>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dawidzie, wyczuwalne w Twoich wypowiedziach do mnie jest nuta nienawiści i wyczuwalne są również groźby.
Apeluje o powsciagliwosc i zachowanie umiaru.
Pozdrawiam serdecznie
Absolutnie źle rozumiesz mój serdeczny przyjacielu moje posty. Ubolewam również nad tym, iż w swoich szlachetnych wypowiedziach inkryminujesz moją osobę za czyny których nie jestem godny się dopuścić. Mam dość słuchania twoich impertynencji! Wobec powyższych będę zmuszony udzielić Ci teraz reprymendy.
Pozdrawiam serdecznie.
Dzień Martina Luthera Kinga . patrona czarnuchów i smoluchów z całego USA
również serdecznie pozdrawiam
Na jakiej podstawie (uwaga cytuję) &quot;czarnuchy i smoluchy&quot; obchodzą jakiekolwiek święto?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jak zleciłem wpłatę na betsson to dziś mogę się spodziewać $$$ czy raczej jutro z rana? Na CAVs bym zagrał grubiej:-D
Betsson/Betsafe wypłaca w czasie rzeczywistym przez automat, czyli od klikniecia &quot;wypłac&quot; nie powinno minąc wiecej niż minuta do hajsu na skrillu.

A sorry. Ty robiłeś wpłate ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
widzieli idiote z Memphis ? zebrał piłkę na +3 i 40 sek do końca , zrobił 2 kozły i nieatakowany podał prosto do przeciwnika ????
teraz zagadka , jakiego kolory skóry był ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pany, czy ktoś z Was zna się na nagrywaniu dźwięku/mikrofonach?

jest jakaś dobra, tańsza alternatywa dla blue yeti?
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Miller Bolanos coraz bliżej Espanyolu, to Emelec ciekawe kogo ściągnie, bo jakości to on zespołowi dawał połowę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom