>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
V 31

vector77

Użytkownik
napisalem o tych co przegrali albo wpadli po uszy w gowno wlasnie przez bukmacherke. ci radza nie bierz sie za to bo przegrasz. pewnie ze mozna przegrac. jak bymbyl madry to 7 lat temu kupilbym zloto za oszczednosci zycia i teraz mialbym z 800 procent zysku. zrobilem inaczej. wrzucilem kase w remont domu w polsce a teraz siedze z rodzina w anglii. taki psikus. z bukmacherka jest tak samo. mozna wygrac i przegrac stracic i zyskac ale nigdy sie o tym nie przekonasz jak nie sprobujesz.
pozatym za granica wcale nie jest super. pracujesz pracujesz i nawet wodki nie ma sie z kim napic bo czasu wszystkim brak. wiec zamiast walic nadgodziny lepiej siedziec w domu z browarem i obstawiac.
a czy da sie zyc z bukmacherki? ja nie wiem.wyzej napisalem ze mozna dorobic. stres zwiazany z obstawianiem doprowadza do szalu czasami. jak stawiasz male sumy to pikus ale jak idzie sie na calego to moze zabic z biegiem czasu. trzeba miec nerwy ze stali i zimna glowe...
 
qorus 2

qorus

Użytkownik
Ja tam sądzę że co miesiąc można wygrywać u buka i utrzymywać się z tego. Z pewnością najważniejszą rzeczą jaka jest potrzebna do tego to trzymanie się zasad oraz nie podpalanie się po większych wygranych ani nie odgrywanie się po porażkach. Zawód jak każdy inny lecz bardzo nerwowy:cool:
 
macready 56

macready

Użytkownik
I oczywiscie trzeba sie w czyms specjalizowac wg mnie sa to np 3ligi max (moga byc np 2 hokejowe i 1 piłkarska) bo wszystkiego niestety nie da sie ogarnac w swiecie sportu
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
I oczywiscie trzeba sie w czyms specjalizowac wg mnie sa to np 3ligi max (moga byc np 2 hokejowe i 1 piłkarska) bo wszystkiego niestety nie da sie ogarnac w swiecie sportu
A właśnie, że wyłapując perełki nie można trzymać się konkretnej specjalizacji a wszystkiego i niekoniecznie trzeba się na tym znać.
 
robertbyku 70

robertbyku

Użytkownik
Obserwując Filipa czy właśnie Sałatę, można stwierdzić, że da się z tego żyć... Sałata to w ogóle zamyka chyba wszystkim usta, patrząc na pieniądze jakie zarabia. Sam chcę zacząć grać, wg jego typów i innych z VIP, kapitał się ma, teraz kwestia wyboru buka...
Przy okazji mam pytanie do Was: czy opłaca się teraz grać w dobie tej powalonej ustawy hazardowej u buka naziemnego? Czy są na forum osoby, które regularnie wygrywają właśnie u buka naziemnego?
 
A 19

adildz

Użytkownik
Pomijając wszystkie ustawy, to ja kompletnie nie rozumiem gry u tych naziemnych.
Siadasz sobie przed kompem, przeglądasz co inni obstawiają, bez problemów przeglądasz co tam można u buka obstawiać, obstawiasz co chcesz. To po co chodzić do tych naziemnych ?
 
M 135

mhm

Użytkownik
Sałata to w ogóle zamyka chyba wszystkim usta, patrząc na pieniądze jakie zarabia.
Salata nie zarabia dokladnie takiej kasy jaka wpisuje na forum, on podaje przykladowe stawki. Przynajmniej 20% z tych zakladow nie da sie zagrac tak grubo po kursach, ktore podaje.
Co nie zmienia faktu ze jest dobrym typerem a rady, ktore tutaj podajecie sa niezyciowe (3 ligi, 2 pilkarskie 1 hokejowa no prosze cie:]).
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
A wypowiadal sie w tym temacie Salata chociaz raz nie chce mi sie czytac calego tematu ja bym chętnie przeczytal co on ma do powiedzenia bo zyc z bukmacherki sie da istnieje taka praca taki fach znam osoby ktore bez problemu mogly by sie utrzymac w taki sposob jesli Salata nie wypowiadal sie w tym temacie to moze cos napisze czekamy
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A wypowiadal sie w tym temacie Salata chociaz raz nie chce mi sie czytac calego tematu ja bym chętnie przeczytal co on ma do powiedzenia bo zyc z bukmacherki sie da istnieje taka praca taki fach znam osoby ktore bez problemu mogly by sie utrzymac w taki sposob jesli Salata nie wypowiadal sie w tym temacie to moze cos napisze czekamy
A możesz mi powiedzieć PO CO ma tutaj pisać?Jego temat jest najlepszym dowodem,że osiąga znaczne profity z gry i nie musi nikomu nic udowadniać.I tak prawdę mówiąc,to nie widzę najmniejszego powodu,dla którego ktokolwiek kto naprawdę utrzymuje się z bukmacherki miałby tutaj zabierać głos(no może co najwyżej wpaść raz na jakiś czas i się pośmiać z niektórych wpisów.)
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Jasna sprawa ze ten co sie utrzymuje z grania nie bedzie tu zabieral glosu tym bardziej sie chwalil ze z tego zyje ja nie chce zeby Salata cos udawadnial nazwa Salata w tym temacie pojawia sie czesto wiec mogl by cos napisac bardziej z technicznej strony obstawiania mnie nie interesuje czy on sie z tego utrzymuje
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
a co w tym takiego ciężkiego napisać
&quot;tak, da się zyc i to od kilku lat z bukmacherki&quot;
ludzie wygrywajacy uwazaja, że sa ponadludźmi i generalnie gardzą takim pospolstwem jak ci, którzy musza isc do normalnej roboty
moim zdaniem cenic trzeba tych co umieja normalnie rozmawiac o pieniadzach, to jest normalna rzecz a nie jakas magia : &gt;
 
cock 756

cock

Użytkownik
Skoro Sałata jest dowodem, jawnym dowodem... to czemu nie gracie tego co On i się z bukmacherki nie utrzymujecie? W czym problem? Nie rozumiem... coś mi tu nie gra. :?

Można - możesz i ty grając Sałatę. :cool:
 
T 41

tobi

Użytkownik
A możesz mi powiedzieć PO CO ma tutaj pisać?Jego temat jest najlepszym dowodem,że osiąga znaczne profity z gry i nie musi nikomu nic udowadniać.I tak prawdę mówiąc,to nie widzę najmniejszego powodu,dla którego ktokolwiek kto naprawdę utrzymuje się z bukmacherki miałby tutaj zabierać głos(no może co najwyżej wpaść raz na jakiś czas i się pośmiać z niektórych wpisów.)
Jego temat jest pokazem, że można wirtualnie dobrze typować. Ale jeśli zacząłby grać za stawki 1j = 100 zł to okazałoby się, że nie może zagrać za takie stawki.
Grając takimi stawkami to on może mecz Barcy z Realem. Ale nie siatkówkę a tym bardziej siatkę plażową czy inne mało popularne sporty i turnieje.
Łykacie to, że ten człowiek może żyć z bukmacherki a to świadczy, że nie macie pojęcia w ogóle o co chodzi.
Gdyby Sałata zaczął grać realnie a nie wirtualnie 1j = 100 zł to jest niemożliwe granie tego co on gra za takie stawki.
http://forum.bukmacherskie.com/f59/z-bukmacherki-mozna-zyc-52504-37.html#post2357923
Tutaj macie przykład, że te jego obliczenia można sobie wsadzić w... buty.
Sory za lekkie OT ale zagrałeś ten zakład w GB ?

E/ Nie węszę tylko zdziwiłem się bo sam sam przyglądałem się wcześniej temu zakładowi na GB i limit był do 69 zł więc stąd moje zapytanie.

Posty do kasacji.
taaa na 30 kontach na kazdym po 20 PLN, jakis problem ? :wink:
wiec daj sobie siana i przestan węszyc, bo wiem do czego zmierzasz ...
przy typach podaje stawki w jednostkach, a nie w kwotach, a przy podsumowaniach zakladam tylko czysto teoretycznie jaki mozna by osiagnac MNIEJ WIECEJ zysk na tych typach jesli 1j = 100 PLN
dziekuje pozdrawiam

Tutaj prawie dobrze piszesz. Nie zarabia pewnie wcale.
Salata nie zarabia dokladnie takiej kasy jaka wpisuje na forum, on podaje przykladowe stawki. Przynajmniej 20% z tych zakladow nie da sie zagrac tak grubo po kursach, ktore podaje.
Co nie zmienia faktu ze jest dobrym typerem a rady, ktore tutaj podajecie sa niezyciowe (3 ligi, 2 pilkarskie 1 hokejowa no prosze cie:]).
Nie dosyć, że sporo tych zakładów nie da się zagrać po takich kursach to tym bardziej nie można zagrać to po takich stawkach.
Reasumując gra Sałaty jest po prostu NIEMOŻLIWA!
Ale jak widać sporo ludzi mu wierzy w to. Tak samo jak ludzie wierzą idiotom politykom.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Reasumując gra Sałaty jest po prostu NIEMOŻLIWA!
z ciekawością czytam te wasze wypociny hehe, ale i ja zabiore głos, bo widze, ze na tym forum jedna osoba cos napisze, druga podlapie i juz idzie bajka w swiat, a tak naprawde to jeden z drugim nie wiecie o czym piszecie ...
co do typow jakie podaje w moim temacie to duza wiekszosc z nich mozna zagrac w Bet365 czy tez innych najwiekszych bukach, a tam limity na te spotkania są duzo większe niz ten przykladowy tysiac. zawsze staram sie poprostu podac najwyzszy kurs na necie abyscie nie musieli szukac gdzie jest najkorzystniejsza oferta. sam gralem kupony po kilkanascie tys na bet365 roznych niszowych sportow czy tez turnieju i nie bylo problemu, ale tu nie o to chodzi zeby sie chwalic tylko nie moge juz czytac tych pierdol ze moje kupony są wirtualne, mowia to osoby, ktore tak naprawde nic nie wiedza o grze, albo ich gra ogranicza sie do kuponow za 5-10 PLN.
nastepnym razem gdy kolega Tobi cos napisze to niech najlpierw sprawdzi czy tak jest jak twierdzi, a nie szerzy jakies bajki ... peace
 
T 41

tobi

Użytkownik
Panie Sałata... piszesz Pan kompletne bzdury. Wiem, że odezwałeś się teraz bo ja napisałem kilka istotnych faktów, że nawet 12 latek by wreszcie zrozumiał.
co do typow jakie podaje w moim temacie to duza wiekszosc z nich mozna zagrac w Bet365 czy tez innych najwiekszych bukach, a tam limity na te spotkania są duzo większe niz ten przykladowy tysiac.
Nie bądź śmieszny. To co Ty grasz można zagrać za kilka setek. Czasami nawet kilkadziesiąt złotych. Wierzą Tobie w to ludzie co mogą tego zweryfikować - czyt. zagrać za kilka setek.
W kilku bukach można sprawdzić limity bez grania (max. stawka).
zawsze staram sie poprostu podac najwyzszy kurs na necie abyscie nie musieli szukac gdzie jest najkorzystniejsza oferta. sam gralem kupony po kilkanascie tys na Bet365 roznych niszowych sportow czy tez turnieju i nie bylo problemu, ale tu nie o to chodzi zeby sie chwalic tylko nie moge juz czytac tych pierdol ze moje kupony są wirtualne, mowia to osoby, ktore tak naprawde nic nie wiedza o grze, albo ich gra ogranicza sie do kuponow za 5-10 PLN.
Obudź się. Za kilkanaście tyś. to Ty możesz postawić na mecz Realu ale nie takich sportów takie Ty podajesz w temacie.
Ponadto gdybyś grał za takie stawki i wygrywał to dawno miałbyś limit - na kilka złotych. Spoko wiem zakładasz kolejne konto. Tyle, że tam już od razu dostajesz limit - czasami nawet bez zagrania żadnego zakładu. Tak w kółko.
nastepnym razem gdy kolega Tobi cos napisze to niech najlpierw sprawdzi czy tak jest jak twierdzi, a nie szerzy jakies bajki ... peace
Zastanowiłeś się nad tym, że Tobi właśnie wie o czym pisze? Przyszło Ci na myśl, że ten Tobi to pracownik jeden z firm bukmacherskiej, w której Ty rzekomo grasz? Ten Tobi patrzy na Twoje konto/konta i widzi co i za ile grasz...
Tobi właśnie się śmieje z tego - śmieje się z tego, że naiwnych ludzi jest dużo. A Ty dopiero napisałeś w tym temacie po tym jak ja opisałem prawdę o Twojej grze.
Powodzenia w wirtualnym typowaniu. Bajkopisarz jesteś dobry.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Zastanowiłeś się nad tym, że Tobi właśnie wie o czym pisze? Przyszło Ci na myśl, że ten Tobi to pracownik jeden z firm bukmacherskiej, w której Ty rzekomo grasz? Ten Tobi patrzy na Twoje konto/konta i widzi co i za ile grasz... Tobi właśnie się śmieje z tego - śmieje się z tego, że naiwnych ludzi jest dużo. A Ty dopiero napisałeś w tym temacie po tym jak ja opisałem prawdę o Twojej grze. Powodzenia w wirtualnym typowaniu.
:grin::grin::grin: jestes zabawny marzyciel, a nie pracownik buka ????????
no ale gratuluje poczucia humoru, tego Ci odmowic nie mozna, co innego pojecia o prawdziwej grze, bo tej kompletnie nie masz. Widac ze nigdy nie grales za prawdziwe pieniadze i nigdy sie niczego nie dorobiles, a skoro Tobie sie nie udalo to uwazasz, ze nikomu sie nie udaje. Otoz nie dowcipnisiu Tobi, na tym forum jest kilka-kilkanascie osob, ktore zyja godnie z obstawiania, ale Tobie jak widze nie jest to dane jak widac, bo nie masz zielonego pojecia jak sobie radzic w tym &#39;swiatku&#39;. I przestan mnie tu rozsmieszac jakimis limitami czy blokowaniem kont, widac, ze cos tam gdzies podslyszales w hyde parku i tu blyszczysz, a tak naprawde nic nie wiesz kolego nic ;)
i przestan cytowac kazde zdanie z osobna, bo to jest mocno denerwujace ;)
bez odbioru dowcipnisiu
 
T 41

tobi

Użytkownik
jestes zabawny marzyciel, a nie pracownik buka no ale gratuluje poczucia humoru, tego Ci odmowic nie mozna, co innego pojecia o prawdziwej grze, bo tej kompletnie nie masz.
Daj więcej uśmieszków będziesz bardziej wiarygodny - dzieciaki którym imponujesz to lubią.
Bardzo fajnie, że Ty się przynajmniej znasz - na wciskaniu kitu ludziom.
Widac ze nigdy nie grales za prawdziwe pieniadze i nigdy sie niczego nie dorobiles, a skoro Tobie sie nie udalo to uwazasz, ze nikomu sie nie udaje.
Może i jak nie grałem. Ale Ty tym bardziej. Tak samo jak Ci co nie grali za prawdziwe pieniądze wierzą tobie w te kity o twoim stawkowaniu. Brawo.
Otoz nie dowcipnisiu Tobi, na tym forum jest kilka-kilkanascie osob, ktore zyja godnie z obstawiania, ale Tobie jak widze nie jest to dane jak widac, bo nie masz zielonego pojecia jak sobie radzic w tym &#39;swiatku&#39;.
Pewnie, że są ludzie na tym forum co życją z bukmacherki. Ale Ty napewno nim nie jesteś.
I przestan mnie tu rozsmieszac jakimis limitami czy blokowaniem kont, widac, ze cos tam gdzies podslyszales w hyde parku i tu blyszczysz, a tak naprawde nic nie wiesz kolego nic
Nie muszę tutaj nic pisać. Wystarczy poczytać posty o limitach szanowanych ludzi na tym forum co mają pojęcie o tym. Ja nic nie muszę pisać.
i przestan cytowac kazde zdanie z osobna, bo to jest mocno denerwujace
Przyznam, że teraz specjalnie pocytowałem.
Chyba nerwowy się zrobiłeś, że ktoś ci dał pstyczka w nos. Ja nawet ciebie nie zaatakowałem. Tylko napisałem w sprawie. Ale jak to mówią... uderz w stół a nożyce się odezwą.
Rozumiem, że pisząc prawdę w tym temacie naruszyłem Twój &quot;mit&quot;, Twoją &quot;markę&quot;. No ale bywa.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Przyznam, że teraz specjalnie pocytowałem. Chyba nerwowy się zrobiłeś, że ktoś ci dał pstyczka w nos.
nie, po prostu wkurzyło mnie, że Twoje posty zajmują pol strony, a moje nie ... ????
ale zawiść ludzka nie zna granic. przez takich jak Ty i Tobie podobnym coraz bardziej zniechęcam się udzielania się na forum, bo zawsze wszystko wiedzą najlepiej, a tak na prawde nie mają zielonego pojecia o grze. czlowiek poswieca swoj cenny czas na anlizowanie spotkan, pozniej podaje ludziom wyselekcjonowane typy na forum, dajac mozliwosc latwego zarobku to jeszcze beda szukac dziury w calym i atakowac go, ze jest oszustem, zawyza kursy, nabija posty ???? czy tez inne pierdoly ... pozdro
 
T 41

tobi

Użytkownik
A jednak. Chodzi o to, że to Ty musisz być gwiazdą? Masz jakieś problemy z dowartościowaniem i stąd twoje sciemy na forum?
Jaka zawiść? Ja nikomu nie zazdroszczę. Robię swoje.
Tylko w dyskusji napisałem aby niektórzy przetarli oczy. A Ty jakiś nerwowy się zrobiłeś. Tak jakoś nie pisałeś w temacie. Nagle postanowiłeś napisać... bo naruszyłem Twój &quot;mit&quot;? OK. Przykro mi.
Jak ktoś chce mówić o życiu z bukmacherki to macie ten temat - http://forum.bukmacherskie.com/f59/typy-marnika-siatkowka-34916-13.html#post1796631
To najlepszy temat jaki widziałem na tym forum. Gracz grał faktycznie za taką kasę a nie majaczył jak niektórzy.
Sałata - sam nick... gdzie Twoja skromność? Miało być bez odbioru - ale jednak masz problemy z klawiaturą chyba.
Żegnam.
Myślę, że sporo ciekawego wniosłem do tematu.
Edit: Sałata - ja doceniam Twoje typerskie podejście. Jesteś super typer. Problem w tym, że wirtualny. Gdybyś grał za kaskę to byłbyś zupełnie.... nikim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom