>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Doxxbet

F 72

filip11

Użytkownik
&quot;Kupony systemowe i grupowe są wyłączone z promocji 100% bonusu od pierwszej wpłaty.&quot;

Czy to oznacza, że aby zakwalifikować się do bonusu trzeba 5 razy obrócić swój depozyt po kursie min. 1.7 grając singlami? Duble, treble etc. się nie liczą? Co oznacza stwierdzenie - &quot;grupowe&quot;?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Po obróceniu pięciokrotnie kwotą depozytu piszesz do niech e-maila z danymi konta i prosisz o dopisanie bonusu - tak to działa.
Wałów nie ma.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Dzięki, ale bardziej mi chodziło czy mogę np. tworzyć duble z łącznym kursem powyżej 1.7 żeby się kwalifikować? Po dopisaniu kwoty bonusu od razu można wypłacić? Kwota bonusu jest taka sama jak depozyt czy aktualnie posiadane saldo w chwili nadania bonusa?
 
drago 108

drago

Użytkownik
Przecież przy tworzeniu kuponu są 3 zakładki: &quot;pojedynczy&quot;, &quot;systemowy&quot; i &quot;grupowy&quot;. W moim mniemaniu pojedynczy to single, duble itd., systemowy to system z singli, a grupowy to system np. 2z3 z np. 9 meczami.
Jesteście pewni, że obrót tylko na singlach? ;&gt;
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Właśnie skorzystałem z bonusa, szybka wypłata i kontakt z supportem, więc mogę spokojnie polecić.
Dodatkowy plus dla nich za to, że w ogóle mogłem się o bonus ubiegać. Zarejestrowałem się już dawno temu, więc jako że nie złożyłem depozytu w pierwszym tygodniu powinienem bonusa nie dostać. Oni jednak sami zaproponowali, że nową, umowną datą założenia konta będzie dzień napisania do nich wiadomości, dlatego też spokojnie mogłem wpłacić i wziąć bonus.
A propos problemu poruszanego wyżej: Kupony AKO również liczą się do obrotu ????
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Czyli jeśli wpłacę 30€, zagram all in i zaliczę wtopę to nie ma szans na otrzymanie bonusu ? Trzeba postawić 150€ i wtedy dostanę bonus ?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Jak długo czasu po zgłoszeniu oczekiwaliście na przyznanie bonusu? Dzisiaj zgłosiłem, jednak na razie przyszedł tylko email, że proces jest w trakcie...
 
S 0

sezmar

Użytkownik
mail o dopisanie bonusa wczoraj po 22, dzis po 7 bonus jest, wyplata mb w ciagu kilku minut (lacznie z bonusem 300% wplaty), zero problemow. moge tylko polecic ;)
btw: o bonus pisalem na bonus@ po angielsku, bo z &quot;polskiego&quot; supportu na mail po polsku i tak odpisywali po angielsku ;)
 
Do góry Bottom