>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
czyli co, Liquid NIP 0-2 po kursie 1.76? warto ?
Nie wiem skąd kurs ale dla mnie warto, ja w unibecie 1,65 i to jest lekko już nieatrakcyjne, pewnie zapoluje na live na coś.
Polecam obejrzeć powtórkę meczu z Vitality. Stewie2K siedział jak za karę i robił miny wkurwu. Wszyscy potwierdzają że oni się rozpadną, mówią też o sobie słabe rzeczy w necie w wywiadach. Chodzą słuchy że z obecnego składu zostanie jedna osoba.
 
K 597

Kamaxryby

Użytkownik

Nie wiem skąd kurs ale dla mnie warto, ja w unibecie 1,65 i to jest lekko już nieatrakcyjne, pewnie zapoluje na live na coś.
Polecam obejrzeć powtórkę meczu z Vitality. Stewie2K siedział jak za karę i robił miny wkurwu. Wszyscy potwierdzają że oni się rozpadną, mówią też o sobie słabe rzeczy w necie w wywiadach. Chodzą słuchy że z obecnego składu zostanie jedna osoba.
Też widziałem info że oni nie trenują ze sobą od ostatniego turnieju.
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Nie wiem skąd kurs ale dla mnie warto, ja w unibecie 1,65 i to jest lekko już nieatrakcyjne, pewnie zapoluje na live na coś.
Polecam obejrzeć powtórkę meczu z Vitality. Stewie2K siedział jak za karę i robił miny wkurwu. Wszyscy potwierdzają że oni się rozpadną, mówią też o sobie słabe rzeczy w necie w wywiadach. Chodzą słuchy że z obecnego składu zostanie jedna osoba.
Ja widzę nawet 1.86
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Ja widzę nawet 1.86
To nic tylko brać jak taki kurs bez podatku

A co typujecie na dzisiejsze mecze upper bracket?
Ja tylko oglądam. Nie ma sensu grać Navi po 1,25, co do Vitality z Astralis to kursy po 1,85 też nie do gry. Idealnie wystawione. BlameF z k0nfigiem ładnie wjechali wczoraj w NIP, Vitality gra na mega odprężeniu i mega Energii. Mogą być 2 mapy a nie muszą. Fajne mecze do oglądania i wyciągania wniosków, na jutro mam dwie propozycje ale to opisze pewnie wieczorem albo z rana jutro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
jutro mam dwie propozycje ale to opisze pewnie wieczorem albo z rana jutro.
Co to za propozycje, jeśli można wiedzieć?

Co do wczorajszego meczu Navi z Heroic to już nigdy nie zagram na Navi w tym turnieju. Coś mi się wydaje że grają na mega luzie i o mały włos przegraliby z Heroic. Inferno jeszcze jakoś poszło ale mirage był dziwny w momencie gdy było 15:5 dla Heroic to Navi zaczęło robić comeback do 15:14 ale ostatecznie przegrali 16:14. Potem overpass. Wygrywali już 10:5 i na pistolach mieli przewagę jednak przegrali i było już 10:10 na szczescie ostatecznie wygrali ale to nie na moje nerwy. Heroic moim zdaniem nie pokazali nic wielkiego to jakby Navi nie podeszli na maxa na poważnie do tego spotkania. W życiu nie dam się skusić na Navi z Vitality po kursie 1.25. W razie potknięcia jest jeszcze możliwość gry w finale z dolnej drabinki więc ja to odpuszczam.
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
A co typujecie na dzisiejsze mecze upper bracket?
Co to za propozycje, jeśli można wiedzieć?

Co do wczorajszego meczu Navi z Heroic to już nigdy nie zagram na Navi w tym turnieju. Coś mi się wydaje że grają na mega luzie i o mały włos przegraliby z Heroic. Inferno jeszcze jakoś poszło ale mirage był dziwny w momencie gdy było 15:5 dla Heroic to Navi zaczęło robić comeback do 15:14 ale ostatecznie przegrali 16:14. Potem overpass. Wygrywali już 10:5 i na pistolach mieli przewagę jednak przegrali i było już 10:10 na szczescie ostatecznie wygrali ale to nie na moje nerwy. Heroic moim zdaniem nie pokazali nic wielkiego to jakby Navi nie podeszli na maxa na poważnie do tego spotkania. W życiu nie dam się skusić na Navi z Vitality po kursie 1.25. W razie potknięcia jest jeszcze możliwość gry w finale z dolnej drabinki więc ja to odpuszczam.
Niestety nie mogę opisać spotkań.
Dodatkowo już się rozpoczęły spotkania o których tez już myślałem wiec podrzucam co gram:

NIP 2:0 - NIP DOBRE GÓWNO ZAGRAŁO, MAM NADZIEJE ŻE DRUŻYNA ROZPADAJĄCA ICH ZNISZCZY NA 3 MAPIE

Oraz

Astralis vs FaZe - zwycięstwo Astralis

Astralis to win @1,72 betclic (wszędzie podobnie) 10/10 stawka
Astralis to win 2-1 @3,8 sts.pl (oczywiście będę czekał też na to aż na unibecie będzie ) 1/10 stawką


Podałem wcześniej ale postaram się opisać. Mecz przed duńską publicznością gdzie duńskie Astralis będzie błyszczeć. Z całym szacunkiem dla FaZe myślę że są wstanie ugrać jedną mapę ale nie wygrać mecz. Astralis w pierwszym meczu poradziło sobie z NIP (które notabene teraz gra gówno z Liquid które się rozpada), oraz przegrało z dobrze grającym Vitality. Naprawdę to był zajebisty mecz, fajnie wkomponowały się w skład nowe nabytki. Myślę że mogą spokojnie ograć olofa i zagrać w finale przegranych (tam prawdopodobnie będzie czekać Heroic czyli dwie duńskie ekipy przed duńską publicznością - kozak).
FaZe przegrało gładko w 1 rundzie z Heroic (które idealnie przewidziałem z DW) oraz dzisiaj ograło ładnie BIG 2:0. Ja wiem FaZe zawsze groźne na lanie bla bla bla bla bla bla. Ciągle te same rzeczy, umówmy się broky oraz rain muszą wejść na wyżyny żeby ograć tak dysponowane Astralis.
 
Ostatnia edycja:
M 86K

michalkin

Użytkownik
Patrzę na to i nie dowierzam. Takiego gówna to ja nie wiem kiedy widziałem. Także przepraszam za typ, miałem ich za mądrzejszą ekipę.
Z gladkiego 0-2, które miało być to w tym momencie już spisuje ich na straty i raczej na pewno przegraja. Oczywiście nie mam do ciebie żadnych pretensji za typy. Dla mnie to po prostu jakiś walek jest.
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Z gladkiego 0-2, które miało być to w tym momencie już spisuje ich na straty i raczej na pewno przegraja. Oczywiście nie mam do ciebie żadnych pretensji za typy. Dla mnie to po prostu jakiś walek jest.
Patrzyłem na device’a to miał pusty wzrok, bez żadnej energii zacięcia. Przeszli obok blasta i tyle
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
O 13:30 mamy kolejne spotkanie z Blasta w którym spotkają się Heroic vs Team Liquid

Heroic to win @1,25 unibet plus dodałem jeszcze mocniej po przegranej 1 mapie i byłem mocno obsrany 😂
Heroic to win 2-0 @1,9 unibet - chyba żeby większa dramaturgia była


Krótko i bez ceregieli. Tego chce świat :D Na zwycięzcę czeka Astralis. Czeka na duńską drużynę by zrobić derby Danii u siebie w domu. Tym meczem będzie żył cały kraj. Najpierw trzeba się jednak uporać z teamem widmo tzn rozpadającym się Liquid. Przy okazji poprzednich potyczek opisywałem i oczekiwałem dwóch gładkich porażek drużyny ze stanów ale niespodziewanie NIP chciał zostać przekrętem roku i przegrał z Nimi 2:1. Zasłużony zwycięstwo bo Szwedzi grali kupę. Przeszli obok turnieju. Trochę dziwne zachowanie jednak bo w pierwszym spotkaniu NIP grając z Astralis zarządał powtórzenia jednak z kluczowych rund na ich mapie bo jednemu z zawodników wyłączył się monitor. Powtórkę dostali i również ją przegrali i otrzymali szybkie 2:0. Wczoraj nie było widać chemii, zacięcia. Jak dla mnie to olali ten turniej. WIęc czy Liquid było takie dobrze czy NIP takie słabe? Myślę że odpowiedział na to mecz z Vitality bo tam było 2-0. Myślę że dzisiaj będzie podobno. Heroic jest na innym poziomie i też bez problemów wewnątrz zespołu przeciwnika byliby zdecydowanym faworytem. Heroic było bardzo blisko pokonania Navi o czym pisał husarz22 husarz22 w swoim poście. Też miałem podobne odczucia że Navi ten turniej bierze na dużo większym luzie i nie przejmuje się aż tak bardzo ewentualną porażką bo swoje już wygrali w tym roku i nikt im tego nie Zabierze.

Team Vitality +1,5 mapy @1,9 Unibet

No i wstępem z poprzedniego picku przechodzę do kolejnego spotkania gdzie sądzę że Vitality ugra przynajmniej jedną mapę z grającym na luzie Navi. Wiadomo TV zmienia roster i to jest moment by jeszcze coś wygrać Nim. Piękna chemia jest pomiędzy zawodnikami francuskimi i to wszystko spowodało że Vitality w po świetnym widowisku ostatnio ograło Astralis. Warto wrócić jeszcze do majora gdy właśnie te dwa zespoły trafiły na siebie w półfinale. Tam wynik 2:0 dla Navi ale obiektywnie Vitality się tam postawiło. Przegrali do 11 i 13 co w ostatecznym rozrachunku gdzie Navi poprostu zmiotło ten turniej nie przyniosło wstydu. Widzę że od tego spotkania dużo się zmieniło pod względem mentalnym obu drużyn i w tym upatruje szanse na wygranie jednej (jak i nie całego meczu) przez Vitality.

Bez dogłębnej analizy polecam jeszcze powyżej 2,5 map (@2 Unibet) w meczu Movistar Riders z GODSENT oraz zwycięstwo MAD Lions (@1,62 Unibet) z Sprout w ESL Pro League Conference.

W pierwszym meczu każda z drużyn ma swoje mapy na których powinny wygrać, w drugim spotkaniu wyżej cenie ML które gra na wyższym poziomie niż wsparte KEiem Sprout (gdyby Anonymo miało więcej konsekwencji to już Sprout na tym etapie by nie było).

Edit. Po każdym dobrym dniu przychodzi tragiczny. Dzisiaj był chyba taki dzień. Czekam już tylko na Astralis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Czekam na zwycięstwo Heroic i derby Danii, wczoraj co publika wyprawiała to przepiękna sprawa. Szykuje się benger. Konfig to półbóg.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
no i doczekaliśmy się meczu Astalis vs Heroic
nie mam pojęcia jak ugryźć ten mecz. Z jeden strony Heroic jako druzyna wydaje sie byc lepsza, no ale z drugiej mamy k0nfiga, który jak mozna było zauważyć jest w mega formie. Kursy w miare wyrównane. Co polecacie?
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Moim zdaniem pewne zwycięstwo Astralis. CadiaN gra jak bot na tym Lanie. Pobudza publikę, skaczę pajacuję a zdobywa 42 fragi w 3 wyrownanych mapach. Heroic nawet na inferno miało kilka sytuacji kryzysowych. Na Nuke tez musieli wracać. Oni ledwo wygrali z Liquid gdzie Fallen na Inferno miał 3 kille w 26 rundzie... Dla mnie bez podjazdu z konfigiem i blameF którzy naprawdę fajnie strzelają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
no i doczekaliśmy się meczu Astalis vs Heroic
nie mam pojęcia jak ugryźć ten mecz. Z jeden strony Heroic jako druzyna wydaje sie byc lepsza, no ale z drugiej mamy k0nfiga, który jak mozna było zauważyć jest w mega formie. Kursy w miare wyrównane. Co polecacie?
Ja patrząc na dzisiejszy mecz Heroic myślałem o tym ze wygra Astralis. Decyzje podczas ostatniej mapy Cadiana które przesądziły o zwycięstwie umocniły mnie w przekonaniu ze to jest mega inteligenty team ale słabo weszli w mecz w Liquid, tzn weszli dobrze ale TL ich pięknie odparł. Ja widzę mega show i na pewno powyżej 2,5 mapy @1,9. Moim zdaniem najrozsądniejsze. Po cichu po wczorajszej wygranej liczę na Astralis i myśle ze zagram tez 2-1 na DW dla Astralis @3,6
 
Ostatnia edycja:
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Ja zagrałem astralis, podoba mi się ten zespół po zmianach, na razie mam do nich zaufanie i wierzę w efekt nowej miotły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom