>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
A nie obiło się czasem nikomu o uszy kto jest planowany do wręczania pucharu zwyciężczyni Rollanda?!
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Tsonga zakonczyl kariere - jak sie zegnac to na szlemie.

Simon tez juz zapowiedzial ostatni sezon.


Jeszcze tylko Monfils i Gasquet z tytulowych 4 Muszkieterow na korcie zostali.

Trzeba jednak docenic Tsonge - jeden z najlepszych tenisistow ostatniej dekady jakby nie patrzec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +906
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Swietny charakter na korcie, prywatnie pewnie tez.Dostarczyl wielu wspanialych chwil swoim fanom, a takze zwyklym januszom, przed odbiornikami.Az zal bylo patrzec,na 12 gema I tie break w wykonaniu Francuza,ale niestety taka kolej rzeczy.
Dobrej emerytury Jo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +290
K 69K

krzepki89

Użytkownik
mój ulubiony tenisista, polubiony od dawna na flashscorze, skradł moje serce występami na AO, bardzo ofensywny tenis, bardzo przyjemnie się to oglądało, ale biorąc pod uwagę liczbę kontuzji oraz jak męski tenis jest bardzo siłowy to i tak szacun za całą karierę. Będzie mi go brakowało bo nie dało się po prostu go nie lubić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jakoś pomiędzy 2005-2007 pamiętam, że zabłysnął tym, że wygrywał challenger za challengerem. Nie pamiętam ile to trwało. Chyba okrągły rok. Nie znam żadnego innego tenisisty po erze Agassiego i Samprasa, który by dokonał czegoś takiego. Tak go sobie zapamiętam. Zdobył jakieś 16 tytułów challengerowych i aż 18 z ATP Tour. No był niezłym kozakiem. Będę go wspominał za te challengery, bo dawał wtedy zarobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Niestety pewna era tenisa się kończy. Kilka miesięcy temu karierę skończył del Potro, teraz Tsonga, w tym roku pewnie Roger przejdzie na emeryturę. Ale taka jest kolej rzeczy. Dla kibiców pozostają wspomnienia i możliwość odtworzenia tych epickich spotkań. Najgorsze jest to że zmuszeni są zakończyć kariery z powodu powracających kontuzji. Wcześniej też z powodu problemów zdrowotnych skończył Berdych, Murray czy Wawrinka borykają się ciągle z urazami. Nadal potwierdza że żyje z ciągłym bólem, to tylko pokazuje jak wiele poświęcają by dojść na szczyt. Teraz Thiem, który miał być przyszłością ATP nie potrafi się kompletnie odnaleźć.
My jako kibice cieszymy się wielkimi meczami trwającymi po 5 godzin, ale po latach to wszystko odbija się na ich organizmach.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja to zastepcow nowego pokolenia takich zawodnikow, jak Tsonga czy Ferrer nie widze.Wszystko to takie bezbarwne z glowa roztrzepana, ze masakra.Jedynie na ten moment Alcaraz I Medwiedew sie wyrozniaja, z osobowosciami.Zverev,Rublev, Tsitsipas to gra ze troche bez jaj, wg mnie a Sinner, Shapo czy Tiafoe to po prostu polki nizej.
Niby cos sie konczy, cos zaczyna ale na gorsze wg mnie.
Przeciez taki Tsonga czy Ferrer, dostarczali mnostwo emocji z TOP 3, choc czesto skazani na porazke, zawsze podejmowali walke.Piekne czasy, które juz nie wroca niestety
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
A tutaj Bernard Tomic wyzywa Kyrgiosa na pojedynek bokserski za pomoca Tik-Toka :oops:

I jakze wywazona i rozsadna odpowiedz Kyrgiosa


 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Dzisiaj obaj delikwenci grają ze sobą mecz i do pewnego momentu idą łeb w łeb, aby nagle Gruzin w 2 secie wygrał 3 piłki i przegrał 0-6. Oczywiście czysty przypadek :)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ogladalem mecz Sinnera z Alcarazem, i smiem twierdzic, ze Wloch zapuka wkrotce do top 3.Sinner udowodnil, ze wystep na Wimledonie, byl troche wyskokiem, ale Wloch coraz lepiej sobie poczyna i mam nadzieje, ze na US zajdzie daleko.Alcaraz drugi final z rzedu przegrany, moze chlop nie ma jeszcze takiej psychiki, jak wielu myslalo
 
Pablito91 474,8K

Pablito91

Użytkownik
Mimo, że Alcaraz miał te dwa finały to widać, że nie jest w najlepszej formie. Strasznie męczył się w tych turniejach. No bez przesady, ale takich ogórków co miał po drodze to powinien lać do max 2 gemów na set.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Najbardziej męczące i niepokojące w obstawianiu tenisa jest tie-break w 3.secie i fakt, że jak twój zawodnik wygra, to czujesz że zrobił ci łaskę, a jak przegrał, to zrobił ci na złość.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Najbardziej męczące i niepokojące w obstawianiu tenisa jest tie-break w 3.secie i fakt, że jak twój zawodnik wygra, to czujesz że zrobił ci łaskę, a jak przegrał, to zrobił ci na złość.
Ja to zauwazylem, ze jak jest np mecz pomiedzy graczami i jest drugi tie break w meczu, w trzecim secie (graja do 2 wygranych setow), to ten kto wygral pierwszy tie break zazwyczaj go przegrywa.Tak apropo tie breakow.

No i jak jest trzeci set, a 2 pierwsze zdecydowanie wygrane przez obu (np 61 16, 60 06 itp), to warto pograc over w trzecim secie 9,5 lub 10,5 ryzykowniej.Kursy niezle, a i czesto wchodzi.
No i jak faworyt przegra po tie breaku pierwszego seta, mozna probowac wtedy na mecz go grac.Kurs duzo lepszy i tez dosc czesto siada
 
Otrzymane punkty reputacji: +222
Do góry Bottom