>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
I bardzo dobrze, powinni wykluczyć kacapów ze wszystkich sportów, za to co putin robi na Ukrainie, chociaż i tak to nie wiele pewnie da, rosyjski naród ma tak wyprane mózgi, że większość popiera działania putina
 
Otrzymane punkty reputacji: +586
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Tak sobie przeglądałem wszystkie turnieje itf i dopiero dziś zauważyłem ze Doszedł nam kolejny zawodnik a mianowicie Filip Peliwo gra w naszych barwach.
Pozostaje mu życzyć sukcesów i nawiązania do czasów Juniorskiego choć pewnie jest to malo prawdopodobne
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
I bardzo dobrze, powinni wykluczyć kacapów ze wszystkich sportów, za to co putin robi na Ukrainie, chociaż i tak to nie wiele pewnie da, rosyjski naród ma tak wyprane mózgi, że większość popiera działania putina
Niestety ale Organizacja WTA i ATP to najbardziej smierdzace bagno. Rzygać sie chce. Chociaz swoja wine ponosza tez te dziewczynki i chlopcy biegajacy za pileczka i chcacy bawic sie wspólnie na korcie z Ruskimi. W innych sportach sami zawodnicy odmowili wspolzawodnictwa z Ruskami, tutaj NIE.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Roger Federer potwierdził dzis ze jego comeback nastąpi w Bazylei w październiku w jakże dobrze znanym mu turnieju.

Wiele osob spekuluje czy to nie bedzie tez pozegalny turniej 40-letniego Szwajcara, poniewaz niewatpliwie ukladaloby sie w calosc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +228
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Jak ktoś lubi teorie spiskowe i w nie wierzy to można zagrać dziś Molcana przeciwko Ruudowi z ATP Monachium @5.0. Za kilka dni Masters w Madrycie a Ruud rok temu był tam w półfinale i na bank chce obronić punkty sprzed roku zatem już dziś może "załatwić" sobie wolne i lecieć wieczorem do Hiszpanii.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
A jak ktoś wierzy w jeszcze większą teorię spiskowa, to nie może być drugiego takiego samego przypału pod rząd w tym samym turnieju, gdzie przypominam Rune pokonał Zvereva. Szkoda liczyłem, że Ruud też odpuści.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
A jak ktoś wierzy w jeszcze większą teorię spiskowa, to nie może być drugiego takiego samego przypału pod rząd w tym samym turnieju, gdzie przypominam Rune pokonał Zvereva. Szkoda liczyłem, że Ruud też odpuści.
Ruud takich zawodow nie odpuszcza. Jego tenisowe zycie to wygranie jak najwiekszej ilosci turniejow ATP 250 na cegle.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Wczoraj przyznaję się że dałem dupy i podpaliłem się jak nowicjusz. Dziś jednak idę w to dalej. Narazie Ruud mi zabrał więc dziś niech odda. Jego przeciwnikiem jest Botic a to zawodnik w mojej ocenie pewniejszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A jak ktoś wierzy w jeszcze większą teorię spiskowa, to nie może być drugiego takiego samego przypału pod rząd w tym samym turnieju, gdzie przypominam Rune pokonał Zvereva. Szkoda liczyłem, że Ruud też odpuści.
Jak sie moze byc takich niespodzianek.Fernandez I Radacanau w finale US Open, Roland chyba w 2020 Co jesienia grali, przeciez tam bo chyba wiecej niespodzianek niz wygranych faworytow
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Wytrzeźwiej Białostoczaninie i wtedy pisz. Spójrzcie na Challenger Rzym. Zarówno Halys, jak i Cobolli wygrali, mimo że przegrali na "małe punkty". A wygrać mimo porażki w "małych punktach" to nie tyle wyczyn, co wielki fart. Jest to rzadkość. W ogóle poziom tego chelka jest dziwnie niski...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wytrzeźwiej Białostoczaninie i wtedy pisz. Spójrzcie na Challenger Rzym. Zarówno Halys, jak i Cobolli wygrali, mimo że przegrali na "małe punkty". A wygrać mimo porażki w "małych punktach" to nie tyle wyczyn, co wielki fart. Jest to rzadkość. W ogóle poziom tego chelka jest dziwnie niski...
O czym Ty piszesz? On pisal o niespodziankach a nie malych punktach.Masz problem z czytaniem, ze zrozumieniem to cofnij sie do etapu szkoly, kiedy tego uczyli
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Jak normalny to i interpunkcja i ład i skład w zdaniu, tak trzymaj! Żebyś Ty wiedział do kogo Ty piszesz o cofaniu się do szkoły xD Zarzuciłem temat "małych punktów" a nie odpowiadałem na poprzednie. Ehh... Nie było tematu.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jak normalny to i interpunkcja i ład i skład w zdaniu, tak trzymaj! Żebyś Ty wiedział do kogo Ty piszesz o cofaniu się do szkoły xD Zarzuciłem temat "małych punktów" a nie odpowiadałem na poprzednie. Ehh... Nie było tematu.
"Wytrzeźwiej Białostoczaninie i wtedy pisz" po co to zdanie?
 
M 1,9K

micoi

Użytkownik
A co myślicie o graniu w stronę Donati w challengerze w Pradze w meczu z Purcellem, nawet jakieś +1.5 seta?
 
Do góry Bottom