>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
czarnuchy a co myślicie o Lleytonie dzisiaj? ostatni Szlem, w Australii da z siebie jak zwykle 100%. może i ma 62 lata, ale na returnie wciąż swoje robi. po drugiej stronie Shitworth, czyli człowiek z 1 szarą komórką w głowie, ale z dobrym serwisem i forehandem... 3/4 ostatnie mecze dziadka w Szlemach to 5 setów- dzisiaj widzicie kolejny długi mecz?
moim zdaniem walka i młodszy to weźmie
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Waćpanie planowany ten pojedynek jest na 4 godzinę i 30 minutę stycznia 19-tego. Pozdrawiam.
O cholera, to nie obejrzę. Jeszcze nie zwariowałem, żeby zrywać się o takiej porze po to, aby zobaczyć tego bezmózga Jurasa. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Rogefereder93 znany typer tutaj ???? to powiedzcie mi te 8 j to dużo czy mało ?
bo czy gra singla 1.60 czy jak dziś i wczoraj (2 wtopione) taśmy z 15 meczów po 1.03 to też gra za 8 j
pytam z ciekawości
pozdrawiam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rogefereder93 znany typer tutaj ???? to powiedzcie mi te 8 j to dużo czy mało ?
bo czy gra singla 1.60 czy jak dziś i wczoraj (2 wtopione) taśmy z 15 meczów po 1.03 to też gra za 8 j
pytam z ciekawości
pozdrawiam
Ale masz pedalski nick, bleeee :-|
Do LGBT wstąpiłeś?
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Drummond. Ft ledwo doleciał do kosza.
btw czarnuchy robią po 18 mln na sezon, a ft nawet nie trenują. żałosność. KD ostatnio to skomentował.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
moim zdaniem walka i młodszy to weźmie
ok. mi się wydaje, że 5 setów, a tam może już się obsrać młody
tylko czy wcześniej tego nie zrobi... normalnie bym stawiał na Hewitta, bo trybuny mu dają taką moc że koniec świata, no ale jak grajo 2 kangury to już gorzej i na pewno tego nie gram po takim kursie ;/
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
czarnuchy a co myślicie o Lleytonie dzisiaj? ostatni Szlem, w Australii da z siebie jak zwykle 100%. może i ma 62 lata, ale na returnie wciąż swoje robi. po drugiej stronie Shitworth, czyli człowiek z 1 szarą komórką w głowie, ale z dobrym serwisem i forehandem... 3/4 ostatnie mecze dziadka w Szlemach to 5 setów- dzisiaj widzicie kolejny długi mecz?
Lleyton fizycznie lepiej przygotowany, niż rok temu. Ciężko trenował, a w zeszłym roku głównie pole golfowe. Teraz chce pokazać na koniec. Umiejętności tenisowe to nawet nie trzeba dyskutować, bo jest przepaść. Jak dla mnie Lleyton to bierze w czterech setach (pierwszego wtopi). Kaczka to się tam spali jak ta dzicz na trybunach zacznie robić melanż jak wczoraj na Jasice ???? Mimo, że dwa kangury to cały stadion za tym starszym. Duckworth musiałby mieć dzień konia na serwisie i wszystko trafiać, ale nie wierzę w to, ani trochę. Zacięcia przyjdą i sam się będzie łamać.
A w drugiej rundzie 6 godzinny pojedynek z palaczem :cool: Zacięte 5 setów zwieńczone wygraną Rustyego :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom