>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Powoli wracamy z meczami, za tydzień spory turniej i ruszy też liga ESEA, będzie co grać :)

Na jutro jeden ciekawy typ, lekko na przetarcie, ale szkoda nie ruszyć takiego kursu.

O godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy Budapest Five, a Natus Vincere Junior w pierwszej undzie playoff turnieju Vulkan. Bukmacherzy bardzo mocno faworyzują tutaj akademię Navi. Zgodzę się z tym, że powinni być faworytem, ale kursy na poziomie 1.22? Jest to spotkanie co najmniej 60/40. Obie drużyny prezentują dosyć podobny poziom, dodatkowo długa przerwa która raczej faworyzuje underdoga. Moim zdaniem kurs 3.90 to spore value, sam wystawiłbym max 2.30-2.40 na węgierską ekipę.

TYP
Budapest5 wygra @3.86 1xbet
Budapest5 wygra 2:0 @6.50 betsson

Edit: mecz bardzo wyrównany, Budapest wygrało pierwszą mapę 16:1, końcowy wynik niestety 16:1 5:16 10:16
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
W końcu wróciły porządniejsze ligi i turnieje. na dzisiaj kilka ciekawych typów:

Zacznę od najbardziej prestiżowego turnieju Blast Global Finals. Amerykański pojedynek pomiędzy Evil Geniuses, a Furią. Brazylijska ekipa od niedawna gra z nowym zawodnikiem - Hondą, po transferze spadła na nich mała fala hejtu (głównie ze względu na brak doświadczenia nowego nabytku). Obie drużyny rozegrały wczoraj swoje pierwsze spotkania, EG przegrało 2:1 z Astralis (chociaż ugrywając mapę sprawili małą niespodziankę), Furia natomiast po wyrównanym meczu przegrała 2:1 z G2. Według bukmacherów faworytem jest Evil Geniuses, ja jednak idę w stronę Brazylijczyków. Ich głównym atutem jest nietypowy styl gry i wysokie umiejętności indywidualne, ten styl gry idealnie wpasowuje się dzisiejszego rywala. Świadczyć o tym może chociażby H2H ogólnie jest 21:13 dla EG, ale to Furia ma obecnie 8 wygranych map z rzędu, z czego aż w 5 EG nie zdobyło więcej niż 8 rund.

Furia wygra @2,20 1xbet
Furia 2:0 @4,50 betclic


edit: mapa przeciwnika wygrana gładko 16:9, potem na swojej mieli 14:14 i kurs 1,15 na wygranie meczu, ale się posypało :(

Pojedynek w lidze Shadow, pomiędzy grającymi w Europie Brazylijczykami, a najlepszą drużyną z Węgier. Tutaj krótko, różnica poziomów. Case to drużyna, która przegrała ostatnio między innymi z Vexed, Budapest to jedna z lepszych drużyn 2 tieru. Będą bardzo zdziwiony jak nie wygrają tego do zera.

Budapest5 wygra 2:0 @2,22 sts

Pozostałe typy na rano:
GamerLegion wygra 2:0 @2,15 sts
Sinners wygra 2:0 @1,55 sts
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Na szybko jeszcze jedna analiza na mecz Blast z godziny 13:30

Vitality vs Complexity

Jest to takie samo spotkanie, jakie analizowałem w grudniu, sytuacja jest identyczna (różnica jednego zawodnika w drużynie complexity). Betclic oferuje bardzo fajne linie na zawodników, bezpieczniejsze niż granie 2:0. Spodziewam się bardziej wyrównanego meczu niż ostatnio (z racji że pierwszy po dłuższej przerwie), ale mimo wszystko max 23 rundy dla Complexity na obu mapach. Typy będą realne nawet w przypadku, gdy Vitality przegra jedną mapę, ale wygra gładko kolejną.

Typy wszystko betclic
Blamef under 41.5 @1,85 29
Rush under 31.5 @1,85 jedyny się wyłamał :(
Jugi under 35.5 @1,85 29
shox więcej fragów od k0nfiga @1,95 38:28


Vitality vs Complexity

Po wczorajszej przegranej z 15:10 daję ostatnią szansę Vitality, złym ruchem była wymiana świetnego shoxa po pierwszej mapie. Obecne TOP1 świata nie może sobie pozwolić już na pomyłkę i po prostu musi wygrać to spotkanie 2:0, mocno skomplikowali sobie sprawę porażką z BIG, a o wyjście z grupy będzie walczyło z Astralis. Kursy wystawione są tutaj poprawnie, 2:0 po 1,50 nie zachwyca, chociaż do jakiegoś dubla można próbować. Moim zdaniem najlepszą opcją będzie pójście w undery zawodników na 1 i 2 mapie.

Biorąc pod uwagę przeciwnika i średnią fragów na rundę, Complexity musiałoby ugrać ~22-25 rund na obu mapach, co moim zdaniem się nie wydarzy. Spodziewam się tu szybkiego meczu max 16:11 na obu mapach.

Najlepszą ofertę na takie wydarzenia z polskich bukmacherów ma betfan, forbet i totalbet (ale tego ostatniego buka odradzam wszystkim)
Typy
Blamef under 39.5 @1,83 betfan 16
k0nfig under 37.5 @1,83 betfan/forbet 32
otton under 34.5 @1,81 forbet 27
rush under 29.5 @1,81 betfan 19

Vitality wygra 2:0 @1,50 betsson 16:9 16:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +493
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Wczoraj było bardzo blisko od kursu 4.50(2 rundy) , ale się nie udało. Dzisiaj kilka fajnych okazji kursowych, ze względu na ilość opiszę skrótowo mecze:

#1 Anonymo vs AGO
Eliminacje do Dreamhacka i w 1/16 polski pojedynek. AGO każdy kto interesuje się sceną zna, spory projekt na który organizacja wyłożyła ogromne pieniądze (czy słusznie?). Zawodnicy grają w prawie niezmienionym składzie od dawna, jednak nie przekłada się to na sukcesy, grają bardzo w kratkę, a przedwczoraj w turnieju Snow Sweet (gdzie tworzone są grupy z danego regionu) przegrali 2:1 z Izako Boars i 2:0 z Pompa Team. Anonymo to mix złożony z 2 graczy Avez, 2 graczy illuminar i mynia. Minusem jest fakt, że za długo ze sobą nie grają, jednak moim zdaniem jest to drużyna z potencjałem na TOP1 Polski. W drabince pokonali takie drużyny jak Moviestar Riders 16:9, Singularity 16:7 i Young Ninjas 16:5. Ago natomiast miało znacznie łatwiejszą drabinkę, jedynym godnym przeciwnikiem było PACT, z którym wygrali 16:4. Według bukmacherów jest to 50/50 zależnie od buka lekkie faworyzowanie jakiejś drużyny. Dla mnie jest to spotkanie 70/30 dla Anonymo.

Anonymo wygra @1,88 betclic
Anonymo -3.5 @2,65 1xbet


edit: Ominęła mnie ostatnia zmiana w AGO, jednak tak czy tak nie zmienia to nic w typie, a wręcz jest na jego korzyść

2# Grond vs Sinners
Według mnie w tym spotkaniu kursy nie są do końca poprawnie wystawione. Bukmacherzy bardzo mocno faworyzują Sinners (kursy na poziomie 1.15), moim zdaniem również są faworytem, ale kurs ponad 5 na GROND żal nie spróbować. Jest to stosunkowo nowa rosyjska ekipa, która notuje bardzo dobre wyniki. Wygrali kwalifikacje do EDC, a wczoraj w eliminacjach do Dreamhacka pokonali SKADE i Honoris. Sinners co prawda jest obecnie czołówką tego 3 tieru, jednak brakuje im stabilności. Po lepszym okresie ostatnio przegrali z Invitus (gdzie byli faworytem z kursem 1.07), czy GamerLegion, a w eliminacjach do Dreamhacka ledwo uciągneli 16:14 z mało znaną drużyną OPPA. Moim zdaniem jest to spotkanie ~60/40 dla Sinners, więc kursy ponad 5 to spore value.

GROND wygra @5,15 sts/5.75 unibet
Grond +1,5 mapy @2,28 betsson

Grond +5.5 1 mapa @1,88 sts
Grond +5.5 2 mapa @1,88 sts


edit: przebieg meczu przewidziany, wynik 19:16, 19:15, obie mapy przegrane po dogrywce, zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
3# Grond vs Styldunow
Kolejny bardzo ciekawy kurs koło którego nie mogę przejść obojętnie. O 17 w kolejnej fazie Dreamhack GROND zagra z polskim mixem Styldunow. O rosyjskiej drużynie pisałem wyżej (na obecną chwilę wygrywają z Sinners 9:0 i kurs na ich 1 mapę wynosi 1.10) także nie będę się powtarzał. Według mnie buki zanotowały sporą pomyłkę wystawiając kurs 3.66. Według mnie jest to spotkanie co najmniej 50/50, jeśli nie 60/40 dla Rosjan. Kurs 3.66 to ogromne value i osobiście gram trochę większą stawką.

Grond wygra @3,66 1xbet 3.50 sts
Grond +5.5 @1,83 1xbet
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Wczoraj było bardzo blisko od kursu 4.50(2 rundy) , ale się nie udało. Dzisiaj kilka fajnych okazji kursowych, ze względu na ilość opiszę skrótowo mecze:

#1 Anonymo vs AGO
Eliminacje do Dreamhacka i w 1/16 polski pojedynek. AGO każdy kto interesuje się sceną zna, spory projekt na który organizacja wyłożyła ogromne pieniądze (czy słusznie?). Zawodnicy grają w prawie niezmienionym składzie od dawna, jednak nie przekłada się to na sukcesy, grają bardzo w kratkę, a przedwczoraj w turnieju Snow Sweet (gdzie tworzone są grupy z danego regionu) przegrali 2:1 z Izako Boars i 2:0 z Pompa Team. Anonymo to mix złożony z 2 graczy Avez, 2 graczy illuminar i mynia. Minusem jest fakt, że za długo ze sobą nie grają, jednak moim zdaniem jest to drużyna z potencjałem na TOP1 Polski. W drabince pokonali takie drużyny jak Moviestar Riders 16:9, Singularity 16:7 i Young Ninjas 16:5. Ago natomiast miało znacznie łatwiejszą drabinkę, jedynym godnym przeciwnikiem było PACT, z którym wygrali 16:4. Według bukmacherów jest to 50/50 zależnie od buka lekkie faworyzowanie jakiejś drużyny. Dla mnie jest to spotkanie 70/30 dla Anonymo.

Anonymo wygra @1,88 betclic
Anonymo -3.5 @2,65 1xbet


edit: Ominęła mnie ostatnia zmiana w AGO, jednak tak czy tak nie zmienia to nic w typie, a wręcz jest na jego korzyść

2# Grond vs Sinners
Według mnie w tym spotkaniu kursy nie są do końca poprawnie wystawione. Bukmacherzy bardzo mocno faworyzują Sinners (kursy na poziomie 1.15), moim zdaniem również są faworytem, ale kurs ponad 5 na GROND żal nie spróbować. Jest to stosunkowo nowa rosyjska ekipa, która notuje bardzo dobre wyniki. Wygrali kwalifikacje do EDC, a wczoraj w eliminacjach do Dreamhacka pokonali SKADE i Honoris. Sinners co prawda jest obecnie czołówką tego 3 tieru, jednak brakuje im stabilności. Po lepszym okresie ostatnio przegrali z Invitus (gdzie byli faworytem z kursem 1.07), czy GamerLegion, a w eliminacjach do Dreamhacka ledwo uciągneli 16:14 z mało znaną drużyną OPPA. Moim zdaniem jest to spotkanie ~60/40 dla Sinners, więc kursy ponad 5 to spore value.

GROND wygra @5,15 sts/5.75 unibet
Grond +1,5 mapy @2,28 betsson
Grond +5.5 1 mapa @1,88 sts
Grond +5.5 2 mapa @1,88 sts
AGO też po dużych zmianach, zostało w zasadzie 2 typa i grają podobnie jak Anonymo w świeżym składzie. Generalnie masz rację, AGO wyglądało tragicznie w tym Snow Sweet, nawet jak prowadzili grubo mape to oddawali potem X rund z rzędu kompletnie bez pomysłu, puszując np. mida na dust bez niczego gdzie gość wychylał sobie z awp 2 rundy z rzędu i było free 4v5 po 10 sek rundy. Do tego jakby brak komunikacji, jedni grali drudzy eko, potem w kluczowej rundzie brak granatów i galil. Wygląda to nieciekawie, ale wiadomo nowe składy potrzebują czasu. Tu będzie typowy mixowy meczyk z obu stron i też bym bardziej się skłaniał ku Anonymo.
Co do tego GROND, ciekawe typy i na wygraną później z polskim mixem. Muszę się temu przyjrzeć. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Masz rację, moje niedopatrzenie z AGO, oglądałem ich spotkania, ale zapomniałem o innych zmianach oprócz snatchiego.

Kursy na GROND już lecą, ale widzę jeszcze jedno ciekawe spotkanie z eliminacji do Dreamhacka

4# Sinners vs Saints
O Sinners jest już napisane wyżej, myślę, że ich słabsza dyspozycja wynika z ilości granych turniejów. Saints za to wręcz przeciwnie, wracają do grania po dłuższej przewie bez oficjalnych meczów. Jest to stare lvlup, bałkańska drużyna z zawodnikami świetnymi indywidualnie. W drabince eliminacji pokonali mocne Budapest5 16:7, dodatkowo zawodnicy świeżo po bootcampie. Tak jak w przypadku poprzednich meczów. Według mnie jest to spotkanie 50/50 i ruszam je głównie przez wysoki kurs, 3.50 to fajne value.

Saints wygra @3,50 unibet

I chyba ostatni BARDZO fajny kurs

5# ESEA Advance Team Finest vs BLINK mecz o 16

Spotkanie w lidze ESEA, kursy wystawione przez bukmacherów to nieporozumienie, wynikają chyba ze słabego researchu. Team Finest to bardzo solidny mix, który wczoraj w eliminacjach do Dreamhacka pokonał mocne drużyny z 3 tieru takie jak CPH Flames 16:7, czy Tenerife Titans (które pokonało Sangal i Galaxy Racer). Blink to typowy przeciętniak z ESEA Advance.
Moim zdaniem to Team Finest powinno być faworytem i to na poziomie ~1.40, a mamy na nich kurs ponad 2.40!!!

TeamFinest wygra @2.44 1xbet (na polskich ~2.2-2.4)
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Wczoraj słabszy dzień, ale lecimy dalej. Nie doceniłem StylDunow, które w pięknym stylu dostało się do zamkniętych kwali. Przeanalizowałem ich wczorajsze spotkania i ogromną różnicę robi Michu jako IGL, zawodnik który doświadczeniem zdobytym na najwyższym poziomie robi przewagę nad drużynami 2-3 tieru.

Na dzisiaj 2 typy, oba na polskie drużyny!

1# HellRaisers vs StylDunow

W moim odczuciu rewelacyjny kurs na Polaków, HR jest obecnie w wyraźnym dołku, mieli lepszy okres, ale obecnie na ostatnie 5 meczów wygrali tylko 1 ze znacznie słabszym rywalem. Uważam, że będzie to bardzo zacięte spotkanie, ale kurs 2,75 na polską ekipę to fajna okazja.

StylDunow wygra @2,75 1xbet
StylDunow 1 mapa @2,0 1xbet


2# Anonymo vs forze



O Anonymo pisałem wcześniej, a po obejrzeniu ich wczorajszych meczów mam o nich jeszcze lepsze zdanie. Widać jeszcze czasami brak zgrania, ale nadrabiają umiejętnościami indywiudalnymi. Co ważniejsze, forze gra dzisiaj bez dwóch podstawowych zawodników, więc nie będą mieli tej przewagi “drużynowej”, a indywidualnie moim zdaniem Polacy są znacznie lepsi. Korzystam z fajnego kursu, bo pewnie do meczu znacznie spadnie.

Anonymo wygra @2,30 1xbet
Anonymo 1 mapa -2,5 @2,1 1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +149
E 6,5K

elan96

Użytkownik
HelpBet HelpBet co myślisz o dzisiejszym meczu Navi vs Liquid?

Co do Liquid oglądałem ich mecze w 2020 roku gdzie pokonywali np BIG czy Heroic czyli bardzo dobre drużyny. Przyznam ze nie doceniłem ich i wg mnie zrobili ostanie duży progress.

Navi wiadomo gra swoje, maja Simpla który potrafi praktycznie sam wygrać im mecz, ale czy kursy w granicach 2.30 nie są value? Ostatnie spotkanie to 2:0 Liquid
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
HelpBet HelpBet co myślisz o dzisiejszym meczu Navi vs Liquid?

Co do Liquid oglądałem ich mecze w 2020 roku gdzie pokonywali np BIG czy Heroic czyli bardzo dobre drużyny. Przyznam ze nie doceniłem ich i wg mnie zrobili ostanie duży progress.

Navi wiadomo gra swoje, maja Simpla który potrafi praktycznie sam wygrać im mecz, ale czy kursy w granicach 2.30 nie są value? Ostatnie spotkanie to 2:0 Liquid
NaVi-Liquid

Ten pierwszy mecz Liquid na NaVi to był pierwszy mecz Liquid w nowym składzie, co prawda zmienili tylko 1 grajka, ale zawsze. Z tego względu meczy z 2020 nie brałbym kompletnie pod uwagę.Teraz teroretycznie nie wiadomo było czego się po nich spodziewać. Wczoraj NaVi przejechało się już po G2 i wyglądali dużo lepiej niż w pierwszych 2 meczach Blasta. Stawiałem na nich, ale wydawało mi się że będzie to close game i dojdzie do Inferno, a tu generalnie brak podjazdu ze strony G2. Wygrana Liquid z EG, jak dla mnie o niczmy nie świadczy, bo EG jest beznadziejne :D Wydaje mi się, że oni potrzebują zmiany IGL-a, bo Ethan, Brehze, Cerq to mocne grajki skillowo, ale ewidentnie coś tam nie gra w tym teamie. Wczoraj to się nie dało ich oglądać szczerze mówiąc, a jak się wysypali na B po rundzie pistoletowej na dust2 z ak47 i wyjaśnił ich 1 gość z deaglem było kwintesencją.
Wracając do Liquid NaVi. Patrząc na te 3xbo3 zagrane przez oba teamy bany pójdą takie same. Czyli Liquid -Train, NaVi -Vertigo. To jest raczej 100%. Daje to Liquid szeroki zakres map do wyboru, pytanie na co się zdecydują ponieważ za każdym razem brali co innego: Dust2, Nuke i Inferno. Moim zdaniem pójdą znowu w Inferno, bo 1. wygrali dość przekonująco 2. na Inferno w NaVi gra Bit, który narazie nie jest zbyt przekonywujący i musi jeszcze trochę pograć w oficjalnych meczach tier1, żeby trzymać równo odpowiedni poziom. Będą rozkminiać gdzie kryje Bit i grać głównie na niego, co zresztą robili w pierwszym meczu ugrywając 12 rund w T. Ciekawe czy NaVi ze względu na ten decydujący mecz nie zdecyduje się zostawić flamiego na inferno, ale do tej pory odkąd dołączył Bit to zawsze go wymieniali na inferno, czy grali z Astralis czy z Complexity, więc myślę że tu się raczej nic nie zmieni.
Teraz mapa NaVi. Liquid pokazali się na Nuke z niezłej strony. Na Vitality też przegrali tą mapę minimalnie, a z NaVi prowadzili już chyba 9-0, ale potem comeback do 10-5 i nieudany comeback w drugiej połowie NaVi doprowadził do 16-14. Generalnie NaVi pickuje tą mape cały czas, jeśli train jest niedostępny i myślę, że tak będzie i teraz. Może dojść do tego, jakoś tak mi się wydaje że wezmą Overpassa to po prostu przeczucie :D, ale mając już jakieś rozeznanie jak grają Nuke w Liquid analizując demka ze swojego meczu i Vitality, mogą się pod nich przygotować i wygrać tą mapę. Decider typuję Dust/Overpass.
Podsumowując, wydaje mi się że mapę Liquid weźmie, a czy meczyk? Klasycznie we will see what time will tell.
Liquid +1,5 @1.4 totalbet
Liquid 1 mapa win @2.1 totalbet
over 2.5 @ 1.9 totalbet
EDIT:
niestety liquid najpierw oddało pierwszą mapę po wysokim prowadzeniu, a później w sumie podobnie na drugiej :D próbowali jeszcze wrócić, ale w kluczowej rundzie na half buy w navi 14-13 przegrali i 14-16...

Astralis-Vitality
I tu się zaczyna robić ciekawiej bo o 16:30 czeka nas zajebisty meczyk. Astralis-Vitality.
Na Blast, Vitality bez większych problemów wygrało oba mecze. Delikatne problemy mieli tylko z Liquid na Nuke, ale koniec końców wyciągneli. Pozostałe mapy raczej bez historii. Trochę inaczej było w przypadku Astralis, którzy męczyli się z G2 i musieli wracać do meczu z dużej przewagi G2. Gdyby nie akcja Xyp9xa na Inferno z mp9 to kto wie, mogłoby ich już tu nie być. No ale po tym poznaje się lepsze drużyny, że w krytycznych momentach nie wysiadają i grają swoje jaki wynik by nie był. Pokazali to na pierwszej mapie z G2, gdzie wracali z 4-11 a później chyba z jakiegoś 10-15 albo lepiej, przegrywając na koniec 16-14, po głupiej ostatniej rundzie, ale co się odwlecze to wiadomo i na inferno ugrali tą 1 kluczową rundę więcej i comeback z 5-10 się udał.
Bany raczej klasyczne jak to z obu stron. Astralis nie gra Mirange, Vit nie gra Traina.
Generalnie obie drużyny mają podobny mappool i często trejdują się mapami, więc tu na win 1 win 2 map nie ma co stawiać bo może stać się wszystko. Ostatnie 2 mecze w grudniu Vit wygrywało mapę Astralis, by oddać potem swojego dusta2 po bardzo zaciętych pojedynkach. Jak dla mnie Vitality trochę lepiej wygląda na tym turnieju i bym szedł w ich stronę mimo sympatii do Astralis.
Vitality +1.5 @1.27 totalbet
over 2.5 @1.87 totalbet


Dodatkowo bez analizy
Styldunow @1.9 totalbet niestety nie udało się awansować na DH. Bardzo słaby train Polaków :(
i for fun
Navi 2:1 @3.15 totalbet
Styldunow 2:1 @3.65 totalbet
Astralis 2:1 @3.5 totalbet
ako 40.24


Z fartem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport CS:GO Snow Sweet Snow 1
Godzina: 12:00
Spotkanie: GODSENT - Izako Boars
Typ: Izako Boars
Kurs: 3,16 100
Bukmacher: forBet
Analiza:
Zaczynają się play offy turnieju, który dośc specyficznie nagradza uczestników, bowiem rywalizuje 20 drużyn średniego i niższego tieru, a zwycięzca bierze wszystko, tj. 40 tysięcy dolarów. Jest o co grać, a dzisiaj polski zespół czeka rywal z Brazylii, reprezentujący barwy Godsent. Drużyna z Ameryki Południowej ma za sobą 4 mecze, z bilansem 3-1. Nie dalej jak tydzień temu mierzyli się z innym polskim zespołem, gdzie wygrali 2-0, ale równie dobrze innego dnia to polski zespół Pact wygrałby wynikiem 2-0. Sporo tzw. clutchy, czyli sytuacji 1 na 1 wygranych przez brazylijczyków w ważnych momentach spotkania. Każdy kto zna się na Esporcie, wie, że tego typu rundy są często za 2 punkty i otwierają autostradę ku zwycięstwu. Do tego 3 na 4 wygrane rundy pistoletowe znacznie przybliżyły ówczesnych rywali Polaków do wygranej. Dzisiaj Brazylijczyków czeka sprawdzian o wiele trudniejszy, do tego taki, który moim zdaniem, nie zaliczą. Zespół Izako Boars pokonał zespół PACT 3 dni temu wynikiem 2-0. Polski zespół jest o wiele bardziej zgrany i myślę, że spokojnie stać ich dzisiaj na wynik 2-0, jednak nie potrzeba tak wielkiego ryzyka, gdy mamy kurs ponad 3 na czyste zwycięstwo. Po stronie Godsent gra 2 zawodników: Taco i Felps, natomiast po stronie Izako Boars mamy kolektyw, zgrany zespół, który powinien sobie dzisiaj poradzić z rywalem. Na koniec dodam, że prawdopodobnie IB nigdy nie było w tak dobrej formie jak ostatnimi czasy, dlatego trzeba wykorzystywać takie kursy jak dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, CS:GO Snow Sweet Snow
Godzina: 12:00
Spotkanie: Gambit - GODSENT
Typ: Gambit wygra, dokładny wynik 2-0
Kurs: 2,10 110
Bukmacher: Sts
Analiza:
Mógłbym się powtarzać co do tego co napisałem wczoraj, ponieważ konsekwentnie będę grał przeciwko Godsent. Jest to zespół złożony z 2 doświadczonych graczy i 3 ambitnych młodych adeptów. Bardzo możliwe, że kiedyś wejdą na topowy poziom, ale póki co muszą się dotrzeć. Do tej pory wygrywali z zespołami niskiego tieru, z drużynami, które nie rywalizują na co dzień z najlepszymi na świecie i udawało im się wygrywać mecze, dzięki wygranym w kluczowych sytuacjach, typu 1-1 czy wygrywając średnio 75% rund pistoletowych. Dzisiaj czeka ich pojedynek z drużyną wysokiego kalibru, która grając na sto procent nie zostawi na nich suchej nitki. Jeśli Gambit podejdzie od początku do tego spotkania tak jak w ostatnich meczach z Fpx, Spirit czy Sprout, to padnie tu gładkie 2-0. Lepsi gracze, dobrze zgrani ze sobą, bardzo mocny map pool, doświadczenie na arenie międzynarodowej, ogólnie mają wszystko by rozprawić się z dzisiejszym rywalem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, CS:GO, EDC2
Godzina: 12:00
Spotkanie: K23 - Izako Boars
Typ: Izako Boars
Kurs: 2,18118
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Drużyna Izako Boars ma na prawdę w fajny moment, bardzo dobrze klei im się gra, rywalizują z teoretycznie lepszymi od siebie na zbliżonym poziomie i pewnie rozprawiają się ze słabszymi. Dzisiaj czeka ich mecz na mix graczy z Kazachstanu i Rosji, który nie rozegrał jeszcze żadnego oficjalnego meczu w nowym składzie. Do drużyny mou i nealana dołączył inny doświadczony gracz adren oraz norbert i fame. Tych dwóch pierwszych ostatni mecz w barwach K23 rozgrali jeszcze w grudniu przed świętami. Na pewno potrzebują jeszcze czasu i na kolektyw jaki tworzą Izako Boars myślę, że nie starczy im pary. Siuhy jest w na tyle dobrej formie, że gdy tylko dobrze zacznie to jestem spokojny o to, że poderwie całą drużynę do gry. Jestem ciekaw jak K23 będzie wyglądało za miesiąc czy dwa, ale na dzień dzisiejszy to o wiele słabsza drużyna od Polaków, głównie za sprawą przerwy w treningach i od meczy o stawkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, CS:GO, EDC2
Godzina: 13:00
Spotkanie: ForZe - Lyngby Vikings
Typ: Lyngby Vikings
Kurs: 2,00100
Bukmacher: STS
Analiza:
Może rozpocznę analizę od tego, że to mecz typu 60/40 na korzyść Lyngby Vikings, a głównie za sprawą tego, iż Forze jest po zmianach kadrowych, do zespołu dołączył Kensi i zorte z Ethereal, a jak wiemy takie przeszeregowania wymagają czasu zanim się przegryzą. Vikings gra już od dłuższego czasu w takim samym składzie i to co ich charakteryzuje to walka w każdym spotkaniu. Nawet jak przegrywają to bardzo rzadko 0-2, lub tzw. stompem. Dzisiejsze spotkanie ma format BO1, zatem myślę, że veto wskaże nam jedną z trzech map: nuke, inferno, train, na których dwukrotnie wyższy współczynnik wygranych ma zespół Lyngby Vikings. Kursy nie wskazują nam faworyta, natomiast doświadczenie w graniu razem przez zespół na który stawiam powinno przynieść im wygraną. Forze nie jest tym samym zespołem, który brylował na dreamhackach tieru 2 niespełna rok temu, dzisiaj jest to drużyna, która musi od nowa zapracować na swoją reputację, a do tego czasu poniosą wiele porażek właśnie z tymi teoretycznie słabszymi zespołami, lecz lepiej od nich zgranymi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Esport CS:GO, Blast
Godzina: 16:30
Spotkanie: Team Liquid - Faze
Typ: Team Liquid 2-0 dokładny wynik
Kurs: 3,00100
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Świat esportu, a przede wszystkim świat CS:GO lub rewanże. Jest już utarta żelazna logika, że jeśli 2 dni temu wy nas pokonaliście 2-0, to dzisiaj my wygrywamy 2-0. Nie ma tutaj za wiele argumentów dlaczego tak się dzieje, ale po prostu bardzo często taki scenariusz ma miejsce, natomiast co warto podkreślić jedynie w tych turniejach najwyższego szczebla, czyli drużyn tieru 1. Wielkie rewanże na turniejach z ogromnymi pieniędzmi toczyły drużyny Fnatic i NiPu, czy Astralis z Navi. Bukmacherzy próbują w kursach dzisiaj przemycić jedną mapę dla Faze i samo przez się nasuwa się, że będzie to nuke, które przed zmianami TL miało bardzo dobre. 2 dni temu porażka na Faze 1-16 i to pewnie główny czynnik dlaczego faworytem to wygrania pierwszej mapy jest właśnie Faze, mimo iż faworytem spotkania Team Liquid. Nie zgodzę się z tym. Faze na nuku ma solidną stronę CT, ale bardzo łatwo jest przełamać ekonomię antyterrorystów. Wystarczy że Liquid, przykładowo, weźmie pistole po TT i 2 rundy full vs full i mamy w najgorszym wypadku 5-10, a w odrobinie lepszym nawet 7-8, gdzie z obu wyników bezproblemowo można wygrać spotkanie. Liquid jako swój wybór weźmie mapę komfortową dla snajpera, może DD2, może overpass i myślę, że spokojnie pokonują tam Faze. Wczoraj Faze do porażki nie przynoszącej im wstydu 1:2 niósł właściwie w pojedynkę Twistzz. Z kolei kompletnie nie dojeżdżał w tamtym spotkaniu olof i o to, że dzisiaj też pozostanie w cieniu jestem niemal pewny.
 
Ostatnia edycja:
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
AGO Esport vs StylDunów
Typ: 1 iforbet kurs: 2.08 Za duża ilość przegranych rund force, stąd lekka męczarnia. Tudson tak jak pisałem wczoraj mecz życia, dzisiaj słabizna.

Kursy świeżo wystawione. Jak je zobaczyłem na HLTV to myślałem, że coś się im zepsuł system, ale wchodzę na stronę forbeta i faktycznie taki kurs jeszcze można ujrzeć. Co do spotkania to nie ma chyba co opisywać. AGO jest to zespół stworzony z myślą o wejściu do TOP 20-25, codziennie ze sobą trenują i mimo przegranych ostatnich 3 spotkań coraz lepiej im ta gierka się klei. Potrzebują jeszcze trochę czasu na dojście do optymalnej zespołowej formy, ale ta indywidualna zwłaszcza u F1ka i Snatchiego może imponować. Rallen to zawsze stabilny gracz, zarówno jak i Furlan. Reatz jako entryfragger też jest na Polską scenę całkiem solidny. Co do StyluDunów jest to mix, chłopaki grają ze sobą tylko jakieś kwalifikacje, nie trenują ze sobą kompletnie, poza graniem faceitów i to w różnych składach. Mają bilans w tym turnieju 2:2 tylko i wyłącznie dlatego bo trafili na bardzo słabe zespoły a i tak ledwo co się prześlizgnęli, gdzie w dzisiejszym meczu Tudson sam ich pociągnął za uszy(Mecz życia). Ważnym faktem jest też to, że nominalnym snajperem u Dunów jest MHL, który jutro nie będzie mógł zagrać, ponieważ jest związany kontraktem z AGO. Za niego zagra zapewne Tudson, który tak jak wspominałem dzisiaj zagrał kosmicznie, ale całościowo jest dwie półki niżej poziomem od Mhla. Wiadomo również, że nie gra w tym turnieju Michu czyli ich najlepszy zawodnik, za niego gra PHR, gracz solidny, ale bez takiej siły ognia. Dodatkowo dochodzi Byali czyli również bardzo solidny gracz i dwa odrzutki polskiej sceny czyli Luz i Exus. Potencjału nawet nie ma co porównywać, a że w Csie najważniejsza jest gra zespołowa, która musi być poparta treningami to chyba nie ma o czym pisać. Co do map fantastyczną wiadomością jest to, że AGO które zawsze banuje Oveprassa nie będzie musiało teraz tego robić, ponieważ Styl Dunów również tego nie gra. Dzięki temu będą mogli zbanować Traina lub Mirage. Mapy jakie przewiduje to Inferno/Vertigo/ jako pick AGO, zaś od Stylu będzie to pick Traina/Mirage. Kurs kosmiczny, powinno się zakończyć w dwóch mapach. Przed meczem więcej niż 1.5 bym sie nie spodziewał(co i tak do dubla bym brał z pocałowaniem ręki)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
P 158

perstas

Użytkownik
Emeritos Banditos vs Unity
CS go Esea Intermidiate
Typ :Emeritos
Kurs: 2.52 fortuna
Godzina: 20.30
Dzisiaj polecam zagrać w stronę formacji stworzonej for fun. Ostatnie mecze mieli bardzo na styku, zabrakło ewidentnie komunikacji i szczęścia. Dzisiaj za Izaka, zagra będący w dobrej formie pros PHR. Będzie grana mapa bardzo taktyczna de_nuke i mam nadzieję że jako prowadzący PHR zakreci rywalami, przewiduję wynik 16-9 dla emerytów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
ESEA Premier Season 36 Europe, 2 grupy w każdej 9 drużyn, dla zwycięzcy 20k$ i awans do elitarnej ESL Pro League.
Dziś skromny kuponik złożony z 3 typów.

AGO vs PACT
Tak długo czekaliśmy na powrót AGO do top30, po dzisiejszej aktualizacji rankingu zajmują 23 miejsce. W dzisiejszym meczu rozgrywanym w systemie BO3 staną na przeciw polskiej drużynie PACT. Bazując na aktualnej formie i umiejętnościach poszczególnych zawodników, swój typ kieruje w stronę zwycięstwa całego meczu przez jastrzębie. AGO w świetnej formie tak jak sam snatchie, ostatnie wyniki tego zespołu mogą być bardzo motywujące, ostatnim czasem doszli do finału Snow Sweet Snow 2, pokonując między innymi NiP wynikiem 2:1. Niestety w finale polegli na HAVU, które aktualnie jest w fenomenalnej dyspozycji. Co do PACT na papierze jest to gorsza drużyna, z resztą wyniki to odzwierciedlaj, na ostatnie 5 pojedynków zaledwie jedna wygrana.

AGO 1 1.42

Apeks vs HellRaisers
Zacznijmy od tego, że HellRaisers nie jest już tą samą drużyną co kiedyś, skład przeszedł kompletną zmianę. Co do zespołu ze Szwecji mamy tu lepszych skillowo zawodników: dennis, freddy i relaxa z pewnością będą robić różnicę i stanowić trzon zespołu. Apeks walczy o awans do play-offów, jak na razie uzyskał 15pkt, HellRaiser z zaledwie 3 pkt, warto zaznaczyć że ten zespół nie ma kompletnie formy i przegrał aż 10 spotkań pod rząd. Reasumując Apeks jest lepszym teamem, mecz będzie rozgrywany systemem BO3, więc nawet gdy przegrają jedną mapę w co wątpię, jest możliwość grania trzeciej.

Apeks 1 1.50
Apeks 1 -1.5 2.50


Nemiga vs Sangal
W ostatnim spotkaniu spodziewam się wygrania przez underdoga choć jednej mapy. Nie twierdzę, że białoruski zespół przegra to spotkanie, lecz Turcy są zdolni do wyrwania jednej mapy. MAJ3R, paz i ngiN byli kiedyś częścią zespołu Space Soldiers, który mocno zaznaczył wtedy swoją obecność w świecie cs'a. Sangal nie jest jeszcze na straconej pozycji i śmiało może walczyć o awans do górnej części tabeli.

Sangal +1.5 1.55

#1
AGO 1 1.42
Apeks 1 1.50
Sangal +1.5 1.55
AKO:3.41
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom