to ok, Stilic dostał karę i teraz będzie mu trudniej negocjować z przyszłym pracodawcom skoro ma mieć 6 tyg ligowej przerwy, piłkarz ukarany, klub wychodzi bez szwanku.
We Wrocławiu 6 graczy (czy teraz 5) na kontraktach i 6 tygodni więcej urlopu (same treningi) pieniążki płyną i tak naprawdę klub obrywa po dupie a nie piłkarze.Tak jak pisałem do kar powinni podejść odrębnie i w tę lub tamtą stronę zareagować.
Zresztą co do incydentu Stilica to intonował przyśpiewkę o Legii przez mikrofon, reszta na balkonie też nie próżnowała.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Klub zawsze może ukarac takich zawodników np. rozwiązaniem kontraktu (z winy piłkarza), a pieniądze oszczędzone zainwestować w kogoś mądrzejszego, urwać pensje za okres gdy nic nie dają drużynie itd. Zresztą, ilu zawodników z tych 6 jest ważna dla drużyny ? 2 ? Nie przesadzajmy. Jest jeszcze jedna istotna różnica. W Poznaniu to zawodnik zaintonował piosenke. We Wrocławiu kibice. Za błędy trzeba płacić.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Łukasz Trałka z Polonii Warszawa będzie pierwszym wzmocnieniem Lecha. 28-letni pomocnik przyjedzie do Poznania w czwartek na testy medyczne.
Jeśli przejdzie je pomyślnie, podpisze z Kolejorzem kontrakt i zostanie zaprezentowany kibicom.
Kapitanem &quot;Czarnych Koszul&quot; bardzo mocno interesował się też Ruch Chorzów.
Lech włączył się do walki o Trałkę, kiedy okazało się, że Dimitrije Injac nie zaakceptował długości proponowanego mu przez poznański klub kontraktu. Może się okazać, że 32-letni Serb, najdłużej grający obcokrajowiec w 90-letniej historii Kolejorza, skończy przygodę z poznańskim klubem.
Trałka, który ma jeszcze dwuletni kontrakt z Polonią, ma kosztować około 100 tysięcy euro. Dlaczego tak mało? Jak udało nam się dowiedzieć od osoby, która dobrze zna stosunki panujące w warszawskim klubie, były reprezentant Polski jest jednym z ulubionych piłkarzy prezesa Wojciechowskiego. Nigdy nie zawiódł właściciela &quot;Czarnych Koszul&quot; i w nagrodę dostał wolna rękę w poszukiwaniu nowego klubu.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Wczoraj Podbeskidzie zagrało towarzysko z Wisłą Kraków. Ostatnio czytałem kilka artykułów na temat transferu Honduranina Quioto do Krakowa. Wczoraj strzelił 2 bramki. Ciekawe jak będzie się prezentował w kolejnych meczach sparingowych. Moim zdaniem jak na 21 letniego zawodnika całkiem niezły z niego grajek i coś mi się wydaje, że w nowym sezonie zobaczymy go na boiskach Ekstraklasy.


 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
33-letni obrońca Arkadiusz Głowacki podpisał kontrakt z Wisłą Kraków. Były zawodnik tureckiego Trabzonsporu związał się dwuletnią umową - poinformowała oficjalna strona krakowskiego klubu.
Głowacki rozegrał 29 meczów w reprezentacji Polski. Wystąpił w 279 meczach w ekstraklasie, strzelił siedem bramek.
Na boiskach ekstraklasy debiutował w Lechu Poznań. Ostatnie dwa lata spędził w tureckim Trabzonsporze, a wcześniej przez dziesięć i pół roku reprezentował barwy Wisły, z którą sześć razy zdobył mistrzostwo Polski.
eurofutbol.pl
Ciekawy powrót do Wisły, zapewni to pewnie im spokój w defensywie taki filar.
Mariusz Pawełek zadecydował, że nie przedłuży wygasającego w czerwcu kontraktu z tureckim Konyaspor Kulübü.
Pawełek do Turcji trafił w przerwie zimowej sezonu 2010/11 z Wisły Kraków. W barwach Konyasporu rozegrał 48 meczów ligowych.
W tureckim klubie w poprzednim sezonie występował również inny Polak - Marcin Robak. Konyaspor Kulübü wczoraj przegrał dwumecz barażowy o awans do tureckiej ekstraklasy z Kasımpaşa SK.

Ciekawe czy równiez powrót Pawełka jest realny.
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Przykłady poproszę.
pierwszy z brzegu

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/pilkarze-legii-spiewali_sto2696221/story.shtml

wywiad z Celebanem:

- Komisja Ligi postanowiła zdyskwalifikować sześciu piłkarzy Śląska, ale ciebie w tym gronie nie ma. Jak rozumieć ten akt łaski?
- Nie śpiewałem tych obraźliwych słów. Widać to dokładnie na nagraniu. Ale tak w ogóle, to dlaczego komisja karze na podstawie materiału zamieszczonego na portalu Youtube? W tym samym miejscu można znaleźć filmik, na którym piłkarze Polonii Warszawa obrażani są przez kibiców i zawodników Legii. Z tego tytułu nikt konsekwencji nie poniósł…
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
W swoim pierwszym poście na ten temat, napisałeś &quot;przykłady&quot; co sugeruje, że takich sytuacji było kilka, więc jakbyś mógł jeszcze znaleźć kilka &quot;z brzegu&quot; to byłbym wdzięczny.
Idąc dalej, podejrzewam, że Celeban mówi o tym filmiku, w porównaniu do tego z udziałem piłkarzy Śląska jest to żaden dowód dla komisji ligi, czy kogokolwiek. Jedyne co na nim widać to podskakiwanie zawodników do rytmu. I nie można oczywiście pominąć kontekstu tych śpiewów. Zawodnicy Legii podskakują (BYĆ MOŻE podśpiewują) zaraz po meczu derbowym, wygranym, ciesząc się z kibicami NA GORĄCO. Głowy nie ostygły. To chyba co innego, niż śpiewanie KILKA dni zdobyciu mistrzostwa na rynku czy gdzieś. C&#39;nie.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Zwolnienie Skorży to już sprawa przesądzona. We wtorek wieczorem zostanie ogłoszony jego następca - Jan Urban.
Chyba był on jedynym trenerem branym pod uwagę, który zgodził się na prowadzenie Legii przy ewentualnym braku wzmocnień/transferów. Niestety dla Legii, trener równie słaby co Skorża. Ale trzeba oszczędzać... :???:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
I nie można oczywiście pominąć kontekstu tych śpiewów. Zawodnicy Legii podskakują (BYĆ MOŻE podśpiewują) zaraz po meczu derbowym, wygranym, ciesząc się z kibicami NA GORĄCO. Głowy nie ostygły. To chyba co innego, niż śpiewanie KILKA dni zdobyciu mistrzostwa na rynku czy gdzieś. C&#39;nie.
Sorry, ale to właśnie ciesząc się z mistrzostwa Polski na rynku z tysiącami kibiców można wpaść w prawdziwą euforię i zapomnienie niż po kolejnym meczu ligowym.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jeśli ktoś KILKA DNI (przypominam) po zdobyciu mistrzostwa Polski (to nie liga mistrzów czy mistrzostwo europy) nie jest w stanie zapanować tak nad emocjami, żeby nie obrażać innego klubu to powinien sie udać do psychologa. Kończę.
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Jedyne co na nim widać to podskakiwanie zawodników do rytmu. I nie można oczywiście pominąć kontekstu tych śpiewów. Zawodnicy Legii podskakują (BYĆ MOŻE podśpiewują) zaraz po meczu derbowym, wygranym, ciesząc się z kibicami NA GORĄCO. Głowy nie ostygły. To chyba co innego, niż śpiewanie KILKA dni zdobyciu mistrzostwa na rynku czy gdzieś. C&#39;nie.
Fabik takie tłumaczenie, to jak tłumaczenie piłkarzy Śląska, że... tylko ruszali ustami, a nie śpiewali, no bez przesady, nie uważajmy się za idiotów ????

Nie znam kolejnych, nie chcę szukać, ten jeden mi przynajmniej wystarczy.

Jeśli ktoś KILKA DNI (przypominam) po zdobyciu mistrzostwa Polski (to nie liga mistrzów czy mistrzostwo europy) nie jest w stanie zapanować tak nad emocjami, żeby nie obrażać innego klubu to powinien sie udać do psychologa. Kończę.
święta prawda.
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Rafał Grodzicki w Śląsku Wrocław !​


- Najpóźniej w czwartek będzie oficjalny komunikat w tej sprawie. Nie chcę wychodzić przed szereg - mówi Grodzicki, który miał propozycję także z Lechii Gdańsk

Kapitan niebieskich przejdzie do Śląska na zasadzie wolnego transferu, bo z końcem czerwca 2012 wygasa mu kontrakt z chorzowskim klubem. Zawodnik nie skorzystał z opcji rocznego przedłużenia umowy.

 
B 2K

borek149

Użytkownik
Michał Żyro podpisał kontrakt z Hannover 96

Siódma drużyna Bundesligi podpisała kontrakt z Michałem Żyrą z Legii Warszawa. Stołeczny klub otrzyma za swojego pomocnika milion euro.


Żyro rozegrał w minionym sezonie 25 spotkań w barwach Legii Warszawa i strzelił jednego gola. 19-letni pomocnik miał przejść w Hanowerze badania medyczne i podpisać z nowym klubem 4-letni kontrakt. W zespole z AWD-Arena występuje już inny Polak – Artur Sobiech, który został powołany przez Franciszka Smudę do kadry na Euro 2012.

Legia otrzyma za swojego pomocnika milion euro. Prawdopodobnie nie będzie to jedyna strata stołecznego zespołu, ponieważ Borussia Dortmund chce pozyskać Rafała Wolskiego. W tym wypadku suma transferu powinna być znacznie wyższa. Według nieoficjalnych informacji, mistrz Niemiec proponuje Legii około 4,5 miliona euro.

Tymczasem w środę nowym trenerem drużyny z Łazienkowskiej został Jan Urban, który zastąpił na tym stanowisku Macieja Skorżę. Urban prowadził już Legię w latach 2007-2010 i zdobył z klubem Puchar i Superpuchar Polski.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A gdzie źródło tej informacji? Jak już coś wrzucacie, to chociaż podajcie, kto coś takiego napisał. Jeśli to prawda, to Hannover wydał milion w błoto. Nie wydaje mi się, żeby Żyro:
a) przebił się do osiemnastki meczowej
b) rozwinął do tego stopnia, że mógłby zaistnieć w Bundeslidze
Zapewne będzie grał w rezerwach, kompletnie zapomnimy o nim jak o Klichu... Być może się mylę, ale według mnie to mało perspektywiczny zawodnik. Chociaż? Jest przecież młody, a nuż wystrzeli?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
To była ściema. Kucharski oficjalnie zdementował plotki i powiedział, że Żyro nigdzie się nie wybiera. To samo podała oficjalna strona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
A gdzie źródło tej informacji? Jak już coś wrzucacie, to chociaż podajcie, kto coś takiego napisał. Jeśli to prawda, to Hannover wydał milion w błoto. Nie wydaje mi się, żeby Żyro:
a) przebił się do osiemnastki meczowej
b) rozwinął do tego stopnia, że mógłby zaistnieć w Bundeslidze
Zapewne będzie grał w rezerwach, kompletnie zapomnimy o nim jak o Klichu... Być może się mylę, ale według mnie to mało perspektywiczny zawodnik. Chociaż? Jest przecież młody, a nuż wystrzeli?
Pomijam to czy Żyro faktycznie przechodzi, ale o czym Ty piszesz ?
Żyro jest mało perspektywicznym zawodnikiem ? Ma dopiero 19 lat. Patrząc na to co robi na boisku to zdecydowanie jest wyróżniającym się zawodnikiem i często gra bez kompleksów. Odwagi i umiejętności mu nie brakuje, ale brakuje mu za to często chłodnej głowy (w tym i doświadczenia). Zresztą nie będę się wymądrzał, bo i trenerzy w Legii, którzy znają Michała na co dzień wiedzą, że ten piłkarz ma potencjał. Pisanie o nim jako o &quot;mało perspektywicznym&quot; jest bzdurą. Ma potencjał i to od niego zależy w jakim stopniu go wykorzysta oraz jak potoczy się jego kariera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Żyro jest mało perspektywicznym zawodnikiem ? Ma dopiero 19 lat. Patrząc na to co robi na boisku to zdecydowanie jest wyróżniającym się zawodnikiem i często gra bez kompleksów. Odwagi i umiejętności mu nie brakuje, ale brakuje mu za to często chłodnej głowy (w tym i doświadczenia). Zresztą nie będę się wymądrzał, bo i trenerzy w Legii, którzy znają Michała na co dzień wiedzą, że ten piłkarz ma potencjał. Pisanie o nim jako o &quot;mało perspektywicznym&quot; jest bzdurą. Ma potencjał i to od niego zależy w jakim stopniu go wykorzysta oraz jak potoczy się jego kariera.
Perspektywiczny to jest Wolski. Żyro przy nim wydaje się być marnym tłem, a przecież to są ofensywni zawodnicy. Tacy, którzy powinni ciągnąć wszystko do przodu, popisywać się techniką, szybkością, nieszablonowymi zagraniami, dynamiką i pewnie mógłbym tak wymieniać jeszcze długo... Ja przynajmniej u niego tego nie dostrzegam.
Nienawidzę takiego stwierdzenia jak &quot;ma dopiero&quot;. No k... - Goetze w jego w wieku ugruntował sobie pozycję w klubie, a nawet w reprezentacji! Okej, porównanie nie tej miary, ale skoro nazywamy kogoś perspektywicznym zawodnikiem, to niech będzie to adekwatne. W innym przypadku, takie gadanie, będzie brzmiało jak retoryka PZPN-u.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Perspektywiczny to jest Wolski. Żyro przy nim wydaje się być marnym tłem, a przecież to są ofensywni zawodnicy. Tacy, którzy powinni ciągnąć wszystko do przodu, popisywać się techniką, szybkością, nieszablonowymi zagraniami, dynamiką i pewnie mógłbym tak wymieniać jeszcze długo... Ja przynajmniej u niego tego nie dostrzegam.
Wolski, Wolski i Wolski
Tego nie trzeba powtarzać, że to jeden z największych talentów od lat. Patrząc jednak na słabą ligę zwaną Ekstraklasa to jednak Żyro jak na młodego zawodnika radził sobie bardzo dobrze. Dlaczego mówię, że dopiero ma 19 lat ? Dlatego, że w Polsce piłkarze dojrzewają później. Co tu porównywać szkolenie w Polsce od szkolenia u zachodnich sąsiadów. My długo nie dogonimy Europy w kwestii szkolenia więc takie porównania, że Goetze czy inni młodzi, wielcy piłkarze są lepsi nie jest miarodajne.
Ty możesz nie dostrzegać tego, że Żyro ma potencjał na to by być SOLIDNYM piłkarzem, ale trenerzy/skauci zachodnich klubów widzą. Można jarać się Wolskim, ale gdyby go nie było to wtedy byś mówił, że to jednak Żyro jest dobry i pewnie wyjedzie niedługo za granicę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom