>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Ja bym Benuła dodał. Jego gra tak wyglądała, że on chciał żeby tak wyglądała :p
E tam :p Benuła grał jak zwykle. Taki już jest i tyle.
Jakby dziś grał z jakimś znanym graczem, a nie młodym jankesem to pewnie by wygrał :p Czajnik i tyle. Za gorąca głowa, żeby ustawiać mecze :&gt;
E: wschód i półwysep apeniński to wylęgarnia tenisowych kombinatorów ????
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
&quot;W rozpoczynającym się własnie Australian Open wystąpi 8 tenisistów z listy śledczych ATP&quot;
Jakbym miał na szybko wymienić patrząc na drabinkę to :
Donskoy
Stachowski
Haase
Jaziri
Troicki
Rosol
Tursunov
Bolleli
Istomin
????

No i po turnieju dojdzie Vesely ????
a gdzie włoskie dziady ?
seppi, boski fabio ? ????
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
a gdzie włoskie dziady ?
seppi, boski fabio ? ????
Jest Bolleli :p
Seppi i Fog mają taki styl gry i do tego są tak nierówni, że i tak nigdy by im się nic nie udowodniło :p
E: z resztą ATP ma na liście tylko 8 ???? !! Jakbym się uparł to by się pewnie na pół drabinki coś znalazło ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Istomin się nie bawi w fixy, dostałby za to klapsa od mamusi ????
Ten artykuł jak dla mnie to rehabilitacja marcina1981 ????
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Raczej Pippo Volandri i Cipolla, bo reszta Włochów już siedzi. ????
Ale Volandri i Cipolla nie grają w AO :p !!
Jakbym Ci miał wymienić z czelków takich ananasów to otwieram przykładowo drabinkę czelka tego w Filipinach i połowa drabinki ma coś na sumieniu ????
E: żeby nie było. Nie potępiam ustawiania spotkań tenisowych jeśli się nie gra przeciwko sobie ???? !! Wręcz przeciwnie. Za coś Ci ludzie muszą żyć, a grając w pierwszych rundach czelków to nawet samolot się nie zwróci. Jeśli grają na poszczególne przełamania/punkty albo po prostu na siebie to szanuje to ???? !!
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Jest Bolleli :p
Seppi i Fog mają taki styl gry i do tego są tak nierówni, że i tak nigdy by im się nic nie udowodniło :p
E: z resztą ATP ma na liście tylko 8 ???? !! Jakbym się uparł to by się pewnie na pół drabinki coś znalazło ????
no jest w tym ich &quot;stylu&quot; trochę racji, ale mieli tylu rodaków, od których mogli się tego uczyć, że miejsce na takiej liście powinni mieć z urzędu :grin::grin::grin:
oni to wysysają z mlekiem matki :grin:
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Ale Volandri i Cipolla nie grają w AO :p !!
Jakbym Ci miał wymienić z czelków takich ananasów to otwieram przykładowo drabinkę czelka tego w Filipinach i połowa drabinki ma coś na sumieniu ????
Aaa, to chyba że tak. To ja bym dorzucił Verdasco, bo już kilka razy ktoś wyśledził jakieś machloje z jego udziałem.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
U mnie dożywotni props ma Jaziri za tę akcję w deblu w zeszłym roku ???? Pograł grubo na wygraną swojej pary i na totalnego bezczela poszedł ????
Oczywiście bez żadnych konsekwencji ????
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dzis.Juras sie.ustawi i pogra Isnera 3-0
Juras to by mógł wygrać pierwszego seta to by się &quot;klasykiem&quot; po @1,5 w Ajsnera wjechało ????
Ale to mściwa bestia to pewnie zrobi na złość 0:3 w 1,5 godziny, albo krecz będzie grany :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom