>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
Oddzielny post chciałbym poświęcić rozpoczynającym się jutro DreamHack Open November 2021. Bardzo silnie obsadzony turniej z pulą nagród $100k (Za 1 miejsce $50k) W turnieju biorą udział drużyny - link do turnieju na hltv Grupa A: BIG MOUZ MAD Lions GamerLegion Grupa B: ENCE Forze Spirit Fnatic Typ długoterminowy: Fnatic wygra turniej @8 unibet Fnatic miejsca 1-2 @4 Unibet Jeszcze tydzień temu było @12 na win fnatic. Fnatic po przebudowie gra w składzie KRiMZ, Brollan, ALEX, mezii...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
Typy na jutro bo nie wiem jak jutro będę miał z czasem: Fnatic to win @1,4 unibet - brawo 2-0 Fnatic to win 2-0 @2,3 unibet - bardzo łatwo - 16:9 i 16:4 - nie wiem jakim cudem ale umknęło mi to że Spirit już od tego spotkania gra nowym składem, byłem pewny że zagrają jeszcze DH starym, ale nie wpłynęło to na wynik. Nawet chyba było prościej. W myśl powyższego typu. Spirit jawiło mi się zawsze jako team dość chimeryczny potrafiący zagrać fantastyczny mecz z czołówką by potem dostać od...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
Anonymo - foraZe godzina 14:00 ESEA Nie wyobrażam sobie żeby forZe mogło przegrać ten mecz a przy odrobinie szczęścia mogą wygrać bez straty mapy. Anonymo to zespol składający się z graczy którzy są znani na polskiej scenie e-sportowej. Ale moim zdaniem jeszcze za wcześnie żeby wygrywac na takie lepsze drużyny ponieważ brak im zgrania, narazie to tylko indywidualności. ForZe oprócz tego, że są zgrani to jeszcze mają skillowych zawodników. Moim zdaniem to wpływie na ich zwycięstwo forZe...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
Kolejny dzień zmagań i mam kolejne propozycje z dnia dzisiejszego: NIP vs Vitality Na początek półfinałowe starcie między dobrze znanymi zespołami. Kursy wskazujące faworyta w postaci Vitality i jak najbardziej prawidłowo. W ostatniej rundzie pokonali po bardzo ciężkim boju bardzo dobrze spisujące się CF 2:0. NIP odprawił Movistarts 2:1 zgodnie z moimi przewidywaniami. Na dzisiaj proponuje również dokładny wynik. NIP vs Vitality DW 1:2 @3,6 unibet ➖ 2:1 jest ale nie w ta stronę Drużyny...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
9:00 Lyngby Vikings vs 777 Lyngby Vikings ze sporymi zmianami w składzie, odeszło trzech zawodników i zrobili pełną duńską ekipę, zagrali razem tylko jeden mecz (który oglądałem) i prezentowali się bardzo słabo. 777 to norweska mało znana ekipa, do której ostatnio dołączyło dwóch doświadczonych zawodników. Potrafią zagrać świetnego csa, ostatnio wygrali z solidnym Nordavind. Dla mnie to 777 powinni być lekkimi faworytami tego spotkania, a kursy 2,50 to super value. Typ 777 wygra @2,57...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
Jeszcze jeden mecz, bardzo duże value 17:00 WaitForTag vs Entropiq Prague Liga ESEA ADVANCE. Bukmacherzy mocno faworyzują tutaj Entropiq, a na zwycięstwo WaitForTag 1xbet wystawił kurs 4,72 (niestety małe limity). Według mnie jest to spotkanie co najmniej 50/50, a nawet z lekkim wskazaniem na ukraińskie WaitForTag. Nie będę wymieniał z kim ostatnio wygrali przegrali, bo i tak praktycznie nikomu te nazwy nic nie będą mówiły, ale WFT to drużyna która będzie tutaj walczyła spokojnie o TOP4...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
ESEA Premier Season 36 Europe, 2 grupy w każdej 9 drużyn, dla zwycięzcy 20k$ i awans do elitarnej ESL Pro League. Dziś skromny kuponik złożony z 3 typów. AGO vs PACT Tak długo czekaliśmy na powrót AGO do top30, po dzisiejszej aktualizacji rankingu zajmują 23 miejsce. W dzisiejszym meczu rozgrywanym w systemie BO3 staną na przeciw polskiej drużynie PACT. Bazując na aktualnej formie i umiejętnościach poszczególnych zawodników, swój typ kieruje w stronę zwycięstwa całego meczu przez...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
AGO Esport vs StylDunów Typ: 1 iforbet kurs: 2.08 Za duża ilość przegranych rund force, stąd lekka męczarnia. Tudson tak jak pisałem wczoraj mecz życia, dzisiaj słabizna. Kursy świeżo wystawione. Jak je zobaczyłem na HLTV to myślałem, że coś się im zepsuł system, ale wchodzę na stronę forbeta i faktycznie taki kurs jeszcze można ujrzeć. Co do spotkania to nie ma chyba co opisywać. AGO jest to zespół stworzony z myślą o wejściu do TOP 20-25, codziennie ze sobą trenują i mimo przegranych...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
Dyscyplina: Esport, CS:GO, EDC2 Godzina: 12:00 Spotkanie: K23 - Izako Boars Typ: Izako Boars Kurs: 2,18118 Bukmacher: Forbet Analiza: Drużyna Izako Boars ma na prawdę w fajny moment, bardzo dobrze klei im się gra, rywalizują z teoretycznie lepszymi od siebie na zbliżonym poziomie i pewnie rozprawiają się ze słabszymi. Dzisiaj czeka ich mecz na mix graczy z Kazachstanu i Rosji, który nie rozegrał jeszcze żadnego oficjalnego meczu w nowym składzie. Do drużyny mou i nealana dołączył inny...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
@HelpBet co myślisz o dzisiejszym meczu Navi vs Liquid? Co do Liquid oglądałem ich mecze w 2020 roku gdzie pokonywali np BIG czy Heroic czyli bardzo dobre drużyny. Przyznam ze nie doceniłem ich i wg mnie zrobili ostanie duży progress. Navi wiadomo gra swoje, maja Simpla który potrafi praktycznie sam wygrać im mecz, ale czy kursy w granicach 2.30 nie są value? Ostatnie spotkanie to 2:0 Liquid NaVi-Liquid Ten pierwszy mecz Liquid na NaVi to był pierwszy mecz Liquid w nowym składzie, co...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
  • Zamknięty
CSGO 2021 - Typy i analizy
Wczoraj było bardzo blisko od kursu 4.50(2 rundy) , ale się nie udało. Dzisiaj kilka fajnych okazji kursowych, ze względu na ilość opiszę skrótowo mecze: #1 Anonymo vs AGO Eliminacje do Dreamhacka i w 1/16 polski pojedynek. AGO każdy kto interesuje się sceną zna, spory projekt na który organizacja wyłożyła ogromne pieniądze (czy słusznie?). Zawodnicy grają w prawie niezmienionym składzie od dawna, jednak nie przekłada się to na sukcesy, grają bardzo w kratkę, a przedwczoraj w turnieju Snow...
Odp
197
Wyświetlenia
31938
Wyróżniony post
Do góry Bottom