>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No sam mówisz, że talent ma i dla klubów z Zachodu to jest inwestycja, dlatego mówię, że wcale mnie to nie zdziwi, bo przysłowiowe papiery na granie ma ! Wezmą go i albo się rozwinie z pożytkiem dla nich, sportowym i finansowym, albo nie... Dla nich to nie są duże pieniądze, mało w Polsce zawodników po 500 tysięcy ? Multum, a dla nich stosunkowo to tyle, albo i mniej.
P.S. Nie cytuj całych wypowiedzi, bo szkoda miejsca;)
 
szcz00ri 1

szcz00ri

Użytkownik
gwiazda jakim innym trenerem na dzień dzisiejszy byś zastąpił Smude? Ja nie widzę żadnego następcy. Dajcie mu popracowac, jego druzyna narazie gra same mecze towarzyskie. Kluby które prowadził do tej pory prezentowały naprawdę efektowny i zarazem efektywny futbol. Kolejnym argumentem za Smudą jest to, że naród sam go wybrał chociaż PZPN go nie chciało. ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Chłopaki, schodzimy trochę z &quot;Dyskusji o Ekstraklasie&quot; na &quot;Reprezentację Smudy&quot;. ;) Ale, temat jest dość rozległy, i daje dość szerokie możliwości jeśli chodzi o dyskusję, dlatego włączę się. Ostatnio, pewien portal, którego nazwa na tym forum jest ocenzurowana, wzięła sobie na celownik pana Franka, i punktuje go niemiłosiernie. Wiadomo, brak konsekwencji, hipokryzja i praktycznie rzecz biorąc bardzo nieduży postęp jeśli chodzi o styl gry. Inna sprawa, to obcokrajowcy w kadrze. Ów portal, zapytał czy niedługo Franz nie sięgnie po Vrdoljaka czy Traore? Obaj, z tego co wiem, nie mają w kadrze na koncie meczu o punkty, więc biorąc pod uwagę, to co się wyprawia, śmiem twierdzić, że nie jest to niemożliwy scenariusz. Efektywność w grze drużyn Franka Smudy? No cóż, chciałbym przypomnieć, że od Mistrzostwa dla Widzewa minęło 14 lat, a w Poznaniu nikt Pucharu Polski i 1/16 PUEFA nie przyjął z zadowoleniem.
Borysiuk, wg mnie nie jest wart na chwilę obecną 2 milionów Euro. W żadnym razie. Wiadomo, kluby zachodnie odważnie stawiają na młodzież, i myślę, że znajdzie się klub, który za tyle będzie go skłonny wykupić. Wiadomo, niespełna 20 lat, gra w pierwszej reprezentacji, 4 bramki w Ekstraklasie i około 100 meczów w niej może zrobić wrażenie. Ja natomiast uważam, że Ariel musi jeszcze sporo pracować, aczkolwiek talentu i niezłych indywidualnych osiągnięć nie śmiem mu odmawiać. Myślę, że klub we Francji byłby dla niego dobrym rozwiązaniem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Francja ? Oj mogłoby być różnie... Lepiej dla niego, jakby poszedł do klubu &quot;młodzieżowego&quot;,takiego odpowiednika Arsenalu lub B.Dortmund...
Poza tym czekam na zakład w Betsafe ile Zieliński będzie w Polonii :razz: Holender po kursie prawie 4 poleciał szybko (pisałem tu), Stokowiec był 2.0 bodaj !!! niestety nie zdążyłem, bo jak pa3łem, to na 2.dzień już tego nie było... Choć z 2.strony Zieliński to zbyt długoterminowa inwestycja jak dla mnie będzie:]
W tym roku też jest tak, że zdobywca (finalista) PP gra w Europie ?
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Bardzo cieszy mnie zmiana trenera w Arce. Tam graja dobrzy zawodnicy i myślę że potrzebują nowej koncepcji gry. Oglądając ostatnie mecze zauważyłem pewien trend. Czyli Arka gra dobrze przez pierwsze 15 minut a później wraca do normalnej dyspozycji. Mam nadzieję że Straka poukłada ten zespół. Ma półtorej tygodnia i może coś się zmieni w ich grze na plus.

Co do drużyny Poloni to w którymś wywiadzie usłyszałem jak Wojciechowski wypowiedział się że jeśli nie uda mu się stworzyć dobrej drużyny. To przynajmniej wypromuje nowego młodego trenera. Bardzo byłem ciekawy jak wygląda praca Stokowca. Niestety tego już nie zobaczymy. Tak na prawdę nie dostał nawet szansy zrobienia czegoś w drużynie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Francja ? Oj mogłoby być różnie... Lepiej dla niego, jakby poszedł do klubu &quot;młodzieżowego&quot;,takiego odpowiednika Arsenalu lub B.Dortmund...
Poza tym czekam na zakład w Betsafe ile Zieliński będzie w Polonii :razz: Holender po kursie prawie 4 poleciał szybko (pisałem tu), Stokowiec był 2.0 bodaj !!! niestety nie zdążyłem, bo jak pa3łem, to na 2.dzień już tego nie było... Choć z 2.strony Zieliński to zbyt długoterminowa inwestycja jak dla mnie będzie:]
W tym roku też jest tak, że zdobywca (finalista) PP gra w Europie ?
Zdobywca automatycznie kwalifikuje się do PP.
Jeżeli zdobywca PP będzie Mistrzem Polski, to finalista PP również wejdzie do Pucharów bez względu na wynik.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Widzę, że nikt nie pisze o kolejnym docinku serialu, pt. Wojciechowski i zabawa w prezesa. ;)
Jacek Zieliński oficjalnie został trenerem piłkarzy Polonii Warszawa.

W czwartek podpisał ze stołecznym klubem umowę obowiązującą do 30 czerwca 2012 roku.*
Zastąpił Piotra Stokowca, który poprowadził zespół tylko w jednym spotkaniu ekstraklasy, przegranym z Widzewem Łódź 0:1.
50-letni Zieliński po raz drugi zawitał do drużyny z Konwiktorskiej. Wcześniej był szkoleniowcem Polonii od lata 2008 roku do połowy marca 2009.
*ciekawe czy się uda...
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Widzę, że nikt nie pisze o kolejnym docinku serialu, pt. Wojciechowski i zabawa w prezesa. ;)
Jacek Zieliński oficjalnie został trenerem piłkarzy Polonii Warszawa.

W czwartek podpisał ze stołecznym klubem umowę obowiązującą do 30 czerwca 2012 roku.*
Zastąpił Piotra Stokowca, który poprowadził zespół tylko w jednym spotkaniu ekstraklasy, przegranym z Widzewem Łódź 0:1.
50-letni Zieliński po raz drugi zawitał do drużyny z Konwiktorskiej. Wcześniej był szkoleniowcem Polonii od lata 2008 roku do połowy marca 2009.
*ciekawe czy się uda...
Tuż to żadna nowina nie jest więc nikt na ten temat nic nie pisze. Minie trochę czasu, Zieliński zostanie zwolniony, Pan JW zatrudni kolejnych 10 trenerów i gdy już nie będzie miał w czym przebierać znowu będzie mówił że błędem było zwolnienie Jacka. ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ekstraklasa SA ukarała trzy kluby i zawiesiła Tymińskiego

Komisja Ligi Ekstraklasy SA podczas czwartkowego posiedzenia ukarały trzy kluby Ekstraklasy, a także zawiesiła uprawnienie do gry zawodnikowi Polonii Bytom Łukaszowi Tymińskiemu.
Na klub Ruch Chorzów nałożono karę finansową w wysokości dwudziestu tysięcy złotych w związku z nagannym zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu 19. kolejki Ekstraklasy Ruch Chorzów - Górnik Zabrze (wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych, palenie flag z symbolami drużyny gości, rzucanie śnieżkami w sędziów asystentów, szczególne natężenie wulgarnych okrzyków, wywieszenie transparentu niezwiązanego z meczem).
Na klub Zagłębie Lubin nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych oraz rzucanie serpentyn na płytę boiska (co spowodowało przerwę w grze) podczas meczu 19. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin.
Na klub Polonia Bytom nałożono karę finansową w wysokości dwóch tysięcy złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych podczas meczu 19. kolejki Ekstraklasy Polonia Bytom - Wisła Kraków.
Komisja Ligi zawiesiła uprawnienie do gry we wszelkich rozgrywkach zawodnikowi Polonii Bytom Łukaszowi Tymińskiemu, oraz nałożyła na ten klub dodatkową karę finansową w wysokości dwudziestu tysięcy złotych w związku z nieuregulowaniem kwoty za transfer definitywny na rzecz klubu Śląsk Wrocław.
Zawieszenie będzie obowiązywało do czasu uregulowania zaległości finansowych przez klub Polonia Bytom.
Komisja Ligi postanowiła zweryfikować wynik zawodów 19. kolejki Młodej Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław jako walkower na korzyść gospodarzy i dodatkowo nałożyła na klub Śląsk Wrocław karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych. Przyczyną tej decyzji był występ w zespole gości nieuprawnionego piłkarza Rafała Sikorskiego. Jednocześnie Komisja postanowiła utrzymać wynik z boiska (3:0 dla Lechii Gdańsk) uznając, iż należy zaliczyć dorobek strzelcom bramek. Zgodnie z odrębnymi przepisami PZPN wszelkie napomnienia otrzymane w tych zawodach zaliczają się do rejestru.
Źródło: Ekstraklasa
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jeśli chodzi o dyskusję wcześniejszą na temat Pana Lenczyka... to szacunek należy mu się za bardzo wiele rzeczy i dokonań

Piłkarzem wielkim nie był, ale jako trener wbrew pozorom nie osiągnął wcale mało. Mistrzostwo niby ma tylko jedno, ale przecież wiadomo do jakiego stopnia skorumpowane było i częściowo jest środowisko piłkarskie i co decydowało często o tytułach. Oprócz tego kilka razy doprowadził ligowe zespoły do pucharów. Przyzwyczaił, że jego drużyny nie dołują, nie grają padaki, walczą, raz idzie gorzej raz lepiej, ale zawsze jest to jakiś poziom.

Pan Lenczyk nigdy nie brał lewej kasy, choć próbowano go w to wrabiać. Za samo to już należy mu się szacunek. Jednak ja cenię go także za inne rzeczy

Między innymi za podejście do sportu. Jest wymagający, bezkompromisowy, czyli taki jak powinien być trener.

&quot;CV to ja mogę wysłać do Bangladeszu czy Singapuru&quot; - ten Pan ma szacunek do samego siebie, nie nosi się wysoko, ale wie kiedy trzeba powiedzieć dobitnie o co chodzi, jak ktoś go dyskredytuje

&quot;Jeśli piłkarz jest matołem, to potrzebuje menedżera, a jak jest inteligentny, to sobie sam poradzi&quot; - za te słowa ma u mnie wielkie poważanie. Dla ludzi co mają odpowiednią zawartość w mózgu to sprawa oczywista, dla tych co mają w nim ówno staromodne podejście do sportu. Trener Lenczyk po prostu potrafił zawsze radzić sobie sam, czyli posiadał umiejętność, która dla wielu ludzi dzisiaj jest zjawiskiem obcym

&quot;Może dlatego, że nie brałem i nie biorę „lewej” kasy, nie piję, nie palę, mam swoje zdanie, postrzegany jestem jako dziwak&quot; - wyjaśnia bardzo wiele. Oczywiście tutaj różne miernoty określą go poprostu bucem... do przewidzenia

Jego bezpośrednich, trafnych i prezentujących wysoką klasę cytatów jest mnóstwo, nie ma sensu ich tu wszystkich wymieniać. Ma człowiek charakter jak należy i to mu się chwali. Cenić warto go także za to, że w zaawansowanym wieku i średnim zdrowiu jest w stanie odmieniać grę zespołów w &quot;nowoczesnej rzeczywistości piłkarskiej w Polsce&quot;.

Nigdzie nie twierdze, że to jakiś zaje trener. Po prostu jest trochę inny, ma osobowość i jakieś tam sukcesiki też zapisał w historii. Należy mu się przynajmniej trochę szacunku. O nic więcej mi nie chodzi
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jeśli chodzi o dyskusję wcześniejszą na temat Pana Lenczyka... to szacunek należy mu się za bardzo wiele rzeczy i dokonań (...)
Czyli tak jak myslalem chodzi Ci glownie o mit &#39;czystego&#39;. Ja mam do niego szacunek bo najwieksze sukcesy osiagal z klubem do ktorego mi najblizej ale nie mam zamiaru go gloryfikowac. Tu probujesz cos wykazac na podstawie paru jego cytatow ale to jest niepowazne. Zapewniam Cie ze istnieje tez sporo jego wypowiedzi (no tych akurat nie ma na wikicytaty ????) pokazujacych ze z charakteru jest bucem (moze za mocne slowo ale chyba najlepiej oddaje o co mi chodzi). Zreszta sam Lenczyk mowil juz dawno ze jest szorstki z charakteru.

To ze Ty jestes w stanie uwierzyc mu na slowo ze nie bralal lewej kasy to Twoja sprawa ale nie moze to uchodzic za fakt wiec nie przesadzaj z tymi kategorycznymi twierdzeniami. Jak sam wspomniales stopien korupcji w Polsce byl ogromny (za komuny tym bardziej), moim zdaniem do tego stopnia ze w srodowisku pilkarskim z tamtych lat nie nalezy stosowac domniemania niewinnosci (ale oczywiscie to tylko moja opinia).

Cytat o pilkarzach bez menadzerow jest kompletnie nietrafiony, w obecnych czasach to po prostu glupota ale swietnie obrazuje pewna rzecz o ktorej pisalem wczesniej - futbol poszedl do przodu a Lenczyk stoi w miejscu.

p. s.
A jak chcesz ludzi oceniac na podstawie fajnych cytatow to Łazarkowi powinienes pomnik postawic ????
 
antos1992 1

antos1992

Użytkownik
Niestety taka już nasza Ekstraklasa, PZPN musi się nachapać, gdyby tak te pieniądze szły na inne cele to by się z mniejszym żalem je płaciło. Zresztą widzę że drogi panicz Lato nie przepada za Ruchem.. to już druga kara tego pokroju, tej wysokości dla Ruchu gdy inni płacą za podobne wybryki max 7 tysięcy.
Zieliński podpisał kontrakt na tak długi okres? Przecież on wyleci z tego klubu za max 3 mecze, gdy już Polonia znajdzie się na dnie.
Dla typerów polecam mecz Widzew Łódź - Arka Gdynia, nie dlatego iż jestem za nimi.. lecz powodem są świetne statystyki Widzewa na własnym boisku, coraz lepsza to gra no i.. statystyki Arki na wyjeździe. Nowy trener żadnym czarodziejem nie jest więc żeby zrobić porządek zajmie mu to pewien okres czasu.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Sobiech po pierwszej rundzie był liderem klasyfikacji kanadyjskiej, wcale nie grając tak dużo. Ciężko także oceniać formę obu ze względu na grę w cyrku, a nie klubie piłkarskim
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Przecież on wyleci z tego klubu za max 3 mecze, gdy już Polonia znajdzie się na dnie.
Jakie to ma znaczenie w przypadku Polonii? Wazne ze kasa sie bedzie zgadzac na koncie Zielinskiego ;-)
Umowmy sie, zaden szanujacy sie trener tam nie pojdzie. A z takich Kaczmarkow i Zielinskich to mozna sie posmiac przypominajac sobie ich wypowiedzi po tym jak wczesniej Jozek ich wyrzucal.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Bandrowski przeszedł operację

Pomocnik Lecha Poznań Tomasz Bandrowski przeszedł w czwartek w klinice w Monachium zabieg artroskopii biodra. Reprezentant Polski zmagał się z urazem od dłuższego czasu. Teraz czeka go kilkumiesięczna przerwa w grze.
– Jestem dopiero jeden dzień po operacji i to normalne, że biodro jest jeszcze obolałe. Do poniedziałku będę w klinice w stolicy Bawarii i jeśli wszystko będzie w porządku to udam się do Berlina. Tam przez trzy-cztery miesiące będę przechodził okres rehabilitacji – powiedział Bandrowski.
Kolejna kontuzja w defensywie Wisły

Komplikuje się sytuacja w linii obrony Wisły Kraków. W czasie piątkowego treningu kontuzji nabawił się Dragan Paljić. W starciu z Jakubem Bubetty, rezerwowym bramkarzem Młodej Wisły, uszkodził lewy bark - poinformował serwis wislakrakow.com.
Paljić to trzeci obrońca Wisły, który doznał kontuzji w przeciągu ostatniego tygodnia. W sobotę nogę w kostce złamał Gordan Bunoza. Bośniak już przeszedł operację, ale w tym sezonie nie zagra. W niedzielę, w meczu z Polonią Bytom urazu stawu skokowego doznał Erik Czikosz. Nie wiadomo czy Słowak będzie gotów do zbliżającego się hitu 20. kolejki ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Teraz dochodzi uraz lewego obrońcy Paljicia.
Przed sezonem Wisła wzmocniła jedynie środek obrony, pozyskując Holendra Kew Jaliensa. Dublerem Czikosza jest 23-letni Łukasz Burliga mający niewielkie doświadczenie w ekstraklasie, z kolei dla Paljicia, po sprzedaniu do Trabzonsporu Piotra Brożka, Wisła nie ma dobrej alternatywy - zwraca uwagę redakcja wislakrakow.com.
Źródło: LigaPolska
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Absolutnie sie zgadzam ze Cracowia zapewni sobie utrzymanie.Na spadek typuje Polonie Bytom i chyba Arke.Cracowia ma napewno lepsza druzyne od tych zespolow
Jak Filip z konopi wyskoczyłeś.
Jakie to ma znaczenie w przypadku Polonii? Wazne ze kasa sie bedzie zgadzac na koncie Zielinskiego :wink:
Umowmy sie, zaden szanujacy sie trener tam nie pojdzie. A z takich Kaczmarkow i Zielinskich to mozna sie posmiac przypominajac sobie ich wypowiedzi po tym jak wczesniej Jozek ich wyrzucal.
Na takie coś się umówić nie możemy. Myślisz że każdy nowy trener idzie z nastawieniem &quot; i tak zostane zwolniony &quot; ? Raczej nie. Wreszcie ktoś zaskoczyć będzie musiał. To tak jak swego czasu było z Gilem w Madrycie, charakter jaki miał każdy wiedział, a jednak znajdował kolejnych chętnych na stanowisko.
 
G 35

gesio

Użytkownik
podobno 2 razy sie nie wchodzi do tej samej rzeki, no ale jak widac to nie z Wojciechowskim,
tez pamietajmy ze jak groclin zostal kupiony przez Wojciechowskiego to wtedy rowniez zaczynal Zilinski i bodajże skonczyli na 2.miejscu, wiec dlaczego teraz ma mu sie nie udac? mysle ze ma wieksze szanse na dobre wyniki niż całkiem obcy trener bez sukcesow z Holandii zwany Bossem
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Na takie coś się umówić nie możemy. Myślisz że każdy nowy trener idzie z nastawieniem &quot; i tak zostane zwolniony &quot; ? Raczej nie. Wreszcie ktoś zaskoczyć będzie musiał. To tak jak swego czasu było z Gilem w Madrycie, charakter jaki miał każdy wiedział, a jednak znajdował kolejnych chętnych na stanowisko.
Zdefiniuj pojecie &#39;nowy trener&#39; w przypadku Wojciechowskiego skoro przedstawiasz taki argument kiedy rozmawiamy o Zielinskim :razz:
Na polskim podworku rynek jako takich trenerow (nie mowie juz o przyzwoitych) jest bardzo waski i ci ktorzy maja jakies wieksze ambicje oprocz kasy do Poloni nie pojda. A po zagranicznych eksperymentach z Bakero i Bosem to Jozek na razie raczej bedzie szukal na wlasnym podworku. To samo badziewie ale za mniejsza kase.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na polskim podworku rynek jako takich trenerow (nie mowie juz o przyzwoitych) jest bardzo waski i ci ktorzy maja jakies wieksze ambicje oprocz kasy do Poloni nie pojda.
Hmmm, a są trenerzy na poziomie ekstraklasy, któzy nie patrzą na pieniądze ?? No co to za gadanie, że nie...To jest ich praca i w 1 kolejności liczy się hajs. Tak samo jak u zawodników i w całym sporcie...Więc Panowie bez hipokryzji z tymi pieniędzmi, bo nie jeden z Was by do Józka poszedł gdyby zaproponował pare dziesiąt tysiaków miesięcznie. Poza tym warto jeszcze mieć na uwadze to, że po wpadce korupcyjnej Zielińskiemu wiele drzwi się zamknęło. A bądź co bądź w przyszłym sezonie o ile dotrwa ma szansę walczyć o najwyższe cele z Polonią.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Hmmm, a są trenerzy na poziomie ekstraklasy, któzy nie patrzą na pieniądze ?? No co to za gadanie, że nie...To jest ich praca i w 1 kolejności liczy się hajs. Tak samo jak u zawodników i w całym sporcie...Więc Panowie bez hipokryzji z tymi pieniędzmi, bo nie jeden z Was by do Józka poszedł gdyby zaproponował pare dziesiąt tysiaków miesięcznie. Poza tym warto jeszcze mieć na uwadze to, że po wpadce korupcyjnej Zielińskiemu wiele drzwi się zamknęło. A bądź co bądź w przyszłym sezonie o ile dotrwa ma szansę walczyć o najwyższe cele z Polonią.
Jasne ze kazdy patrzy na kase ale ja uwazam ze np. taki Skorza do Polonii by nie poszedl. Pieniadze dla kazdego sa wazne ale nie dla kazdego najwazniejsze. A przyklady Zielinskiego i Kaczmarka sa po prostu zalosne poniewaz oni juz raz wylecieli z hukiem z Konwiktorskiej. O ile Zielinski wtedy jakos to przyjal na klate to patrzac przez pryzmat czasu na teksty Bobo o honorze z bazaru Różyckiego jest to po prostu zalosna blazenada. Jasne ze mozna to jakos usprawiedliwic (Zielinskiemu wiele drzwi sie zamknelo) ale to wciaz bedzie blazenada. Oczywiscie jest to tylko moja opinia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom