>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Czy z bukmacherki da się żyć?

Status
Zamknięty.
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Niby z bukmacherki nie da sie życ,lecz spójrzmy na to z innego punktu widzenia.
Wybieramy sobie zdarzenie,w którym mamy szanse 50/50 na trafienie (czyli Koszykówka,Tenis,Baseball,sporadycznie hokej bo i tam rzadko sa remisy) i po dogłębnym pzeanalizowaniu stawiamy je za ...uwaga....10 tys. przyjmujemy oczywiście pod uwage tylko najpewnijze spotkania oraz kursy 1,20-1,40.Stawiając za 10 000 zł typ z kursem 1,25 wygrywamy 12 500 zł, czyli 2500 zł zysku.Oczywiście mówię to czysto teoretycznie,bo ja tym nie grałem ;) .Oczywiście spotkanie może tez być z piłki nożnej i wtedy bierzemy mecz z tzw. ,,podpórką&quot;. Ta jak wczesniej wspomniałem to tylko mój czysto teoretyczny wymysł. ;)
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Niby z bukmacherki nie da sie życ,lecz spójrzmy na to z innego punktu widzenia.
Wybieramy sobie zdarzenie,w którym mamy szanse 50/50 na trafienie (czyli Koszykówka,Tenis,Baseball,sporadycznie hokej bo i tam rzadko sa remisy) i po dogłębnym pzeanalizowaniu stawiamy je za ...uwaga....10 tys. przyjmujemy oczywiście pod uwage tylko najpewnijze spotkania oraz kursy 1,20-1,40.Stawiając za 10 000 zł typ z kursem 1,25 wygrywamy 12 500 zł, czyli 2500 zł zysku.Oczywiście mówię to czysto teoretycznie,bo ja tym nie grałem ;) .Oczywiście spotkanie może tez być z piłki nożnej i wtedy bierzemy mecz z tzw. ,,podpórką&quot;. Ta jak wczesniej wspomniałem to tylko mój czysto teoretyczny wymysł. ;)
...mecz nie wchodzi i jestesmy bankrutem
 
k_ubell_a 0

k_ubell_a

Użytkownik
Niby z bukmacherki nie da sie życ,lecz spójrzmy na to z innego punktu widzenia.
Wybieramy sobie zdarzenie,w którym mamy szanse 50/50 na trafienie (czyli Koszykówka,Tenis,Baseball,sporadycznie hokej bo i tam rzadko sa remisy) i po dogłębnym pzeanalizowaniu stawiamy je za ...uwaga....10 tys. przyjmujemy oczywiście pod uwage tylko najpewnijze spotkania oraz kursy 1,20-1,40.Stawiając za 10 000 zł typ z kursem 1,25 wygrywamy 12 500 zł, czyli 2500 zł zysku.Oczywiście mówię to czysto teoretycznie,bo ja tym nie grałem ;) .Oczywiście spotkanie może tez być z piłki nożnej i wtedy bierzemy mecz z tzw. ,,podpórką&quot;. Ta jak wczesniej wspomniałem to tylko mój czysto teoretyczny wymysł. ;)
oo,kolego,niechaj ten Twoj wymysl pozostanie w fazie teorii,albo od 10 000 zl odejmij trzy zera i pograj tak z miesiac,a potem napisz jakie efekty. szkoda ze juz po NBA i play-off w Niemczech,bo bys duzo na teoretycznie pewnej Albie czy Clevland zarobil:spokodfhgfh: pzdr
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Czy w którymkolwiek słowie masz napisane,iż grąłem lub mam amiar tak rać? Po prostu mówię,jak czysto teoretycznie mozna ewentualnie zarobić...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy w którymkolwiek słowie masz napisane,iż grąłem lub mam amiar tak rać? Po prostu mówię,jak czysto teoretycznie mozna ewentualnie zarobić...
To widzę, że zaraz pojawią się inne teorię jak ograć buka i być bogatym...
Taki system gry pomijając, że jest idiotyczny to przypomina mi jeden artykuł, który niedawno czytałem...
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,6713477,Najglupszy_sportowy_zaklad_swiata.html
Można i tak zarobić 675 Funtów. Ale ten człowiek to skończony [cenzurę wstawię]
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Czytałem....kretyn to mało powiedziane ;)
Z tym się zgodzę.

Ale komentarze też są niczego sobie. Większość pewnie zrobiłaby tak samo jak ten szkot:browar565:, żenada. Oby tacy ludzie nie stawali u buka, to przynajmniej będą mieli za co żyć.
 
B 59

blox

Użytkownik
Skoro są ludzie, którzy żyją z bukmacherki, to jednak da się. Pytanie odpowiada się samo. Jednak 99% graczy nigdy nie będzie z tego żyła, bo nie jest to łatwe. Wg mnie kluczem jest poznanie i opanowanie własnej psychiki, panowanie nad emocjami, spokój i cierpliwość. Bez tego nie ma co myśleć o regularnych zyskach. Oczywiście dochodzi do tego wiedza, doświadczenie, strategia, intuicja i kilka innych rzeczy. Kiedy gracz wypracuje i skupi w sobie te cechy, wtedy może myśleć o poważnej grze.
 
E 0

existenz

Użytkownik
Skoro są ludzie, którzy żyją z bukmacherki, to jednak da się. Pytanie odpowiada się samo. Jednak 99% graczy nigdy nie będzie z tego żyła, bo nie jest to łatwe. Wg mnie kluczem jest poznanie i opanowanie własnej psychiki, panowanie nad emocjami, spokój i cierpliwość. Bez tego nie ma co myśleć o regularnych zyskach. Oczywiście dochodzi do tego wiedza, doświadczenie, strategia, intuicja i kilka innych rzeczy. Kiedy gracz wypracuje i skupi w sobie te cechy, wtedy może myśleć o poważnej grze.
Zgadzam się. Sam u siebie zauważyłem, że czasami udało mi się złapać kursy typu 2.6 czy 2.9 których byłem pewien niemal 99% że wejdą i oczywiście bez żadnych problemów wchodziły te zdarzenia. Problem zawsze zaczął się pojawiać po trafieniu takiego typu. Niebezpiecznie rosła pewność siebie, że skoro trafiłem raz taki typ, to następne też będzie się trafiać i czujność zanikała co doprowadzało do nietrafionych typów, a w końcu do grania na tilcie i grania co popadnie ???? . Nie ma się co oszukiwać kursy które ustalają bukmacherzy są tak wyważone idealnie, w końcu to oni są ekspertami i nie byle jakimi mózgami, każda ich nawet mała pomyłka może powodować duże straty dla bukmachera. W zasadzie to jest pojedynek ty kontra eksperci matematyczno,analityczni itd. Kto ma większe szanse na wygraną ? Zakładając że nawet uda ci się zbliżyć do nich poziomem analitycznego myślenia, to marża cię zabije i trafisz 51% kursów 1,9 i jesteś w dupie. Bez marży mógłbyś powalczyć bo 50% trafionych typów po kursie 2.01 dało by ci choćby nawet minimalny ale zysk ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Nie ma się co oszukiwać kursy które ustalają bukmacherzy są tak wyważone idealnie, w końcu to oni są ekspertami i nie byle jakimi mózgami, każda ich nawet mała pomyłka może powodować duże straty dla bukmachera. W zasadzie to jest pojedynek ty kontra eksperci matematyczno,analityczni itd. Kto ma większe szanse na wygraną ? Zakładając że nawet uda ci się zbliżyć do nich poziomem analitycznego myślenia, to marża cię zabije i trafisz 51% kursów 1,9 i jesteś w dupie. Bez marży mógłbyś powalczyć bo 50% trafionych typów po kursie 2.01 dało by ci choćby nawet minimalny ale zysk ????
Wreszcie ktoś, kto rozumie o co chodzi w tym biznesie.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Analitycy ustalają kursy na początku a potem to już tylko zależy od tego na co ludzie obstawiają i w tym tkwi szansa trzeba się wykazać wiedzą sportową lub statystyką w doborze typów gdy jesteśmy do przodu to możemy grać na realu obliczając starannie stawki. Ja narazie jestem w fazie szukania typów ale są postępy może kiedyś będę z tego żył.
 
M 0

mrozik90k

Użytkownik
Ci ktorzy sugerują sie zamymi kursami to napewno z tego nie wyzyją..;)
Najlepiej jest samemu analizowac mecze.. patrzac na statystki,forme.. itp..
 
G 24

gijom

Użytkownik
Ja uwazam, ze z bukmacherki da sie zyc. Sa ludzie, ktorzy czerpia z tego regularne zyski, ale takich osob jest niewiele w stosunku do wszystkich graczy. Ograc bukmachera jest bardzo trudno, jesli ktos zaczyna przygode z zakladami sportowymi z nastawieniem na szybkie zarabianie, to z reguly kończy z zerowym stanem konta. Moim zdaniem, aby grac efektywnie nalezy ustalic sobie zelazne zasady i co najtrudniejsze sumiennie ich przestrzegac. Osobiscie traktuje gre, jako mile spedzanie czasu i przyjemny dreszczyk emocji.
 
adi83 0

adi83

Użytkownik
czy ktoś mi może powiedziec co to jest fix a co insider bo spotkałem się z tymi określeniami a nie wiec co oznaczają
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom