>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Co do majstra to obecnie nikomu się nie należy z taką grą ale walczą raczej JAGA , LECHIA I WISŁA RESZTA OUT . Legia ma trenera idiotę , lech nie dogoni czołówki , śląska z dziadkiem nawet nie wliczam .
Co do spadku to jest jedno kto jakie miejsce zajmnie tak decyduje o spadku PZPN ... ale przy dobrych wiatrach ŁKS bez licencji awans podbeskidzie spadek polonia jedna badź druga lub arka z craxą
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Co do majstra to obecnie nikomu się nie należy z taką grą ale walczą raczej JAGA , LECHIA I WISŁA RESZTA OUT . Legia ma trenera idiotę , lech nie dogoni czołówki , śląska z dziadkiem nawet nie wliczam .
Co do spadku to jest jedno kto jakie miejsce zajmnie tak decyduje o spadku PZPN ... ale przy dobrych wiatrach ŁKS bez licencji awans podbeskidzie spadek polonia jedna badź druga lub arka z craxą
Trochę nie rozumiem dlaczego sądzisz, że Jagiellonia walczy o mistrza. Odszedł Grosicki, skonfliktowany jest Frankowski i właściwie nie ma gry. A nawet jak coś grają, to brakuje tego pierwszego. Probierz płaci za swoje uprzedzenia i bardzo dobrze, że tak się dzieje. Niepotrzebne są w pucharach zespoły, które po heroicznym dwumeczu odpadają z 10 zespołym ligi greckiej (który nie mniej jednak pokazał, że sporo potrafi)

z Lechią mogę się zgodzić. Zespół ciekawie ustawiony z orietnacją ofensywną. Jeszcze jak się trochę regularniejsi zrobią to będzie klasowa drużyna. Z Wisłą też, bo ta widać wyraźniej ustabilizowała formę. Poza obroną wygląda to już chwilami nawet ciekawie.

Jednak znów czegoś nie rozumiem, mianowicie dlaczego Skorże określasz jako idiotę. Ma taki, a nie inny skład i tyle. Byli tu tacy co twierdzili że w składzie Legii są zawodnicy z innego świata, a jak ktoś prezentował racjonalizm to był krytykowany. Teraz widać, że miał rację. Nie trener jest problemem, tylko zawodnicy. Z resztą nie pierwszy raz tak jest

I jeszcze jedna sprawa. Panu Lenczykowi należy się szacunek. Oczywiście zawsze możesz go nieokazywać, ale człowiek z zasadami tego Pana będzie szanował. Każdy, kto się interesuje naszą piłką wie dlaczego i za co

O spadku się nie będe wypowiadał. Po prostu ewidentnie widać, że PZPN robi ukłon w stronę swoich korzeni
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Główny kandydat do spadku ? Polonia Bytom! Powód ? Kasa, kasa,kasa ! Poza tym 4 wyjazdy do drużyn z sąsiedztwa, jeśli chodzi o tabelę...
O 2.msce powinny &quot;powalczyć&quot; Cracovia i Arka :grin: i skłaniałbym się ku Arce jednak...
Mistrzostwo chyba jednak Wisła :? bo już 5, a nawet 6pkt przewagi ma...
Co do pucharów we Wrocławiu, raczej się nie uda :-( ze względu na Lecha, który jednak wskoczy na podium, no i Legia mimo wszystko 3.
No chyba że ekipa Oresta wywiezie komplet pktów z Bułgarskiej, a wtedy Solorz może być o krok od celu...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Trochę nie rozumiem dlaczego sądzisz, że Jagiellonia walczy o mistrza. Odszedł Grosicki, skonfliktowany jest Frankowski i właściwie nie ma gry. A nawet jak coś grają, to brakuje tego pierwszego. Probierz płaci za swoje uprzedzenia i bardzo dobrze, że tak się dzieje. Niepotrzebne są w pucharach zespoły, które po heroicznym dwumeczu odpadają z 10 zespołym ligi greckiej (który nie mniej jednak pokazał, że sporo potrafi)
z Lechią mogę się zgodzić. Zespół ciekawie ustawiony z orietnacją ofensywną. Jeszcze jak się trochę regularniejsi zrobią to będzie klasowa drużyna. Z Wisłą też, bo ta widać wyraźniej ustabilizowała formę. Poza obroną wygląda to już chwilami nawet ciekawie.
Jednak znów czegoś nie rozumiem, mianowicie dlaczego Skorże określasz jako idiotę. Ma taki, a nie inny skład i tyle. Byli tu tacy co twierdzili że w składzie Legii są zawodnicy z innego świata, a jak ktoś prezentował racjonalizm to był krytykowany. Teraz widać, że miał rację. Nie trener jest problemem, tylko zawodnicy. Z resztą nie pierwszy raz tak jest
I jeszcze jedna sprawa. Panu Lenczykowi należy się szacunek. Oczywiście zawsze możesz go nieokazywać, ale człowiek z zasadami tego Pana będzie szanował. Każdy, kto się interesuje naszą piłką wie dlaczego i za co
O spadku się nie będe wypowiadał. Po prostu ewidentnie widać, że PZPN robi ukłon w stronę swoich korzeni
Co do Jagi chodziło mi główni o trenera Probierza że to poukłada teraz ma przerwę więc powinnien skleić skład do walki a czy mu się uda to się okaże .
Co do skorży dla mnie to jest idiota niestety . To nie zależy od zawodników tylko od niego ja ustalam skład , prezes czy on ? Sam chciał ich sciagnać więc ma co chciał . Bramkarza mają na poziomie okręgówki bez skrzydeł no i taktyka jakby co mecz grali z barcą czyli zmasowana obrona a ofensywa głównie długie piłki na napastnika jak zza czasów w Krakowie .
Lenczyk to taki średni trener coś niby potrafi ale przez tyle lat kariery nic wiekszego nie zdobył sorry mistrzostwo 30lat temu to wielki sukces patrząc ile lat jest trenerem . Chociaż z drugiej strony większość klubów prowadził po rok może dwa lata więc dużo czasu nie miał na pokazanie się . Dla mnie średni trener a nie jakiś wielki &quot; nestor &quot;
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Co do Jagi chodziło mi główni o trenera Probierza że to poukłada teraz ma przerwę więc powinnien skleić skład do walki a czy mu się uda to się okaże .
Co do skorży dla mnie to jest idiota niestety . To nie zależy od zawodników tylko od niego ja ustalam skład , prezes czy on ? Sam chciał ich sciagnać więc ma co chciał . Bramkarza mają na poziomie okręgówki bez skrzydeł no i taktyka jakby co mecz grali z barcą czyli zmasowana obrona a ofensywa głównie długie piłki na napastnika jak zza czasów w Krakowie .
Lenczyk to taki średni trener coś niby potrafi ale przez tyle lat kariery nic wiekszego nie zdobył sorry mistrzostwo 30lat temu to wielki sukces patrząc ile lat jest trenerem . Chociaż z drugiej strony większość klubów prowadził po rok może dwa lata więc dużo czasu nie miał na pokazanie się . Dla mnie średni trener a nie jakiś wielki &quot; nestor &quot;
Legia gra zmasowaną obroną??? Wiele rzeczy im bym zarzucił ale skąd to się wzięło to nie rozumiem. Ofensywa owszem, ale grają tak dlatego że nie potrafią inaczej, a nie że Skorża im nic na ten temat nie mówił i nie tłumaczył. W necie są opisy i relacje z niektórych treningów więc coś tam wiadomo co ćwiczą. W meczu jest coś już zupełnie innego. Nie twierdzę że trener jest bez winy, ale określanie go idiotą nie przystoi poważnej osobie

Cd Pana Lenczyka to jeszcze raz zacytuję swoje zdanie

Każdy, kto się interesuje naszą piłką wie dlaczego i za co


Naprawdę wolę taką porażkę niz z Karabakchami...więc idąc tym tropem tylko Lech mógłby grać w pucharach...
A ja wolę tą z Karabachami, bo te Karabachy już niedługo nie dla takich jak Wisła będą poza zasięgiem. I wg mnie tylko Lech powinien grać w pucharach, bo reszta nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Ewentualnie Wisła, która rundę lub w lepszej formie trochę więcej jest w stanie przejść
 
J 19

jajo

Użytkownik
I jeszcze jedna sprawa. Panu Lenczykowi należy się szacunek. Oczywiście zawsze możesz go nieokazywać, ale człowiek z zasadami tego Pana będzie szanował. Każdy, kto się interesuje naszą piłką wie dlaczego i za co
Za co? Może za &quot;za korupcję powinno się karać osoby a nie kluby&quot; i późniejszą obronę Mariusza U.?
A może za to, że z ławki, która kieruje wrzuca się drugą piłkę na boisko podczas akcji przeciwnika w końcówce meczu?
Radziłbym się przyjrzeć przy kandydatach na spadkowiczów Zagłębiu Lubin. Mają 24, co jest średnim wynikiem, natomiast niesamowicie trudny układ gier. U siebie prawie sama czołówka i wyjazdy do bezpośrednich rywali. Do tego dochodzi brak doświadczenia u zawodników środka pola
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Za co? Może za &quot;za korupcję powinno się karać osoby a nie kluby&quot; i późniejszą obronę Mariusza U.?
A może za to, że z ławki, która kieruje wrzuca się drugą piłkę na boisko podczas akcji przeciwnika w końcówce meczu?
Nie pamiętam dokładnie sprawy

Osobiście karałbym osoby. Od kiedy mam karać martwy podmiot. Ożył i wręczył pieniądze czy jak? Tak jak mówie o co chodziło nie do końca pamiętam
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A ja wolę tą z Karabachami, bo te Karabachy już niedługo nie dla takich jak Wisła będą poza zasięgiem. I wg mnie tylko Lech powinien grać w pucharach, bo reszta nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Ewentualnie Wisła, która rundę lub w lepszej formie trochę więcej jest w stanie przejść
No, to ciekawa teza...Zobaczymy, bo póki co większych sukcesów nie widziałem tych klubów.
Myślę, że nie ma sensu rozmowa typu Ci powinni Ci nie powinni. Przepisy są jakie są i tak zawsze 2-3 drużyny grać będą :] Co do Wisły jest szansa, że Maaskant jakos ogarnie tą żenadę w pucharach. A Lech póki co jest poza pucharami :&gt;
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No, to ciekawa teza...Zobaczymy, bo póki co większych sukcesów nie widziałem tych klubów.
porównaj wyniki w ostatnich latach. Z każdym rokiem są coraz mocniejsze. U siebie zwłaszcza

do tego kadry i rosnące budżety. Efekty przyjdą
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Legia gra zmasowaną obroną??? Wiele rzeczy im bym zarzucił ale skąd to się wzięło to nie rozumiem. Ofensywa owszem, ale grają tak dlatego że nie potrafią inaczej, a nie że Skorża im nic na ten temat nie mówił i nie tłumaczył. W necie są opisy i relacje z niektórych treningów więc coś tam wiadomo co ćwiczą. W meczu jest coś już zupełnie innego. Nie twierdzę że trener jest bez winy, ale określanie go idiotą nie przystoi poważnej osobie
Cd Pana Lenczyka to jeszcze raz zacytuję swoje zdanie



A ja wolę tą z Karabachami, bo te Karabachy już niedługo nie dla takich jak Wisła będą poza zasięgiem. I wg mnie tylko Lech powinien grać w pucharach, bo reszta nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Ewentualnie Wisła, która rundę lub w lepszej formie trochę więcej jest w stanie przejść
Nie chodzi mi o zmasowaną obronę ale skoro grając z 2def pomocnikami dalej tracą tyle bramek to coś jest nie tak . Do tego co mecz rozpoczynając w 10 lub 9 bo manu tylko biega bez sensu a borysiuk traci piłki dużo nie ugrają . Do tego bramkarz na poziomie pawełka and cabaja a zastępcy brak . Co do taktyki chwile pokopią pograją a pozniej znów długa piła na hubnika i niech sie dzieje . Przygotowanie fizyczne na poziomie A-klasy ale tak ma wiekszosc zespołów . Amica jak grała co 3dni mecz to miała rotacje niebywałą w składzie jak to stilic niby kontuzjowany musiał odpocząć po 2-3 meczu .
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Franciszek Straka zastąpi Dariusza Pasiekę.

Arka Gdynia informuje iż w dniu dzisiejszym klub uzgodnił warunki kontraktu z nowym trenerem pierwszej drużyny. To stanowisko obejmie Frantisek Straka. Jego asystentem będzie Roman Berta.

Prowadził takie kluby, jak: Wuppertaler SV (2000–2002), FK Teplice (2002–2004), Sparta Praga (2004), LR Ahlen (2005), Viktoria Pilzno (2006), FC Wacker Tirol (2006), Dynamo Ceské Budejovice (2007–2008), OFI Kreta (2008), Rużemberok (2009-2010) i ostatnio North Queensland Fury w Australii.

Od 12 maja do 30 czerwca 2009 roku pełnił funkcję selekcjonera reprezentacji Czech. Posiada również niemieckie obywatelstwo i jest w Niemczech szerzej znany jako Franz Straka.

źródło: arka.gdynia.pl
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
I jeszcze jedna sprawa. Panu Lenczykowi należy się szacunek. Oczywiście zawsze możesz go nieokazywać, ale człowiek z zasadami tego Pana będzie szanował. Każdy, kto się interesuje naszą piłką wie dlaczego i za co
Cos wiecej oprocz mitu o nieupierd... sie w korupcji? Bo ze z charakteru buc to wie faktycznie kazdy. Ogolnie dobry trener dla sredniaka. Jego ekipa nigdy ponizej pewnego poziomu nie schodzi (nawet Pasy pod jego wodza graly calkiem calkiem jak na team z para stoperow &quot;ktorzy poradzili by sobie w Premiership&quot; czyli Polczak-Wasiluk. Ale on raczej o Mistrza juz nigdy walczyl nie bedzie. Futbol idzie do przodu a Lenczyk w miejscu stoi. To oczywiscie tylko moja opinia o nim.
Franciszek Straka zastąpi Dariusza Pasiekę.
Jak mawial pewien kretyn z tego forum &quot;karuzela jedzie dalej&quot; ????
W tej rundzie jeszcze paru nowych trenerow poznamy. Kto nastepny Waszym zdaniem? Sasalowi sie chyba w &quot;dupce pali&quot;. Juz przed meczem z Pasami ponoc bylo goraco, jak nie wygraja z Polonia to pewnie poleci zeby na Wisle byla nowa miotla bo to zawsze jakis wstrzas dla druzyny i moze cos dac.
 
G 35

gesio

Użytkownik
co do nowosci na lawkach trenerskich to mowa juz o Ulatowskim, że on niby do Kielc, no i też Zieliński powrot do Wawy, tylko nie wiem czy to juz pewne...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
co do nowosci na lawkach trenerskich to mowa juz o Ulatowskim, że on niby do Kielc, no i też Zieliński powrot do Wawy, tylko nie wiem czy to juz pewne...
Zieliński to prawda trzeba być niezłym idiotą żeby wracać do wojciechowskiego ... ale widać kasa misiu kasa robi swoje .
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Zieliński to prawda trzeba być niezłym idiotą żeby wracać do wojciechowskiego ... ale widać kasa misiu kasa robi swoje .
Gdzie tam idiotą,Spryciarzem ???? Przecież on dobrze wie,że może wylecieć po drugim przegranym spotkaniu,a jednak po raz drugi wchodzi do tej samej rzeki,no ale co tam,przecież wie z doświadczenia,że Józek wypłaca pieniądze za kontrakt z góry za jakiś tam okres,jeśli nie za cały kontrakt,więc co tam,można mieć w CV wylot z klubu po kilku tygodniach ale i sporo $$ na koncie ???? Brak ambicji po prostu;)Ale to takie polskie i popularne wśród naszych fachowców,wziąć kasę i spier.... ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Legia Warszawa kontynuuje politykę promowania i sprzedawania za duże pieniądze młodych piłkarzy. Po m.in. Łukaszu Fabiańskim i Dawidzie Janczyku nadchodzi czas na Ariela Borysiuka.
Niespełna 20-letni defensywny pomocnik jest od dawna obserwowany przez kluby z Hiszpanii, Francji, Niemiec i Anglii. Potencjalny nabywca musi liczyć się z wydatkiem minimum 2 mln euro, niższe oferty nie będą rozpatrywane.
Klub i zawodnik wspólnie uznali, że po czterech sezonach spędzonych na Łazienkowskiej Borysiuk może wziąć pod uwagę zmianę otoczenia. Oczywiście w grę wchodzą tylko zespoły zagraniczne. Legia wie, że nie ma obecnie w swojej kadrze piłkarza, na którym może porządnie zarobić. Z kolei Borysiuk aby dalej się rozwijać, musi przejść do lepszej drużyny. Z tą ewentualnością na Łazienkowskiej liczą się od jakiegoś czasu, stąd pozyskanie Janusza Gola z PGE GKS Bełchatów. Dzięki temu ruchowi latem nie będzie problemu z obsadą pozycji defensywnego pomocnika.
http://diff3.smartadserver.com/call/pubjumpi//6938/S/[timestamp]/?]
[/url] Na Legię od dawna wpływają zapytania ofertowe w sprawie Borysiuka, ale do tej pory odpowiedź była za każdym razem taka sama: nie jest na sprzedaż. Oprócz umiejętności atutem tego zawodnika jest wiek: nie ma jeszcze 20 lat, a na koncie prawie 100 oficjalnych meczów w dorosłym futbolu. Praktycznie na każdym zgrupowaniu działacze drużyn przeciwnych widząc młokosa w silnym zespole sondują możliwość jego zakupu.
Chciała to zrobić kilkanaście miesięcy temu Osasuna Pampeluna, przy okazji zeszłorocznego pobytu legionistów we Francji o mającego wówczas 19 lat piłkarza pytały PSG i Girondins Bordeaux. Rozwój kariery Borysiuka monitorują także kluby angielskie (m.in. Blackburn), dla których 2 mln euro to żaden wydatek.

Przegląd Sportowy
Jak ktoś da za niego 2 miliony, to moim zdaniem przebije kretynizmem Franka Smudę i jego powołania / decyzje / wypowiedzi.

_______________________________
Górnikowi Zabrze, Polonii Bytom, Ruchowi Chorzów, czyli byłym mistrzom Polski, grozi wykluczenie z grona zespołów, które w sezonie 2011/12 będą grać w piłkarskiej ekstraklasie.

Jeszcze tylko przez tydzień kluby mogą składać wnioski o przyznanie licencji na grę w ekstraklasie w sezonie 2011/12. - Dla spóźnialskich nie będzie pobłażania - zapowiadają w PZPN. Do 31 marca każdy klub ekstraklasy musi złożyć kompletne dokumenty licencyjne. W kwietniu będzie je analizować specjalna komisja i ewentualnie zwracać się do ligowców z dodatkowymi pytaniami. Ostateczne decyzje zapadną w połowie maja. Kluby, których wnioski zostaną odrzucone, będą mogły strać się o zgodę na grę w ekstraklasie w Komisji Odwoławczej.
Największe problemy z licencją mogą mieć kluby z Górnego Śląska. Nieoczekiwanie w tym gronie znalazł się Górnik Zabrze. Na Roosevelta mają długi, które są większe niż wynoszący 28 mln zł kapitał zakładowy Górnik SSA. Z naszych informacji wynika, że zadłużenie sięga 40 mln zł, z czego 15 mln zł to dług wobec większościowego udziałowca.(...)
Znacznie większe kłopoty ze spełnieniem surowych wymogów może mieć Polonia Bytom, dla której dramatyczna walka o przyznanie licencji to już smutna tradycja. Klub jest zadłużony na łączną kwotą 1,5 mln złotych wobec kilkunastu piłkarzy, którzy zdążyli się już poskarżyć w Komisji Ligi Ekstraklasy. (...)
Trochę lepiej wygląda sytuacja Ruchu Chorzów, który ostatnio wygrał sądową sprawę, więc nie musi płacić 4 mln złotych Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych tytułem nie odprowadzonych składek.
Przegląd Sportowy ____________________________

Kowalczyk: Nikt się już Legii nie boi
Wojciech Kowalczyk nie jest zadowolony z gry Legii w rundzie wiosennej. &quot;Kowal&quot; o słabej grze podopiecznych Macieja Skorży mówił już po meczu z Polonią, kiedy większość fanów cieszyła się z wygranej nad lokalnym rywalem. &quot;Od początku rundy wiosennej nie widzę w grze tej drużyny prawie żadnych pozytywów&quot; - mówi w rozmowie z Faktem Kowalczyk.
Były zawodnik naszego klubu uważa, że trudno szczycić się remisem z ostatnią w tabeli Cracovią, wygraną z Polonią po bramce samobójczej, czy wyeliminowaniem Ruchu w PP. &quot;Obecna Legia może przejść do historii co najwyżej pod względem liczby porażek. Już ma ich osiem, a mogę założyć się, że do końca sezonu jeszcze kilka meczów przegra&quot; - dodaje.
Chociaż na trybuny naszego stadionu kilka miesięcy temu wrócił doping, to ten - zdaniem Kowalczyka - nie pomoże piłkarzom. &quot;Doping nie pomoże, skoro z drużyny została tylko nazwa. Prawda jest taka, że w Polsce nikt się już Legii nie boi. Potwierdza się, że Maciej Skorża nie potrafi przygotować drużyny do sezonu&quot; - mówi Faktowi &quot;Kowal&quot;.
Kowalczyk uważa, że Legia przegrywając w Bełchatowie wyłączyła się z walki o mistrzostwo Polski, a najsłabszy w całej drużynie jest Manu. &quot;Wystawiając go do gry, Skorża tylko osłabia zespół. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni sezon Portugalczyka przy Łazienkowskiej&quot; - mówi. Nie mniej uwag szczędzi Inakiemu Astizowi i Wojciechowi Skabie. &quot;Gdyby powiesił pan w bramce ręcznik, też nic by nie złapał&quot; - mówi pod adresem Skaby.
Fuckt / LegiaLive!
Źródło mówi wszystko, ale wklejam jako ciekawostkę. Kowal trochę się szmaci, na moje to powinien sobie trochę odpuścić te uszczypliwości względem Legii, bo chyba nie chce stracić szacunku u niektórych kibiców?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Borysiuk 2mln ? A dlaczego by nie ! Młody, perspektywiczny, a mimo to z doświadczeniem już, mimo pozycji na boisku, która jest &quot;specyficzna&quot;... Rozumiem, że po rundzie gdzie wraz z Rybusem byli swego rodzaju objawieniem wymagania wobec nich wzrosły, ale trzeba pamiętać, że mimo wszystko gra, mało tego gra dobrze. Akurat jemu życzę dobrze.
Co do Kowalczyka, to ewidentnie chce zastąpić byłego bramkarza reprezentancji Polski.. Źródło tej informacji akurat nie ma znaczenia, bo to samo mówił m.in. w Cafe Futbol 2 tygodnie temu. Z resztą w tym programie upodobał sobie krytykowanie wszystkiego po kolei:? Ot, taki odpowiednik Pewnej Moderatorki:razz:
Choć akurat co do Manu ma 100% racji i chyba wszyscy się zgodzą, że równie dobrze Legia mogłaby grać w &quot;10&quot;. Przykład ? Mecz ze Śląskiem; zwróciłem na niego uwagę na rozgrzewce ze względu na rzucające się w oczy buty i gdzieś w 2.połowie po faulu na nim. Borysiuk w tym meczu ? Dobry pomocnik, wyróżniający się z całą pewnością, widoczny no i strzał przy bramce, idealnie mu &quot;siadła&quot;...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Borysiuk 2mln ? A dlaczego by nie ! Młody, perspektywiczny, a mimo to z doświadczeniem już, mimo pozycji na boisku, która jest &quot;specyficzna&quot;... Rozumiem, że po rundzie gdzie wraz z Rybusem byli swego rodzaju objawieniem wymagania wobec nich wzrosły, ale trzeba pamiętać, że mimo wszystko gra, mało tego gra dobrze. Akurat jemu życzę dobrze.
Jaja sobie robisz tak ? Jaki borysiuk 2mln ? skoro on nic nie gra to jest tyle wart ? Tak samo sadlok , sobiech wielcy gwiazdorzy po meczu w kadrze warci miliony szkoda że rzeczywistość jest inna . Talent ma ale musi go pokazać .
Co do Kowalczyka jak zastąpić ? Obydwaj prawdę mówi a prawda w oczy kole . Przecież nie będzie wychwalał oh ah jacy dobrzy ale mieli pecha mówi prosto z mostu i chwała mu za to . Obydwaj mają rację co do smudy wiadomo po EURO WON bo daleko nie zajedziemy z takim trenerem .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom