>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dziękuję za kontakt Dawid. Pragnę przypomnieć, że to Ty wczoraj miałeś ubaw z mojej listy ignore (wypowiedź Kuba rocznik). Z mojej strony jestem gotowy pójść na ugodę, ponieważ nie mam mocy rozdawać warny na lewo i prawo.
Pozdrawiam serdecznie pozdrawiam
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Dziękuję za kontakt Dawid. Pragnę przypomnieć, że to Ty wczoraj miałeś ubaw z mojej listy ignore (wypowiedź Kuba rocznik). Z mojej strony jestem gotowy pójść na ugodę, ponieważ nie mam mocy rozdawać warny na lewo i prawo.
Pozdrawiam serdecznie pozdrawiam
Nie dodawaj do listy zła koszykówki drużyn NBA. Prędzej czy później wszystkie tam trafią #potwierdzoneinfo
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dziękuję za kontakt Dawid. Pragnę przypomnieć, że to Ty wczoraj miałeś ubaw z mojej listy ignore (wypowiedź Kuba rocznik). Z mojej strony jestem gotowy pójść na ugodę, ponieważ nie mam mocy rozdawać warny na lewo i prawo.
Pozdrawiam serdecznie pozdrawiam
Więc zawrzyjmy przymierze.
Pozdrawiam serdecznie.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Nie dodawaj do listy zła koszykówki drużyn NBA. Prędzej czy później wszystkie tam trafią #potwierdzoneinfo
Tak jakoś wyszło, że te drużyny jakoś kompletnie nie idzie mi wytypować. Nie mniej, bodajże od meczu Kings ze słońcami z Arizony nietypowalem ligi spoconych murzynów, więc mogło się coś zmienić.
Pozdrawiam.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
czarnuchy a co myślicie o Lleytonie dzisiaj? ostatni Szlem, w Australii da z siebie jak zwykle 100%. może i ma 62 lata, ale na returnie wciąż swoje robi. po drugiej stronie Shitworth, czyli człowiek z 1 szarą komórką w głowie, ale z dobrym serwisem i forehandem... 3/4 ostatnie mecze dziadka w Szlemach to 5 setów- dzisiaj widzicie kolejny długi mecz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom