>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
djkristoff 0

djkristoff

Użytkownik
No nie, tylko na końcu na jego grobie byli, więc pewnie zrobią że sfingował smierć :cool:
Pewnie tak, dodatkowo te dwa ostatnie odcinki były dokręcane podobno z myślą o Chińskim rynku.

Liczę na dobry sezon bo jakiś miesiąc temu oglądałem ten serial w całości i mnie mega wkręcil ????
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Bardzo lubię Schroedera, gość niedługo będzie gdzieś starterem na bank.
Szkoda, że Thabo &quot;drewniane ręce&quot; Sefolosha nie trafił z wide-wide-wide open, tym samym 3,15 na kwartę Hawks przeszło koło nosa ???? .
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Śmieszny ten kurs na Millmana:p
Wszystko na over 3,5 - nie gram oczywiście wszystkiego, ale rano zobaczymy jakby to wyszło płasko więc wrzucam.
Millman - Schwartzman @1,62
Sousa - Kukushkin @1,47
Mannarino - Groth @1,48
Robredo - Jaziri @1,63
Lopez - Evans @1,65
Stepanek - Ito @1,64
Johnson - Bedene @1,46
Hewitt - Duckworth @1,45
Monfils - Sugita @2,11 (mam nadzieję, że Monf coś odwali :-D)
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Kolego, ale oni grają na korcie w prawdziwego tenisa, a nie na komputerze ????
Aaa to oni nie będą grać w CS-a?:;/: Już chciałem pisać w E-sportach że to promo i wgl a tu takie zaskoczenie. :grin::grin:

To chyba pora iść spać
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Niektórzy tutaj chyba myślą, że Isner = serwis i nic więcej.. faktycznie jest to najistotniejszy element gry, ale w wymianach też zjada Jurka.. doprowadzenie do tb to już będzie dla szopa wyczyn, a gdzie jeszcze jego wygranie - przypomni sobie Maroona, zacznie się martwić o swoje10 tysi i tb w plecy :-D Ja tam na taśmie mam DW 3:0 po spoko kursie, no ale wiadomo, nawet i Szop może cudem seta urwać więc bez szaleństw.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Pewnie tak, dodatkowo te dwa ostatnie odcinki były dokręcane podobno z myślą o Chińskim rynku.

Liczę na dobry sezon bo jakiś miesiąc temu oglądałem ten serial w całości i mnie mega wkręcil ????
ja gdy do polskiej TV wchodzilo za gówniaka oglądałem pierwsze dwa sezony chyba i teraz niedanwo całość :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom