>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Doxxbet

dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Z tego co pamiętam tylko chcieli dowód osobisty.
Ja ma troszkę inną metodę. Pewnie ktoś mnie za to skrytykuje.Jak nie mam konta zweryfikowanego a jest to moja pierwsza wypłata to ładuję scan dowodu i screen konta MB tam gdzie jest adres, to co mam zapisane w komputerze i wysyłam do supportu z prośbą o potwierdzenie danych.
Zawsze miałem odpowiedź o.k. Może to mieć wpływ,ale wcale nie musi przyśpieszyć czas wypłaty.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Specjalna oferta powitalna ważna do piątku.

www.DOXXbet.com
Bonus obowiązuje od 23.07.2012 do 27.07.2012.
Maksymalna wartość bonusu to50€/45£ lub równowartość w innej walucie (200 PLN).
Wartość depozytu musi być obrócona 5 razy na przynajmniej 5 różnych kuponach z kursem 1.7 lub wyższym.
Każdy zakład o wartości wyższej niż wartość bonusu dodaje tylko wartość bonusu do obrotu.
Przed wysłaniem zgłoszenia o bonus, wszystkie kupony muszą być zamknięte i rozliczone.
Jeżeli dwa lub więcej kuponów będzie zawierać identyczne zakłady dotyczące tego samego zdarzenia lub zakłady będą postawione na różne rezultaty tego samego zdarzenia, to do obrotu nie będzie się liczyć żaden z takich kuponów. Ograniczenie to obowiązuje także przy kuponach kombinowanych (zawierających więcej niż jeden zakład).
W celu zyskania bonusu należy spełnić określone warunki i jednocześnie zgłosić chęć otrzymania bonusu w ciągu 60 dni od dokonania pierwszej wpłaty.
Pierwszy depozyt musi być wpłacony w ciągu 7 dni od daty rejestracji na stronie DOXXbet.com.
Wszystkie informacje dotyczące otrzymania bonusu można znaleźć na koncie w sekcji MOJE KONTO - BONUS 100%. Są tam podane wszystkie warunki, które trzeba spełnić przed przyznaniem bonusu. Jeżeli warunki te zostały spełnione to system umożliwi samodzielne dopisanie bonusu do konta. Jeżeli jednak jakiś warunek jeszcze nie został spełniony to zostanie wyświetlone odpowiednie powiadomienie.
Wersja angielska tego regulaminu jest uważana jako właściwa. Wersje regulaminu w innych językach są tylko pobieżnymi tłumaczeniami.
DOXXbet.com zastrzega sobie prawo do wymagania od gracza dokumentów, które będą służyły identyfikacji gracza, depozytu lub adresu przed wypłatą bonusu.
Bonus od pierwszej wpłaty obowiązuje tylko na zakłady sportowe.
Bonus od pierwszej wpłaty dostępny jest tylko na jedno konto, jeden adres IP i jedno domostwo. Jeżeli wystąpi podejrzenie o nadużycia przez wielokrotne rejestracje, DOXXbet.com zastrzega sobie prawo do anulowania otrzymanego bonusu, anulowania wygranych za pomocą którego zostały uzyskane, odmowy wypłaty i zamknięcia kont.
Bonus od pierwszej wpłaty nie może być łączony z innych ofertami bonusowymi.
Kupony systemowe i grupowe są wyłączone z promocji 100% bonusu od pierwszej wpłaty.
DOXXbet.com zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania promocji oraz do indywidualnej oceny przy przyznawaniu bonusu, jeżeli uzna to za konieczne.
Oprócz powyższego regulaminu ta oferta bonusowa podlega generalnym Warunkom Handlowym dostępnym na stronie.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres [email protected]

KLIKNIJ i zarejestruj się na www.DOXXbet.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 178

becks-59091

Użytkownik
Proszę mnie utwierdzić czy dobrze rozumuje ????
Najpierw wpłacamy 200PLN, gramy tym 5 razy po kursie 1,7 lub wyższym przynajmniej 5 kuponów po czym możemy ubiegać się o przyznanie bonusa w takiej kwocie?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Proszę mnie utwierdzić czy dobrze rozumuje ????
Najpierw wpłacamy 200PLN, gramy tym 5 razy po kursie 1,7 lub wyższym przynajmniej 5 kuponów po czym możemy ubiegać się o przyznanie bonusa w takiej kwocie?
Dokładnie tak jest jak napisałeś masz zagrać za 1000zł maks stawka na kupon to 200zł i przed otrzymaniem musisz przejść weryfikacje
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dokładnie tak jest jak napisałeś masz zagrać za 1000zł maks stawka na kupon to 200zł i przed otrzymaniem musisz przejść weryfikacje
Dodać można, że weryfikację można przeprowadzić wcześniej, już podczas robienia obrotu - wtedy nie czekamy na weryfikację tylko od razu można wypłacić to co ugraliśmy plus bonus 200 zł.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jak tam z wypłatami Z DOXXbet na MB ostatnio ?
Wypłacał ktos z Was ostatnimi czasy?
Były zdania,że się pogorszyli jeśli chodzi o szybkość wypłat.
Ale czy to rzeczywiście prawda,czy tylko chwilowa zadyszka?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
DOXXbet zmienił od 1 września bonus powitalny.
Teraz bonus wynosi 50% do 600 PLN (150€/100£).
www.DOXXbet.com

  • 150€/100£ bonus jest dostępny tylko dla klientów którzy są rezydentami następujących krajów: Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Cypr, Czechy (3500 CZK), Finlandia, Grecja, Hiszpania, Holandia, Chorwacja, Irlandia, Kazachstan, Luksemburg, Niemcy, Polska (600 PLN), Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja,Węgry (40000 HUF), Bułgaria, Estonia, Rumunia (650 RON), Rosja, Ukraina, Brazylia.
  • Bonus obowiązuje od 1.9.2012 do 31.12.2012.
  • Maksymalna wartość bonusu to 150€/100£ lub równowartość w innej walucie (600 PLN).
  • Wartość depozytu musi być obrócona 10 razy na przynajmniej 10 różnych kuponach z kursem 2 lub wyższym.
  • Każdy zakład o wartości wyższej niż wartość wpłaty związanej z wysokością bonusu dodaje do obrotu jedynie wartość tej wpłaty. Przykład: Przy wpłacie równej 2000 PLN i maksymalnej wysokości bonusu równej 600 PLN, przynależna wysokość wpłaty wynosi 1200 PLN. Zatem maksymalna stawka, która będzie się liczyć do obrotu to 1200 PLN, nawet jeżeli stawka na kuponie będzie wyższa (np. 2000 PLN).
  • Przed wysłaniem zgłoszenia o bonus, wszystkie kupony muszą być zamknięte i rozliczone.
  • Jeżeli dwa lub więcej kuponów będzie zawierać identyczne zakłady dotyczące tego samego zdarzenia lub zakłady będą postawione na różne rezultaty tego samego zdarzenia, to do obrotu nie będzie się liczyć żaden z takich kuponów. Ograniczenie to obowiązuje także przy kuponach kombinowanych (zawierających więcej niż jeden zakład).
  • W celu zyskania bonusu należy spełnić określone warunki i jednocześnie zgłosić chęć otrzymania bonusu w ciągu 60 dni od dokonania pierwszej wpłaty.
  • Pierwszy depozyt musi być wpłacony w ciągu 7 dni od daty rejestracji na stronie DOXXbet.com .
  • Wszystkie informacje dotyczące otrzymania bonusu można znaleźć na koncie w sekcji MOJE KONTO - BONUS POWITALNY. Są tam podane wszystkie warunki, które trzeba spełnić przed przyznaniem bonusu. Jeżeli warunki te zostały spełnione to system umożliwi samodzielne dopisanie bonusu do konta. Jeżeli jednak jakiś warunek jeszcze nie został spełniony to zostanie wyświetlone odpowiednie powiadomienie.
  • Wersja angielska tego regulaminu jest uważana jako właściwa. Wersje regulaminu w innych językach są tylko pobieżnymi tłumaczeniami.
  • DOXXbet.com zastrzega sobie prawo do wymagania od gracza dokumentów, które będą służyły identyfikacji gracza, depozytu lub adresu przed wypłatą bonusu.
  • Bonus od pierwszej wpłaty obowiązuje tylko na zakłady sportowe.
  • Bonus od pierwszej wpłaty dostępny jest tylko na jedno konto, jeden adres IP i jedno domostwo. Jeżeli wystąpi podejrzenie o nadużycia przez wielokrotne rejestracje, DOXXbet.com zastrzega sobie prawo do anulowania otrzymanego bonusu, anulowania wygranych za pomocą którego zostały uzyskane, odmowy wypłaty i zamknięcia kont.
  • Bonus od pierwszej wpłaty nie może być łączony z innych ofertami bonusowymi.
  • Kupony systemowe i grupowe są wyłączone z promocji 50% bonusu od pierwszej wpłaty.
  • DOXXbet.com zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania promocji oraz do indywidualnej oceny przy przyznawaniu bonusu, jeżeli uzna to za konieczne.
  • Oprócz powyższego regulaminu ta oferta bonusowa podlega generalnym Warunkom Handlowym dostępnym na stronie.
  • W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres [email protected]
KLIKNIJ i zarejestruj się na www.DOXXbet.com
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ten bukmacher regularnie idzie do przodu. Jak się rejestrowałem w analogicznym okresie 2009 roku to bonus był tak śmieszny że nawet się o niego nie ubiegałem, teraz już kwota bonusu jest imponująca.
Wypłata wczoraj jak zawsze szybko ✅
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
DOXXbet zawsze na propsie. Wypłaty mega szybkie, chyba najszybsze z wszystkich buków - zwłaszcza na konto(choć wiadome, za 11 ziko takie winny być). Oferta może nie najlepsza, choć dla &#39;tenisistów&#39; w sam raz. Solidny buk, teraz jeszcze promocja, najs.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiem dlaczego, ale na stronie DOXXbet jak byk widzę ten bonus ALE 100% do 600zł. Różnica bardzo istotna.
Faktycznie nagłówek jest: Bonus 100% od depozytu.
Natomiast w treści masz 50%.
Najważniejszy jednak jest ten punkt regulaminu:
Wersja angielska tego regulaminu jest uwazana jako wlasciwa. Wersje regulaminu w innych jezykach sa tylko pobieznymi tlumaczeniami.
W angielskiej wersji masz:
50% first deposit bonus - Terms and Conditions:
W treści:
In order to receive the 50% bonus from the first deposit, the player has to meet stated conditions and also ask for the bonus within 60 days since the date of the first deposit.
Oraz to zdanie, które jest zbieżne w tłumaczeniem polskim.
System and group bets are excluded from the 50% first deposit bonus conditions. (ANG.)
Kupony systemowe i grupowe sa wylaczone z promocji 50% bonusu od pierwszej wplaty. (POL.)
Zatem nagłówek o 100% bonusie jest pewnie jeszcze z poprzedniej promocji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 378

songo

Użytkownik
Szybkość wypłat na mb uległa znaczącemu pogorszeniu. Kiedyś było to praktycznie w 15 minut. Teraz na dwie wypłaty czekałem prawie 14 godzin...
 
Do góry Bottom