>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Lecimy dalej z IESF :)!

O 16:30 trzy mecze

OneTap Gaming (Rumunia) vs BlueJays (Macedonia)

Konsekwentnie idę w stronę Rumuńskiej ekipy, która moim zdaniem ma spore szanse na wygraną w tym turnieju. Nie ma póki co niestety żadnego punktu odniesienia pomiędzy grupami, więc jest to trochę ryzykowniejszy typ, ale mimo wszystko próbuję. BlueJays dwa razy przegrało już mapę ze Słowacją i teraz pytanie czy to oni grają tak słabo, czy Słowacy lepiej niż myślałem(?). Bardziej skłaniałbym się jednak ku słabszej grze ekipy z Macedonii.

OneTap wygra @2.26 1xbet

Poboczne
OneTap 2:0 @4.10 1xbet
OneTap 1 mapa @2
OneTap 2 mapa @2

edit: spotkanie zaczęło się szybciej, grać można live, kursy na wygraną 1.80 i na 2 mapę bardzo podobne

Szwecja vs Słowenia

Tutaj próbuję Szwecję, mimo, że nie podoba mi się ich gra (ale jeszcze mniej podoba mi się Słowacja). Nie polecam jednak grać czystej wygranej, jeśli już to zredukować stawkę i zagrać 2:0.

Szwecja 2:0 @2.64 lekko

Kosowo vs Kijów

Polecam pograć Kosowo na 2 mapie i win meczu po ewentualnej przegranej 1 mapie. Kursy powinny być wtedy koło 7-8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +401
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Lecimy dalej z IESF :)!

O 16:30 trzy mecze

OneTap Gaming (Rumunia) vs BlueJays (Macedonia)

Konsekwentnie idę w stronę Rumuńskiej ekipy, która moim zdaniem ma spore szanse na wygraną w tym turnieju. Nie ma póki co niestety żadnego punktu odniesienia pomiędzy grupami, więc jest to trochę ryzykowniejszy typ, ale mimo wszystko próbuję. BlueJays dwa razy przegrało już mapę ze Słowacją i teraz pytanie czy to oni grają tak słabo, czy Słowacy lepiej niż myślałem(?). Bardziej skłaniałbym się jednak ku słabszej grze ekipy z Macedonii.

OneTap wygra @2.26 1xbet
OneTap 2:0 @4.10 1xbet
OneTap 1 mapa @2
OneTap 2 mapa @2


Szwecja vs Słowenia

Tutaj próbuję Szwecję, mimo, że nie podoba mi się ich gra (ale jeszcze mniej podoba mi się Słowacja). Nie polecam jednak grać czystej wygranej, jeśli już to zredukować stawkę i zagrać 2:0.

Szwecja 2:0 @2.64 lekko

Co sądzisz o spotkaniu

Godsent - forze ??
 
R 485

ripele

Użytkownik
Co sądzisz o spotkaniu

Godsent - forze ??
kurs 2.98 w fortunie na pewno przesadzony, godsent ora sobie w NA i graja ze soba juz od dluzszego czasu + weterani w postaci felpsa taco, forze to nowa druzyna ktora w tym roku wymienila caly sklad oprocz igla jerrego i notuja srednie wyniki, po kursie 2.98 raczej warto sprobowac
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Półfinałowe starcie w turnieju REPUBLEAGUE TIPOS Season 2 z pulą nagród 120k $ (1 miejsce - 71k $) które rozpocznie się o 16:00.

Fnatic to win 2-1 @3,2 unibet
powyżej 2,5 mapy @2,6 unibet

Imponujący jest marsz fnatic w nowym składzie. 10 spotkań wygranych z rzędu, 6 ostatnich bez straty mapy a na rozkładzie CF, BIG, SAW, MAD Lions, Ence, Spirit. Chłopaki są w fazie honeymood czyli takiej idylli nowożeńców. Wszystko wychodzi, gra się układa, jest super, kolejne turnieje na konto i nie ma co się dziwić grają naprawdę nieźle.
Przeciwnikiem będzie GODSENT które wczoraj odprawiło 2:0 dość nieźle spisujące się forze. Wyżej kolega R ripele zwracał uwagę że kurs na ich wczorajszy mecz był przesadzony i w pełni miał racje. Czy są wstanie zatrzymać fnatic? Nie sądzę. Czy mogą ugrać mapę? Jak najbardziej. Każda seria się kiedyś kończy i nie jestem przekonany że fnatic dzisiaj przegra, ale Brazylijczycy grali wczoraj naprawdę fajny cs i liczę że dzisiaj go powtórzą i postawią się rozpędzonym fnaticom.
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Anonymo - foraZe
godzina 14:00 ESEA
Nie wyobrażam sobie żeby forZe mogło przegrać ten mecz a przy odrobinie szczęścia mogą wygrać bez straty mapy. Anonymo to zespol składający się z graczy którzy są znani na polskiej scenie e-sportowej. Ale moim zdaniem jeszcze za wcześnie żeby wygrywac na takie lepsze drużyny ponieważ brak im zgrania, narazie to tylko indywidualności. ForZe oprócz tego, że są zgrani to jeszcze mają skillowych zawodników. Moim zdaniem to wpływie na ich zwycięstwo

forZe @1.43
forZe wygra 2:0 @2.22 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Anonymo - foraZe
godzina 14:00 ESEA
Nie wyobrażam sobie żeby forZe mogło przegrać ten mecz a przy odrobinie szczęścia mogą wygrać bez straty mapy. Anonymo to zespol składający się z graczy którzy są znani na polskiej scenie e-sportowej. Ale moim zdaniem jeszcze za wcześnie żeby wygrywac na takie lepsze drużyny ponieważ brak im zgrania, narazie to tylko indywidualności. ForZe oprócz tego, że są zgrani to jeszcze mają skillowych zawodników. Moim zdaniem to wpływie na ich zwycięstwo

forZe @1.43
forZe wygra 2:0 @2.22 STS
Anonymo jest teraz na bootcampie z tego co wyczytałem. Jeśli chodzi o zgranie to polemizowałbym, bo oba teamy grają od miesiąca w nowych składach, a dokładnie 2 nowych zawodników po obu stronach. Fakt forZe zagrało więcej oficjalnych spotkań w tym czasie, ale still jeszcze muszą się dotrzeć. Nie zmienia to faktu, że polski cs is dead. Robią te szufle co jakiś czas, kombinują a i tak z tego nic nie wychodzi. Generalnie typ popieram.
Jak już zacząłem pisać to podrzucę coś od siebie
REPUBLEAGUE TIPOS Season 2
Godsent-Entropiq
Entropiq @1.46

Wczoraj Entropiq zagrało beznadziejnie przeciwko Eternal Fire w meczu o finał tego turnieju. Trzeba wziąć pod uwagę, że grali drugie bo3 tego dnia i w zasadzie kilka minut po zakończeniu tego pierwszego meczu, rozgrywanego na lanie siedli do grania półfinałów. Wydaje mi się, że podeszli dość na luzie do tego spotkania, a ugranie 15 rund w 2 mapach nie jest wybitnym wynikiem. Dziś stają na przeciwko potężnych Brazylijczyków, którzy smurfują sobie w NA, a po przyjeździe do Europy wygrali tylko ze słabym ECLOT i bardzo równy mecz przeciwko odmienionemu forZe. Myślę, że dziś na czystej głowie bez problemu poradzą sobie z Godsent, które fakt jest zgraną i dość dobrą drużyną jak na NA, ale to wciąż raczej Tier 2 podczas gdy Entropiq zaprezentowało się całkiem przyzwoicie na Majorze i śmiało można nazwać ich drużyną Tier 1.

Eternal Fire-Blink
[email protected]

EF po słabym początku, gdy rozpoczęli wspólną grę jest na fali wznoszącej jednak nie wygrywają na wybitnych przeciwników, to samo można powiedzieć o Blink. Niby te ostatnie mecze są na zielono, ale jak wspomniałem pokonywane drużyny to raczej tier2. Bardziej skłaniałbym się tu w stronę EF, mimo krótszej gry razem wydaje mi się, że mają papiery na tier 1, podczas gdy Blink męczy się i przeplata momenty dobrej gry i bardzo słabej. Pójdą tu bany Ancient i Nuke, których odpowiednio EF i Blink nie grają, reszta map to w zasadzie 50/50. Prawdopodobnie zobaczymy Dust2/Mirage z deciderem Vertigo lub Inferno.

Movistar Riders-Fiend
Fiend @ 1.95 ewentualnie Fiend +1.5 @1.32 do dubla?

Fiend mimo, że gra z Shipzem to moim zdaniem prezentuje się lepiej niż MR. Odprawili Gambit na dd2, a z BIG przegrali równy mecz, po roztrwanianiu wypracowanej przewagi. Z drugiej strony MR wygrało na Sinners, z którymi coś złego dzieje się w ostatnim czasie i przegrali na Enterprise zachowując się jakby pierwszy raz grali w terro.
Moim zdaniem po Majorze MR trochę przycichło. Duża przewaga na ich korzyść to napewno AWP, bo h4rn potrafi nie trafiać naprawdę łatwych strzałów, ale mam nadzieję, że dziś nie opije się bułgarskiego wina i gdy na przeciw będzie miał lepszego od siebie wzniesie się na wyżyny. Typ bardziej na czutkę, żeby nie było:)
edit: h4rn otwierał na obu mapach :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +735
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Big vs Gambit 3.65 betfan
Typuje na dzisiaj niemiecką organizacje, wiele się nie bede rozwodził typ bardziej pod kurs, gracze Gambit w tym turnieju... no szału nie ma, męczą się ze słabymi rywalami , Big w ostatnim meczu pokazało że potrafi radzić sobie w trudnych momentach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +228
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Big vs Gambit 3.65 betfan
Typuje na dzisiaj niemiecką organizacje, wiele się nie bede rozwodził typ bardziej pod kurs, gracze Gambit w tym turnieju... no szału nie ma, męczą się ze słabymi rywalami , Big w ostatnim meczu pokazało że potrafi radzić sobie w trudnych momentach.
Jak dla mnie to bez sensu, Gambit owszem gra słabo na tym turnieju ale jak się spinają to tam nie ma podjazdu.Fiend to nie Gambit.
Dla mnie 2-0 dla Gambit @1,95 Unibet

Fnatic to win 2-1@3,25 unibet
- później opisze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +697
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Przepraszam za brak analizy fnatic, życie dopadło i nie zdążyłem. Jak mogłem usiąść do laptopa to już trwała pierwsza mapa
 
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Dobre bety wczoraj dałeś, ja po kompromitacji BIG wrzuciłem Entropic 2;0 + mapa od Truków i pykło. Teraz sie zastanawiam nad Gambit - Entropic, co myslisz o tym spotkaniu marekbet ?
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Dobre bety wczoraj dałeś, ja po kompromitacji BIG wrzuciłem Entropic 2;0 + mapa od Truków i pykło. Teraz sie zastanawiam nad Gambit - Entropic, co myslisz o tym spotkaniu marekbet ?
Ja dzisiaj nic bo kurs na 3-0 dla gambit nieadekwatny do ryzyka. -1,5 mapy wydane się pewne ale po 1,6 tez tego grać nie będę. Chyba tylko oglądanie pozostało 😎
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
No i chyba dobra decyzja o nie graniu pre. Połapałem na żywo 1 mapę jak przegrywal gambit i cały mecz jak było 2-2. Generalnie przyjemny turniej kwotowo finalnie dla mnie.
 
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Tripple muffin na jutro LDLC + Extra Salt + Godsent 4.34 sts :)

++++++ Godsent co męczyło to szok, ale dowieźli
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AGO - Finest
godzina 19:00

Kolejny raz postawie dzisiaj przeciwko polskiej drużynie w CS: GO. Będzie to spotkanie w lidze ESEA. AGO ma tam jak narazie 1 spotkanie, które wygrało z Sinners. Ich przeciwnicy po 4 meczach mają 4 wygrane i czuje ze podtrzymają tą dobra passę. Najpierw mapy - AGO zbanuje jedna z najlepszych map Finest czyli overpassa i prawdopodobnie wybiorą Ancienta. Natomiast od Finest spodziewam się mirage. Dużo na to wskazuję że będzie potrzebna trzecia mapa, która może być inferno a tam faworytem będzie Finest. Uważam, że AGO przegra 2:1.

Do tego dokładam wygraną GODSENT z Wisłą Kraków

GODSENT + Finest
AKO: 2.75 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Już jutro rusza BLAST Premier Fall Final 2021!

Zaczynamy meczami:
Team Vitality vs Team Liquid

Team Vitality wygra @1,38 unibet
Team Vitality wygra 2-0 @2,15 unibet


Vitality każdy zna i wie że to team z aspiracjami na top3 świata. Będzie przechodzić również zmiany w składzie i przestanie być już tylko francuską ekipą bo zakontraktowali trójkę z Astralis, ale w tym turnieju zagrają jeszcze starym składem. Skąd pewność na gładkie zwycięstwo? Upatruje to przede wszystkim w tym kto jest przeciwnikiem a mianowicie Team Liquid. A tam dzieje się nieciekawie. Po niesatysfakcjonującym wyniku na Majorze otwarcie doszło do rozmów o zmianach personalnych w drużynie. Chodziły pogłoski że Fallen zrobi super-team rodem z Brazylii, Stewie2k również mówił że szuka innej organizacji. Generalnie atmosfera jest zła. W internecie również chodzą wypowiedzi niektórych zawodników że nie trenują przed BLASTem i nie grają nawet ze sobą. EliGe ostatnio skomentował to tak i kursy poszły ostro w dół. Co powidział ? a więc mniej więcej to: "Said on stream that Liquid hasn't played together since the major. Alot of the Liquid players are still in the U.S. you can also see Stewie playing a shit ton of Valorant on tarik's stream."
Tak czy siak, widać że to się rozpada i każdy idzie w swoją stronę. Podobną sytuację było widać w EG na majorze. Pamiętamy jak to się skończyło. Nawet bez tego skillowo i teamowo Vita było lepszą drużyną. Wykorzystując fakt nastrojów panujących w drużynie przeciwnika może być łatwo.

Heroic vs FaZe Clan

Heroic wygra @1,6 unibet
Heroic wygra 2-0 @2,45 Unibet


Jak dla mnie Heroic jest głównym pretendentem do finału tego turnieju, zespół grający równo, z dobrym poziomem, dobrymi graczami oraz fajnymi przebłyskami indywidualnymi. Przeciwnikiem FaZe i za chiny nie wiem skąd taki wysoki kurs. Wydaje mi się że zespoły są na przeciwnych biegunach. Heroic po przyzwoitym majorze, faze poniżej oczekiwań kibiców i swoich. Osobiście nie widzę tego by wyszło to poza 2 mapy.

Natus Vincere vs BIG

Szkoda opisywać czy jarać się kursem. 1,1 na Navi. Powinni wygrać ale ja tego nie tykam jako oddzielny kurs. Jak to ktoś napisał, Navi jest teraz na poziomie innej galaktyki a BIG pewnego poziomu nie przeskoczy. Oczywiście nie zdziwię się że BIG urwie mapę Navi bo Navi czasami wchodzi wolno w turnieje. Tak czy siak kosmicznym zaskoczeniem będzie tutaj porażka Navi więc nie tykam tego oddzielnie.


Ninjas in Pyjamas vs Astralis

Ninjas in Pyjamas wygra @1,5 unibet
Ninjas in Pyjamas wygra 2-1 @3,4 Unibet

Najciekawsze spotkanie moim zdaniem w pierwszej kolejce, nie bez przyczyny ustawione najpóźniej. Jak zaczną o 20:00 to może to potrwać do 23 spokojnie w 3 mapy, ale pokolei. Obie drużyny ze zmianami w składzie, NIP z es3tag'iem za LNZ, Astralis z BlameF'em i k0nfig'em za dupreeha, Magisk'a. Zmiany w Astralis również w sztabie więc zobaczymy coś nowego. Bardzo ciężko powiedzieć jak to już zatrybi ale patrząc na papier to jest bardzo fajna duńska paczka. Nie jestem tylko przekonany co do Lucky'ego ale może oni wiedzą coś czego ja nie wiem :D co do NIPu , dev1ce mówił w wywiadzie że ściągnięcie es3taga jest ostatnią częścią układanki i od tego momentu nie ma już wymówek na złe wyniki. Ma być tylko lepiej. Niewątpliwie jest to dobra zamiana i na pewno zawodnicy dużo trenowali. Całościowo ze względu na te zmiany uważam że NIP jest nieco wyżej pod względem zgrania. Myślę że zobaczymy 3 mapy i zajebiste widowisko.

AKO - Vitality + Heroic + Navi + NIP @3,64 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Na dzisiaj widzę kilka ciekawych spotkań:

Renegades - Renewal

Jak dla mnie zdecydowanie kurs dnia. Z jednej strony najlepsza australijska ekipa, która dobrze zagrała na majorze, z drugiej zwycięzca azjatyckiego Dreamhacka. Oglądałem ekipę z Mongolii podczas mniejszych lokalnych turniejów i prezentowali się bardzo dobrze, dodatkowo kabal i dobu to zawodnicy z doświadczeniem - z drużyną 5power byli między innymi o krok od wyjścia z grupy na PGL Grand Slam. Żeby nie było - nie zdziwi mnie tu gładkie 2:0 Renegades, ale z drugiej strony nie zdziwi mnie tu wygrana do zera Azjatów po kursie 14. Po takim kursie muszę skorzystać.

Renewal wygra @6.60
Renewal 2:0 @14 betfan

Savage - Lynn Vision

Według mnie Szwedzi są drużyną lepszą pod każdym względem. Dodatkowo wczoraj piękny mecz i wygrana 2:0 z mocnym CPH. Lynn Vision to taki średniak z 3 tieru. Savage nie powinni mieć tutaj większego problemu. Grali ze sobą 2 tygodnie temu i było 16:8 16:9, dzisiaj może być podobnie :)

Savage wygra 2:0 @2.13 sts

Order - Anonymo

W końcu mamy coraz więcej “egzotycznych” pojedynków, dla zawodników Order będzie to pierwszy zagraniczny turniej od prawie 2 lat. Przylecieli około tydzień temu (do Niemiec), także nie powinno być problemów z aklimatyzacją. Anonymo mnie nie przekonuje, skład mają świetny, ale w grze tego nie widać. Zaskoczyli mnie pozytywnie wygrywając z forze, ale mimo wszystko po takim kursie próbuję tutaj drużynę z Australii. Na moje jest to spotkanie 50/50.

Order wygra @3.80 forbet
 
Ostatnia edycja:
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Otwarcie Blasta jak marzenie. Na razie idzie 100% i ja już jestem zarobiony i happy. Vitality kosmicznie proste, to był bet dnia. Liquid zagra z przegranym Astralis/NIP i tam dostaną też wpierdol :D
 
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Otwarcie Blasta jak marzenie. Na razie idzie 100% i ja już jestem zarobiony i happy. Vitality kosmicznie proste, to był bet dnia. Liquid zagra z przegranym Astralis/NIP i tam dostaną też wpierdol :D
Ja też pograłem Vita 2:0 w singlu, później Heroic w kombinacji z Sharks i Mad Lions, także jakiś plus tez jest.

A teraz wisienka na koniec dnia, albo gwóźdź do trumny, ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie traci pięciu dyszek.
Anonymo 2.32 totalbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom