>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Doxxbet

F 72

filip11

Użytkownik
Ja nadal czekam.
PS. Poradzi coś co zrobić - wysłałem email na podany adres - na którym podałem swój numer aktywacyjny oraz kwotę depozytu. Co zrobiłem źle?
 
F 72

filip11

Użytkownik
Bonus otrzymałem ;)
Wie ktoś może jak długo trwa weryfikacja konta bankowego?
PS. Te 11zł opłaty za przelew bankowy jest pobierane bezpośrednio z konta na DOXXbet ?
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Bonus otrzymałem ;)
Wie ktoś może jak długo trwa weryfikacja konta bankowego?
PS. Te 11zł opłaty za przelew bankowy jest pobierane bezpośrednio z konta na DOXXbet ?
U mnie z tego co pamiętam trwała do 1h. Tak bezpośrednio z konta
 
azqwe 12

azqwe

Użytkownik
Wplacilem wczoraj przed godzina 18 120zl na DOXXbet.com przez Przelewy24. Do tej pory nie mam pieniedzy na koncie. Caly czas widnieje taki status: Zlecienie wpłaty – Brak autoryzacji.
Moze sie ktos orientuje, czy tak dluga wplata ta metoda to normalna rzecz u tego bukmachera?
Pisalem dzis do supportu, ale jeszcze nie odpisali...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zadzwoń do P24 i wybadaj sytuację. Czasem problem leży po stronie banku i stąd brak autoryzacji.

Biuro Obsługi Klienta: [email protected]

INFOLINIA: 801 00 33 24

Dla telefonów komórkowych: 61 847 52 64
 
S 0

szumek13

Użytkownik
Działa wam ich strona www.DOXXbet.com ? U mnie jest tylko strona główna. Przy próbie logowania pojawia się informacja, że strona jest w przebudowie. Rozumiałbym gdyby to było chwilowe, ale taki stan utrzymuje się od wczorajszego poranka...
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
www.DOXXbet.com

Oferta specjalna: 50% CASHBACK

Oferta specjalna obowiązuje graczy zarejestrowanych na DOXXbet.com jedynie do czasu rozpoczęcia meczu dnia 6.03.2012 o godz. 20:45 CET. Gracz może żądać 50% zwrotu stawki za 1 obstawiony kupon. Promocja nie dotyczy zakładów LIVE.

Regulamin:

  1. Oferta obowiązuje jedynie graczy z Polski, Słowacji i Czech.
  2. Z oferty specjalnej może skorzystać jedynie gracz, który w czasie jej trwania będzie posiadać zarejestrowane konto na DOXXbet.com .
  3. Obstawiony kupon, którego dotyczy oferta specjalna, może zawierać jedynie zakłady 1, X, 2 na wynik meczu Ligi Mistrzów Arsenal Londyn vs. AC Milano, dnia 6.03.2012. Jeżeli gracz doda do kuponu kolejny zakład (np. strzelca bramki), to jego prawo do skorzystania z promocji 50% CASHBACK wygasa.
  4. W promocji bierze udział jedynie kupon obstawiony do 6.03.2012 do godz. 20:45 CET.
  5. Kuponu grupowe i systemowe są wyłączone z promocji.
  6. Maksymalna wysokość stawki na kuponie, z której zostanie wyliczony zwrot, wynosi 400 PLN (graczowi zostanie zwrócone 200 PLN). W przypadku kuponu ze stawką wyższą niż 400 PLN (np. 4000 PLN), maksymalna kwota zwrotu pozostaje zawsze taka sama i równa się 200 PLN.
  7. Gracz może żądać 50% zwrotu stawki jedynie za 1 obstawiony kupon, a to kupon obstawiony jako pierwszy na dany mecz. Oferta 50% CASHBACK nie obejmuje 2, 3 i kolejnych kuponów z zakładami na dane zdarzenie sportowe.
  8. Jeżeli na kolejnym kuponie gracz obstawi wynik meczu przeciwny do wyniku obstawionego na kuponie pierwszym, to jego prawo do skorzystania z promocji 50% CASHBACK wygasa.Przykład: Na 1. kuponie gracz obstawi zwycięstwo Arsenalu 1, a na kolejnym kuponie remis lub zwycięstwo AC X2. W tym przypadku prawo gracza do skorzystania z promocji 50% CASHBACK wygasa.
  9. Ta oferta specjalna może być łączona jedynie z promocją 100% bonus powitalny. Nie można jej jednak łączyć z innych ofertami bonusowymi.
  10. DOXXbet zastrzega sobie prawo do odmowy zastosowania tej oferty specjalnej jeżeli wystąpi podejrzenie o próbę jej nadużycia.
  11. DOXXbet zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia lub zmiany zasad promocji, o czym poinformuje uczestników w odpowiedni sposób.
  12. 50% cashback zostanie wypłacony na konta graczy dnia 7.03.2012.


KLIKNIJ i zarejestruj się na www.DOXXbet.com
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Panowie, na jaki email wysłać skany dowodu w celu weryfikacji konta i co w tym mailu ewentualnie napisać? ????
 
N 12

nadolina

Użytkownik
Jesli wplace np. 200zl to do 5-obrotu liczyc sie bedzie cala wartosc depozytu 200x5=1000zl czy tylko max wartosc bonusu do otrzymania czyli 120x5=600zl?
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Teraz w DOXXbet po zalozeniu konta trzeba do nich wysylac maila o aktywacje konta? Brat zalozyl dzis ( ja juz mialem wczesniej ) , i nie mogl siez zalogowac wiec poprosil o odzyskanie haslo i dostal odpowiedz o zablokowanym betting account i ze ma wyslac maila do [email protected] prosba o aktywacje konta. Pytam bo niewiem czy tylko on tak ma czy poprostu teraz tak jest.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Teraz w DOXXbet po zalozeniu konta trzeba do nich wysylac maila o aktywacje konta? Brat zalozyl dzis ( ja juz mialem wczesniej ) , i nie mogl siez zalogowac wiec poprosil o odzyskanie haslo i dostal odpowiedz o zablokowanym betting account i ze ma wyslac maila do [email protected] prosba o aktywacje konta. Pytam bo niewiem czy tylko on tak ma czy poprostu teraz tak jest.
też tak miałem. Ceregiele z tą rejestracją u nich. Aż odechciało się grać u nich. Musiałem chyba ze 3 e maile pisać i aktywację konta.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
ile sie teraz czeka u nich na wyplate na konto bankowe?
Wyplacalem gdzies z miesiac temu to zalezy o ktorej zlecisz jesli zlecisz np dzis do 13 to kase masz tego samego dnia od razu idzie do admina i wysylana na konto powiem krotko bardzo szybko to trwa...Jedyny minus to te 11zl prwozji
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
live chat na wysokim poziomie i to chyba tyle co ja moge powiedziec dobrego o tym buku, wyplata na mb tez, niech bedzie, rozliczanie zakladow trwa troche dlugo, kursy niskie, zaklady live slabe, nie mile zaskoczyl rozliczajac krecz jako porazke ale tak to jest jak sie nie chce dokladnie czytac regulaminu. Generalnie w mojej opinii buk odstaje od wiekszosci.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
wydłużył im się czas wypłacania poprzez mb? Zleciłem dzisiaj o 6 rano i jeszcze nie ma, dziwne bo zwykle w kilka minut wypłacali
 
S 378

songo

Użytkownik
O właśnie !
Aktualnie jak długo trwa wypłata pieniędzy na MB??? Kiedyś było to max 15 minut. A teraz???
Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Witam. Gra tam ktoś z was? Przymierzam się tam do bonusu ale trochę boję się wpłacać tam kasy. Można tam spokojnie pograć czy robią jakieś akcje?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam. Gra tam ktoś z was? Przymierzam się tam do bonusu ale trochę boję się wpłacać tam kasy. Można tam spokojnie pograć czy robią jakieś akcje?
DOXXbet to znana firma od lat i ma ugruntowaną pozycję na rynku. Nic się nie zmienia. Poczytaj ten temat, opinie.
Sprawy bonusu przeczytaj ten temat ==&gt; DOXXbet bonus - 100% do 120 PLN &lt;==
Jak ktoś tam jeszcze nie ma konta to sądzę, że to jedna z tych firm gdzie wypada mieć konto - zwłaszcza, że dają bonus.
 
Do góry Bottom