>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie rzadko też się zdarza w WTA, że po wygranym 1.secie w tie-breaku zawodniczka, która go przegrała odpuszcza mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Serena Williams zakonczy kariere.


Mozna smialo isc w ciemno, ze Venus zrobi to samo na USO.
 
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Czy ktos widzial, kiedys taki cud w tenisie? Bo ja to nie kojarze czegos takiego 😂
Najwyzszy kurs jaki widzialem, to chyba Carreno Busta z Djoko (17), ale ponad 20 pre match?! WTF
Na Querreya z Djokovicem na Wimbledonie też było ponad 23. Tak samo jak Istomin z Djokovicem na AO był kurs over 20 w zależności od buka. Zdarzają sie takie kursy i to na wielkich szlemach. Stakhovsky z Federerem był kurs 24 na Wimbledonie, w tym samym turnieju Darcis z Nadalem 22.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nadal dzisiaj mial troche pecha.Pomijajac jego dyspozycje+nawierzchnie, to gral z zawodnikiem, ktory serwisem robil robote i gra z glebi kortu byla bardzo dobra.Hiszpan,jakby sie spotkal z zawodnikiem, ktory preferuje szybsze konczenie wymian, I latac do siatki, to, by wygral.Na US Open nie sadze, by cos ugral wiekszego.Przewaga jego, nad wielu rywalami bedzie z pewnoscia mental i best of five, bo wielu sie obsra, ze ma wygrac 3 sety z Nadalem.

Osobiscie mnie cieszy, bardzo dobra gra Corica, bo chlop ma potencjal.Szkoda jego kontuzji w karierze, bo mogl na stale zagoscic w topce.Niemniej jednak, nie raz i nie dwa Chorwat zagra wspaniale spotkanie.Mam nadzieje, ze zajdzie daleko tutaj, choc nastepne spotkania beda ciezkie dla niego.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Na Querreya z Djokovicem na Wimbledonie też było ponad 23. Tak samo jak Istomin z Djokovicem na AO był kurs over 20 w zależności od buka. Zdarzają sie takie kursy i to na wielkich szlemach. Stakhovsky z Federerem był kurs 24 na Wimbledonie, w tym samym turnieju Darcis z Nadalem 22.

Z tego co pamiętam, to na Vinci w meczu z Sereną Williams można było złapać przedmeczowo ponad 50,00. To było wtedy jak Serena miała już trzy wygrane szlemy w roku i w półfinale US Open trafiła na Vinci.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja trafiłem kiedyś 29 ale to był łamak
pierwszy set Djokovic/mecz Karłowic
Bodajrze w doha czy abbudabi
Pamiętam jaki byłem wkurrrr że postawiłem tylko 3e.
 
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Z tego co pamiętam, to na Vinci w meczu z Sereną Williams można było złapać przedmeczowo ponad 50,00. To było wtedy jak Serena miała już trzy wygrane szlemy w roku i w półfinale US Open trafiła na Vinci.
Najwięcej na Vinci 17. Po 1 secie mogłobyc ok 30 u niektórych buków.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Typowac trudno przed szlemem, ale zawsze sa inne newsy i mozna juz sie zastanawiac co bedzie z Djokovicem w kontekscie jego startu w N.Y. Jego przypadek szczepienia oczywiscie jest najciekawszy. Decyzja musi byc na dniach.

Tsitsipas tez nie jest zaszczepiony i mu sie to nie usmiecha, ale on powiedzial, ze zrobi to jezeli bedzie to obligatoryjne.


Monfils out (kontuzja), Zverev potwierdzil dzis, ze tez nie zagra.


 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
To jest chore, ze jeden z najlepszych graczy w historii nie moze zagrac w Szlemie, przez cos takiego.Wielka by to bylo strata dla fanow, by cos takiego stalo sie ponownie
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem skąd oni biorą te informacje ale w stanie Nowy York tylko na obiektach zamkniętych nie mogły przebywać osoby niezaszczepione. Mało tego ten zakaz jest już zniesiony.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Dla obcokrajowcow te wymagania byly inne niz dla obywateli USA. Od zagranicznych zawodnikow wymagane bylo pelne szczepienie.

Nie wiem jak to wyglada obecnie od strony legislacyjnej na ten moment, ale jezeli taka dyskusja wciaz istnieje, to widocznie nie jest to przesadzone. Wypowiedz Tsitsipasa pochodzi z turnieju w Cincinnati, a Fritza sprzed dwoch czy trzech dni.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
US Open bez Djokovica, a w tle mowa o szczepionce marki Moderna.

 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik

:LOL::LOL::oops:

Obawiam sie, ze afery pedofilskiej jednak nie bedzie. Ach te pismaki.
 
J 0

jezier88

Użytkownik
witam, orientuje się ktoś gdzie można znaleźć oficjalne raporty meczów tenioswych? lub gdzie można zgłosić błąd oficjalnych statystyk? we wczorajszym meczu S. Williams z Tomljanovic wkradł sie moim zdaniem błąd który może mnie troszkę kosztować. ostatni punkt 10 gemu seta 1, serwis Australijki i zamiast asa podano w statystykach wygrywające podanie...
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Poszukaj na stronie US Open. Wiem, że wcześniej na slamtrackerze na live na oficjalnej stronie Szlema był opis w trakcie meczu, w jaki sposób punkt został wygrany. Nie wiem czy po meczu da się to jakoś odtworzyć.
 
J 0

jezier88

Użytkownik
Poszukaj na stronie US Open. Wiem, że wcześniej na slamtrackerze na live na oficjalnej stronie Szlema był opis w trakcie meczu, w jaki sposób punkt został wygrany. Nie wiem czy po meczu da się to jakoś odtworzyć.
sprawdzałem tam właśnie punkt po punkcie i tak zaliczyli ten ostatni serwis jako serwis wygrywający nie jako as. a na powtorkach wyraźnie widać moim zdaniem że nie było tam żadnego dotknięcia piłki przez Williams...
od 3:20
 
Do góry Bottom