>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Te Astralis takie mocne czy Heroic słabe? Bo oglądając sam już nie wiem, ale coś czuje, że jutro rewanż za przegraną z Vita będzie i tym razem Astralis wygra, a potem w finale MUR w skrócie :D
 
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Dobra niech mi tu ktoś powie co Navi gra na tym turnieju, na ten moment to drużyna nie z tej galaktyki ale nie miałem okazji oglądać ich meczu, a mam niepodpartą czutkę że Astralis bieże tego Blasta.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Tak jak mówiłem, chociaż Cadian się ogarnął to reszta ekipy teraz nie dojechała... Jeżeli chodzi o mecz z Vitality to dla mnie kursy wystawione poprawnie. Chyba wolę iść w +1,5 mapy dla Vitality niż w win astralis jeśli coś bym miał grać. Co do Navi no to jest inna galaktyka i jeśli tylko podejdą na 100% to nie będzie czego zbierać. To jest LAN i jak trafią na Astralis w finale no to obecność kibiców napewno zrobi swoje i paradoksalnie to może motywować także Navi do zrobienia show i zgnojenia przeciwników :)
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Tak jak mówiłem, chociaż Cadian się ogarnął to reszta ekipy teraz nie dojechała... Jeżeli chodzi o mecz z Vitality to dla mnie kursy wystawione poprawnie. Chyba wolę iść w +1,5 mapy dla Vitality niż w win astralis jeśli coś bym miał grać. Co do Navi no to jest inna galaktyka i jeśli tylko podejdą na 100% to nie będzie czego zbierać. To jest LAN i jak trafią na Astralis w finale no to obecność kibiców napewno zrobi swoje i paradoksalnie to może motywować także Navi do zrobienia show i zgnojenia przeciwników :)
Dobrze prawisz. Uważam że Astralis zagra przed własną publicznością z Navi. Vitality wczoraj wyraźnie zrezygnowane po finale z Navi. Grali całkiem spoko do momentu zagrania z Nimi i mur. To siedzi w psychice że czegokolwiek nie spróbujesz oni są po prostu na ten moment lepsi pod każdym aspektem. Astralis jedzie na fali zwycięstw, pozytywnych transferów które wypaliły od razu (nie jak w przypadku NIP - device pewnie płacze gdzie odszedł) i przede wszystkim przed własną publicznością. Ja konsekwentnie stawiam na wygraną Astralis z TV @1,6 oraz za drobne DW 2-1 @3,5 dla Astralis.
W finale może bedą wstanie ugrać mapę z Navi, kto wie :D
W ogóle jak to brzmi, może będą wstanie ugrać mapę. KOSMOS.
 
Ostatnia edycja:
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Jeżeli ktoś ma konto w Ewinner to moim zdaniem warto zagrać over killi konfiga + Zywoo 84,5 na 2 mapach 1,85 kurs. Wychodzi średnio lekko ponad 21 fragów na mecz. Jeżeli będzie wyrównany pojedynek to panowie zakręcą się na ponad 100 killach. Ostatnio jak była dogrywka na Nuke to zrobili na jednej mapie ponad 70 killi razem... To jest kosmos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Jeżeli ktoś ma konto w Ewinner to moim zdaniem warto zagrać over killi konfiga + Zywoo 84,5 na 2 mapach 1,85 kurs. Wychodzi średnio lekko ponad 21 fragów na mecz. Jeżeli będzie wyrównany pojedynek to panowie zakręcą się na ponad 100 killach. Ostatnio jak była dogrywka na Nuke to zrobili na jednej mapie ponad 70 killi razem... To jest kosmos.
Rzeczywiście ciekawe.
Fajnie wygląda też Astralis wygra + k0nfig (Astralis) więcej eliminacji niż blameF (Astralis) po 2,45 w ewinner. Na 4 spotkania na Blaście blameF miał tylko raz lepsze staty niż k0nfig (przeciwko FaZe). W reszcie spotkań różnica była bardzo widoczna.
 
Ostatnia edycja:
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Ja czekam na Astralis w finale, jest szansa ze buki wystwią kurs w okolicach 4, przy tych warunkach, tej publice jest to do zrobienia.
Post automatycznie złączony:

Patrząc troche w przyszłość, teraz obczaiłem że na sts są zakłady na IEM Winter, dokładnie chodzi o Finaliste, patrząc na obecną forme Astralis kurs 8 jest raczej sporym value.
Edit: Dopisując do posta wyżej, "przed nimi" w kursach są Faze które tyle co Astralis pokonało, Nip które na ten moment nie działa, Heroic które również zostało zgniecione, Vitality, dzisiejszy mecz nam pokaże w jakich miejscach są obie ekipy( jezeli Wintera Vitality bedzie grało w nowym składzie to dajcie znac bo nie wiem), G2 które akurat jest dobre na Lanach i Gambit jako główny faworyt które ma swoje problemy na turniejach Lanowych. Spoko opcja to też Fantic które też ma wystawiony kurs 8 i tam widac było że wszystko chodzi jak należy. Opinie ? :)

Edit2: Troche się nakręciłem na to niech ktoś mnie sprowadzi na ziemie :D Pierwszy mecz z Nip, kursy powinny być wyrównane, osobiscie aktualnie faworyzuje Astralis, następny mecz, pewnie z Vitality które pokona Mouz, mamy mecz Vita vs Astralis, na ten moment Astralis jest faworytem w tym pojedynku, ewentualny finał grupy to bedzie G2 - Astralis, wygrany z tego co mi się wydaje trafia do półfinału, jest już w najlepszej czwórce i krok od wygrania tego zakładu.
 
Ostatnia edycja:
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się z pickiem Astralis na dojście do finału. Nawet jeśli mieliby grać z dolnej drabinki. Ja pobieram.

Za mniej gram na Astralis jako zwycięzcę turnieju po kursie 12 w LV.

Przyszedł Blame i Konfig, zwiększył im się mappool o Mirage, którego nie grali. Obaj panowie są na gazie. Do tego Glave też się obudził na ostatnim turnieju.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się z pickiem Astralis na dojście do finału. Nawet jeśli mieliby grać z dolnej drabinki. Ja pobieram.

Za mniej gram na Astralis jako zwycięzcę turnieju po kursie 12 w LV.

Przyszedł Blame i Konfig, zwiększył im się mappool o Mirage, którego nie grali. Obaj panowie są na gazie. Do tego Glave też się obudził na ostatnim turnieju.
Jak coś poprzednie analizy/ spekulacje były do Blasta, więc z czym ty się zgadzasz? :D
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja czekam na Astralis w finale, jest szansa ze buki wystwią kurs w okolicach 4, przy tych warunkach, tej publice jest to do zrobienia.
Post automatycznie złączony:

Patrząc troche w przyszłość, teraz obczaiłem że na sts są zakłady na IEM Winter, dokładnie chodzi o Finaliste, patrząc na obecną forme Astralis kurs 8 jest raczej sporym value.
Edit: Dopisując do posta wyżej, "przed nimi" w kursach są Faze które tyle co Astralis pokonało, Nip które na ten moment nie działa, Heroic które również zostało zgniecione, Vitality, dzisiejszy mecz nam pokaże w jakich miejscach są obie ekipy( jezeli Wintera Vitality bedzie grało w nowym składzie to dajcie znac bo nie wiem), G2 które akurat jest dobre na Lanach i Gambit jako główny faworyt które ma swoje problemy na turniejach Lanowych. Spoko opcja to też Fantic które też ma wystawiony kurs 8 i tam widac było że wszystko chodzi jak należy. Opinie ? :)

Edit2: Troche się nakręciłem na to niech ktoś mnie sprowadzi na ziemie :D Pierwszy mecz z Nip, kursy powinny być wyrównane, osobiscie aktualnie faworyzuje Astralis, następny mecz, pewnie z Vitality które pokona Mouz, mamy mecz Vita vs Astralis, na ten moment Astralis jest faworytem w tym pojedynku, ewentualny finał grupy to bedzie G2 - Astralis, wygrany z tego co mi się wydaje trafia do półfinału, jest już w najlepszej czwórce i krok od wygrania tego zakładu.
Z tym, że Astralis jako finalista na IEM jest sporym Value. Oglądałem cały Blast i przy tym ułożeniu grup i tym co Astralis zaprezentowało na Blaście jest spora szansa, że ten typ wejdzie.
 
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Jak coś poprzednie analizy/ spekulacje były do Blasta, więc z czym ty się zgadzasz? :D
Po części była analiza Blasta i liczenie że Astralis wejdzie do finału i zadzieje się magia, ale upadła ta wizja po przegranej z Vitality, ale dłuższa analiza była też zadedykowana w Strone nadchodzącego IEMA, mimo tej porażki i tak wrzuciłem coś na Astralis na półfinaliste + Fnatic półfinalista po 8, bety sie nie gryzą obie ekipy po przeciwnych stronach barykady.
 
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
W LV już kursy w dół

Astralis finalista z 7 na 3,4
Astralis Win z 12 na 7,5

Tak, że już nie ma value :p

Na efortunie, Win jest jeszcze po 13.00 ale pewnie zaraz spadnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom