>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

W 0

Witheirate

Użytkownik
Nie znam zasada i nie mam pojęcia co jest uznawane za prowokacje a co nie... i rozumiał bym gdyby na siłę wyszła owinięta flagą Rosji skoro jest zakazana albo białą koszulką gdzieś z "Z"etką czy innym symbolem itd wtedy myślę można jej coś zarzucać.. ale jeśli jest to jakieś sympatyzowanie z jakimś innym sportem, dyscypliną czy innym konkretnym sportowcem to tak powinniśmy na to patrzeć bo sport to sport a polityka to polityka i tak wydaje mi się powinniśmy na to patrzeć a nie na siłę doszukiwać się podtekstów.
To dobrze, niech nosi swoją pieprzoną koszulkę na mecze piłkarskie. Jeśli nie rozumiesz, to wszystko to prowokacje, albo od agenta, albo jej własne. Jeśli jesteś neutralny i chcesz grać, graj według zasad. Jestem bardzo zły na ten czyn.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Może raz jeszcze wróc do tego artykuły. Jest w nim jeszcze wzmianka o sytuacji z turnieju w Cincinatti 2022, gdzie Potapovej przeszkaszło, że podczas jej meczu z Kalinskayą siedziała kobieta owinięta w ukraińską flagę i która musiała opuścić swoje miejsce po interwencji sędziego.

Czy teraz parafrazując to co napisałeś wyżej: "W Stanach nie wolno sympatyzować/lubić czegokolwiek lub kogokolwiek kto/co wywodzi się z Ukrainą?" W Stanach przecież nie jest nic zakazane co wiąze siez Ukrainą. Dlaczego zatem Potapovej to przeszkadzało i w efekcie kobieta z flagą Ukrainy opuściła ten kort, a nie robiła tam teoretycznie nic złego, ani zakazanego. Przypadek? Nie sądze.

Ludzie to nie sa bezmozgie yeti, oni dosknale wiedza co robią i naciskają granice do których mogą sie posunać.
Po prostu według mnie to się szanowny kolego zwyczajnie czepiasz. Dla mnie tego typu nagłówki, artykuły o spodziewanej przeze mnie narracji są śmieszne. I tak, wiem, z czego to wynika byś nie musiał mnie tu zaraz uświadamiać i zwracać uwagi ;)
Jeśli chodzi o tę sytuację to jak już napisałem nie wiem co jest w tej chwili uznane faktycznie za zakazane, prowokacyjne, nie znam zasad itd ale nie będę udawał, że wiem co kto miał na celu, co manifestował jak to ująłeś itd bądź nawet o tym gdybał. Nie będę nad interpretował sytuacji by pasowała ona do tego co akurat o danym temacie się myśli i chciał kogoś karać bo coś się tam nie podoba bądź uważa się że coś nie wypada. Poza tym myślisz, że można? Że to to samo? Że właśnie wypada porównywać jakaś koszulkę piłkarską do czyjejś flagi narodowej? Koszulka piłkarska na korcie to nie codzienność? A codziennością obecni są kibice ukraińscy na meczach akurat dwóch rosjanek? Wtedy nikt nic nie manifestował? Jesteś pewien? Teoretycznie nic złego? Okrzyków, haseł i przeszkadzania w grze rozumiem nie było?
Nieważne, dla mnie koszulka piłkarska to koszulka piłkarska, flaga to flaga, sport to sport a polityka to polityka i nie dorabiam sobie żadnych kontekstów. A i taka Potapova dała by sobie szybko spokój gdyby wobec takiej sytuacji nikt nawet by nie wspomniał i przeszła ona bez echa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
- Na tych samych kortach zamieściłeś zdjęcie w koszulce Spartaka. Jakoś paczka szła długo, jesteś wieloletnim fanem klubu.
— Tak, chodzę na mecze od 13 roku życia. Przyjaźnię się z chłopakami od dawna, komunikuję się z drużyną. Dzień wcześniej wyszła do mnie dziewczyna, najwyraźniej główna w komunikacji w Spartaku, znamy ją. Zapytała mnie, czy nie chciałbym poćwiczyć w klubowej koszulce. Wyszło spontanicznie. Nie ma w tym żadnego przesłania – przyjacielska akcja.

- Kogo znasz najlepiej?
Znam Quincy Promes od dawna, odkąd skończyłem 14 lat. Bardzo dobrze, podoba mi się. Najlepszy strzelec ligi - bardzo dobrze (śmiech).

- Jak zaczął się tak ciepły związek?
- Pamiętam, kiedy Spartak zdobył mistrzostwo w 2017 roku, mój agent Aleksander Ostrowski i ja zostaliśmy zaproszeni na prywatną imprezę, aby wręczyć i wręczyć puchar. Tam się poznaliśmy. Od tego czasu rozpoczęła się komunikacja. Alexander jest wieloletnim fanem Spartaka. Od urodzenia bardzo kibicuje drużynie. Pamiętam, jak miałem 10 lat, kiedy nie do końca rozumiałem, czym jest piłka nożna, chodziłem z nim na mecze dla firmy. Wtedy zacząłem śledzić drużynę.

- I nawet teraz w pro-tour można śledzić?
- Niestety nie. Łatwiej jest oglądać, gdy jesteś w domu i możesz iść na przynajmniej jeden mecz. Ale są powiadomienia w Sofascore, często zwracam uwagę, ale nie mogę powiedzieć, że śledzę. Kiedy będę u siebie w Rosji, chętnie pojadę na mecz.

— Czy rozumiesz światową klasykę? Czy możesz mi powiedzieć, kto jest fajniejszy - Ronaldo czy Messi?
- Jestem po stronie Messiego - i to nie tylko po finale mundialu. Zawsze obsługiwane. Przez długi czas pracowała z Brytyjczykiem Ianem Hughesem. Ma wiele wspólnego z angielskim West Hamem – w młodości grał tam nawet przez jakiś czas. I w czasie, kiedy z nim pracowaliśmy, zaszczepił nie miłość, ale raczej zainteresowanie drużyną i ligą angielską. Jednak raczej nie włączę żadnego meczu w dzień wolny. Ale jeśli wiem, że moi znajomi idą na fajne derby, to nie przeszkadzam i wspieram firmę.

Post automatycznie złączony:

ona jednak lubi Spartaka a na vk nie zamieszcza żadnych kontrowersyjnych wpisów chociażby mogła.
Post automatycznie złączony:

"
Anstazja Potapowa wyszła na mecz z Jessicą Pegulą ubrana w koszulkę Spartaka Moskwa"
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/tenis/news...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

to cytat z linka na poprzedniej stronie :) generalnie to "dziennikarze" mają zasób słów, które powodują interakcje u odbiorców dzięki temu wiedzą jak manipulować i pobudzać ruch na stronie.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Dokładnie, tu chyba tylko naiwny nie wierzy w manipaulacje.

Pol roku wczesniej przeszkadza jest kobieta w srednim na trybunie odziana w flage Ukrainy. Teraz kolejna prowokacja z koszulka.
Jak ktos jeszcze watpil w propagande rosyjskich mediow to chyba juz nie musi.

A swoja droga, to fajnie ze przyjazni sie z zawodnikiem, ktory jest kryminalista. Moze tego nie wiedziala, ale wiadomo, ze to chyba najbardziej rozpoznawalny zawodnik Spartaka.

To wszystko jeden wielki przypadek, czyz nie ? A wnioski niech sobie kazdy sam wyciagnie indywidualnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ona sama z siebie nie musi uczestniczyć w tej manipulacji... nawet nie musi być jej świadoma...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pożyteczny_idiota 🤷‍♂️

Pożyteczni idioci, pożyteczny idiota (ros. поле́зный идиот, transkrypcja polska: poleznyj idiot[1]), czasem też użyteczny idiota – pejoratywne określenie przypisywane Leninowi, który miałby tak określać zachodnich dziennikarzy piszących entuzjastycznie o rewolucji bolszewickiej i ukrywających jej niepowodzenia.

Po II wojnie światowej określenie zostało przejęte przez antykomunistów – przede wszystkim amerykańskich – do określania osób i środowisk sympatyzujących z ZSRR i jego polityką, działających jako rzeczywiści lub domniemani agenci wpływu ZSRR, by podkreślić, że ich działania obiektywnie pomagają ZSRR w okresie zimnej wojny.

"

W jednym z listów do Stalina Beria stwierdził:

fizyczna walka z Zachodem nie jest celowa, Zachód sam się unicestwi, wystarczy mu podsuwać odpowiednie środki.
"

Nie wiadomo jak zostało to przedstawione w mediach rosyjskich a dla równowagi trzeba to pokazać jeśli ktoś ma do tego dostęp. O ile w ogóle zostało to pokazane 🤷‍♂️ pewnie tylko ja na tym forum mam vkontakte (hasła już nie pamiętam w sumie, ale o tym, że warto tam zaglądać to wiem), ale warto zobaczyć dwie strony medalu...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ostatnio w tenisie,zwlaszcza kobiecym dzieja sie,za dziwne rzeczy.Malo niespodzianek,a jak juz sa to mocno niespodziewane.Bo kto by przypuszczal,ze taka Brengle rozegra trzy setowke z Vekic,a Cirstea pocisnie drugi raz w ciagu 9 dni Garcie.Albo Haddad dostaje seta 0-6 z Martincova by wygrac 6-0 o co tu kaman.Jak ktos w miare regulanie zarabia na WTA to jest kozakiem
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
165-ty Kopriva przegrywa w kwalach to Marakeszu,z 1371-szym w rankingu Bennanim 0-2.Kurs na wygrana doga 16 a na DW 2-0 36.Nie wiem czy nie najwieksza nieapodzianka kursowo,w tym Roku
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


To mila niespodzianka. Moze Swiatek bedzie, to szanse na dobry wystep wzrosna.
Polska dostała WC tylko ze względu że wystąpi Świątek.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Oczywiste jest, ze organizatorzy kalkulowali pod wystep Igi Swiatek, ale zawsze moze ktos doznac kontuzji albo taka zgłosic.

To jeszcze duzo czasu do turnieju finalowego i niejdna okolicznosc natury zdrowotnej moze wystapic.

Przeciez tej dziekiej karty juz nie odbiora, nawet gdyby Swiatek zabraklo w ostatecznym rozrachunku.
 
A 3,8K

AaronAnthony

Użytkownik
Z przymruzeniem oka musze gdzies wybeczec przegrana, ale to co dzis odjebal Taro w meczu z Wildem to juz nawet smieszne nie bylo o_O mecz w kieszeni i w pewnym momencie chlop stwierdza, ze w sumie to mu wisi ten mecz, bo rywal nie zaczal grac bezblednie, po prostu Taro zaczal grac jak kasztan :LOL:
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Z przymruzeniem oka musze gdzies wybeczec przegrana, ale to co dzis odjebal Taro w meczu z Wildem to juz nawet smieszne nie bylo o_O mecz w kieszeni i w pewnym momencie chlop stwierdza, ze w sumie to mu wisi ten mecz, bo rywal nie zaczal grac bezblednie, po prostu Taro zaczal grac jak kasztan :LOL:
Ostatnio prowadzil z Nava,6-0 po pierwszym secie w pozniej przez 2 sety ugral tylko kilka punktow na returnie I przerznal,bodajze w kwalach w Rzymie.Trzeba uwazac na niego
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Dzis o godz.16 ma byc info czy Nadal zagra na French Open w tym roku, bo podobno ma go jednak zabraknac.

Na razie Kyrgios sie zadeklarowal, ze nie wystartuje.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Szkoda gdyby był w formie pogonił by to marne towarzystwo z nastęonych generacjii , hm ale w takim układzie Djokovic gdyby się ogarnął i wygrał Garossa to znów bedzie otwarta droga do Kalędarzowego Szlema.Jak nie teraz to już pewnie nigdy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No i pewnie zgarnie pulę. To jest stary wyga. Naprzegrywał tych turniejów. Kto w niego nie wierzy, ten jest chyba ślepy, że nie widzi, co ten pan kombinuje.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Bardziej przytlaczajaca niz wycofanie Nadala z Roland Garros, jest chyba jednak ta informacja, ktora oglosil, ze sezon 2024 moze byc jego ostatnim sezonem z duzym prawdopodobienstwem.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bardziej przytlaczajaca niz wycofanie Nadala z Roland Garros, jest chyba jednak ta informacja, ktora oglosil, ze sezon 2024 moze byc jego ostatnim sezonem z duzym prawdopodobienstwem.
Niestety wieku i zdrowia nie oszukasz. Ciekawe czy w ogóle wróci w 2024. Federer po Wimbledonie gdzie przegrał z Hurkaczem tez miał wrócić. Ciągle przesuwał datę powrotu aż ogłosił zakończenie kariery na Laver Cupie. Nadal nie gra od AO. W domu małe dziecko. Nie musi już nikomu nic udowadniać. Ciekawe czy znajdzie w sobie jeszcze siłę by się podjąć powrotu i czy zdrowie pozwoli. Podczas RG w 2024 będzie mieć 38 lat. Młode pokolenie jeszcze się rozwinie a nie wyobrażam sobie powrotu Nadala dla samego powrotu i np odpadnięcie w 2 rundzie RG. Jeżeli nie będzie w dyspozycji do wygrania całego szlema to możemy już go nie zobaczyć. Miał idealną sytuacje do zakończenia kariery przed rokiem po wygranym Paryżu. Później jeszcze bardzo dobry występ na Wimbledonie i juz ewidentny regres w grze aż do AO, od którego pauzuje.
 
Do góry Bottom