>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
domell 454

domell

Użytkownik
tak, pisałem parę stron temu. dziad 35 letni nie wytrzyma 4-5 setów, a 3-0 mam nadzieję, że go nie zdoła poskładać
Dopiero wszedłem i nie widziałem.
Obejrzałem Bjorna w kwalkach w meczu z Dancevicem, wyglądał bardzo dobrze.
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
Widzę, że wiele osób gra na 1x. Czy możecie powiedzieć w jaki sposob transferujecie kase? Ich przelicznik euro powoduje, ze nawet jak wystawiaja wyzsze kursy to i tak sie nie oplaca, bo potem sporo zabierają przy przewalutowaniu... ja mam konto w pln, skrill tez w pln a i tak przeliczają na euro.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Widzę, że wiele osób gra na 1x. Czy możecie powiedzieć w jaki sposob transferujecie kase? Ich przelicznik euro powoduje, ze nawet jak wystawiaja wyzsze kursy to i tak sie nie oplaca, bo potem sporo zabierają przy przewalutowaniu... ja mam konto w pln, skrill tez w pln a i tak przeliczają na euro.
Jak masz Skrill Silver to automatycznie dostajesz lepszy przelicznik walutowy. Wtedy już nie ma takiej biedy.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Ja sie nie znam, mam nadzieje ze pomoglem.
Pozdrawiam serdecznie.

Ramzes graj Thiem+Lube, to nie bedziesz potrzebowal tanszych alternatyw.
????
a co do Thiema, to mogę się założyć, że jak nie wejdzie to biorę bana na 30 dni za Homela, bo ten się załamie nie mogąc pisać w HP ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Widzę, że wiele osób gra na 1x. Czy możecie powiedzieć w jaki sposob transferujecie kase? Ich przelicznik euro powoduje, ze nawet jak wystawiaja wyzsze kursy to i tak sie nie oplaca, bo potem sporo zabierają przy przewalutowaniu... ja mam konto w pln, skrill tez w pln a i tak przeliczają na euro.
że jak?
Kurs ustala Skrill a nie bukmacher, wiadomo że muszą zarobić na spreadzie, ale znowu bez przesady. W bukach których masz inną walutę niż na skrill, nie wpłaca/wypłaca się co chwile kasy tylko gra trzymając hajs na koncie u buka, a przewalutowujesz dopiero jak jest korzystny kurs, tak jak teraz np.
Wahania są tak częste że jeszcze samemu można na spreadzie zarabiać.
Jak masz Skrill Silver to automatycznie dostajesz lepszy przelicznik walutowy. Wtedy już nie ma takiej biedy.
Jak masz skrill silver to masz drugie konto w walucie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To wiem, ale nie wiedziałem na jakiej zasadzie to działa. ???? Chyba jakoś niezależnie i nie ma wglądu do tego, czy ja nie ogarnąłem tego?
Zakładasz nowe konto w walucie, na nowego maila. Potem weryfikują dane z kontem w PLN i git.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Mnie z dogów kusi Jaziri (handi gemowe), Fratangelo i myślę jeszcze nad czymś na Verdasco. Na lajw trzeba też koniecznie zobaczyć jak wygląda Tomic, jak coś nie tak, to Istomin value. Z Sockiem (jest po grypie) to samo. Obydwaj ostatnio kreczowali po 1. setach
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
Jak masz Skrill Silver to automatycznie dostajesz lepszy przelicznik walutowy. Wtedy już nie ma takiej biedy.
Tak dobrze to nie ma, mam bronze
że jak?

Kurs ustala Skrill a nie bukmacher, wiadomo że muszą zarobić na spreadzie, ale znowu bez przesady. W bukach których masz inną walutę niż na skrill, nie wpłaca/wypłaca się co chwile kasy tylko gra trzymając hajs na koncie u buka, a przewalutowujesz dopiero jak jest korzystny kurs, tak jak teraz np.
Wahania są tak częste że jeszcze samemu można na spreadzie zarabiać.

Jak masz skrill silver to masz drugie konto w walucie.
No tez sie zdziwilem. Wpisalem kwote, przeliczyli i bylo za malo.

Niewatpliwie masz racje, ale teraz akurat mamy kiepski moment, bo euro rekordowo drogie. Raczej na tym nie zyskam.

Dzieki za opowiedzi pany
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom