>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jakiekolwiek zalozenie na temat aby nie grac pucharow zarowno krajowych czy europejskich sa bledne. Kazdy mecz jest do grania jesli mamy wyczerpujaca wiedze na jego temat i rozgrywki w ramach jakich toczone jest to spotkanie nie maja najmniejszego znaczenia. Rada zeby nie grac pucharow jest dobra dla kogos kto gra po nazwach druzyn a takie osoby w tym temacie nie powinny sie w ogole udzielac.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ile razy druzyna przewaza 80% a w 90&#39; kontra przeciwnikow, pierwszy strzal i wygrywaja np 1-0.
Pewnie, że tak czasami jest ale nie jesteśmy niczego w stanie przewidzieć. Ja napisałem tylko tutaj swoje uwagi i przestrzeganie tych punktów według mnie powinno zmniejszyć ryzyko wtopy :cool:
 
G 0

galacik20

Użytkownik
Ja napisze tak: znam ludzi którzy zyja z zakładów bukmacherskich bo są to moi koledzy i mozecie wierzyc czy nie ale tak jest i nie mowie o zyciu ze maja 100zl na tydzien kieszonkowego tylko takiego ze 3-4k wyciagaja na czysto miesiecznie.
 
N 0

nexilus

Użytkownik
Dobry koń to nawet i w błocie ujedzie jak mawiają. ;) Prawda jest taka, że wszystko zależy od wiedzy i umiejętności analizy zdarzeń. Słowo &quot;pewniak&quot; w tej dyscyplinie nie istnieje. Na początku sam grałem po kursach, tasiemki, kupony za 2zł i tzw. &quot;pewniaki&quot;.....czyli szybka droga do - ;)
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Ja bym usunal tutaj słowo &quot;wazne&quot; ... po prostu LM i LE sie nie gra :p
Ja myślałem, że w tej wypowiedzi chodzi o odpuszczanie meczów kiedy drużyny mają w krótkim czasie starcia ligowe i pucharowe?
Wtedy rzeczywiście ryzyko znacznie się zwiększa. Bo tak... wcale bym nie powiedział, że to mniejsi pewniacy niż zwykłe mecze w ligach ????
 
M 28

mitch

Użytkownik
Jakiekolwiek zalozenie na temat aby nie grac pucharow zarowno krajowych czy europejskich sa bledne. Kazdy mecz jest do grania jesli mamy wyczerpujaca wiedze na jego temat i rozgrywki w ramach jakich toczone jest to spotkanie nie maja najmniejszego znaczenia. Rada zeby nie grac pucharow jest dobra dla kogos kto gra po nazwach druzyn a takie osoby w tym temacie nie powinny sie w ogole udzielac.
Konkretna i prawdziwa wypowiedz.
Nie rozumiem ludzi, ktorzy w ogole wypisuja takie brednie, ze cos nalezy odpuszczac, bo &quot;jest duzo niespodzianek&quot;. Dla kogos kto ma profesjonalne podejscie to niespodzianki sa nawet korzystne.
 
simons 646

simons

Forum VIP
A to niby czemu? To już lepiej chyba grać LM w, której mamy jako takie rozeznanie niż jakąś 5 ligę albańską...
Ja wole zdecydowanie albanska lige 5ta, to dla tego ze np druzyny z Le i LM maja &quot;szeokie lawki&quot; i nawet brak 10 zawodnikow z podtsawowego skladu o niczym szczegolnym nie znaczy bo maja sporo wysokiej klasy rezerw. Z kolei w 5 albanskiej ... no watpie nie gra 1 sklad, to gra &quot;podworko&quot;.
Osobiscie zadko ruszam mecze gdzie jedna druzyna jest po prostu &quot;na papierze&quot; lepsza czy ma dobra serie i musi wygrac, opieram swoje analizy na innych informacjach.
Ale to kazdy ma swoj styl gry i swoja filozofie ????
Pewnie, że tak czasami jest ale nie jesteśmy niczego w stanie przewidzieć. Ja napisałem tylko tutaj swoje uwagi i przestrzeganie tych punktów według mnie powinno zmniejszyć ryzyko wtopy :cool:
No wiadomo wszystko moze sie zdarzyc ale IMO ogladanie live i ewentualne stawianie nie zmienia ryzyka wtopy.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja osobiście traktuje zakłady jako możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, które przeznaczam na różne cele od biletów na koncert po opłacenie rachunków. Średnio 200-300zł miesięcznie &quot;na czysto&quot; jest to niewiele porównując do przeciętnej wypłaty, ale daje pewną swobodę działania. Jednak faktycznie trzeba robić to umiejętnie. Dla mnie najlepszym hamulcem jest częste wypłacanie profitów. Nie utrzymuje wysokiego stanu konta, przez co nie kusi mnie, żeby szarżować.
skrzynka browara dla Ciebie ... popieram od A do Z .. jedynie z takim podejściem można coś ugrać. Możliwe, że jesteś w tych statystycznych 2-3% ludzi, którzy coś urywają z bukmacherki ... reszta wywodów to jakieś popłuczyny .. na temat jak grać, za ile, a najlepszy jest ten dekalog ???? żenada :zoltakartka:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jakiekolwiek zalozenie na temat aby nie grac pucharow zarowno krajowych czy europejskich sa bledne. Kazdy mecz jest do grania jesli mamy wyczerpujaca wiedze na jego temat i rozgrywki w ramach jakich toczone jest to spotkanie nie maja najmniejszego znaczenia. Rada zeby nie grac pucharow jest dobra dla kogos kto gra po nazwach druzyn a takie osoby w tym temacie nie powinny sie w ogole udzielac.
Konkretna i prawdziwa wypowiedz.

Nie rozumiem ludzi, ktorzy w ogole wypisuja takie brednie, ze cos nalezy odpuszczac, bo &quot;jest duzo niespodzianek&quot;. Dla kogos kto ma profesjonalne podejscie to niespodzianki sa nawet korzystne.
Popieram wypowiedzi tych panów.
To jest forum i jeśli ktoś pisząc nawet kompletne bzdury i widać, że w ogóle nie ma pojęcia to jednak ma prawo pisać... Chyba, że jego wypowiedź narusza w jakiś sposób regulamin.
Każdy kto choć średnio interesuje się bukmacherką to widzi z daleka kto pisze &quot;herezje&quot;...
Niestety czasami rozmywają się tematy i tracą na wartości przez takie &quot;fachowe&quot; posty.
Ale właśnie po to jest forum... żeby można było przeczytać cenne rzeczy jak i kompletne bzdury.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ludzie, opdierdolcie sie... kolega dał tylko swoja sugestie, a reszta tego wszystkiego wraz z tym punktem jest bardzo merytoryczna, dał wszystkim pare dobrych rad a wy sie uczepiliscie jednego punktu, co ja bede mowił, widać jacy są Polacy...
Pomine juz kwestie kultury wypowiedzi ale czytanie i rozumienie tego co sie czyta to naprawde fajna umiejetnosc..
... piszcie swoje rady , na pewno się przydadzą :cool:[/center]
Po to istnieje forum by wymieniac poglady. Moze teraz dzieki tym wypowiedzia nastepnym razem ten kolega przyjrzy sie jakiemus spotkaniu pucharowemu i znajdzie dobry typ, wielu graczy uwielbia grac puchary na dogi i dobrze na tym wychodza.

przywróciłem tamten i zostawię Twój... ;)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
z bukmacherki wg mnie nie da się życ, ponieważ aby coś zapewniło nam źródło utrzymania to to coś musi nam zapewniać stały, cykliczny dochód. I tu nawet nie chodzi o bukmacherke, bo każde niecykliczne i niestałe źródło dochodu (nawet jeśli w szerszym okresie czasu dawałoby duże zyski) nie pozwoli nam się z niego utrzymywać, no bo jak niby mamy utrzymywać się z czegoś, które w 1miesiącu da nam kilka set zł, w 2miesiącu kilka tysięcy, w 3 1000zł, a w 4 będziemy na 0. No nie oszukujmy sie, nie da rady.

z bukmacherki można zarabiać, ale na pewno nie utrzymywać się.
 
M 28

mitch

Użytkownik
no bo jak niby mamy utrzymywać się z czegoś, które w 1miesiącu da nam kilka set zł, w 2miesiącu kilka tysięcy, w 3 1000zł, a w 4 będziemy na 0. No nie oszukujmy sie, nie da rady.
Jak ktos ma firme ktora w jednym miesiacu przyniesie zysk 10 tys, w drugim 20 tys a w trzecim straci 15 tys to znaczy, ze nie zyje z tego?
 
N 0

nexilus

Użytkownik
z bukmacherki wg mnie nie da się życ, ponieważ aby coś zapewniło nam źródło utrzymania to to coś musi nam zapewniać stały, cykliczny dochód. I tu nawet nie chodzi o bukmacherke, bo każde niecykliczne i niestałe źródło dochodu (nawet jeśli w szerszym okresie czasu dawałoby duże zyski) nie pozwoli nam się z niego utrzymywać, no bo jak niby mamy utrzymywać się z czegoś, które w 1miesiącu da nam kilka set zł, w 2miesiącu kilka tysięcy, w 3 1000zł, a w 4 będziemy na 0. No nie oszukujmy sie, nie da rady.

z bukmacherki można zarabiać, ale na pewno nie utrzymywać się.
To powiedz mi z jakich źródeł utrzymują się ludzie, których jedynym zajęciem jest granie na GPW. lub FOREX. Jest wiele innych przykładów, np. mój znajomy prowadził pizzerie. Pierwsze kilka miesięcy wychodził na +, ale pojawiły się 3 inne obok i już przestało być tak kolorowo, bo klientów coraz mniej. ;) Z zakładami jest podobnie. Raz jest lepsza, a raz gorsza oferta. Wszystko zależy od naszej wiedzy, kapitału jaki możemy przeznaczyć i podejścia.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
To powiedz mi z jakich źródeł utrzymują się ludzie, których jedynym zajęciem jest granie na GPW. lub FOREX. Jest wiele innych przykładów, np. mój znajomy prowadził pizzerie. Pierwsze kilka miesięcy wychodził na +, ale pojawiły się 3 inne obok i już przestało być tak kolorowo, bo klientów coraz mniej. ;) Z zakładami jest podobnie. Raz jest lepsza, a raz gorsza oferta. Wszystko zależy od naszej wiedzy, kapitału jaki możemy przeznaczyć i podejścia.
Nie porównuj giełdy z bukmacherką... a tym bardziej z pizzerią o_O
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Może nie chodzi o to żeby nie grać w ogóle pucharów ale o największe niespodzianki, których jest tam najwięcej.Za drobne można zawsze postawić ale nie za większe kwoty (moje zdanie) Źle napisane i już kłótnia :cool:. Napisałem parę punktów bo wydawało mi się, że paru trzeba się trzymać ale każdy ma inne zdanie i jak kolega pisał wyżej &quot;swój styl gry&quot;.Trzymam się tego co napisałem i nie ma tragedii i nie jest to żaden dekalog ;)
 
V 0

value

Użytkownik
Jak ktos ma firme ktora w jednym miesiacu przyniesie zysk 10 tys, w drugim 20 tys a w trzecim straci 15 tys to znaczy, ze nie zyje z tego?
Dobrze napisane. Jak zakładasz firmę to też nie zawsze jesteś na✅ - zwłaszcza na samym początku, wtedy ważny jest posiadany kapitał, bo bez tego ani rusz. Jak będziemy grali po 100-200zł na kupon to nie będzie to życie z buków, a jedynie dorobienie trochę grosza. Życie z buków zaczyna się od grania singli na poziomie 1000-3000tys, wtedy wygrane są już dość pokaźne. Grając takim sposobem wystarczy nawet w miesiącu zagrać 2-3 typy. Typuję już od dłuższego czasu i wiem, że w każdym miesiącu są tzw. &quot;perełki&quot;, ale taka gra wymaga posiadania sporego kapitały, sporej wiedzy (lub dobrej strony, z której będziemy brali typy) + typerskiego szczęścia. Trzeba zdać sobie sprawę, że typowanie to także praca i trzeba się jej poświęcić. Czasem wchodzą typy &quot;przeczytane i zagrane w 5min&quot;, ale jak ktoś myśli o tym poważnie to każdy typ ogląda z każdej strony, żeby zminimalizować ryzyko porażki.
 
N 0

nexilus

Użytkownik
Dobrze napisane. Jak zakładasz firmę to też nie zawsze jesteś na✅ - zwłaszcza na samym początku, wtedy ważny jest posiadany kapitał, bo bez tego ani rusz. Jak będziemy grali po 100-200zł na kupon to nie będzie to życie z buków, a jedynie dorobienie trochę grosza. Życie z buków zaczyna się od grania singli na poziomie 1000-3000tys, wtedy wygrane są już dość pokaźne. Grając takim sposobem wystarczy nawet w miesiącu zagrać 2-3 typy. Typuję już od dłuższego czasu i wiem, że w każdym miesiącu są tzw. &quot;perełki&quot;, ale taka gra wymaga posiadania sporego kapitały, sporej wiedzy (lub dobrej strony, z której będziemy brali typy) + typerskiego szczęścia. Trzeba zdać sobie sprawę, że typowanie to także praca i trzeba się jej poświęcić. Czasem wchodzą typy &quot;przeczytane i zagrane w 5min&quot;, ale jak ktoś myśli o tym poważnie to każdy typ ogląda z każdej strony, żeby zminimalizować ryzyko porażki.
No dokładnie, podejrzewam, że niewiele jest osób na tym forum, które operują budżetem większym niż 1000zł. Tylko im większa stawka, tym większe emocje. Łatwiej jest z 100zł zrobić 200zł, niż z 1k --&gt;2k
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom