>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
To w ramach wyjaśnienia całej sytuacji nie lepiej podać jakiś kupon? (screen) Na którym zobaczymy te stawki, w które Tobi nie wierzy? Moim zdaniem to by rozwiązało całą kłótnię.
 
T 41

tobi

Użytkownik
Wiesz co to jest grafika komputerowa? Dziś zrobić skrina to nie jest problem.
Skrin to żaden dowód.
Poza tym ja już pisałem. Nie bierze pod uwagę tego, że pracownik firmy ma dostęp do konta i może zobaczyć kto i co gra. Ale powiedzieć już dokładnie wam nie może...
Tobi nie jestem ani obrońcą ani wrogiem Sałaty ale jedno wiem na pewno że spokojnie można grać i wygrywać u buka duże kwoty a najlepszym bukmacherem do takiego grania to chyba Pinnacle
Jasne. Po każdej stówce kurs leci Ci drastycznie. Jak zagrasz powiedzmy 500 to i linia się zmieni przy takich sportach co on gra.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +4
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Po jaką cholere on ma wam dawać jakiś screen ... Jego sprawa jakie gra stawki a wasza sprawa czy wierzycie w te stawki czy nie .
Cały interes w tym czy typ wchodzi czy nie . Jak typy jego wchodzą i ja sobie je gram za 50 czy 100 zł to co mnie obchodzi za ile Sałata je gra albo inny Kazik ...
Ludzie , nie macie chyba co robić po nocy albo nie macie poważnych problemów w życiu żeby wszędzie szukać problemów.
Jak każdy z nas będzie podawał trafne typy a nawet ich nie grał , ale będą wchodziły innym to co w tym złego ? A stawkowanie oznacza poprostu pewność danego typu według podającego typ i tyle . Po co tu szukać jakiejś magii
E : rzuciłem z luzu kwoty 50-100 , przecież nie będę teraz wyliczał kwoty za którą da się &quot;wyżyć&quot; bo jeden wyżyje za 500 zł a drugi za 2 tyś .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 41

tobi

Użytkownik
Cały interes w tym czy typ wchodzi czy nie . Jak typy jego wchodzą i ja sobie je gram za 50 czy 100 zł to co mnie obchodzi za ile Sałata je gra albo inny Kazik ...
Kiedyś jak pojmiesz o co chodzi w bukmacherce to zrozumiesz o czym mówimy. A tymczasem poczytaj posty ludzi na tym forum co mają coś sensownego do napisania.
Być może dopiero za jakiś czas zrozumiesz w czym rzecz. Wtedy wróć do tematu. Zacznij czytać posty od usera np. ghs. Link podał ci kolega wyżej.
Nie chcę tobie dowalać tylko pisze w twoim interesie.
Ludzie , nie macie chyba co robić po nocy albo nie macie poważnych problemów w życiu żeby wszędzie szukać problemów.
Ja cały czas pracuje. Tyle, że coś nudno się zrobiło w pracy więc wpadłem zobaczyć co gamblerzy piszą. Częściowo to też moja praca... aby czytać co tam inni piszą.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Tobi piszesz o innych, że muszą być gwiazdą a sam wyskakujesz z tekstami jako guru bukmacherki . Kończę dyskusję bo od dawna pojmuje o co w tym chodzi i sobie radzę a ty zmień robotę moźe na bardziej ambitną i będzie ciekawiej. Bez odbioru .
E : lol ????
 
T 41

tobi

Użytkownik
Wiesz na czym polega maksyma Sokratersa - Wiem, że nic nie wiem? On wiedział, że nic nie wie... a Ty tego nie wiesz. To tak jak małe dziecko ma małe pole widzenia, myśli, że cały świat to dom, później podwórko, dalej osiedle, miasto itd. Ty jednym postem pokazales ze jestes na etapie podwórka. Prace mam swietna. Nie zamienilbym jej na inna.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Wiesz na czym polega maksyma Sokratersa - Wiem, że nic nie wiem? On wiedział, że nic nie wie... a Ty tego nie wiesz. To tak jak małe dziecko ma małe pole widzenia, myśli, że cały świat to dom, później podwórko, dalej osiedle, miasto itd. Ty jednym postem pokazales ze jestes na etapie podwórka. Prace mam swietna. Nie zamienilbym jej na inna.
dobrze..a teraz mi powiedz do czego zmierzasz? innymi słowy - what is your point?!
 
T 41

tobi

Użytkownik
dobrze..a teraz mi powiedz do czego zmierzasz? innymi słowy - what is your point?!
Pewnie nieuwaznie przeczytałes temat.
Cały interes w tym czy typ wchodzi czy nie . Jak typy jego wchodzą i ja sobie je gram za 50 czy 100 zł to co mnie obchodzi za ile Sałata je gra albo inny Kazik ...
Jesli ktos pisze, ze licza sie dla niego tylko typy to nie mam w ogole o czym z nim rozmawiac. Mam nadzieje, ze teraz rozumiesz do czego zmierzam. Kolega nawet nie ma pojecia o co chodzi a udziela sie w temacie. Lepiej jakby rzucil haslo o skrinie jak niektorzy.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
dobrze..a teraz mi powiedz do czego zmierzasz? innymi słowy - what is your point?!
Jak dla mnie On wie coś,czego my nie wiemy...

I żeby nie zaniżać poziomu dyskusji pozwolę sobie zacytować Platona:
Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 41

tobi

Użytkownik
Powoli widze brak sensu pisac dalej...
Czy Ty uwazasz, ze jedyne co jest najwazniejsze to typ? Nie ma znaczenia czy faktycznie mozna go zagrac za 20 zł czy za 2000 zł? Czy niewazne jest czy zagrasz po kursie 2,60 czy 1,30?
Dla Waclawa to nie ma zadnego znaczenia. Jesli dla ciebie tez nie ma znaczenia, to tez musisz chyba sie doksztalcic z metodyki gry i zarabianiu na bukach.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Ja widzę że Tobi to dalszy ciąg Kabaretonu z Koszalina . Niby pracuś a czytanie ze zrozumieniem jak to mówi uczony - z obszaru podwórka . Napisałem , że mi rybka za ile on to gra a nie , że obojętne czy za 2,60 czy 1,30 albo czy są ograniczenia czy nie . Lol , jak już musisz odpisywać to nie dodaj złotych myśli od siebie i w związku z tym, że nie rozumiesz to jeszcze raz Bez Odbioru .
ED : Ani Mru Mru
 
T 41

tobi

Użytkownik
Wacek to moze Ty zacznij jeszcze raz czytac. Tutaj jest temacie czy Heniu zwany Sałatą lub kapustą żyje z bukmacherki. A Ty piszesz o tym, ze licza się wyłącznie jego typy. Kumasz już?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Ja widzę że Tobi to dalszy ciąg Kabaretonu z Koszalina . Niby pracuś a czytanie ze zrozumieniem jak to mówi uczony - z obszaru podwórka . Napisałem , że mi rybka za ile on to gra a nie , że obojętne czy za 2,60 czy 1,30 albo czy są ograniczenia czy nie . Lol , jak już musisz odpisywać to nie dodaj złotych myśli od siebie i w związku z tym, że nie rozumiesz to jeszcze raz Bez Odbioru .
Bo tu chodzi o to czy da się żyć z bukmacherki, a nie to czy Henryk jest dobrym typerem (bo jak widać jest co wynika z wyników ;) ). Wszyscy na forum podają przykład Henryka, że on z niej żyje bo zarabia kilka tys. miesięcznie. Problem rozchodzi się o limity, bo skoro (wg Tobiego) nie da się grać takimi stawkami (czyli nie da się zarabiać tyle tysięcy miesięcznie) to z bukmacherki nie da się żyć co jest oczywiście logicznie, bo jakby u Henryka w rzeczywistości (zakładając wersję Tobiego) ten 1 j. = 10 zł. to Henryk zarabiałby realnie 10 razy mniej czyli nie utrzymałby się raczej z bukmacherki.
PS: Przedstawiłem tu obiektywną opinię. Osobiście wierzę Henrykowi, że może nie tyle co da się grać za takie stawki, ale są na pewno jakieś sposoby na to.
 
T 41

tobi

Użytkownik
Fajnie, że Kangur rozumiesz o co chodzi.
Szkoda tylko, ze już nie chcesz zrozumiec problemu takiego, ze jesli koles podaje typ za 10/10 czyli 1000 zł niby to problemow jest kilka.
Raz - czy mozna zagrac za 1000? Nawet jesli mozna to czy po takim kursie jak podaje koles? Dalej jeśli wczesniej byly odpowiedzi pozytywne to pytanie - jak dlugo bedzie mial tam konto bez limitu?
Prawda jest taka, ze technicznie jest to niemozliwe.
To tak jakby policzyc sobie jak dlugo by czlowiek lecial na Marsa. Ale poki co technicznie jest to niemozliwe.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Przecież rozumiem problem. Napisałem nawet, że są może sposoby jakieś na to do ominięcia tylko nikt nie chce się nimi chwalić bo może nie są do końca legalne. Pojęcie limitów znam dosknale np. raz na Betwayu nie mogłem obstawić handi w rosyjskiej koszykówce (maks. 100 zł. było na zakład - koszykówka!).
Prawda jest taka, ze technicznie jest to niemozliwe.
To tak jakby policzyc sobie jak dlugo by czlowiek lecial na Marsa. Ale poki co technicznie jest to niemozliwe.
No myślę, że to dobre porównanie. Teraz już każdy powinien rozumieć o co chodzi.
 
T 41

tobi

Użytkownik
Pewnie, ze sa sposoby.
Ale wtedy oszukujesz statystyke (Heniu oszukuje np. gdy zeby faktycznie mógl zagrac musi zbijac kurs w pinnacle - co pozniej wychodzi ze nie ma zysku np. 1000x1.85 a np. średnio 1000x 1.60).
Zakladac kilka kont = szybki limit dla wygrywajacych, w skrajanych przypadkach blokady.
Pisze to na przykladzie bukow jakie podaje Salata w temacie.
 
T 41

tobi

Użytkownik
O limity u jakich bukmacherów Ci chodzi?
Ty czytasz ten temat czy nie? Bo rzucasz pytaniami gdzie masz wyżej odpowiedz.

Pisze to na przykladzie bukow jakie podaje Salata w temacie.
Kończąc... coś wam jeszcze pokaże.

Wiecie czemu filip_r2 ma taki podpis?
Pomogłem ? Podobała się analiza ? Kliknij: &quot;Dzięki&quot; :smile:
Bwin, Betsafe, Betgun, Willhill ... Wielkie firmy które wyzyskują swoich klientów.
Bo każda z tych firm zlimitowała tak filipa, że musi kombinować aby zagrać za pieniadze jakie chce.
Wezcie tez pod uwage, ze on gra siatkówe, przewaznie duze turnieje gdzie limity sa spore. Salata gra siatke plazowa co limity sa smieszne...
Domyslam sie, ze niektorzy i tak nie wiedza o czym mówie, niektorzy mysla ze jestem debilem. Mnie to nie obchodzi. Ja wam chcialem tylko otworzyc oczy. Pewnie wynik moich tlumaczen bedzie slaby - ale nie kazdy musi rozumiec o co chodzi w bukmacherce bo wtedy za duzo ludzi by wygrywało.
Dobranoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom