>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Pliskova GSM
Ale nie polecam takich akcji, prawie zawału dostałem, bo stawka duża, ale jestem zarobiony póki co i odpuszczam na razie AO.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Stawiam w dublu mareja z rao za 15 k i isnera z fererem za 10 k. Policz.ile jestem w przod
Wawo po co Ci robota skoro takie siano u buka kosisz? Chyba, ze po prostu trzeba gdzieś zbierać kapitał jak cos sie wykolei w sumie :grin:
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Wawo po co Ci robota skoro takie siano u buka kosisz? Chyba, ze po prostu trzeba gdzieś zbierać kapitał jak cos sie wykolei w sumie :grin:
Lubie swoja robote gdybym jej nie mial to bym pewnie siedzial jak niektorzy tutaj non stop i stawial jakies dziadostwa
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Wawo po co Ci robota skoro takie siano u buka kosisz? Chyba, ze po prostu trzeba gdzieś zbierać kapitał jak cos sie wykolei w sumie :grin:
Pewnie wziął kilka kredytów i odrabia wtopy albo zbiera na oddanie długów ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Lubie swoja robote gdybym jej nie mial to bym pewnie siedzial jak niektorzy tutaj non stop i stawial jakies dziadostwa
Nigdy nie uwierzę w to, ze wolisz iść po nocce takiej z AO nawet do najfajniejszej pracy zamiast pospać, poleżeć w domu, wypic piwko i pomyśleć o kolejnych peFFach. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom