>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Bardzo lubię Schroedera, gość niedługo będzie gdzieś starterem na bank.

Szkoda, że Thabo &quot;drewniane ręce&quot; Sefolosha nie trafił z wide-wide-wide open, tym samym 3,15 na kwartę Hawks przeszło koło nosa ???? .
Chyba w Chinach ????
 
mario800 6

mario800

Użytkownik
Wczoraj chciałem zrobić z 390 zł 500 zł, polecili mi Pettita czy kogoś z tenisa, nie znam się na tenisie, więc nie grałem, całe szczęście, zresztą wole grać płaską stawką, stówką, maroon polecił swój temat, akurat dwa typy na minus, ale też nie miałem czasu zagrać, czy dziś ktoś może mi coś polecić ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wczoraj chciałem zrobić z 390 zł 500 zł, polecili mi Pettita czy kogoś z tenisa, nie znam się na tenisie, więc nie grałem, całe szczęście, zresztą wole grać płaską stawką, stówką, maroon polecił swój temat, akurat dwa typy na minus, ale też nie miałem czasu zagrać, czy dziś ktoś może mi coś polecić ????
Idź spać gwarancją, że nie będziesz do tyłu :]

Wczorajsze AO dużo niespodzianek a ja sobie tylko oglądałem, więc dzisiaj poszedł tasiemiec i mam nadzieję, że nie będę musiał być cytowany w płacz of the day ???? ????
 
V 118

volley-130575

Użytkownik
z piątku na sobotę puściłem kupon 5 zdarzeń , Australia grała towarzystwo i było 2:1 w 27 min i kurs powyżej 3.5 HT 1.83 i dorzuciłem tenis Harrison , Ito w ostatniej rundzie Q
Gibbs i Smyczek za 140 -&gt; 1500 , Został Harrison jak się przebudziłem sprawdzam 4 mecze trafione i Harrison 6:7 2:5 do zamknięcia 30 zł. Niecenzuralne słowo co mają sobie zrobić z tymi 30 zł i sen , po 2 godzinach 6:7 7:6 obrona 4 meczowych 6:3 i 1500 na koncie :cool:
Dziś z wyższych kursów jak dla mnie Ito , lub sieczka gemowa.
Pironkova jak dla mnie w Szlemie do gry wygrana 1.80 a , 2:0 4.60
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wczoraj chciałem zrobić z 390 zł 500 zł, polecili mi Pettita czy kogoś z tenisa, nie znam się na tenisie, więc nie grałem, całe szczęście, zresztą wole grać płaską stawką, stówką, maroon polecił swój temat, akurat dwa typy na minus, ale też nie miałem czasu zagrać, czy dziś ktoś może mi coś polecić ????
Macerata - Skra 1 @1,26
390*1,26=491
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Znaczy wiesz... jeśli Ish Smith i Canaan mogą być starterami to ok. Ale w poważnym zespole, który gra o coś więcej niż o pick w drafcie? No way.
Zapewne nigdy nie będzie starterem w kontenderze, ale myślę, że spokojnie będzie miał miejsce w zespole walczącym o PO.
Ja tam widzę w nim potencjał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom