>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
sprawdzałem tam właśnie punkt po punkcie i tak zaliczyli ten ostatni serwis jako serwis wygrywający nie jako as. a na powtorkach wyraźnie widać moim zdaniem że nie było tam żadnego dotknięcia piłki przez Williams...
od 3:20
Z całym szacunkiem, ale na szybkości 0.25 ewidentnie widać i słychać dotknięcie ramą przez Serenę.
 
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj meczem deblowym w Laver Cup karierę zakończył Roger Federer. Jeden z najwybitniejszych tenisistów w historii, dla mnie osobiście numer jeden. Nie jeżeli chodzi o wygrane turnieje WS czy inne osiągnięcia tylko całokształt kariery, zachowanie na korcie w stosunku do przeciwników jak i w życiu prywatnym. Człowiek będący tak wiele lat w światowej czołówce i ciężko przypomnieć sobie jakąś aferę związaną z jego zachowanie. Widać było jak trudna do podjęcia była decyzja o zakończeniu kariery. Po ostatniej piłce uwidoczniły się emocje, które trzymał w sobie. Piękne pożegnanie w gronie rodziny i tenisowych przyjaciół, z którymi rywalizował przez tak wiele lat.
Jak powiedział McEnroe o Rogerze, że grał najpiękniej w tenisa. Federer czarował zagraniami na korcie dzięki czemu miał tak wielu fanów na całym świecie. Przykład dla kolejnych tenisowych pokoleń. Jednak Król Roger był tylko jeden. Coś się kończy i coś się zaczyna.

Tutaj wywiad z Rogerem
 
Otrzymane punkty reputacji: +177
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Bardzo sentymentalny sezon pozegnan sie szykuje.

W tym roku bedzie sezon pozegnan wielu uwielbianych przez mnie tenisitow i nie wcale nie nawiazuje jedynie do ikon Federera i Sereny Williams.

W tym roku wsrod meskich rozgrywek z tenisem pozegnali lu pozegnaja sie z koncem sezonu: del Potro, Tsonga, Kohlschreiber, Simon, Seppi, Querrey i praktycznie przesadzone jest to w przypadku Feliciano Lopeza.

Wsrod damkich rozgrywek byla oczywiscie sensacyjna decyzja Barty, a do grona tenisistek konczacych kariere dokoptowaly juz Petkovic czy Flipkens, McHale, Arruabarrena, Robson, Nara.

Kto tu jeszcze zawiesi rakiete? Verdasco ? Gasquet ?

Jakies nazwisko mi umknelo ?
 
Ostatnia edycja:
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bardzo sentymentalny sezon pozegnan sie szykuje.

W tym roku bedzie sezon pozegnan wielu uwielbianych przez mnie tenisitow i nie wcale nie nawiazuje jedynie do ikon Federera i Sereny Williams.

W tym roku wsrod meskich rozgrywek z tenisem pozegnali lu pozegnaja sie z koncem sezonu: del Potro, Tsonga, Kohlschreiber, Simon, Seppi i praktycznie przesadzone jest to w przypadku Feliciano Lopeza.

Wsrod damkich rozgrywek byla oczywiscie sensacyjna decyzja Barty, a do grona tenisistek konczacych kariere dokoptowaly juz Petkovic czy Flipkens.

Kto tu jeszcze zawiesi rakiete? Verdasco ? Gasquet ?

Jakies nazwisko mi umknelo ?
Del Potro u mężczyzn, Hradecka u kobiet
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Alcaraz wycofal sie z ATP Finals. W jego miejsce Fritz.


Hurkacz 1 rezerwowy na ten moment, o ile jutro Rune nie wygra finalu w Paryzu.
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
30-letnia Paula Kania poinformowała na Facebooku o zakończeniu sportowej kariery. "Dziękuję tenisie, że mogłam dzięki Tobie zwiedzić prawie cały świat, poznać nowe kultury, smaki i przede wszystkim ludzi" — czytamy w poście.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Myślę, że nie ona jedyna załatwiała sobie lewe certyfikaty. Mam nadzieję, że jakoś wybrnie z tej sytuacji :)
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
No i wyjaśniła się historia kontuzji Novaka

"To facet, który miał trzycentymetrowe rozdarcie w udzie"

A tak wszyscy psioczyli , że ściemnia;-)
 
Do góry Bottom