>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Zdobyli 5 punktów w z bardzo ciężkimi przeciwnikami. Legia , Sląsk , Lech. Mam nadzieję że zajmą gdzieś 4 miejsce od końca i pokażą że nie potrzebują układów itp. by zostać w lidze. Na dzień dzisiejszy grają dobrą piłkę.
Oglądałem dwa z trzech ich meczy i nie zgodze sie ze graja dobra pilke. Na pewno za to graja szczesliwie (z Legia pomogl sedzia, z Lechem duza nieskutecznosc Kolejorza) i to pozwala im punktowac. Nalezy tez zaznaczyc spora zmiane taktyczna, w tej rundzie postanowili wystawiac bramkarza a nie recznik na bramce i ta zmiana tez ma ogromny wplyw na dorobek punktowy.
Ja osobiscie licze na ich spadek (i awans LKSu - taka dziejowa sprawiedliwosc) ale pozniej na szybki awans bo bez watpienia jest przy Kaluzy potencjal na ekstraklase (stadion, kasa) a liga bez Swietej Wojny byla by dla mnie niepelna.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Napisał ChIcK3n -&gt;

Zdobyli 5 punktów w z bardzo ciężkimi przeciwnikami. Legia , Sląsk , Lech. Mam nadzieję że zajmą gdzieś 4 miejsce od końca i pokażą że nie potrzebują układów itp. by zostać w lidze. Na dzień dzisiejszy grają dobrą piłkę.
Oglądałem dwa z trzech ich meczy i nie zgodze sie ze graja dobra pilke. Na pewno za to graja szczesliwie (z Legia pomogl sedzia, z Lechem duza nieskutecznosc Kolejorza) i to pozwala im punktowac. Nalezy tez zaznaczyc spora zmiane taktyczna, w tej rundzie postanowili wystawiac bramkarza a nie recznik na bramce i ta zmiana tez ma ogromny wplyw na dorobek punktowy.

Ja osobiscie licze na ich spadek (i awans LKSu - taka dziejowa sprawiedliwosc) ale pozniej na szybki awans bo bez watpienia jest przy Kaluzy potencjal na ekstraklase (stadion, kasa) a liga bez Swietej Wojny byla by dla mnie niepelna.
Tylko zauważ że oni grali do tej pory z najmocniejszymi oprócz Wisły i Lechii drużynami naszej ligi. Ja nie mówię że grają piłkę tak dobrą jak Legia czy Lech bo to nie możliwe w tym momencie i szczęście im na pewno lekko dopisało. Próbuję ich porównywać do zespołów typu Polonia Bytom , Arka ,Ruch i zagłębie Lubin. A tu widzimy że Cracovia na pewno ma szansę by wygrać z tymi zespołami. Na chwilę obecną widzę Cracovię z tą grą gdzieś na 5-7 miejscu w naszej lidze co naprawdę z porównaniem z poprzedniego sezonu jest dobrym wynikiem i pozwala jej myśleć o utrzymaniu.


Co do Łks-u to boję się że nie dostanie licencji. Ogólnie zastanawiam się co z tą Łodzią jest nie tak. Są tam dwie dobre drużyny Widzew i Łks. Zamiast dojść do porozumienia i wybudować jeden bardzo dobry stadion dla tych obydwóch drużyn. Tak jak to jest np. w Milanie. To obydwie drużyny się meczą. Łódź piłkarsko jest 3 miastem w Polsce i należy się temu miastu jakiś porządny obiekt na miarę XX wieku.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Tylko zauważ że oni grali do tej pory z najmocniejszymi oprócz Wisły i Lechii drużynami naszej ligi. Ja nie mówię że grają piłkę tak dobrą jak Legia czy Lech bo to nie możliwe w tym momencie i szczęście im na pewno lekko dopisało. Próbuję ich porównywać do zespołów typu Polonia Bytom , Arka ,Ruch i zagłębie Lubin. A tu widzimy że Cracovia na pewno ma szansę by wygrać z tymi zespołami. Na chwilę obecną widzę Cracovię z tą grą gdzieś na 5-7 miejscu w naszej lidze co naprawdę z porównaniem z poprzedniego sezonu jest dobrym wynikiem i pozwala jej myśleć o utrzymaniu.

Co do Łks-u to boję się że nie dostanie licencji. Ogólnie zastanawiam się co z tą Łodzią jest nie tak. Są tam dwie dobre drużyny Widzew i Łks. Zamiast dojść do porozumienia i wybudować jeden bardzo dobry stadion dla tych obydwóch drużyn. Tak jak to jest np. w Milanie. To obydwie drużyny się meczą. Łódź piłkarsko jest 3 miastem w Polsce i należy się temu miastu jakiś porządny obiekt na miarę XX wieku.
No moze i racja, grali z silnymi przeciwnikami. Ale nie zawsze jest tak ze jak sie dobrze pokazesz z silnym zespolem to bedziesz dobrze gral ze slabiakami. Nawet uwazam ze jest wrecz odwrotnie, mocne ekipy przejmuja inicjatywe ale tym samym zostawiaja wiecej miejsca w swojej defensywie. A sredniak zawsze glownie sie broni. Z tego tez wynika ze mecze nawet najslabszych z potentatami mozna obejrzec z przyjemnoscia czesto a te starcia o 6 punktow na dole tabeli to antyfutbol. Kazda z ekip liczy zeby zagrac na zero z tylu a ofensywa to glownie stale fragmenty albo dluga pilka z wlasnej polowy na afere.
Co do sprawy lodzkiej to fakt ze takie miasto powinno miec stadion ale jako kibic Wisly w pelni rozumiem fanow lodzkich druzyn ze nie dopuszczaja opcji z jednym stadionem dla LKS i Widzewa. Zwlaszcza dla kibicow Widzewa nie do przyjecia gdyz taki stadion mial by stanac na miejscu obecnego obiektu LKSu.
A tu jeszcze cos o Polonii B.:
O Polonii Bytom i odbieranych punktach...
17 marca 2011 - 13:36
Niedostatecznie nagłośniona została informacja, że Polonia Bytom może zostać ukarana odebraniem punktów w tym sezonie ekstraklasy. Niedostatecznie, ponieważ pewnie wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jest to bodaj JEDYNY sposób, by w tym sezonie uratować Cracovię. Numer z ŁKS-em ze względów prawnych już się nie powtórzy.
Sęk w tym, że jeśli któryś z klubów ekstraklasy nie otrzyma licencji, to tym razem awansuje kolejny zespół z pierwszej ligi. Wywalenie Polonii Bytom poprzez nieprzyznanie temu klubowi licencji na następny sezon nie zmieniałoby niczego w położeniu któregokolwiek zespołu, który zajmie miejsce w strefie spadkowej ekstraklasy.
Co innego, jeśli Polonii odebrałoby się punkty.
Wówczas Cracovia musiałaby w tabeli przeskoczyć już tylko jednego przeciwnika (np. Arkę), bo Polonia Bytom spadłaby nie na skutek problemów licencyjnych, ale po prostu &quot;sportowo&quot;. Warto przyglądać się tej sprawie...

z
rodlo: w e szlo.c o m
p. s.
Cenzurowanie wszedlo to beka ???? Chyba nie uwazacie ich za swoja powazna konkurencje?
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
I tu masz duża racje. Najgorsze mecze to te o 6 punktów i wiem że one wszystko zweryfikują. Będę trzymał kciuki w tych meczach za Krakowską drużyną bo wiem że ma ona bardzo dobre zaplecze. Nie ma kłopotów finansowych do tego nowy stadion i dobrego chodź trochę skąpego sponsora. W Krakowie jest moda na piłkę nożną i całe miasto tym żyje. Kraków bez derbów nie był by już tym samym Krakowem. Cracovii należy się miejsce w E-klasie i jak widzimy to ta drużyna ma potencjał.
Nie dziwie się atmosferze w Łodzi bo trochę w kręgach kibicowskich się obracałem. Jednak przez to Łódź naprawdę dużo traci i powoli coraz więcej będzie tracić do Warszawy, Krakowa i Poznania.
Co do Polonii bytom to jestem za zdegradowaniem ich. Kluby które nie mają pieniędzy od kilku miesięcy nie płacą zawodnikom nic nie wniosą do naszej piłki. Niech grają instytucje które mają pieniądze i mogą wzmacniać składy oraz podnosić poziom naszej ligi.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Gordan Bunoza nie zagra do końca tego sezonu. Zawodnik Białej gwiazdy w trakcie sobotniego treningu złamał nogę w kostce. Ten uraz wyklucza go z gry na kilka miesięcy.
Bunoza kontuzji nabawił się w trakcie ostatnich zajęć przed meczem z Polonią Bytom. Obrońca Białej Gwiazdy źle stanął na murawie w trakcie zmiany kierunku biegu, co spowodowało uraz. Zawodnik od razu został przewieziony do szpitala, gdzie wykonano mu zdjęcie rentgenowskie. Wykazało ono złamanie nogi w kostce. Decyzja o tym, czy piłkarz przejdzie operację, zostanie podjęta w najbliższych dniach.
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
No to ładne jaja. Rezerwowym stoperem będzie Kowalski, a to nie wróży dobrze w razie kontuzji Chaveza bądź Jaliensa.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Kapitan Polonii: Coraz mocniej patrzymy w dół
- Co mogę powiedzieć? Atakowaliśmy, atakowaliśmy i znowu nie strzeliliśmy bramki. Nie mam pojęcia, o co chodzi - mówił zniechęcony Łukasz Trałka po przegranym przez Polonię Warszawa 0:1 meczu z łódzkim Widzewem.
- Stworzyliśmy więcej sytuacji. Stuprocentowych za dużo nie mieliśmy, ale w porównaniu do poprzednich spotkań były. Widocznie jednak za mało. Trener trochę pozmieniał skład. Trenowaliśmy w tygodniu z tymi chłopakami, którzy wcześniej nie mieli miejsca w składzie. Teraz będzie czas, by potrenować zgranie i zacząć łapać punkty - stwierdził pomocnik Polonii.
Decyzją trenera Piotra Stokowca to właśnie Trałka został nowym kapitanem zespołu. Przejął kapitańską opaskę od najlepszego gracza zespołu Adriana Mierzejewskiego. Ta zmiana i wiele innych, włącznie z przemeblowaniem składu, nie pomogła Polonii. Warszawska drużyna po raz kolejny (już trzeci raz 0:1) przegrała i ma już zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.
- Taka była decyzja trenera. O tym, że zostanę kapitanem wiedziałem już od paru dni. Nie ma to żadnego znaczenia. Nie biegam po boisku patrząc, że mam opaskę. Ważne jest to, że ciągle przegrywamy i musimy coraz mocniej patrzeć w dół tabeli. Mam nadzieję, że te dwa tygodnie przerwy coś w naszej grze zmienią. Dziś trener zmienił skład. Ciężko było zagrać na tym naszym boisku. Człowiek koncentruje się głównie na tym, by przyjąć piłkę, a nie podać - stwierdził Trałka po przegranym przez Polonię meczu.

Źródło:
Ekstraklasa
Teraz sytuacja Polonii nie wydaje się być najlepsza. Każdy liczył na zwycięstwo drużyny ze stolicy, jednak rzeczywistość boleśnie ich zaskoczyła. Może i tym razem prezes Wojciechowski wymyśli coś nowego, co natchnie drużynę Polonii...
 
G 35

gesio

Użytkownik
kazdyliczyl na zwyciestwo druzyny ze stolicy??? to chyba tu mowa o kibicach poloni, bo ja jako realista to predzej bym zagral x2 niz typ na Polonie, widac bylo skladowo ze w poloni co nowa miotla to nowe filozofie i nowe eksperymenty, zal troche Wojciechowskiego, jak cos nie wykombinuje to 1.liga tuz tuz ...
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Jestem sam ciekawy co Wojciechowski wymysli.
Albo co gazety napisza w poniedzialkowych wydaniach
Mysle ze teraz moga posypac sie kary dla zawodnikow bo raczej trenera po 1 meczu nie zmieni....
A wracajac do meczu Polonia tak juz wiele sytuacji nie miala ..
W drugiej polowie bylo widac komu zalezy na zwyciestwie i po ladnej akcji zespolu Budka golem przesądzil o losach meczu.
Za dwa tyg moze sam Wojciechowski zagra:p
 
G 35

gesio

Użytkownik
no ja mysle ze Stokowiec dlugo nie bedzie trenerem, co mozna bylo zalozyc od poczatku ze to trener tylko tymczasowy, podobnie bylo z Grembockim, tyle ze on to z powodzeniem poprowadzil Polonie do konca sezonu.
Polonia się broni, a Śląsk tymczasem powolutku powolutku do pucharów? może nasza liga to poziom prawie jak na podwórku ale za to jak ciekawie moze byc ????
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Martwi mnie ten poziom naszych klubow.
Myslalem ze wreszcie cos zacznie dziac sie..
Ze Lech zacznie swoje grac(narazie wygrywa ale do optymalnej formy daleko)
Jagiellonia ze utrzyma forme(ale narazie tego nie widac)
Legia miala juz w tej rundzie grac bardziej przekonywujaca ...
Narazie najlepiej prezentuje sie Wisła nie liczac wpadki w Podbeskidziu i dla mnie to ona zostanie mistrzem.
Polonia myslalem ze tym skladem minimum 1 czworka a walka o utrzymanie??.
Nadejdzie Lato beda puchary koniec lata koniec pucharów.
Najbardziej mnie zaskakuje Słąsk - podstawowy sklad głownie polscy pilkarze i narazie to przynosi korzysc ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W Jagiellonii wystarczyło odejście czołowego zawodnika - Grosickiego, aby wszystko uległo zmianie. Teraz ich gra pozostawia wiele do życzenia, może nie prezentują się fatalnie, jednak wyniki z wcześniejszej rundy pokazują, że utrzymać 2 miejsce będzie niezmiernie trudno. Wisła jak na razie prezentuje dobrą formę, fakt, wpadka w PP może rzucić cień na jej grę, jednak gra w lidze to zupełnie coś innego i to właśnie krakowska drużyna na tym najlepiej wychodzi. Jako kibic Legii muszę przyznać, że nie tego spodziewałem się po warszawiakach. Manu miał być jednym z czołowych zawodników tej drużyny, jednak jak do tej pory wiele biega, a mało strzela. Co do innych zawodników, to chyba tylko Borysiuk i Vrdoljak zasługują na wyróżnienie, no może jeszcze Miro Radovic. Pewne jest, to że końcówka sezonu z pewnością będzie ciekawa, jednak Jagiellonii nie upatrywałbym w roli faworyta do walki o mistrzostwo.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Martwi mnie ten poziom naszych klubow.
Myslalem ze wreszcie cos zacznie dziac sie..
Ze Lech zacznie swoje grac(narazie wygrywa ale do optymalnej formy daleko)
Jagiellonia ze utrzyma forme(ale narazie tego nie widac)
Legia miala juz w tej rundzie grac bardziej przekonywujaca ...
Narazie najlepiej prezentuje sie Wisła nie liczac wpadki w Podbeskidziu i dla mnie to ona zostanie mistrzem.
Polonia myslalem ze tym skladem minimum 1 czworka a walka o utrzymanie??.
Nadejdzie Lato beda puchary koniec lata koniec pucharów.
Najbardziej mnie zaskakuje Słąsk - podstawowy sklad głownie polscy pilkarze i narazie to przynosi korzysc ????
bo tam jest prawdziwy trener i zarazem człowiek z wiedzą i klasą. Jak nie lubiłem Śląska za Tarasiewicza, tak teraz życzę mu sukcesów. No i uwielbiam patrzeć na ten wspomniany w przewadze polski skład. A nie ten szrot i miernoty któregoś sortu z różnych zakątków świata
 
G 35

gesio

Użytkownik
bo tam jest prawdziwy trener i zarazem człowiek z wiedzą i klasą. Jak nie lubiłem Śląska za Tarasiewicza, tak teraz życzę mu sukcesów. No i uwielbiam patrzeć na ten wspomniany w przewadze polski skład. A nie ten szrot i miernoty któregoś sortu z różnych zakątków świata
dokladnie mam tak samo apropos śląska, teraz po cichu to wlasnie im kibicuje, i pragne zeby zaszli jak najdalej.
z poczatku sezonu to tak kibicowalem Poloni W. , gdyz mialem nadzieje ze ten klub z portfelem Wojciechowskiego i z takim inwestowaniem w zawodnikow moze cos zmienic w naszej pilce, mowa tu o tym ze nie pozbywac sie najlepszych jak czas na puchary a zakupic jeszcze kogos, no ale pilka bywa brutalna
tez bardzo mnie cieszy postawa Cracovi, z Korona 3-0 wooow, zawsze takim klubom co sa na szarym koncu to kibicuje i zycze im jak najlepiej, jak tak dalej pojdzie to Pasy dogonia za niedlugo Sobiechow i Smolarkow ????
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Ja w przerwie się zakładałem z kumplami że Cracovia się utrzyma. Nie mogłem jakoś się pogodzić z tym że po wielkiej akcji nowa Cracovia pozwolili by jej spaść. Nowy stadion dobry sponsor jakoś mi to nie pasowało jak na 1 ligę. Dla tego tak samo się cieszę że Cracovi tak idzie. Martwi mnie Jaga w tamtym sezonie Probierz był według mnie najlepszym trenerem w e-klasie. Jaga nie gra złej piłki ( nie widziałem dzisiejszego spotkania byłem na meczu Sandecji ) i nie zasługuje aż na tak słaby start sezonu. Wydaje mi się że potrzebuje takiego meczu w którym będzie mogła się przełamać a potem wróci na wlaściwy tor.
Co do Poloni Warszawa to Pan Wojciechowski musi pozwolić spokojnie pracować piłkarzą i trenerom. Częste zmiany gra w stresie i niepewności to musi działać na piłkarzy. Boje się że jeśli się nie przełamią szybko to ktoś straci cierpliwość i odejdzie z swoimi pieniędzmi.
Kto waszym zdaniem jest teraz kandydatem do spadku ? Bo ja stawiam na Polonie Bytom i Arkę Gdynię. Szkoda Arki gdyż nowy stadion pięknie się prezentuje ( nie licząc egipskich ciemności w ostatniej kolejce ) ale cóż taka juz jest piłka.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Bramkarz Cracovii powołany do Reprezentacji Polski

Bramkarz Cracovii, Wojciech Kaczmarek został powołany do reprezentacji Polski w miejsce kontuzjowanego Przemysława Tytonia.
Kaczmarek powinien pojawić się na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim jeszcze we wtorek. Będzie miał okazję wystąpić w meczu z Litwą (25 marca o godzinie 20:30 w Kownie) lub z Grecją (29 marca o godzinie 20:30 w Pireusie).
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Wg. mnie kandydatem do spadku Arka Gdynia . Grają fatalnie. Brak pomysłu na akcje. Chyba, że chłopaki się w porę obudzą.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Z tego co widzę, to Cracovia jednak może namieszać na dole tabeli... myślę, że z ligą pożegna się Arka, Jaga powinna raczej zapomnieć o pucharach, a o mistrza za chwilę będzie bił się Lech (ale oczywiście przegra tę walkę z Wisłą ;) )
 
G 35

gesio

Użytkownik
Lech to moze sie bic maxymalnie o 2 miejsce, gra nie rowno bo myslec o walce o mistrza, a do spadku to glowny kandydat to arka i pozniej nr 2 to polonia bytom. Tez zobaczymy co Zielinski bedzie gral z polonia ze stolicy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom