>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Temat służy do prowadzenia rozmów stricte związanych z zakładami i zdarzeniami bukmacherskimi.
Użytkownicy forum muszą dostosować się do zasad panujących na forum, przestrzegać regulaminu forum oraz zasad tego tematu.


Zabrania się w tym temacie:

- przede wszystkim pisania postów nie związanych z zakładami sportowymi,
- próśb o pożyczki czy wsparcie finansowe,
- próśb o linki tzw. warezów,
- pytań o gry online np. fifę itp.
- pisania o ustawionych spotkaniach sportowych,
- pozostałe sprawy wymienione w regulaminie forum.


Za nieprzestrzeganie zasad i ich nagminne łamanie moderatorzy forum mogą zastosować następujące kary:

- żółta karta (ostrzeżenie)
- czerwona karta (ostrzeżenie, przy 3 kartach konto użytkownika automatycznie zostaje zawieszone)
- zablokowanie dostępu do działu Hyde park (pierwsza blokada na okres max 1 miesiąca, druga na okres kilku miesięcy)
- zablokowanie dostępu do całego forum (tzw. Ban)

Szanujmy się nawzajem i rozmawiajmy w sposób kulturalny i cywilizowany. Jeśli Twój post został usunięty to oznacza, że łamie zasady forum.
Nie prowokujcie innych użytkowników forum, za takie praktyki automatycznie ostrzeżenie.
Dbajmy o przejrzystość tematu. Nie dublujmy/powtarzajmy postów innych użytkowników (to głównie w meczach live jak drużyna strzeli bramkę to pojawia się 10 takich samych postów „jeee 1-0”). Jeden taki post w zupełności wystarczy.
Nie zakładajcie nowych kont na poczet tego tematu, gdyż to spowoduje dodatkowe dla Was utrudnienia. Zostanie wprowadzony limit postów do tego działu.

Zachęcamy do pisania analiz i konstruktywnych rozmów w działach sportowych. Tam znajdziecie odpowiednie i przydatne informacje.
 
L 516

lipny

Użytkownik
No to chyba juz nie pierwszy raz sedziowie dmuchneli forumek. Wniosek prosty ze to syf, lepiej juz tasme z AO zrobic ;)
ja to musze ta gielde zaczac ogarniac
#zaden hazard jak wiesz kto wygra
a poki co strzelby nhl;) dzwonie do vivusa czy wesprze progresje:]
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Mam takie pytanie do was, bo nie gram zbyt często w całorocznym. Ten bonus tenisowy na taśmy to działa w ten sposób, że jak mam np. kurs 12-zdarzeniowy 2.50 to będzie dzięki bonusowi 50% 3.75 * stawka? W sensie załóżmy stawiam 100zł i powinienem wygrać 250zł to dzięki bonusowi dają mi wygraną 375zł?
Bonus naliczają od wygranej, więc stawiając 100 zł po kursie 2,5 przy bonusie 50% dostaniesz 325 PLN.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom