>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Barty przegrała 3 wielkoszlemowe finały w grze pojedynczej. 2 w 2013 i 1 w 2017. Zaczerpnięte z Wikipedii
:ROFLMAO::LOL::ROFLMAO:
I jak tego nie skomentować,ale na pewno Cię opluwamy.To że odsyłasz nas do Wikipedii,z której sam nie umiesz korzystać,co właśnie zademonstrowałeś,to OK.Ale po co prostować kompletne bzdury,gdy Ty taki wrażliwy.No comment po prostu!
50k reputacji. Nie zazdroszczę, ale no comment 2.Dobrze,że ktoś inny to wypunktował,bo już byś pisał,że Cię opluwam itd.
Typie,nikt cie nie krytykuje,że chcesz grać na Keys,ale napisałeś kompletne BZDURY!

Nie ma to jak sam siebie wyjaśnić na całego.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
O nie, przeczytałem coś błędnie. Fakt jest taki że chciałem pomóc, a nie szukać dziury w całym typie. Co no comment? Tyle mam to zasłużyłem. Nikt nie lubi krytyki, chyba że ma uzasadnienie, a ja teraz sprawdziłem, że pomyliłem się w czytance. Spodobało się słówko opluty widzę. Idź z Bogiem, ja pójdę za Keys, która jest wg mnie drugą Rogers. Ale domu nie stawiam i zabijać się o ten mecz nie będę. Powodzenia!
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Szkoda, że kontuzje tak mocno ograniczyły jego karierę. Del Porto to był gracz z wielkim potencjałem. Przy prawie 2 metrach wzrostu i atutów za tym idących świetnie się poruszał, był bardzo sprawny, do tego mentalnie też był silny. Fajnie, że ta nieustanna walka z kontuzjami przyniosła efekt w postaci srebrnego medalu olimpijskiego w Brazylii w 2016 roku. Pamiętam jego spotkanie z Djokovicem z tamtego turnieju, ile tam było emocji w trakcie i po meczu.

Gdyby nie kontuzje, to jestem przekonany, że Argentyńczyk miałby wygranych przynajmniej jakieś pięć turniejów wielkoszlemowych, nie wspominając już o wielu innych turniejach. W sumie to samo można powiedzieć o Andym Murrayu, on też osiągnął znacznie mniej niż mógł przez kontuzje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +403
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Vesely w drugim pojedynku z Djokovicem odnosi drugie zwycięstwo.
A od poniedziałku Nowym liderem ATP zostaje Danil Medvedev.
 
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Agnieszka Radwańska wraca na kort tenisowy. Jedna z najlepszych polskich tenisistek w historii została zgłoszona do rozgrywek Superligi, które mają ruszyć w maju tego roku.

Polka została bowiem zgłoszona do rozgrywek tenisowej Superligi przez klub WKT Mera.

W barwach Mery zagrają też Urszula Radwańska, Mariusz Fyrstenberg czy Ukrainiec Sergiej Stachowski, który obecnie jest zaangażowany w obronę swojego kraju przed Rosją.

Superliga to nowy cykl tenisowych rozgrywek w Polsce, które będą trwały od maja do grudnia. Runda zasadnicza potrwa od 29 maja do 14 sierpnia. Finały mają się odbyć w dniach 8 - 10 grudnia.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Otrzymane punkty reputacji: +710
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Kończyć karierę w wieku w którym zawodnicy przeważnie wchodzą na wyższy poziom/bieg, ale no cóż jej życie jej wybór
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Taka mała dygresja. Dla kogoś kto dopiero zaczyna swą przygodę z tenisem takie nazwiska jak Garin, Giron czy Gaston mogą się zlewać w niezły rebus 😉
 
M 928

majer04

Użytkownik
Jurek faworytem :D gra z Yevseyev (338 w rankingu) 16.03 grał z zielińskim i kreczował. chyba bedzie miał szanse Polak i dobre info od kolegi
Post automatycznie złączony:

a pozniej ktos z pary Erel - Setkic . Ciekawe w jakiej formie jest nasz orzeł
 
Ostatnia edycja:
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wawrinka i Thiem wracają do gry. Obaj zagrają dziś swoje pierwsze mecze w hiszpańskiej Marbelli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
Pablito91 454,3K

Pablito91

Użytkownik
O super świetna wiadomość. Fajnie będzie znowu ich zobaczyć. Chciałbym jeszcze zobaczyć kiedyś Del Porto na korcie. Mam nadzieję, że leczenie w Szwajcarii postawi go na nogi i będzie mu dane wrócić na kort.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
O super świetna wiadomość. Fajnie będzie znowu ich zobaczyć. Chciałbym jeszcze zobaczyć kiedyś Del Porto na korcie. Mam nadzieję, że leczenie w Szwajcarii postawi go na nogi i będzie mu dane wrócić na kort.
Del Potro zakończył karierę kilka tygodni temu po turnieju w Buenos Aires gdzie przegrał pierwszy mecz z Delbonisem.
 
Pablito91 454,3K

Pablito91

Użytkownik
Del Potro zakończył karierę kilka tygodni temu po turnieju w Buenos Aires gdzie przegrał pierwszy mecz z Delbonisem.
Niby tak, ale chodzą słuchy, że pragnie jeszcze wrócić na kort. Wszystko zależy jak przebiegnie leczenie w Szwajcarii z której korzystało już kilku tenisistów i dzięki temu wracali do zdrowia.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W dzisiejszych czasach z tymi zakończeniami karier jest inaczej niż kiedyś, niektórzy mają po pięć albo więcej takich zakończeń i ciągle wracają;). Ja zawsze lubiałem Del Potro i życzę mu jak najlepiej, więc nawet jak wróci na poziomie challengerowym to będę mu kibicować.
 
Do góry Bottom